doldurulamaz

Sertel: Kışlalı'nın yazı ve öğretileri halen günümüze ışık tutmaktadır
Ahmet Taner Kışlalı, yeri doldurulamaz aydınlarımızdan biriydi. Kalleşçe katledildiği güne kadar, doğru bildiklerini savunmaktan vazgeçmedi. O demokrasi, özgürlük, laiklik ve Kemalizmin yılmaz savunucusu büyük bir yurtseverdi.
Taksim Dayanışması: Somut adımlar atılana kadar eyleme devam edeceğiz
Bu açıklamalar halen 'referandum' ifadesiyle kastedilenin içinin ne kadar doldurulamaz olduğunu ortaya koymaktadır. Kaldı ki, önce Danıştay Başkanı'nın sonra da Başbakan'ın ifadelerinden bu konu ile ilgili referandumun hukuki niteliğinin olmadığı açıkça anlaşılmaktadır.
TFF BaşkanI Demirören: Yeri doldurulması zor bir kayıp
Yalnızca Bursaspor açısından değil, İbrahim Yazıcı'nın vefatı Türk futbolu için de yeri doldurulamaz zor bir kayıptır.Başta ailesi olmak üzere, sevenlerine, Bursaspor camiasına, futbol ailemize başsağlığı diliyor, İbrahim Yazıcı'yı saygı ve rahmetle anıyorum.
Başkan Genç: Her zaman emekçilerin yanındayız
Helal kazancını elde etmenin arayışında olan işçilerin millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunduğunun altını çizen Başkan Osman Genç, “Vatanımızın her köşesinde ve belediyemizde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin
BDP'den Chavez için mesaj
Onun boşluğunun yeri doldurulamaz. Onun sosyalizm mücadelesi, ezilen halkların yolunu aydınlatmaya devam edecek." ifadeleri kullanıldı.
DÜZELTME - Toktamış Ateş dualarla uğurlandı
Ateş'in uzlaşmacı kimliği ve hoşgörü anlayışıyla iz bıraktığını belirten Toprak, "Yeri doldurulamaz bir insandı. Umut ediyorum ki onun açtığı yolda, fikriyatı yönünde bu ülkemiz insanlarına çok büyük katkısı olmuştur ve olmaya da devam edecektir.
Toktamış Ateş dualarla uğurlandı
Ateş’in uzlaşmacı kimliği ve hoşgörü anlayışıyla iz bıraktığını belirten Toprak, “Yeri doldurulamaz bir insandı. Umut ediyorum ki onun açtığı yolda, fikriyatı yönünde bu ülkemiz insanlarına çok büyük katkısı olmuştur ve olmaya da devam edecektir.
Sevenleri Birand'ı anlattı
Uzlaşmacı ve pozitif yönüyle yeri kolay kolay doldurulamaz bir insandı." Tayfun Talipoğlu, "Bu meslekte insanın bir yere gelebileceğini zaman ama orayı koruması gerektiğini söylemişti. Daha mesleğin başındayken TRT’de Show Tv adına Güneri Civaoğlu ile beraber program yapıyorlardı.
Neşet Ertaş vasiyeti gereği babasının 'ayak ucuna' defnedilecek
Yeri doldurulamaz. Rahatsızlığı nedeniyle ziyaretine gittik. Anlık gördük. Allah'ın takdiri. Kırşehirlileri garip bıraktı.
Volkan Demirel: UEFA Kupası'na talibiz
AYKUT HOCANIN YERİ DOLDURULAMAZFenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın sarı-lacivertli kulüp için çok değerli ve önemli olduğunun altını çizen Volkan, şunları kaydetti: "Aykut Hoca bir baba, bir ağabey gibi yaklaşıyor.
Bakanı Kılıç: AK Partiler içlerindeki lider olma ateşini söndürmemeli
Milletimizin bugün AK Parti kadrolarında vazgeçilemez, yeri doldurulamaz gördüğü tek isim AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan'dır. O bile daha yakın bir zaman önce 'son defa olarak genel başkanlığa aday olacağım ve AK Parti tüzüğündeki kurala bende genel başkan olarak harfiyen uyacağım' diyorsa hiç kimse
Vali Çolak: Anne sevgisinin sembolü Veysel Karani'dir
Yerleri doldurulamaz annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet dileklerimi, yaşayan annelerimize ise uzun ömür diliyorum. Bu duygularla başta şehit anneleri olmak üzere, varlık sebebimiz olan tüm annelerin “Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Ekrem Bora'nın evine taziye ziyaretleri sürüyor
Yeri doldurulamaz bir kişiydi." diye konuştu. Ekrem Bora'nın ölümünün kendisinde derin bir üzüntüye yol açtığını ifade eden Serengil, "Ben elinde doğduğum için benim için ayrı bir kayıp, ayrı bir üzüntü meydana getirdi.
Su Kanunu Hazırlık Çalıştayı Sapanca'da başladı
Çalıştayda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Lütfi Akça, suyun günlük hayatta vazgeçilmez ve yeri doldurulamaz bir unsur olduğunu söyledi. Türkiye maalesef su kaynakları açısından zengin bir ülke olmadığına dikkat çeken Akça, “Hızlı kalkınmaya bağlı olarak kirlenme ile karşı karşıyayız.
Medvedev, annesini kaybeden Erdoğan’a taziye mesajı gönderdi
Medvedev, “Yakınlarını kaybetmek her bir insan için ağır ve yeri doldurulamaz bir kayıp.” ifadesini de kullandı. (CİHAN)
Bakan Günay: Sipahioğlu, yeri doldurulamaz bir gurur kaynağı idi
ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, vefat eden Sipa Press Ajansı'nın kurucusu gazeteci Gökşin Sipahioğlu'nun yeri doldurulamaz bir gurur kaynağı olduğunu söyledi. Sipahioğlu'nun vefatı dolayısıyla mesaj yayımlayan Bakan Günay, Türk ve dünya basın fotoğrafçılığının önemli isimlerinden Gökşin Sipahioğlu'nun vefatından derin üzüntü
‘Sağlıklı nesilleri yetiştirmek annelerin elinde’
Anne sütünün, yeni doğan bebekler için yeri doldurulamaz bir besin kaynağı olduğunu kaydeden Sağlık Müdürü Dr. Sevinç, “Anne sütü ve emzirme, kuşkusuz gerek anne gerekse bebeğe sayısız yararlar sağlıyor.
Büyükşehir Belediyesi sıcak süt dağıtacak
Başkan Küçükler,süt tüketiminin önemine de işaret dikkat çekerek, "Süt yeri doldurulamaz bir besin kaynağı. Bu nedenle de bolca tüketilmesi gerekiyor. Avrupa ülkelerinde kişi başına düşen süt tüketiminin yıllık ortalaması 95 litre iken, Türkiye’de bu oran 30 ile 35 litre düzeyinde, yani çok düşük.
MHP İzmir’de 45 milletvekili aday adayını tanıttı
Büyükataman, “Kimse alternatifsiz, rakipsiz, eşsiz ve yeri doldurulamaz değildir. AKP ile daha fazlası, telafisi olmayacak yollara gidecektir. Başbakan Erdoğan ve partisinin dinlenmesi ve seçim sandığıyla kenara çekilmesi zorunlu hal almıştır.
İşadamları Saadet Partisi'ne taziye ziyaretinde bulundu
Erbakan'ın kendilerine çok şey öğrettiğini belirten Akkaya, ''Hocamın yeri doldurulamaz. Hepimizin öğretmeniydi, hocasıydı'' dedi.DÖGİAD üyeleri Necmettin Erbakan’ın ölümünden duydukları üzüntüyü dile getirerek taziyelerini bildirdi.
CHP'liler öldürülen meclis üyesinin isminin bulvara verilmesini teklif etti
Mesai arkadaşlarını kaybetmenin derin üzüntüsü içinde olduklarını belirten Aldırmaz, “Eski belediye başkanı ve meclis üyesi Yağ’ın yeri doldurulamaz. O Adana’da büyük hizmetler yapmış değerli bir insandır.
Bahçeli: Esnaf ve sanatkar 8 yıldır yalnız kaldı
refahın tabana yayılması, gelir dağılımının iyileştirilmesi ve sosyal dengelerin kurulmasında en önemli unsurlardan birisidir ve bizim için de yeri alsa doldurulamaz bir özelliğe sahiptir." ifadesini kullandı.
Yunan Başbakan Yardımcısı Pangalos, memurları topa tuttu
Bir dahaki seçimlerde milletvekili adayı olmayabileceğini ima eden Pangalos, "Ömür boyu siyaset yapacak ya da yeri doldurulamaz biri değilim." ifadelerini kullandı.
Haydar Aliyev, ölümünün 7. yıldönümünde Kazakistan'da anıldı
Programda bir konuşma yapan Muhammed Hüseyin Alsabekov, Haydar Aliyev'in yeri doldurulamaz bir lider olduğunu ve bütün nesillerin Aliyev'i hasretle ve özlemle anacağını söyledi. Kazakistan Azerbaycanlılar Derneği Başkan Yardımcısı İsahat Şirinov ise yaptığı konuşmada, Haydar Aliyev'in Azerbaycanlılar nazarında ayrı bir yeri olduğunu ve 20
Durmuş Hocaoğlu son yolculuğuna uğurlandı
töreninde konuşan Hocaoğlu'nun oğlu Kürşat Hocaoğlu, babasının, Türkiye'nin yetiştirdiği en büyük bilim adamlarından biri olduğunu belirterek, "Babamın yeri doldurulamaz. Acımız çok büyük. Bir kalp krizi neticesinde aniden kaybettik.
Hristofyas Rusya için: Yeri doldurulamaz ve tescilli bir müttefik
Kıbrıs Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas, Rusya için 'yeri doldurulamaz ve tescilli bir müttefik' yorumunda bulundu. Hristofyas, Rusya'nın uluslararası hukuk, BM kararlarına dayalı olacak olan Kıbrıs sorunun çözümünün sağlanması çabalarında, yeri doldurulamaz ve tescilli bir müttefik
MHP lideri Bahçeli: Ana dilde eğitim istekleri bin yıllık kardeşliği temelinden bozacaktır
Türk dilinin milletin birlik ve beraberliğinin vazgeçilmez bir bileşeni ve yeri doldurulamaz destek veren gücü olduğunu vurgulayan Bahçeli, "Türkçe, dağılmayı engelleyen, ayrışmaya mani olan ve ortak bir bilinç ve şuur etrafında, müşterek ülküler doğrultusunda
"Gebeliğin ilk 4 ayında ve son 3 ayında oruç tutulmaması daha uygun"
Anne sütünün bebek için yeri doldurulamaz bir dünya harikası olduğunu ifade eden Akarlar, emzirmenin sevgi aktarmanın en mükemmel yolu olduğunu belirtti. Doruk Sağlık Grubu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.
MHP lideri Bahçeli'den partililere: (şehit cenazelerinde) manevi iklime mugayir davranışlardan uzak durun
şehit cenazelerinde nelere dikkat edilmesi konusunda şu uyarıları yaptı: ''Terör örgütünün saldırılarına uğramış her vatan evladının kaybı bizim için yeri doldurulamaz bir üzüntünün kaynağı, vatan topraklarına emanet edilişleri esnasında şehitlerimiz için yapacağımız son görev de vaz geçilmez minnet ve şükran borcumuzdur.
TGC: Türk basınının ve Cumhuriyet'in başı sağolsun
"İlhan Selçuk sadece Türk basını için değil, çağdaş Türkiye için de yeri doldurulamaz bir kimlikti. Düşünceleri ve yazıları nedeniyle darbelerde gözaltına alınan, işkence gören ancak ilkelerinden asla ödün vermeyen İlhan Selçuk genç kuşak gazetecilere ölümünden sonra da örnek olmaya devam edecek
Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu, annelerin gününü kutladı
Hayatla aramızdaki en güçlü bağ olan annelerimiz, sevgisini ve sıcaklığını her zaman aradığımız, yeri doldurulamaz varlıklarımızdır. Annelerimizin yüzlerinden gülümsemeyi eksik etmemek, bizlerin kendilerine olan gönül borcumuzu azda olsa ödeyebilmenin mutluluğunu yaşatan değerli bir ödül olacaktır.
Anneler Günü programında YGS 9.'su öğrencinin annesi ödüllendirildi
Giray Kara, "Annelerin yeri doldurulamaz. Anneleri yılın sadece bir gününde hatırlamak onlara olan sevgimizin ölçüsü olamaz. Annelik vasfı bir kadının en güzel süsüdür.
ÇYDD Samsun Şube Başkanı Alptekin öldü
özgürlükler ve demokrasiye adamış, gençlere haksızlıklar karşısında durabilmeleri ve insan sevgisi için örnek olmuş bu güzel insanın ölümü, hepimizin içinde yeri doldurulamaz bir boşluk bırakmıştır. Okumaları ve eğitimlerini sürdürebilmeleri için sadece maddi destek sağlamakla kalmadığı, aynı zamanda karşılaştıkları tüm sorunlarda yardımcı olmaya çalıştığı genç insanların
Mahmut Özgener: Centilmen bir beyefendiyi kaybettik
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Lideri ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise, Canaydın'ın yeri doldurulamaz bir spor adamı olduğunu ifade etti. Sarıgül şunları kaydetti;
Sakarya Veteriner Odası Başkanı Yıldız: Sağlık riskleri sebebiyle ithal ete karşıyız
Sağlıklı nesillerin yetişmesinde etin yerinin doldurulamaz bir protein kaynağı olduğunu vurgulayan Yıldız, "Buna karşılık anormal artan et fiyatları tüketimde ve üretimde düşüşlere sebep olmuş belirli bir sınıfın tüketebileceği gıdaya dönüşmüştür.
Tatvan Kaymakamı Güldibi: Yavuz Dağdağan kalbimizde taht kurmuştu
Yeri doldurulamaz bir arkadaşımızı kaybettik. Kendisine Cenab-ı Allah'tan Rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyorum." dedi Dağdağan (48), geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmişti.
Gökhan Gönül: Ben bir Fenerbahçe gönüllüsüyüm
Şu an Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun bile yeri doldurulabilir ama Roberto Carlos'unki doldurulamaz. Dünyaya ikinci bir Roberto Carlos gelmedi. Onun oyun içindeki hareket ve tavırlarından çok şeyler öğrendim, hâlâ da öğreniyorum.
Hollanda Azerbaycan Türk Kültür Derneği'nde Yazıcıoğlu anıldı
Yeri doldurulamaz bir lideri kaybettik." Programda söz alan UETD Hollanda başkanı Veyis Güngör Hollanda Azerbaycan Kültür Derneği başkanı ve yöneticilerine böyle bir programı düzenlemelerinden dolayı teşekkür etti.
Sesler farklı sözler aynı: Milletin birliği için çalışan Anadolu yiğidiydi
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da herkese başsağlığı dileyerek, yeri doldurulamaz biri olduğunu söyledi. Eski siyasetçilerden Şevket Kazan, Yazıcıoğlu ile çok eski dostlukları olduğunu aktardı. Konuşması esnasında ağlayan Kazan, inşallah cennette buluşuruz temennisinde bulundu.
Van Gölü'nün temizlenmemesi tepki çekiyor
com sitesi başka kurucularından Nimetullah Atal ise Van Gölü kirlenmesin girişiminin temel misyonunun, yeri doldurulamaz olan bu doğa harikasını yeniden kazanmaya dayandığını ifade etti.