doldurulmalı

ETİK Başkanı İşler: Türkiye'deki kıyı talanı merdivenaltı turizme döndü
Kanundaki boşluklar doldurulmalı. Belediyeler bunu biliyor; onlar izin verirlerken bunun neye, kime, nasıl olacağını biliyor ancak sadece turizm tesislerindeki imar fazlalığına müdahale edilerek bu sorunu çözemeyiz, bu yetmez.
Türkiye’de yaşayan 150 bin Bulgar seçmene 'dilekçe' zorunluluğu
Dilekçeler, mutlaka 'mavi bir tükenmez' ile doldurulmalı ve dilekçeyi veren kişi tarafından aynı kalemle imzalanmalı. Başka renk kalem veya tükenmez ile doldurulan dilekçeler geçersiz sayılacak.
Engelliler barış güvercini uçurup, sevgi için yürüdü
hastanelerde oluşturulan komisyonca karar verilerek, sonuçlandırılmasını gündeme getiren Vahap Keskin, şöyle devam etti: “Engelli işçi memur kadroları hızla doldurulmalı. Özel sektör uygulamaları sıkı bir denetime tabi tutularak, keyfilikler sona erdirilmeli.
"Karanlık olayların aydınlatılamamasının sebebi 'devlet sırrı' engeli" (Özel)
ANKARA - Türkiye'nin 1990'lı dönemleri 'karanlık yıllar' olarak nitelendiriliyor. Bu dönemde işlenen birçok faili meçhul cinayetlerin üzerindeki 'karanlık perde' hala kaldırılamadı.
BDP'li Demirtaş: Açlık grevleri bir sorun değil, bir sorundan çıkmış bir sonuç
Açıklamaların altı doldurulmalı; hızlı, pratik adım için birbirimize destek olmalıyız. Bu talepler karşılanmayacak talepler değil. Haksız hukuksuzluktan kaynaklanıyor.
Fornezzi: Hedefim Slovenya Milli Takımının kalesini korumak
Geçen seneden daha da çok stat doldurulmalı. Taraftarımız yanımızda olursa başaramayacağımız hedef yok. Birlikte Orduspor hedeflerine ulaşacaktır." dedi.
Molotof kokteylinin kanunlarda ateşli silah olarak yer alması isteniyor
Devletin ve kanunların gücünü herkese eşit şekilde yansıtılabilmesi ve daha çok canlarımızın yanmaması için yasalardaki boşluk mutlaka doldurulmalı” ifadelerini kullandı. OTOBÜSTE MOLOTOFLA YAKILAN SERAP'I UNUTMADIK
Saadet Partisi adayı Arzakçı: Demokratik açılımın altı doldurulmalı
Hükümetin demokratik açılım kapsamında hayata geçirdiği TRT Şeş’i destekliyorum ama bu adımların altı doldurulmalı. Bölgede bir sorun ve çözüm yeri Meclis'tir.” dedi.Saadet Partisi Diyarbakır teşkilatı ile Milletvekili Adayı Abdullah Arzakçı, Dedeman Otel’de basın toplantısı düzenledi.
"Lodoslu havalar başladı, karbonmonoksit öldürmesin"
Sobalar usulüne göre üstten tutuşturulmalı, üstten ilave kömür atılmamalı ve kömürün yanması bittikten sonra boşaltılıp, yeniden doldurulmalı ve yakılmalıdır. Isıdan tasarruf sağlamak amacıyla, sobanın duman çıkışı asla daraltılıp kapatılmamalıdır.
TÜSİAD ile DİSK işsizliğe karşı güç birliği yapacak
Demokratikleşmenin içi doldurulmalı. Mutabakat zeminine ihtiyaç var."
Makine Mühendisleri Odası Başkanı Kalyoncu: Araçların yazlık bakımı hayat kurtarır
Soğutma sistemi iki yılda bir tamamen boşaltılıp yıkanarak tekrar doldurulmalı.Yağ: Motorun yağını ve yağ filtresini katalogda belirtilen sürelerde (10000-15000 kilometrede bir) değiştirin. Değişim tarihi yakınsa, değişimi seyahat öncesinde yapınız Aracınız treyler çekiyor, bagaj yükünüz biraz abartılı veya seyahatiniz uzunca ise, yağ değişim süresini kısaltabilirsiniz
Ceyhanlı işadamları Senegal'de yatırım olanaklarını inceledi
Burada gıda üretimi, inşaat ve tarımsal alandaki boşluklar doldurulmalı. Yapılacak yatırımlar sadece Senegal'le sınırlı da kalmaz. Senegal Batı Afrika'nın merkezi konumunda bir coğrafya. Ayrıca Türk Hava Yollarının da Senegal'e doğrudan uçuş başlatmış olması da işadamlarımız açısından çok önemli.
Yaklaşan kış öncesi kalorifer yakıcıları eğitimden geçti
Kazana kömür üç bölü bir nispetinde doldurulmalı. Yoksa, yanma sıhhatli olmaz, kömür iyi tutuşmaz ve etrafı dumana boğarız. İşyerlerinde 18 derece ve konutlarda 20 dereceden fazla ısıtma yapmamaya dikkat edilmeli.
Gaziantepspor Kulübü Başkanı Kızıl: Gaziantep'e yakışır bir takımla tarih yazmak istiyorum
Giden futbolcunun yeri doldurulmalı. Gittikten sonra yeri aranmamalı. Bir rakam filanda yok. Ben bu şehirde tarih yazmak istiyorum. İyi niyetle, gayretle arkadaşlarımızla yola devam ediyoruz.