dolduruyor

Adanalı genç futbolcu Kahramanmaraşspor’la anlaştı
Lig ekibi Gaziosmanpaşaspor’da top koşturan Çelik, Adanaspor’un altyapısında yetişen başarılı bir futbolcu olarak göz dolduruyor. Adanaspor’un altyapısından A takıma yükselen Çelik, Şekerspor, Ceyhanspor, İnegölspor, Orhangazi Gençlerbirliği, Ispartaspor, Hatayspor, Ankara Demirspor
Azerbaycan'da şifa kaynağı petrol banyosu
Otel ve tatil merkezi olarak da hizmet veren sağlık merkezleri, 5 yıldızlı konforla birlikte klinik imkanlarıyla da göz dolduruyor. Tedavi amacıyla gelen hastalar öncelikle doktor kontrolünden geçiriliyor.
Türkiye’nin kültür değerleri Travel Turkey İzmir’de sergileniyor
Buraların kendiine has lezzetleri sunulurken katılımcıların yörelerini tanıtan etkinlikleri de göz dolduruyor. Fuara farklı bir heyecan getiren İzmir Uluslararası Yemek Yarışması ise Türkiye Aşçılar Federasyonu organizatörlüğünde 1/B holünde düzenleniyor.
Cenk Ergün: 3 kulvarda da devam etmek istiyoruz
Kendilerine ayrılan yeri dolduruyor. Umarım bizim seyircimiz de bizi yalnız bırakmaz ve güzel bir karşılaşma seyrettiririz." Hedeflerinin sorulması üzerine Cenk Ergün, "Biz bu sene youlumaz 3 kulvarda da devam etmek istiyoruz.
Uşaklı sanayiciler BES için Asya Emeklilik'le anlaştı
insanlarımızın da bireysel emeklilik sisteminin avantajlarından faydalanarak tasarruf yapmalarına imkan sağlıyor; böylece bu alanda önemli bir boşluğu dolduruyor. İştirakimiz olan Asya Emeklilik ’in henüz 1 yaşını tamamlarken 100 bini aşkın kişi tarafından tercih edilmiş olmasını bu açıdan önemli buluyoruz.
TÜİK Başkanı: Ankette 'ad ve soyad' almıyoruz, nasıl fişleme yapalım
Vermek istemiyorsa kimse vermez, vatandaşlar kendisi dolduruyor. Beyan esas.” diye cevap verdi.“MAKSADIMIZ CEZA KESMEK DEĞİL VERİYİ ALMAK”Anket yapma ve ceza kesme sürecinin nasıl gerçekleştiğinin sorulması üzerine de Birol Aydemir, sürecin şöyle işlediğini ifade etti: “Bizde çat kapı gidilmez.
'İlk 10 ekonomi arasına girebilmek için girişimci sayısı 5 milyona çıkmalı'
Ama bugün Adana, kaliteli üretimi, dünyanın 150 ülkesine yaptığı ihracatıyla göz dolduruyor.”Adana’nın daha iyi bir noktaya gelebileceğini kaydeden Özden, formülün girişimci ruhunu geliştirmekten geçtiğini vurguladı.
Hazine’den dolandırıcılık ikazı: Sigorta için arayanlara itibar etmeyin
Beyana dayalı formaları insanlar dikkat etmeden dolduruyor. Geçmişte bir hastalığım yoktu diye. Sonradan da bir hastalık çıktığı anda sigorta şirketi diyor ki senin aslında bir hastalığın varmış ben bir ödeme yapmıyorum.
El Salih: Radikal grupların ajandalarından derin endişe duyuyoruz (Özel)
DOĞA BOŞLUK KABUL ETMEZ, BOŞ BIRAKTIĞIMIZ ALANI RADİKAL UNSUNLAR DOLDURUYORIrak – Şam İslam Devleti radikal grubun ülke içindeki faaliyetlerinden ve Türkiye’yi de tehdit etmesinden derin endişe duyduklarını kaydeden Halid El Salih, “Biz gelişmelerden derin kaygı duyuyoruz.
Savunma ve güvenlik teknolojileri şirketleri Bangkok’ta buluştu
Fuara 15 ayrı firma ile katılan Türkiye ise göz dolduruyor. Türkiye fuara en çok firma ile katılan ülke unvanını aldı.Açılış töreni Tayland'a has kültürel danslar ile yapıldı.
Afganistan’daki Türk okulları bu yıl madalya sayısını 147’e çıkardı
KABİL - Afganistan'da faaliyet gösteren Afgan-Türk okulları, uluslararası bilim olimpiyatlarında aldıkları madalyalar ile göz dolduruyor. Afgan-Türk okulları öğrencileri bu yıl toplam 147 madalya alarak ülkelerinin gurur kaynağı oldu.
Film gibi banka soygunu kamerada
Banka görevlisi kadın çekmecelerdeki paraları çantaya dolduruyor. Ardından para konulan çantayı alan soyguncular bankadan dışarı çıkarak hızla uzaklaşıyor.BAŞKA BANKA SOYGUNUNDAN GÖZALTINA ALINIP SERBEST BIRAKILMIŞ
“Sigorta şirketleri bu yıl da zarar edecek”
Bu KTT uygulamasında, kaza yapan tutanağı kafasına göre dolduruyor sigorta şirketine yolluyor. Resimlere bakarak sigorta şirketi para ödüyor. Şimdi kaza yapan herkes kafasına göre doldurmaya başladı.
Kuyumcu soygunu kamerada
İçerde bulunanları etkisiz hale getiren soyguncular hızla altınları çantaya dolduruyor. Geldikleri araca binerek kaçmaya çalışan hırsızların bindiği araca bir vatandaş sopayla vurarak durdurmaya çalışıyor.
Sürücüsü uyuyan TIR’dan halıları çaldılar
TIR’ın kapısını açan hırsızlar, paket halindeki halıları alıp minibüse dolduruyor. Bu sırada TIR sürücüsü gürültüye uyanarak aracından iniyor. Sürücüyü karşılarında bulan hırsızlar, bir anda minibüsün kapısı açık olarak kaçmaya başlıyor.
İzmirli iki girişimci, KOBİ yarışmasında finale kaldı
İZMİR - Genç ve kadın girişimci sayısında Türkiye'de ilk sırada olan İzmir'de, girişimcilerin başarısı da göz dolduruyor. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)'nın, başarılı KOBİ'ler ve girişimcilerin teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği KOSGEB
Nissin Yıldız’ın ilk ürünü Makarneks
Pişirme etabına geçildiğinde erişteye eklenen su, hava boşluklarını dolduruyor. Eriştenin orijinal formunu almasına imkan tanıyor.”
Ersan Gülüm: Bilic sadece Beşiktaş değil Türk futbolu içinde büyük şans
Oğuzhan öne çıktığında Manuel onun arkasındaki boşluğu dolduruyor. Futbolda sistem de gerekiyor yani."Bilic Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı ve ilgi gösterdiğin bir teknik adam. Bize onun oyuncularla ilişkileri hakkında neler söylersin?
CASE IH traktörleri Bursa Tarım Fuarı’nda görücüye çıktı
Güçlü ve güvenilir hidrolik sistemi sayesinde Case IH JX MaxPro serisi 4 bin 700 kg’a kadar kaldırma kapasitesi ile göz dolduruyor. Debrijaya basmadan ileri-geri hareket sağlayan ve 4 silindirli modellerde standart olarak sunulan Powershuttle ileri-geri mekik kolu sayesinde manevralar çok daha
Hamza Yerlikaya: 2016 yılına bomba gibi gireceğiz
Hangi boşluğu dolduruyor. Tamamını not aldık. Bu gözlemlerin neticesinde Operasyon ekim ve kasım ayında. Bütün kademelerde iyi olan iyi olmayanların nabzet yolunu açacağız"
Bursa'nın ilk korku filmi 'Sandık'ta çekimler tamam, gösterim 2014'te
zengin görsel ögelerle renklenen film, makyaj sanatçısı Yasemin Alkan Kındır ve ekibi tarafından gerçekleştirilen makyajları ve özel efektleri ile de göz dolduruyor. Anlattığı hikayenin alt metninde toplumsal ayrışmaları, ötekileşme ve ötekileştirilmeyi, sınıf farklarını ve sinemanın toplumlar üzerindeki etkisini de irdeleyen
Fethiye'de çevre atıkları güneş enerjisiyle çalışan bisikletlerle toplanıyor
Şimdi ise aküsünü, üstündeki güneş panelinden aldığı enerjiyle dolduruyor. Verimli olduğu takdirde bunu çoğaltacağız. Bu anlamda yapabileceğimiz elimizde 10 adet araç var. Bunların hepsini inşallah güneş paneline çevireceğiz.
Türkiye'ye sığınan Suriyeliler pamuk tarlalarında çalışıyor
Erkekler ise genç kızların topladığı pamuğu çuvala dolduruyor. Suriyeli 18 yaşındaki Emine Seyid, “Öncelikle tek temennimiz vatanımıza dönmek. Dış devletler bu katliama neden müdahale etmiyorlar.
Ermeniler, Surp Giragos'ta çözüm süreci için dua etti
Her sene yapıldığı için cazibesini biraz kaybediyor ama buna rağmen Diyarbakırlı vatandaşlarımız kökü Ermeni olanlar burayı dolduruyor. Yurt dışından ve İstanbul’dan gelen Ermeniler dışında, Diyarbakır’da ve etrafında bulunan kökü Ermeni olanlar bu ayine katılmaktadır.
Taye Taiwo: Beşiktaş maçına 3 puan almak için çıkacağız
Sahamızda oynadığımız maçlarda burada kaybetsek bile taraftar stadı dolduruyor ve bize destek veriyor. Bu da bize özgüven veriyor ve bu bizi daha iyi yapıyor."Bursa'nın güzel bir şehir olduğunu dile getiren Taiwo, Türk futbolu ile ilgili soruya da "Türk futbolu çok zor bir futbol benim için, çünkü ne kadar iyi hazırlanırsan
Soygun anı güvenlik kamerasında
Soygunculardan biri açtığı siyah bir poşete vitrinlerdeki altınları dolduruyor. İçerde bir kez ateş açan saldırganlar daha sonra kaçıyor. Soyguncular, kaçarken ise kendilerini engellemeye çalışan Mahir Aytaç (16) ve babası Alican Aytaç'ı (47) öldürmüşlerdi.
Pompalı tüfekle kuyumcu soygunu güvenlik kamerasında
Bu sırada soygunculardan biri tezgahın üstünden atlayıp vitrindeki 1 kiloya yakın 35 bileziği elindeki çantaya dolduruyor. Pompalı tüfekli saldırgan etrafı kontrol ediyor, vitrin camına ateş ediyor daha sonra ise tüfek tutukluk yapıyor.
'Deniz Korucuları' kanundışı avcılara göz açtırmıyor
Kanundışı balık avcılığını 24 saat takip altında tutma çalışmaları kapsamındaki uygulama, dördüncü ayını dolduruyor. Değirmenbükü içi Okluk Koyu’nda mevzilendirilen hızlı denetleme botunda görevli korucular alandaki kanundışı balık avcılığı faaliyetlerini denetliyor.
Gurbetçilerin İsveç’te kurduğu Konyaspor 1. Lige göz kırpıyor
sırada yer alan Konyaspor, son haftalarda oynadığı futbolla göz dolduruyor. Son 7 maçta yenilgi yüzü görmeyen Konyaspor, son 4 haftadır rakiplerine üstünlük sağlıyor. Son 9 maçına çıkacak Konyaspor sıralamayı 1.
Kardeşlerin soygun planı çarşafa dolandı!
Bu sırada diğer soyguncu elindeki çantaya vitrinden aldığı altınları dolduruyor. Boğuşma sırasında işyeri sahibi bağırarak yardım istiyor. (CİHAN)
Gürsu, dağ bisikletinde iddialı
BURSA - Bursa Gürsu Belediyespor bünyesinde, Gürsu'yu temsilen yarışlara katılan "Dağ Bisiklet Takımı" başarılarıyla göz dolduruyor. 2013 yılı başında oluşturulan Dağ Bisiklet Takımı, sezon başında yapılan Uluslararası Alanya Dağ Bisiklet Şampiyonası'nda; genç erkeklerde Tolga Akdeniz'le 2'lik
Okul harçlığı için 15’inde gurbete çıktı
00 sıralarında yola koyulan Mehmet Emin, öğlene kadar arabasını kağıt ve naylon torba gibi geri dönüşümlü malzemelerle dolduruyor. Birkaç saatlik molanın ardından yine yollara koyulan Mehmet Emin, sekiz saat çalışmasına rağmen günde sadece 30 lira kazandığını söylüyor.
İlkay Gündoğan'ın menajeri İspanya'da
İlkay oynadığı futbolla da göz dolduruyor. (CİHAN)
Alman okurlardan Claduia Roth'a tepki
CEM ÖZDEMİR: MUHALEFET BOŞLUĞUNU TAKSİM'E ÇIKANLAR DOLDURUYORBaşbakan Erdoğan'ın başta eylemleri hafife aldığını söyleyen Yeşiller Eşbaşkanı Cem Özdemir ise ZDF'e yaptığı açıklamada, “Protesto eylemine aileler, çocuklar ve milletvekilleri de katılıyor.
Cumhurbaşkanı Gül'den uluslararası yayın kuruluşlarına uyarı
Hatta Avrupa'nın en gelişmiş ülkelerinde insanlar sokakları dolduruyor ve 'bize iş bulun' diyor. Türkiye'de öyle bir şey de yok. Dünyadaki ekonomik gidişatın aksine ekonomisi düzgün giden bir ülkeyiz.
Türkiye’nin en büyük ay yıldızlı hizmet binası faaliyete geçti
13 bin 800 metrekarelik alanda kurulan ay yıldızlı belediye hizmet binası, ihtişamı ile göz dolduruyor. Farklı mimarisi ve teknolojik altyapısı ile belediye binası, adeta uzay üssünü andırıyor. Tamamlanan projelerin tanıtımı için gazetecileri ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, farklı konsepti, kurumsal ve teknolojik altyapısı ile yeni binalarının
‘Çocukların cesedini sudan çıkarırken ağlıyorum’
Kayıpların yanı sıra su altı ve su üstündeki delillerin bulunmasına da yardımcı olan ekip, tehlikeli sularda yürüttüğü faaliyetlerle göz dolduruyor. 8 yıldır dalgıçlık yapan Uzman Çavuş Tanju Sert, çocuk ölümlerinde kendi çocuğunun aklına geldiğini ve gözyaşlarını tutamadığını anlatıyor.
Ukrayna’nın dört bir yanını Türkiye reklamları sardı (Özel)
Başkent Kiev’de turuncu devrimin yapıldığı Bağımsızlık Meydanı’nda sendika binası üzerine özel izinle asılan dev Türkiye reklamı göz dolduruyor. Şehirde en yoğun insan trafiğinin yaşandığı meydanda Türkiye’ye tatile gidemeyen Ukraynalıların, Türkiye reklamı ile fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşması
Erken başlayan sıcaklar meyve ve sebze fiyatlarına taban yaptırdı
Pazar ihtiyaçını karşılayan tüketici bir ay öncesine göre filesini yarı fiyata dolduruyor. Yazın gelişi, yayladaki ürünlerinde piyasaya girmesi ile fiyatların iyice düşeceği belirtiliyor. Meyve ve sebze fiyatları hızlı düşüşünü sürdürüyor.
Taşlı soygundan serbest kalınca, silahla kuyumcu soydular
Şapkalı ikinci soyguncu elinde poşetle işyerine giriyor ve tezgahtar kızı iterek vitrindeki bilezik ve yüzükleri dolduruyor. Olayı görüp işyerine girmeye çalışan bir kişiye araçtaki 3. kişi elindeki pompalı tüfeği doğrultup kaçırıyor.
Nadide Sultan’ın Sudan'da kızı oldu
Her yıl 14 milyon çocuk yetimhanelerde 18 yaşını dolduruyor ve devlet korumasından çıkartılıyor. Günde 38 bin 493 çocuk 18 yaşını doldurarak devletin korumasından çıkartılıyor. Ukrayna ve Rusya’da yetimhaneden ayrılan çocukların yüzde 10 ile yüzde 15’i suça karışıyor.
Kitap severler 18. İzmir Kitap Fuarı’na koştu
Fuarda bu yıl da yerini alan Zaman Kitap, yeni ve sürpriz yayınlarıyla göz dolduruyor. Yeni çıkan, Turgut Özal’ın nasıl zehirlendiğini önemli belgelerle anlatan "Suikast ve Zehir" ile Genelkurmay eski Başkanı Elderhun Paşa’nın 1960 askeri darbesinde yaşadıklarını anlatan "50 Yıllık Sır" kitapları
Mazda 6'nın lansmanı Trabzon'da yapıldı
Araç, klima, farlar gibi elektrikle çalışan aksamların ihtiyacı olan tüm elektriği ayağınızı frenden çektiğinizde kendisi dolduruyor ve oradan kullanıyor. Yani akaryakıtınızı sadece aracı hareket ettirmek için kullanıyorsunuz.
Adrian: Ligde taraftarımızın gönlünü almak ve kupayı kazanmak istiyoruz
Antrenman ve maçların dışında kalan zamanımız tamamını ise eşim ve çocuğum dolduruyor. Ailemle burada sakin ve huzurlu bir hayat sürmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.
Satırla kasayı kırıp marketi soydu
marketin giriş katında bulunan iki kasayı kırmayı başaran hırsız kasa içindeki nakit paraları ve dolaplarda bulunan çeşitli markalarda ki sigaraları poşetlere dolduruyor. Marketin giriş katındaki işini bitiren hırsız daha sonra ise marketin ikinci katında bulunan para kasasına yöneliyor.
Türk boya sektörü ilk kez ‘Farbe 2013' fuarına katılacak
Türkiye'de boya sektörü son yıllarda giderek artan ihracat rakamlarıyla göz dolduruyor. Sektör, 2008 senesinden bu yana ihracatta yüzde 89,6'lık artış sağlıyor ve bu ihracat üretim hacminin yaklaşık olarak yüzde 10 - 15' ine tekabül ediyor.
'Tıbbın hafızası' iki kişiye emanet
Nil Sarı tarafından kurulan Türkiye'nin tek tıp tarihi müzesi, geniş içeriği ile büyük bir boşluğu dolduruyor. Edirne'deki II. Beyazıt Sağlık Müzesi'yle benzer özellikler taşısalar da Cerrahpaşa'daki müzenin çok daha geniş bir envanteri bulunuyor.
İnternetten sıkılan çocuklar eski oyunlara yöneldi
Daha önce sokakları cıvıl cıvıl eden çocuklar şimdi internet kafelerin duman kokulu salonlarını dolduruyor. Salonlarda en yakınındaki arkadaşıyla bile konuşmadan Playstation oynayan, televizyon ve internet kablosuyla adeta ekrana kilitlenen küçükler, apartman dairelerinde
Yozgat yerine Sorgun'dan LPG alanlar depoda 35 lira kar ediyor
Bu sebeple fırsat buldukça aracımın deposunu Sorgun ilçesinden dolduruyor yaklaşık yüzde 30 kar sağlıyorum. 50 litrelik bir depo Yozgat merkezde 135 TL’ye dolarken, Sorgun’da 99.5 TL’ye doldurabiliyor.
Kırıkkaleli esnaf her gün ücretsiz sıcak çorba dağıtıyor
Çorba yaparken hiç bir masraftan kaçınmayan iş adamı, çorbaları tek tek kendi dolduruyor. İsteyene istediği kadar vererek, karınlarını doyurmadan göndermiyor. Şehrin en işlek yeri olan Zafer Caddesi üzerinde bulunan işlerinde çorba dağıtımı yapan Elidemir, çorbanın yapılışında bereketinin artması için dua ediyor.