dr mustafa özarslan

Banka aracını soyan zanlıları yakalayan polise ödül
MERSİN - Konya'da banka aracındaki 2 milyon lirayı çalarak kayıplara karışan 2 hırsızlık zanlısını Mersin'de yakalayan Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri Kaymakam Dr. Mustafa Özarslan tarafından ödüllendirildi.
İstiklal Marşı'nın kabulünün 91. yılı Sürmene’de kutlandı
TRABZON - İstiklal Marşı’nın kabulünün 91. yılı Sürmene’de düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Sürmene Türk Telekom Denizcilik Meslek Lisesi’nin gerçekleştirdiği kutlama programı Kulaç zade Ahmet Kültür Merkezinde yapıldı.
Sürmene Milli Eğitim Müdürü'nden yemekli veda
TRABZON - Sürmene Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Küçükali meslektaşları ve ilçe bürokratına verdiği bir yemekle ilçeye veda etti. Trabzon’un Sürmene ilçesinde 24 yıl öğretmen, 8 yıl ise İlçe Milli Eğitim Müdürü olmak üzere 32 yıl görev yapan Abdulkadir Küçükali, Çamburnu Hancıoğlu tesislerinde
Sürmene’de iki camii restoresine 400 bin lira destek
TRABZON - Sürmene’nin en eski camilerinden olan ve Çamburnu beldesinde bulunan Kuşluca ve Kuleli camilerine 400 bin lira resterosyan desteği sağlandı. Sürmene Kaymakamlığı'nın, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile gerçekleştirdiği yazışmaların ardından sağlandığını belirttiği 400 bin lira
Sürmene'de 'ahilik haftası' coşkusu
TRABZON - 'Sürmene 1. Ahilik ve Kültür Haftası' ilçe merkezi Eski Camii önünde düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kutlamalar, Trabzon Belediyesi mehter takımının gösterileriyle devam etti.
14.Ulusal Halk Sağlığı Kongresi Trabzon’da başladı
TRABZON - Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen 'Ulusal Halk Sağlığı Kongresi' Trabzon Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nde başladı.
'Butik tarım projesi' kazandırıyor
TRABZON - Trabzon Sürmene Kaymakamlığı'nın başlattığı ‘Butik tarım projesi' ilk meyvelerini vermeye başladı. Sürmene Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile 2009 yılında başlatılan proje kapsamında Yukarı Çavuşlu ve
Yüzen lokanta denize indirildi
TRABZON - Trabzon'da Sürmene Tersanesi'nde yapımı tamamlanan 450 yolcu kapasiteli yüzen restoran olarak kullanılacak gemi, son hazırlıkların tamamlanmasının ardından denize indirildi. Yapımı 30 kişilik ekip tarafından 2 yılda tamamlanan ve lokanta restorant olarak kullanılacak BOSFOR isimli gemi, 4 milyon liraya mal oldu.
Sürmene festivalle coşacak
TRABZON - Trabzon’un Sürmene ilçesinde, her yıl temmuz ayında gerçekleştirilen ‘Sürmene Şenlik ve Etkinlikleri’ bu yıl da geniş katılımla başlyor. Sürmene, Oylum ve Çamburnu beldelerinde gerçekleştirilecek festival 3 gün sürecek.
Protokol kahvaltılı toplantıda bir araya geldi
TRABZON - Sürmene’de görev yapan amirler Üstün AŞ’nin organize ettiği kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Sürmene Kaymakamı Dr.
İflas etti yılmadı, şimdi yanında 3 işçi çalışıyor
TRABZON - Geçirdiği ekonomik sıkıntılardan sonra maddi durumu bozulup elinde bulunan her şeyine haciz gelen İsmail Ulubay (44), Sürmene Kaymakamlığı'nın kendisine verdiği destekle yeniden hayata tutundu.
Sürmene’de 'Çocuklar Hayatın İçinde' etkinliği
TRABZON - Sürmene Talat Orhun Anaokulu okul aile birliği ve veliler tarafından ‘Çocuklar Hayatın İçinde’ adlı etkinlik gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen etkinlik kapsamında katılan vatandaşlara çeşitli ikramlar yapıldı.
Köy okulunun gerçekleştirdiği şiir dinletisi takdir topladı
TRABZON - Trabzon’un Sürmene ilçesinde, Küçükdere Enver Dursun Yılmaz İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği'nin düzenlediği “Şiir dinletisi” adlı program Kulaç Zade Ahmet Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
"Gençler, yaşlılara eskisi kadar saygılı değil"
TRABZON - Dursun Karabacak İlköğretim Okul Müdürü Mehmet Aygün, son yıllarda yaşlılara saygıda problemler yaşandığını ve eskiye oranla ciddi azalma olduğunu ifade etti.Trabzon'un Sürmene ilçesi Dursun Karabacak İlköğretim Okulu, ‘Yaşlılara saygının artırılması’ konulu panel organize etti.
Şampiyonlardan Sürmene Kaymakamı'na ziyaret
TRABZON - Erzincan'da 6-10 Mart tarihlerinde düzenlenen voleybol grup müsabakalarında Trabzon Sürmene Yakup Kalafatoğlu İlköğretim Okulu namağlup bölge birincisi oldu. Daha önce katıldığı il müsabakalarında Trabzon birinciliğini kazanan Sürmene Yakup Kalafat İlköğretim Okulu küçük erkekler voleybol takımı, Erzincan’da düzenlenen bölge turnuvasında
Sürmeneli velilere okul öncesi eğitim teşekkürü
TRABZON - Trabzon’un Sürmene ilçesinde, tüm zorluklara rağmen çocuklarını anaokullarına gönderen velilere Kaymakam Dr. Mustafa Özarslan teşekkür etti.
Sürmene'de kurtuluş coşkusu
TRABZON - Sürmene’nin düşman işgalinden kurtarılışının 93. yılı coşkuyla kutlandı.Hükümet konağı önünde saat 09.
Sürmene’de öğrenciler satrançla stres atacak
TRABZON - Trabzon’un Sürmene ilçesinde bulunan ilköğretim ve liselerde öğrenciler okullarında artık satranç oynayacak. Sürmene’de, ‘Mükemmel Sınıflar’ projesi kapsamında tamamlanan bütün ilköğretim okullarına Türkiye Satranç Federasyonu resmi sponsoru olan İş Bankası, satranç takımı hediye
Vali Kızılcık Sürmene'de çocuklara müzik enstrümanı dağıttı
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık çeşitli temaslara bulunmak için geldiği Sürmene'de öğrencilere enstrüman dağıttı. Kızılcık, öğrencilerin keman, kemençe, gitarla çaldıkları müziği dikkatle dinledi.
Sürmene'de yaz basketbol kursları açılıyor
Trabzon Sürmene Gençlik Merkezi'nde bayan ve erkek olmak üzere farklı kategorilerde yaz basketbol kursları açılıyor. Gençlik merkezinde düzenlenen açılış töreninde konuşan Sürmene Kaymakamı Dr.
Sürmene, eğitimde örnek projeye imza attı
Trabzon'un Sürmene İlçesinde, 'Mükemmel Sınıflar' projesi kapsamında tamamlanan Ormanseven İlköğretim Okulu törenle açıldı. Törende, projeye katkı sağlayan hayırsever vatandaş ve işadamlarına plaket takdim edildi.
Sürmene köylerinin su sorununu KÖY-DES çözdü
Sürmene'de, köylerin altyapısının desteklenmesi projesi (KÖY-DES) kapsamında tüm köylerin su ihtiyacı karşılandı. Sürmene Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, İl Özel İdaresi ve İller Bankası Köy Kalkındırma paylarından temin edilen bütçeyle Ortaköy, Koyuncular, Üzümlü, Petekli
Eğitim Bir-Sen, Kaymakam Özarslan'a plaket verdi
Trabzon Eğitim Bir-Sen Başkanı Arslan Balta ve beraberindekiler Sürmene Kaymakamı Dr. Mustafa Özarslan'ı makamında ziyaret etti.
Sürmene'de seminere katılan öğretmenlere takdir belgesi verildi
Trabzon'un Sürmene ilçesinde, 'Mükemmel Sınıflara Mükemmel Öğretmen' yetiştirmek amacıyla başlatılan seminer tamamlandı. Seminere katılan 83 öğretmene, takdirnameleri Yrd.
Sürmeneli işadamları yaptıkları tesislerle ilçeyi güzelleştirmeye devam ediyor
Trabzon'un Sürmeneli Milletvekilleri Cevdet Erdöl ve Safiye Seymenoğlu tamamlanan bazı tesislerin açılışını gerçekleştirdi. Sürmene'de belediye tarafından yapımı tamamlanan balıkhane üzerindeki sosyal içerikli 4 kafe, üzeri kapatılan yeni yüzüyle Kadınlar Pazarı ve hayırsever işadamları
Sürmene Kaymakamlığı öksüz ve yetimleri gezdirdi
Trabzon Sürmene Kaymakamlığı'nın başlattığı 'Risk Altındaki Çocukları Destekleme Projesi' kapsamında 40 ilköğretim öğrencisi, 3 gün boyunca Ankara, Çorum, Amasya ve Samsun gezileriyle stres attı. Sürmene Kaymakamı Dr.