duble yollar

Tamirciler odasından bayram tatili öncesi aracınıza bakım yaptırın tavsiyesi
Aşınan lastiklerin yarılma riski yüksek olacağı için, duble yollar nedeniyle yüksek hızla seyreden araçların da kaza riski artıyor. Lastik hava basınçları da diş kalınlığı kadar önemli.
Bakan Kılıç: Merzifon Amasya ile Amasya’da Merzifon’la büyüyecek
Duble yollar, havalimanları inşa ediyoruz.” ifadelerini kullandı. (CİHAN)
AK Partili Zeybekçi: Türkiye’nin kalkınmasını istemiyorlar
Duble yollar, hızlı trenlerde yapılmasın bunlar doğadan geçerken hayvanlar etkileniyor. Peki kardeşim ülkenin gelişmesi için ne yapalım onu söyleyin.
Bakan Yıldırım: Sigorta fırsatçılarına karşı Hazine ile görüşüyoruz
Bunun yanında bakanlığın yaptığı duble yollar, özelleştirilen muayene istasyonları, yol denetim istasyonlarının yapılması gibi olumlu çalışmaların olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.” diye konuştu.
Bakan Eroğlu: HES’ler sayesinde enerji ithalatı düştü
Gümüşhane’ye duble yollar yapacaklarını müjdeleyen Bayraktar, "Gümüşhane ile Trabzon arasındaki tünelleri bitireceğiz." dedi.Ayrıca Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici de açılış etkinliklerine katıldı.
BP, 5 yılda yüzde 50 büyümeyi hedefliyor
ANTALYA - Türkiye genelinde 640 akaryakıt istasyonu bulunan İngiliz petrol devi British Petroleum (BP), duble yollar üzeride yeni yatırımlar yaparak 5 yıl içerisinde yüzde 50 büyümeyi hedefliyor. Antalya’da bir akaryakıt istasyonu açılışına katılan BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, gazetecilerin sorularına cevap verdi.
Bakan Yılmaz: Çözüm süreciyle Ardahan'ı 2023 vizyonuna hazırlayacağız
Ardahan’a duble yollar, yeni hastaneler, doğalgaz ve daha bir çok proje kazandırdık. Küçük Sanayi Sitesi'ne kaynak aktararak altyapı ve çevre istinat duvarlarını yaptık.
Turizm Haftası kutlaması Çatalhöyük'te yapılan resepsiyonla başladı
Bu çerçevede yapılan hızlı tren, duble yollar ve yeni hava limanı yatırımlarında gelinen mesafe övünç verici. Önümüzdeki yıllarda Konya tam bir turizm şehri haline gelecek.
Bakan Yılmaz: En büyük kalkınma huzur ortamıdır
Duble yollar yaptık. Altyapılar yapıp, ciddi yatırımlar yaptık. Bütün amacımız, bütün bölgelerimiz belli bir ortalamaya gelsin. Mutlak eşitlik mümün değil.
Fatih Erbakan: İktidar bazı konularda olumlu adımlar atıyor
Duble yollar yapılıyor. Türkiye’nin dört bir yanında yeni havaalanları yapılıyor. TOKİ eliyle vatandaşların konut problemi çözülmeye çalışılıyor.
Sever: Mersin'i, tarım, turizm ve sanayi şehri olarak daha da geliştireceğiz
Duble yollar hızlı bir şekilde yapılmaya devam ediyor." "Limonu, çileği, domatesi ön planda olan ilçenin tarımda ön planda olması için çalışmalar yapıyoruz." diyen Sever, "Özellikle limonda hasat sezonunu uzattığımız takdirde ürünün hem kalitesi hem de fiyatı artacak, üretici memnun olacaktır.
Bakan Yılmaz: Doğu’ya ve Güneydoğu’ya 10 yılda 32 milyar dolar yatırım yaptık
Dolayısıyla Doğu ve Güneydoğu’da bu dönemde işte duble yollar, üniversiteler, hastaneler, KÖYDES projeleriyle çok çeşitli çalışmalarla buradaki yatırımlarımızı arttırmış durumdayız. Özellikle üniversite eğitimine ciddi yatırımlar yapıyoruz.
İklim değişikliğine dikkat çekmek için Meclis önünde eylem yaptılar
Daha fazla petrolü yakmak için duble yollar yapmayalım. HES inşaatları ile işçilerin ve doğanın canına okumayalım." dedi. Petrol ve kömürün iklimi değiştirdiğini kaydeden Kaya, bunların yanı sıra Türkiye'de kurulan kömür santralleri, yapılan duble yolların ve kurulan HES’lerle
“CHP ile Anayasa Mahkemesi arasına ‘Kanal CHP’ yapılsın”
‘Duble yollar iptal davası açmak istiyorum’, ‘SGK’nın kaldırılmasını ve herkesin şafak vakti kuyrukta beklemesini istiyorum’ gibi telefonla gelen talepleri değerlendiren temsili Kılıçdaroğlu, telefondakilere 4 dakika içinde
Kılıç: Başbakanımızın gençlik tanımını beğenmeyen, kendi tanımını açıklasın
Duble yollar devam ediyor, hastaneler, spor salonları, stadyumlar tarihin en hızlı imalat dönemine giriyor. Hızlı tren, toplu konut projeleri her dönemde daha da artarak devam ediyor.
AK Partili Uğur: Başbakan askere değil artık millete bakıyor
Duble yollar ile ülkeyi ağ gibi ördük. Sağlıkta, eğitimde Cumhuriyet tarihinde görülmemiş atılımlar gerçekleştirildi. Türkiye Cumhuriyeti'nde eğitime ilk kez savunmadan daha çok bütçe AK Parti'nin iktidara gelmesiyle ayrılmaya başlandı.
Düzce'de yoğun sis: Görüş mesafesi 5 metreye düştü
Duble yollar üzerinde aydınlatma olmasına rağmen sisin etkisini arttırması nedeniyle önünü göremeyen bir sürücünün kullandığı araç, Karaca Deresi'ne uçtu. Ölen yada yaralananın olmadığı kazada, maddi hasar meydana geldi.
Bakan Kılıç, Ali Kale Çocuk Akademisini açtı
yandan Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti yeni üniversiteler, yeni okullar, yeni yurt binaları, yeni eğitim kurumları, yeni adalet sarayları, yepyeni hastaneler, duble yollar, yeni havalimanları, yeni deniz limanları ve binlerce yeni tesis ile Türk milletine hizmetini sürdürürken diğer taraftan hayırsever insanlarımız Anadolu’nun vakıf
Milletvekili Demirçalı toplanan deprem paralarının miktarını sordu
motorlu taşıtlar vergisi, özel iletişim vergisi ve özel iletişim vergisi getirilmiş, bu kapsamda toplanan paraların akıbeti sorulduğunda sağlık, eğitim, duble yollar gibi 74 milyonun ihtiyacını karşılamak için kullanıldığını beyan ettiniz.
Bakan Şimşek’ten deprem vergisi cevabı: 74 milyonun ihtiyacı için harcandı
Şimşek, 1999 depreminden sonra konulan ve daha sonra kalıcı hale gelen vergilerden gelen paranın sağlık, eğitim, duble yollar ve TOKİ’nin yaptığı evlerde 74 milyon için kullanıldığını belirtti. Tütün ve Sigara Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planını açıkladığı basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplayan Mehmet Şimşek'e, 1999 depreminden sonra çıkarılan
Başkan Daştan: Avrupa ülke belediyeleri bizlerle ortak proje üretmek istiyor
Sivas havalimanı, buradan hükümetimiz döneminde yapılan duble yollar sayesinde 1 saat uzaklıkta. Hızlı tren istasyonu da yapıldığı zaman ulaşımda hiçbir problem kalmayacak. Sıcak suyu da ilçeye getirdiğimiz zaman Akdağmadeni’nin ufku da geleceği de daha güzel olacak ve ilçemizin bu sayede gelişimini daha hızlı bir şekilde sürdüreceğini düşünüyorum
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: Güçlü Türkiye’nin güçlü muhalefeti olmalı
Ülkenin her yanına duble yollar, modern okul ve hastaneler ve yatırımlar yaptık." Festivalden ve açılışlardan duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamı Mehmet Ünlü, etkinliklerde emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Maliye, vergi için 660 bin kişinin kapısını çalacak-3
DUBLE YOLLAR 5 MİLYAR LİRA YAKIT TASARRUFU GETİRDİBir basın mensubunun “Avrupa’daki dip riskine karşı Türkiye’de yeni bir önlem paketi mi geliyor?” sorusuna Maliye Bakanlığı’nın tedbir çalışmaları yaptığını söyledi.
Aşıklar sazıyla, Sağlık Bakanı sözüyle işadamlarını Erzurum'a yatırıma çağırdı
Erzurum'un artık yatırım için cazip bir şehir haline geldiğini, duble yollar sayesinde ulaşımın kolaylaştığını anlattı. "Sansa Deresi'ne yepılan yollar hayal bile edilemezdi." diyen Akdağ, yeni bir alt yapı yatırımı müjdesi verdi: "Erzurum-İspir arasındaki yolda uzunluğu 5 kilometreyi bulacak bir tünel yapılacak.
Bakan Yıldırım: Kuzey-Güney koridorunu bağlayan yollar geliştirilecek
ANKARA - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, yeni dönemde öncelikli konularının bölünmüş yollar olduğunu söyledi. Duble yollarda 2 önemli hedef taşıdıklarını kaydeden Yıldırım, mevcutların kalitesinin arttırılacağını ve yeni bölünmüş yollar açılacağını açıkladı.
Günaydın'ın 'su fabrikasını AK Partililer engelliyor' iddiası boş çıktı
Bundan sonra da üniversite, tarım, gül ürünleri, duble yollar ve turizm konusundaki projelerimizle Isparta’ya hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.Gökgöz, CHP Milletvekili Ali Haydar Öner’in, seçim sürecinde kendisi aleyhinde bildiri dağıtıldığı yönündeki suçlamalara ise “Öner aleyhine ne bir bildiri bastırdık
Başbakan Erdoğan: Bizi bölmek isteyenlerin oyununa gelmeyeceğiz
Bu duble yollar falan da güvenlik için yapılıyor. Harekat için yapılıyor.’ Eline diline dursun be. İnanın şeytanın aklına gelmez bu şeytanın.
Sigortalı sayısı sekiz yılda 6,5 milyondan 16 milyona çıktı
Bu sayede Türkiye'nin dört bir yanına duble yollar inşa edilmeye, hızlı tren projeleri hayata geçirilmeye devam ediyor. IMF KAPILARINDAN, BORÇ VEREN ÜLKE KONUMUNA
Ergün: Türkiye, kaydettiği ilerlemeleri siyasi istikrar ortamında yaptı
Aynen şunları söyledi; 'Ben hava yoluyla yolculuğu sevmiyorum mitinglerime karayoluyla gidiyorum, bu duble yollar çok güzel olmuş.' diyordu. AK Parti'nin bu memlekete bir şey yapmadığını söyleyenler yollara baksın, TOKİ'lere baksın en önemlisi de ekonomiye baksın.
Eroğlu: Geçmişte basiretsiz yöneticiler yüzünden ülke borç içine sokuldu
Bu durumun duble yollar sayesinde olduğunu aktaran Eroğlu, “Yollarımız artık kaymak gibi, Afyon kaymağı gibi. Afyonkarahisar'a ve Dinar'a yapılan yatırımlar saymakla bitmez.
Sadullah Ergin: Hizmet etmek istiyorum
İlçeler arası duble yollar, havaalanı, havaalanı terminal binası, üst geçidi alt geçidi olan kavşaklar, çevre yolları, 3 ayrı yerde yapımına devam eden barajlar ile Hatay’ın yüzü tamamen değişmiştir” dedi.
AK Parti Çanakkale yönetimi MHP'lileri hizmet kervanına çağırdı
Kılıçdaroğlu’nun Çanakkale’ye gelişine de değinen Daniş, sadece Kazdağları'nı konuştuğunu, şehitlikler, duble yollar, barajlar ve devam eden yatırımlardan bahsetmediğini vurgulayarak, Çanakkale’nin geleceği ile ilgili tek kelime söylemediğini öne sürdü.
AK Partili Karayel: Milletimizle bütünleşmeye devam ederek iktidarda kalacağız
DUBLE YOLLAR 2023’te 30 BİN KİLOMETREYİ AŞACAK AK Parti hükümeti döneminde 15 bin kilometreden fazla duble yol yapıldığını hatırlatan Karayel, 2023 yılına kadar duble yolların 30 bin kilometreyi geçeceğini söyledi.
“Üretici, esnaf ve işadamı ekonomide istikrar istiyor”
Duble yollar ve otobanlarla havaalanlarına gidip uçaklarla seyahat ediyoruz. İlaç ve doktor kuyruklarında beklediğimiz günler geride kaldı. İstediğimiz özel hastaneye gidip tedavi olup bakkaldan ekmek alır gibi ilaç alabiliyoruz.
Demirkıran: Cumhurbaşkanı ve Başkabakan'ın Siirt ziyareti sevginin ifadesidir
Duble yollar yapıldı. Önümüzdeki dönemde Siirtimizi komşu il ve ülkelere bağlayacak olan yolların yapımını tamamlamayı planlıyoruz.Genç bir nüfusumuz var.
Bakan Şimşek: Batman'a sadece eğitimde 86 milyonluk yatırım yapacağız
Duble yollar yapılıyor. Üniversite var. Eğitimli kalifiye eleman da olursa yatırımcı buraya gelmez mi gelir. Her taraftan gelecekler.
AK Partili Çelik, Kozan'da Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi
Kozan’a da duble yollar yapılmış ve halen yapılmaya devam ediyor. Çiftçilerimize düşük oranla krediler veriliyor. İstikrarın ve ülkemizin büyümesi için sizler yeniden AK Parti demelisiniz.
AK Parti adayı Yıldırım’dan yüzde 50 talebi
Duble yollar oluşturduk, buradan Muş’a kadar keyifle yolculuk yapıyoruz. Bundan on sene önce böyle miydi? AK kadrolar sayesinde paramız değer kazandı.
Binali Yıldırım: Ege-Ray'ı Bergama'ya uzatacağız
Duble yollar yaparız. Köprüler, kavşaklar yaparız. Hızlı treni Ankara’dan İzmir’e getiririz. Liman yaparız, Balıkçı barınakları yaparız.
AK Partili Köse, Akaydın'ı yapmadığı yatırımların açılışını yapmakla suçladı
Mustafa Köse, AK Partili Büyükşehir Belediyesi döneminde havalimanları, köprüler, hastaneler, spor salonları, okullar ve duble yollar açıldığını belirtirken, CHP’li belediyenin kendi dönemlerinde başlattıkları projeleri toplu açılış olarak halka yansıttıklarını ifade etti.
Türkiye Partisi'nden eşekli akaryakıt protestosu
9 yıldır iktidarda olan AK Parti hükümetinin hiçbir şey yapmadığını iddia eden Kuzu, “Hep duble yollar yaptıklarından bahsediyorlar ancak bu yolları boş yere yapmışlar. Arabasına benzin koyamayan benim vatandaşım duble yolu ne yapsın?
Başbakan Erdoğan İskenderun'da 20 ayrı tesisin açılışını yaptı
Türkiye'nin patika yollardan duble yollara geçtiğini vurgulayan Erdoğan şunları söyledi: "Yol medeniyettir dedik, öyle çıktık yola. Benim insanım medeniyetin bütün imkanlarını kullanacak.
Antalya -Mersin arasını 5 saate düşürecek kara yolu bu yıl bitecek
Doğan, “Tabiri caizse dağları peynir gibi dilimlenerek kaymak gibi duble yollar yapılıyor. 14 kilometrelik Yeşilöz ile Kahyalar arasındaki yolu Enka İnşaat yapıyor. Çalışmalar çok güzel devam ediyor.
AK Parti'li Sıvacıoğlu: CHP vesayetçi anlayıştan hala kurtulamadı
Duble yollarda geldiğimiz noktanın iyi olduğunu söyleyebilirim. Kastamonu’nun her yönünde duble yollar yapılıp tamamlanacak. Ilgaz Tüneli 2011 yılında delinmeye başlanacak.
Siirt'ten Almanya Ve İspanya'ya tekstil ihracatı başladı
değişen tekstil sektörünün yeniden canlanmaya başladığını kaydeden Sacit Batllo, Siirt’in de bundan faydalanabileceğini ifade ederek, son yıllarda yapılan duble yollar ve Siirt’te uçak seferlerinin başlaması da yatırımcılara büyük avantaj sağladığını söyledi.
AK Parti Muş Milletvekili Dr. Yılmaz: Vicdanlarını karartanlar yapılanları görmezden geliyor
2002 yılında Türkiye’de olan duble yollar ile 2010 yılında yapılan duble yolların kaç kilometre olduğunu çok iyi hesaplamak gerektiğini hatırlatan Yılmaz, “2002 yılında Türkiye’de 6 bin kilometre duble yol varken bu rakam 2010 yılında 11 bin kilometreye
Devlet Bahçeli, hükümete ve medyaya yüklendi
” Bahçeli, Güneydoğu'da belediyelerin, sokak ve çocuk isimlerinin iki dilde olduğunu ve duble yollar gibi Türkiye’nin ikiye ayrıldığını savundu. (CİHAN)
Burdur, Isparta ve Antalya'yı kapsayan BAKA ile Türkiye’nin yaşam kalitesi en yüksek bölgesi hedeflendi
Dünyada, Türkiye’nin yıldızı parlarken, aynı durumun Antalya için de geçerli olduğunu dile getiren Altıparmak, şöyle devam etti: “Antalya’da duble yollar inanılmaz seviyede. Bu yıl için 100 kilometrelik yol, projelendirme aşamasında.
CHP İl Başkanı Bilgiç, Milletvekilliği için istifa etti
Yine her yerde yapılan duble yollar, Adıyaman’da bitirilemedi. İlimizde başlamış ve bitmiş duble yol yok. Kazalarda ölen insanlarımızı hepimiz görüyoruz.
Büyükerşen hükumetin icraatlarını övdü
Birincisi duble yollar meselesi, diğeri de demiryolunda yapılanlardır.Bu çalışmalar güzel ve olumlu şeylerdir.'' şeklinde konuştu.