durmuşlar

Fethullah Gülen Hocaefendi: Örgüt diyenlerin sözlerine haince diyeceğim
” da dedim; zira o imzadan sonra birileri, bazı işgüzarlar, o meseleyi uygulayıp durmuşlar, fişler falan olmuş, devam etmiş. Keşke orada Allah’ın izniyle makul atlatıldıktan sonra bu mesele devam etmeseydi; duyduğumda “Kolum kanadım kırıldı!
Bolu'da iş adamı 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldü
Olay yerine gelen Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar evden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı. Durmuşlar, " Çok üzücü bir olay. Araştırmalarımız devam ediyor.
'Gezi Parkı' eylemleri Bolu'ya sıçradı
Bolu Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar'ın sağduyulu yaklaşımı sayesinde herhangi bir tatsızlık yaşanmadı. Yaklaşık 4 saat süren eylem öğrencilerin dağılması ile birlikte son buldu.
‘Gönüller Bir Olsun’ projesi kapsamında 44 öğrenci Bolu'ya geldi
İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Vali Özçimen öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrencileri valilik girişinde karşılayan ve hatıra fotoğrafı çektiren Vali Özçimen, sonra öğrencilerle birlikte Abant Toplantı Salonu’na çıktı.
Durmuşlar: BTSO ile ortak çalışma yapmaya hazırız
BURSA - Bursa Girişimci İş Adamları Derneği (BUGİAD) Başkan Vekili Ali Durmuşlar, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ile ortak çalışmaya hazır olduklarını söyledi. Durmuşlar, BTSO meclisine giren üyelerle birlikte BTSO Başkanı İbrahim Burkay ile Meclis Başkanı Remzi Topuk’u ziyaret etti.
Bolu'daki suç verileri açıklandı
Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, müdür yardımcılarıyla birlikte mahalle muhtarlarına yönelik huzur toplantısı yaparak, dolandırıcılık ve hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olunması konusunda uyarılarda bulundu.
Düzenli denetim, kazaları azaltıyor
BOLU - Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, 2012 ve 2013 yılları arasında Bolu'da otoyol geçişlerinde toplam 47 bin 338 aracın kontrol edildiğini ve kontroller sayesinde trafik kazalarında azalmaların meydana geldiğini
Bolu'da 'Peygamberimiz ve İnsan Onuru' temalı program düzenlendi
Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Vali İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkan Vekili Haluk İnceler, İl Müftüsü Mehmet Şahin, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, daire müdürleri ve davetliler katıldı.
Gül’den Baltık ülkelerine sözde soykırım uyarısı
Her ne kadar bu ülkenin parlamentosunda 2005 yılında böyle bir deneme olduysa da hükümetler daima şiddetli bir şekilde bunların karşısında durmuşlar. Türkiye ile olan müttefiklik ve dostluk ilişkilerine önem verdiklerini her ortamda açıklamışlardır.
Kar lastiği olmayana marta kadar Bolu Dağı kapalı olacak
Valilik makamında İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürü Murat Sönmez ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Vali Özçimen, yasalara göre kar lastiği uygulamasını tavizsiz olarak
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Eryiğit darp edildi
Hastaneye gelen Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, rektör yardımcısının durumunun iyi olduğunu belirterek, zanlının yakalanması için çalışmaların başlatıldığını söyledi. (CİHAN)
'Türkiye’de Çin Kültür Yılı' etkinlikleri sona erdi
Mehmet Bahar, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı ve Basın Sözcüsü Jian Yu ile öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. 'Çin Kültür Yılı' ve 'İpek Yolunun Kaynağı Çin' ana temalı olarak 2012 Türkiye’de Çin Kültür Yılı etkinlikleri kapsamında, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere 40 şehirde
BUGİAD'lı mobilyacılardan Moskova'da pazar araştırması
BUGİAD Mobilya Komitesi Başkanı Serdar Durmuşlar da uzun vadede Rusya’ya yatırım karlı bir ticaret olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Ziyaretler sıklaştırılarak ve ardından bayiler açılarak bu pazarda ciddi şekilde yer alınabilir.
12 Kasım Depremi'nin 13. yıldönümü
İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen programa Bolu Vali Yardımcısı Cemal Polat, Belediye Başkanı AK Parti'li Alaaddin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, daire müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Bolu'da kaçak sigara operasyonu
Olay yerinde inceleme yapan Bolu Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, "Ele geçirilen tıbbi malzemelerle ilgili yetkililerle görüşeceğiz. TIR'da 221 koli serum çıktı.
Şehit Uzman Çavuş Bayram Kut'un cenazesi memleketine gönderildi
Hayri Coşkun, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, şehidin ailesi, mesai arkadaşları ve askerler katıldı. Vali İbrahim Özçimen, tören alanında şehit Bayram Kut’un ailesinin yanına giderek baş sağlığı dileklerini iletti.
Akyazı'da 2 katlı ahşap ev yangında kül oldu
SAKARYA - Sakarya'nın Akyazı ilçesinde iki katlı ahşap ev, yangında kullanılamaz hale geldi. Dokurcun Beldesi Durmuşlar köyünde İlhan Şeker'e ait 2 katlı evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Para üstü dolandırıcılarına dikkat
Yaklaşan Bayram öncesi alınan tedbirler konusunda değerlendir melerde bulunan Durmuşlar emniyet olarak otoyollarda, dinlenme tesislerinde, otogarlarda gerekli tedbirlerin alındığını söyledi. Bayram öncesi tadile çıkacak olanlara tavsiyelerde bulunan Durmuşlar, "Komşuluk ilişkilerini geliştirmelerini ben tavsiye ediyorum.
Özel güvenlik personelini polisler eğitti
Resul Eryiğit, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve AİBÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Dursun Özcan’ın katıldığı programla teşekkür plaketi verildi. AİBÜ Rektörlük Toplantı Salonu'nda gerçekleşen programda, yapılan eğitim hakkında bilgi veren AİBÜ Rektör Yardımcısı Prof.
Adana'da Abidin Dino Sanat Parkı açıldı
ne kadar İstanbul’da olsa da yüreğinin Adana’da olduğunu belirterek, “Ama bu üç büyük sanatçı (Orhan Kemal, Yaşar Kemal, Abidin Dino) hep zamana karşı durmuşlar ve hiç kaybolmamışlardır. Bu anılarla mutlu oluyorum.
BUGİAD üyelerinden California çıkarması
BUGİAD Başkanvekili Ali Durmuşlar ise “Bu gezi Türk-Amerikan ilişkilerini geliştirecek. İki ülke arasında hem ticari ve hem de gönül köprüsü kurulacağını umuyorum.” diye konuştu.
Hayatını kaybeden Kur'an Kursu öğrencileri toprağa veriliyor
Dönüşte İskenderun’da durmuşlar. Denize girmişler. Oğlum yüzme bilir ama iyi derecede değil. Kimseden şikayetçi değilim.
BUGİAD’dan girişimcilere KOSGEB destekli girişimcilik kursu
Kursun açılışına katılan BUGİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Durmuşlar, Osmanlı Devleti'nin Bursa’yı fethi sonrasında kentte 300 civarında vakıf kurulduğunu anlatarak, “Bu vakıfların yaklaşık 180 civarı, yani yüzde 60’ı kadınlar tarafından kurulmuş.
BUGİAD, başarıyı ödüllendirdi
Sezgin'e ödülünü, Frankurt'a götürmek için BUDİGAD Başkanı Ali Durmuşlar aldı. Yılın vefa ödülü ise geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden eğitim sevdalısı, hayırsever Mehmet Yıldız'a verildi. Yıldız'ın ödülünü almak için sahneye oğlu Ömer Yıldız geldi.
BUGİAD Başkanı Er: Yeni Çek Kanunu tasarısından rahatsızız
BUGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fuat Er, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Durmuşlar, Başkan Yardımcısı Eyüp Karakuş, Yönetim Kurulu üyeleri Fethullah Özkara, Güray Bilir ve BUGİAD Genel Sekreteri Ertürk Şahin’in hazır bulunduğu toplantıda ekonomik gelişmeler ve yeni anayasa konusu masaya yatırıldı
BUGİAD'dan dış ticaret okulu
BUGİAD Başkan Vekili Ali Durmuşlar, 900’e yaklaşan üye sayısıyla yeni yönetimin kurumsal yapıyı daha güçlü kılacak, tüm üyeleri kapsayacak ve daha verimli olacak çalışmalar planladıklarını açıkladı. Kadın Girişimciler Komisyonu Başkanı Dilek Ataygeldi ise yaptıkları çalışmaları aktardı.
Durmuşlar: Şanlıurfalı vatandaşların sürekli desteğini gördüm
ŞANLIURFA - Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Şanlıurfa’dan Bolu'ya atanan Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Şanlıurfa halkının devletine bağlı bir millet olduğunu vurgulayarak görev süresince sürekli halkın desteğini aldığını
Sakarya Emniyet Müdürü Ali Bilkay, İzmir'e atandı
Müdürü Ali Bilkay İzmir'e, Hakkari Emniyet Müdürü Ayhan Buran Elazığ'a, Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya Bursa'ya, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar Bolu'ya, Mardin Emniyet Müdürü Mustafa Aygün Malatya'ya, Tokat Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş Sakarya'ya, Kilis Emniyet Müdürü Cemil Ceylan Edirne'ye, Trabzon Emniyet
Ulaştırma Bakanı'ndan her il ve her ev arasında ağ kurma sözü
Sosyal paylaşım sitelerinde bize giydirmiş durmuşlar. Göreve geldiğim ilk günde bilişimin çok bilmişlerin sektörü olduğunu savundum. Malum, bilişimcilerin sözlerinin yarısından fazlası İngilizce.
Mehmetçik, Güneydoğulu çocukları eğitecek
Halil Mutlu, İl Jandarma Komutanı Emin Dursun, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı. (CİHAN)
Öğrenci sayısı 42 ilin nüfusunu geçen Şanlıurfa'da derslik açığı kapatılamıyor
Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve kamu kurumlarının temsilcileri katıldı.
Bozova Kaymakamı evinde ölü bulundu
Olayın duyulması üzerine Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve diğer ilçelerin kaymakamları sabah saatlerinde Bozova'ya geldi. Savcı ve olay yeri polisinin ardından ambulans ile Şanlıurfa'ya getirilen Kaymakam Caner Akgün'ün cenazesi Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
BUGİAD üyesi mobilyacılar CIFF 2011’e katıldı
CIFF 2011’e giden kafilede BUGİAD Mobilya Komitesi Başkanı Serdar Durmuşlar, BUGİAD Sektörel Komiteler Koordinatörü Tahir Allahverdi’nin yanı sıra BUGİAD Mobilya Komitesi üyeleri ve İstanbul, İzmir ve Trabzon’dan firma sahipleri de yer aldı.
Bakan Çelik, PKK'nın haraç yüzünden katlettiği iki kardeşin evini ziyaret etti
bayramlaştıktan sonra AK Pati milletvekilleri Abdülkerim Gök, Seydi Eyüpoğlu, Mehmet Akyürek, AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Suruç Müftüsü Mustafa Altun ve beraberindeki heyetle beraber Suruç'a geldi.
Survivor yarışmacısı Derya Durmuşlar son yolculuğuna uğurlandı
İSTANBUL - Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Survivor Yunanistan'da Türkiye Birincisi Derya Durmuşlar, son yolculuğuna uğurlandı. Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi yakınlarında eşi ile birlikte motosiklet kazası geçirerek hayatını kaybeden Derya Durmuşlar, Levent Camii'nde ikindi namazını takiben
Survivor Türkiye-Yunanistan'ın birincisi trafik kazasında hayatını kaybetti
Hayatını kaybeden kişinin, Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasının birincisi Derya Durmuşlar (50) olduğu öğrenildi. Kaza, dun gece Çanakkale’nin Gelibolu İlçesi’nde meydana geldi.
Şanlıurfalı şehit abisinin yürek burkan feryadı
Törene Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, 20. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Veli Tarakçı, Askeri ve Sivil protokol, vatandaşlar ile Şehit Okkay’ın yakınları katıldı.
THY Pekin personeli, yangında arkadaşlarını ölümden kurtardı (2)
Çıkan yangından etkilenen ve hayati tehlikeleri bulunmayan diğer iki bayan hostes Nur Erhan ve Ayşe Banu Durmuşlar ise müşahede altından tutuluyor. Bunlardan birinin bu gece, dumandan ciddi şekilde etkilenen diğerinin ise 3 gün sonra taburcu olması bekleniyor.
Pekin’deki yangında iki THY hostesi müşahede altında tutuluyor
Müşahede altında tutulan THY hosteslerinin isimlerinin ise Nur Erhan ve Ayşe Banu Durmuşlar olduğu açıklandı. Tedavi gören THY çalışanlarından biri de yaşadıkları olayı şöyle anlattı: “İstirahat halindeydik, uyuyorduk.
Efsane polis ekibi Şanlıurfa'da yeni bir olayı daha çözdü
Mahallesi'nde başından vurularak öldürülen 46 yaşındaki 6 çocuk babası Mustafa Çiftçi'nin katil zanlılarının bulunması için Şanlıurfa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar'ın talimatıyla yaklaşık 1,5 yıl önce bir ekip kuruldu.
Aysun Gültekin'den Şanlıurfalılara türkü ziyafeti
Konsere ayrıca Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın ve eşi, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve eşi, Jandarma İl Komutanı Emin Dursun, Harran Üniversitesi Rektörü Halil Mutlu ve bazı STK temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Öğrenciler polisin bilgi yarışmasında ter döktü
Daha sonra İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, gençlerin güvenli bir ortamda yetişmesi için gece gündüz çalıştıklarını vurguladı. Yarışmanın amacını dereceleri seçmek olmadığını dile getiren Şanlıurfa Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Yılmaz ise amacın kucaklaşmayı sağlamak olduğunu anlattı
Kazancı Bedih, 7. ölüm yıl dönümünde türküleriyle anıldı
“Kazancı Bedih ve Ustaların Anısına” isimli etkinliğe, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Bahri Tiryaki, Şanlıurfa Boro Başkanı İrfan Güven, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, çok sayıda kamu kurum ve kuruluş amirleriyle Kazancı Bedih’in oğlu Naci Yoluk ve ailesi ile çok sayıda seveni katıldı
“Alkollü Komutan Cezaevinde Rezalet Çıkarttı” haberi birincilik ödülü aldı
Nihat Çiftçi, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, Şanlıurfa Barosu Başkanı İrfan Güven, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, Vakıflar Bölge Müdürü Müslüm
Şanlıurfa da voleybol heyecanı
Dereceye giren takımlara ödüllerini düzenlenen törenle Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Altuğ, Milli Eğitim Müdür Vekilli Temel Büyükbudak, Spor Bölüm Şefi Murat Bağış tarafından verildi.
Voleybol müsabakalarında görevli polis, yırtık ayakkabılı öğrenciye ayakkabı aldı
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ise bugün gerçekten heyecanlı bir gün yaşadıklarını ifade ederek, “Sevgili gençlerimizin bu müsabakalarda göstermiş olduğu karşılaşmalarda ve ayrıca polis memuru arkadaşımızın göstermiş olduğu bu duyarlı davranış
Murat Koleji’nin dev adamları şampiyon oldu
Dereceye giren takımlara ödüllerini düzenlenen törenle Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Altuğ, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Temel Büyükbudak, Spor Bölüm Şefi Murat Bağış verdiler.
BDP mitinginde 20 gözaltı
Bunun üzerine grup, izin verilmediği takdirde Atatürk Bulvarı'nda cadde üzerinde oturma eylemi yapacaklarını belirterek, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar'ın gelmesini talep etti. Bölgeye gelen Sabri Durmuşlar ile BDP temsilcileri görüştükten sonra grubun bulvar üzerinde trafik akışını engellemeden Ahmet Bahçıvan İş Merkezi önüne kadar yürümeleri
İlk defa vatandaş polis merkezi yaptırdı
İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Türkiye'de vatandaş tarafından ilk defa bir karakolun yapıldığını açıklayarak bunu karşılıklı güvene bağladı. İçişleri Bakanı Beşir Atalay ise ilk kez bir polis merkezi açılışına katıldığını ve bu merkezin ayrı bir öneme sahip olduğunu, öneminin ise vatandaş tarafından yaptırılması
Karaköprülüler, Ali Baba hayratına sahip çıkıyor
Açılış konuşmasının ardından AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri Seyit Eyyüpoğlu ve Emin Önen, İl Müftüsü Ramazan Tahiroğlu, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ev sahibi Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi yemeklerin bulunduğu kazanların başına geçerek, yemek servisi yaptılar.