emniyet müdürlüğü

Maçta biri amir 15 kişi yaralandı
Cizrespor ile Mardinspor arasında oynanan maçın çekişmeli geçeceği bilgisini alan Cizre Emniyet Müdürlüğü saha içinde ve saha çevresinde yoğun güvenlik önlemleri aldı. Maç öncesi saha dışında kurulan bariyerlere gelen taraftarlar üst taramasından geçirildi.
Moskova’da Türk vatandaşını gasp eden 2 zanlı gözaltına alındı
MOSKOVA - Rusya’nın başkenti Moskova’da bir Türk vatandaşını gasp eden 2 zanlı gözaltına alındı. Moskova Emniyet Müdürlüğü Suçlarla Mücadele Masası’ndan Cihan Haber Ajansı’na yapılan açıklamada, Türk vatandaşının Ağustos ayında gasp edildiği kaydedildi.
Havalimanında Aziz Yıldırım hazırlıkları
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yıldırım’ın gelişi sırasında herhangi bir olay yaşanmaması için havalimanı çevresi ve güzergahlarda yaklaşık bin polisin katılımıyla geniş güvenlik önlemi almaya başladı.
Memurlar, yapılan zammı bordro yakarak protesto etti
Yapılan basın açıklamasının ardından, kendilerine Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü'nce kamu kurum ve kuruluşlarının bulunduğu alanlarda basın açıklaması yapılmaması yönünde tebligat imzalatıldığına değinen Karabekir, "Emniyet müdürlüğünden bir yazı imzalattırıldı.
Hayati Yazıcı: İhbar mektubuyla rüşvet operasyonu başladı
Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinesi ve talimatları doğrultusunda alınan izinler kapsamında Mersin Gümrük Muhafaza KİM Müdürlüğü ve Mersin İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince müştereken teknik ve fiziki takip çalışmaları ile devam ettirildiği öğrenildi.
Ukraynalı çift 2 yaşındaki çocuğunu 9 bin dolara sattı
Donetsk Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 23 yaşındaki ebeveynlerin şehirdeki bir benzin istasyonunda çocuğunu alıcıya teslim ederken, polis tarafından gözaltına alındığı belirtildi.Donetsk İnsan Kaçakçılığı Şube Müdürü Yuriy Sırovatko yaptığı açıklamada; “Çocuklarını satmak isteyen çiftin uyuşturucu madde bağımlısı olduğu tespit edildi.
Carlos: 3 büyüklerin taraftarı, Sivasspor taraftarını örnek olmalı
düzensizliğin önlenmesine dair kanunun yürürlüğe girmesinin ardından spor müsabakalarında şiddet ve düzensizliğin önlenmesi çalışmaları kapsamında Sivas Emniyet Müdürlüğü ve Sivasspor Kulübü’nün işbirliği ile 'Bilinçli Taraftar Eğitimi' adlı bir proje başlatıldı.
Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti: Emniyete giriş yasağı kaldırılmalı
çekilen yazılı açıklamada, "Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan genelge ile Türkiye genelinde 22 Aralık 2013 tarihi itibariyle basın mensuplarının emniyet müdürlüğü hizmet binalarına giriş yapamayacağı duyuruldu.
Hüseyin Çapkın: Yasalara göre haberdar olmamamız normal
BURSA - İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevinden alınarak merkez valisi olarak atanan Hüseyin Çapkın, “Savcı böyle bir operasyon yürüttüğü vakit emniyetin ilgili birimini bloke eder, tamamen kendisinin emri altında operasyon yürütür
"Emniyetin basın yasağı bir an önce kaldırılmalı"
2013 tarihi itibariyle basın mensuplarının Emniyet müdürlüğü hizmet binalarına giriş yapamayacakları duyuruldu. Bilindiği gibi gazeteciler, halkın bilgi edinme hakkı adına kamu yararına görev yapmaktadırlar.
Bakan Yılmaz: Hiçbir zaman suçun ve suçlunun yanında olmayız
Bakan Yılmaz'a, "İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün basın mensuplarına karşı koyduğu yasağı nasıl değerlendiriyorsunuz?" diye bir soru da yöneltildi.
Antalya Gazeteciler Cemiyeti: Darbe günlerinde bile böyle sansür yaşanmamıştır
Emniyet Genel Müdürlüğü kararıyla bugünden itibaren basın mensuplarının Türkiye genelinde emniyet müdürlüğü hizmet binalarına girişlerinin yasaklanmasına tepki yağıyor. Konuyla ilgili Antalya Gazeteciler Cemiyeti adına açıklama yapan Genel Sekreter Haşmet Öyken, kararı anlamakta zorluk çektiklerini ifade etti.
TGC: Gazetecilere sansür
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun açıklamasında şu görüşlere yer verildi: “İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamayla, 22 Aralık tarihi itibariyle Türkiye genelinde basın mensuplarının emniyete girişlerinin yasaklandığı duyuruldu.
Atatürk Havalimanı Şube Müdürü görevden alındı
Emniyet Müdürlüğü'nde 25 şube ve ilçe müdürünün yerleri değiştirilirken İstanbul Emniyet Müdürlüğü Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Emniyet Müdürü Ufuk Balcı’nın da görev yeri değiştirildi.
Emniyetin yasağına tepki: Böyle bir uygulama 12 Eylül'de bile görülmedi
2013 tarihi itibariyle basın mensuplarının Emniyet müdürlüğü hizmet binalarına giriş yapamayacakları duyuruldu. Genelgede ayrıca gazetecilerin bazı emniyet hizmet binalarında yer alan basın odalarına giriş kartlarını iade etmeleri de istendi.
Basın mensuplarının emniyetlere girişi yasaklandı
İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, basın mensuplarının bugünden itibaren emniyete girişlerinin yasaklandığı duyuruldu. Gazeteciler emniyete davet edildikleri takdirde girebilecek.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 25 müdür görevden alındı
İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde, 25 şube ve ilçe müdürü görevden alınarak başka birimler atandı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne Selami Altınok'un getirilmesinden sonra bu gece 25 şube ve ilçe müdürünün görev yerleri değiştirildi.
Diyarbakır Baro Başkanı Elçi: Hukukun üstünlüğü onarılması güç bir darbe aldı
Elçi, “Bu gelişmelerin ardından, başta İstanbul Emniyet Müdürlüğü olmak üzere, doğrudan veya dolaylı şekilde başlatılan soruşturmayla bağlantılı olarak onlarca kolluk görevlisi, emniyet müdür, amir veya memurunun görev yerleri değiştirilmiş, yürüttükleri işlerden el çektirilmiştir
Emniyetten basına yasaklama
İSTANBUL - İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaptığı yazılı bir açıklamayla, Türkiye genelinde yapılan uygulama çerçevesinde bugünden itibaren basın mensuplarının emniyete girişleri yasaklanmıştır denildi.
Rus polisine rüşvet verdiği iddia edilen Türk iş adamına 50 bin dolar ceza
Bunun üzerine polis memuru, Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire görevlilerini fabrikaya çağırarak rüşvet ile ilgili bilgi verdi.Açılan davada mahkeme,Türk vatandaşına polise rüşvet verdiği gerekçesiyle 1,5 milyon ruble para cezası verdi.
Taşyapı: Emrullah Turanlı gözaltında değil
Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Emrullah Turanlı bilgisine başvurulmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne davet edilmiştir. Emrullah Turanlı hakkında bir gözaltı söz konusu değildir, kamuoyunun dikkatine sunarız.
AB yanlısı eylemciler, Kiev Belediye’sini bastı
Kiev Emniyet Müdürlüğü görevine geçici olarak, Kiev Bölgesi Emniyet Müdürü Valeriy Mazan atandı.Geceyi örgütlenerek geçiren halk, hep birlikte yeniden Bağımsızlık Meydanı’na yürüdü.
Kiev Emniyet Müdürü açığa alındı
Kiev Emniyet Müdürlüğü görevine geçici olarak, Kiev Bölgesi Emniyet Müdürü Valeriy Mazan atandı.Geceyi örgütlenerek geçiren halk, hep birlikte yeniden Bağımsızlık Meydanı’na yürüdü.
Bursaspor davasında karar çıktı, merhum başkan ve arkadaşları beraat etti
BURSA - Bursaspor yönetimine yönelik Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Organize Suçlar Büro Amirliği tarafından 2011 yılında düzenlenen mali operasyon sonrası kulüp eski yöneticileri hakkında
Eylemciler, Kırgızistan-Çin yolunu trafiğe açmıyor
Bu arada Oş Emniyet Müdürlüğü ilgililerinin eylemcilerle temasa geçerek onları eyleme son vermeye ikna etmeye çalıştığı belirtiliyor.Tutuklanan Milletvekili Keldibekov, 2005’te Sosyal Vakıflar Genel Başkanı görevinde bulunduğu sırada, 21 milyon som (yaklaşık 450 bin dolar) parayı yersiz şekilde
Stuttgart’ta Türklerin yaşadığı binadaki yangın korkuttu!
Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada olay yeri inceleme sonuçlarının Stuttgart Savcılığı’na iletildiği ve olaya savcılığın el koyduğu bildirildi. (CİHAN)
Aydınspor 1923 taraftarları Göztepe maçına alınmayacak
İzmir Emniyet Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada toplantıda alınan kararlar bildirildi. Buna göre, misafir takım Aydınspor 1923 taraftarının alınmaması, müsabaka öncesinde Aydın'dan İzmir'e gelecek taraftarlar için kapama noktalarının oluşturulacağı ve İzmir'e
Tribünde maç izlemeye gelen taraftar, 182 promil alkollü çıktı
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, her hafta şehirde oynanan futbol maçlarında çok sayıda ekip görevlendiriyor. Bu ekipler arasında trafik polisleri de yer alıyor.
Alkollü olduğu belirlenen Beşiktaşlı taraftarlar maça alınmadı
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü, Kayserispor ile Beşiktaş arasında oynanan lig maçı öncesinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Çok sayıda polis, taraftarların güvenli bir şekilde sahaya intikali ve maçı rahatlıkla seyretmeleri için görev yaptı.
Rus gazetesi: Saldırının hedefi Türk-Rus ilişkilerini bozmak
Rusya İçişleri Bakanlığı Stavropol Bölge Emniyet Müdürlüğü, konuyla ilgili açıklama yapmayı reddetti.1 Kasım'da Stavropol Emniyet Müdürlüğü, bölgede üzerinde canlı bomba bulunan bir erkeği göz altına aldıklarını duyurmuştu.
"Rusya'da yakalanan intihar eylemcisinin hedefinde Türk Büyükelçiliği vardı"
Rusya İçişleri Bakanlığı Stavropol Bölge Emniyet Müdürlüğü, konuyla ilgili açıklama yapmayı reddetti.1 Kasım'da Stavropol Emniyet Müdürlüğü, bölgede üzerinde canlı bomba bulunan bir erkeği göz altına aldıklarını duyurmuştu.
Şam'da meydana gelen patlamada 8 kişi öldü
Suriye resmi haber ajansı SANA, Şam Emniyet Müdürlüğü kaynaklarına dayandırdığı habere göre, Hicaz Meydanı'nda bulunan Hicaz Demiryolları binasının girişinde büyük çapta patlama meydana geldi. Yerleştirilen bir bombanın infilak etmesi sonucu Osmanlı döneminden kalma tarihi Hicaz Demiryolları binasında restore çalışmalarını yapan işçilerin de aralarında olduğu 8
Iğdır'da Doğudan Yükselen Umutlar Projesi amacına ulaştı
Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında, Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Doğudan Yükselen Umutlar” Projesi, Sportif Alanda Turnuva Düzenlenmesi faaliyeti gerçekleştirilen
Mermi cep telefonuna isabet edince hayatı kurtuldu
Öte yandan, ABD'nin Los Angeles Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru, rutin trafik kontrolu sırasında uğradı silahlı saldırıda, cebindeki telefon şarj aleti sayesinde yara almadan kurtuldu. (CİHAN)
Osmaniye’de 1 ton 625 kilogram esrar ele geçirildi
Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize İşlerle Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, dün E-90 otoyolunda doğu ve güneydoğu illerinden batı illerine uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı bilgisine ulaştı.
Polis, 1 ton 625 kilogram esrar ele geçirdi (1)
Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize İşlerle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, E-90 otoyolunda durdurulan bir kamyonda arama yaptı. Aramada piyasa değeri 7 milyon 500 bin lira olan 1 ton 625 kilogram esrar ele geçirildi.
Hırsızı, düşürdüğü ayakkabısı eleverdi
Hırsızlık ihbarı üzerine olay yerine giden Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları incelemede ayakkabıyı buldu. Ayakkabı incelenmek üzere Kriminal Şube Müdürlüğü'ne gönderildi. Küçükçekmece Asayiş Büro ekipleri ise hırsızlığın yaşandığı diğer evlerde inceleme yaptı.
İstanbul’da uyuşturucu operasyonu
Zanlılar sorgulanmak üzere Vatan Caddesi’ndeki İstanbul emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. (CİHAN)
Aranan El Kaide üyesi Mardin’de yakalandı
MARDİN - Mardin Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Ekipleri hakkında yakalama emri bulunan El Kaide örgütü üyesi olduğu belirlenen bir kişi Yeşilli ilçesinde polisin düzenlediği operasyon sonucunda gözaltına alındı.
VIP araçla torbacılara dağıtılmaya hazırlanan 1 ton esrar ele geçirildi
BURSA - Bursa Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, 1 ton 3 kilo 30 gram esrar maddesi yakalandı. Zanlıların tekstil atölyesine konulan esrar maddesini özel tasarlanan VIP araçla kamuoyunda ‘torbacı’ diye tabir edilen kişilere servis etmeye hazırlandıkları ortaya çıktı
35 yıllık ahşap yat, 170 kaçağa mezar olacaktı
Çoğunluğu İran, Afganistan ve Suriyeli olan kaçaklar, Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu'nda işlemlerinin yapılmasının ardından Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi'ne gönderilecek ve oradan da sınırdışı edilecek.
Telefon dolandırıcısı çete mağdurlara parayı çalılık ve çöpe attırmış
BURSA - Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda, kendilerini polis ve savcı olarak tanıtarak vatandaşlardan binlerce lira aldıkları iddiasıyla 4 kişilik çete çökertildi.
Yaralı sürücü, yattığı yerden kalkarak basın mensuplarına saldırdı
Sürücünün saldırısına uğrayan basın mensubu Vedat Kılıç ise davacı olmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi’ne gitti.Diğer yandan motosiklet sürücüsü Yahya Karakaş'a yetersiz ehliyeti olduğu, motosikletinin sigortasız olmasından dolayı toplam 3 bin lira ceza kesildiği ve motosikletinin
6 yıl önce kaybolan kızların izine rastlandı
Kızlarla ilgili arama başlatan Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kızların öldürülmüş olabileceği düşüncesiyle soruşturmayı genişletti. Polis ekipleri, yaptıkları çalışmalar sonucu, kızların en son Tekirdağ'ın Beyazköy mevkisinde, deniz kenarındaki bir çiftlik evine geldikleri bilgisine ulaştı.
Kadirli'de 24 kaçak cep telefonu ele geçirildi
OSMANİYE - Osmaniye'nin Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü, yurt dışından yasa dışı yollarla Türkiye’ye getirilen 24 adet kaçak cep telefonuna el koydu.Edinilen bilgiye göre, Kadirli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu ekipleri telefon alım satımı yapan iş yerlerine yaptığı operasyonda Savrun mahallesi ve Dere mahallesindeki
Kaçakçılığa geçit yok
OSMANİYE - Kadirli Emniyet Müdürlüğü, yurt dışından yasa dışı yollarla Türkiye’ye getirilen 24 adet kaçak cep telefonuna el koydu. Edinilen bilgiye göre, Kadirli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bürosu ekipleri telefon alım satımı yapan iş yerlerine yaptığı operasyonda Savrun mahallesi ve Dere mahallesindeki
Operasyon düzenlenen evde 25 kilo esrar bulundu
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri, uyuşturucu satışı yaptıkları öne sürülen İ.S. (35), G.B.(30) ve Y.
Uyuşturucu kuryelerinin yeni hedefi öğrenciler
Çorum İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşık 3 aydır sürdürdüğü sokak satıcılarına yönelik 10 ayrı adrese eş zamanlı yapılan operasyonlarda 1 kilo 264 gram esrar, 24 gram bonzai ve 217
Cizre’de gözaltına alınanlar Diyarbakır’a gönderildi
Cizre Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliği ekipleri tarafından bu sabah YDG-H çetesine yönelik şafak operasyonu düzenlendi. Cudi ve Nur mahallelerinde yapılan eş zamanlı operasyonda A.
İnternet üzerinden araç dolandırıcılığına dikkat
AĞRI - Ağrı İl Emniyet Müdürlüğü, internet üzerinden araç dolandırıcılığı yapan 7 şüpheli hakkında yasal işlem yapıldığını açıkladı. Polis internette fiyatı normalin çok altında satılan araçlara temkinli yaklaşılmasını istedi.