erkan demircan

Vali Kıraç'tan uyuşturucu tacirlerine: Namuslu bir işte çalışın
Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven, Emniyet Müdür Yardımcısı Erkan Demircan ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Dr. Hakan Cem Çetin ile birlikte açıklama yapan Vali Kıraç, şehir merkezlerinde gençleri, çocukları zehirleyenlere önemli bir darbe vurulduğunu söyledi.
Yoksul öğrencilere bayramlık dağıtan emniyet müdürü konuşmakta zorlandı
Yardımcısı Erkan Demircan’la birlikte sınıfları gezen Emniyet Müdürü Güven, paketler içindeki hediyeleri öğrencilere verdi. Güven, daha sonra birinci sınıfta okuyan öğrencilerin sınıfını ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Sağlam: Bölgede Kürt sorunu değil rant sorunu var
Diyarbakır Emniyet Müdür Yardımcısı Erkan Demircan, Kaçıkçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hakan Cemçetin ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Emniyet Müdürü Sağlam, terör örgütünün finans kaynaklarının uyuşturucu madde ile ciddi bir mücadele
Emniyet Müdürü Sağlam: Diyarbakır’da polise haber verme duyarlılığı arttı
Diyarbakır Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, korsan yayınlara yönelik düzenlenen operasyonlarla ilgili Güvenlikten Sorumlu Müdür Yardımcısı Erkan Demircan, Güvenlik Şube Müdürü Süleyman Hançerli ile birlikte Güvenlik Şube Müdürlüğü'nde basın toplantısı düzenledi.
Çim Hokeyi Şampiyonluk Kupası'nı Gaziantep Polis Gücü kazandı
Şampiyon takım, dana önce Gaziantep'te görev yapan ve Diyarbakır'da kendilerine yardımcı olan Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Erkan Demircan lehine sloganlar atarak teşekkür etti. Demircan da sporculara alkışla karşılık verdi.
Uluslararası Polis Birliği Gaziantep üyeleri, piknikte stres attı
Programda konuşan IPA Gaziantep Şube Sekreteri ve Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürü Erkan Demircan, Uluslararası Polis Birliği'nin, "Dostlukla hizmet" sloganıyla; din, dil, ırk, renk, cinsiyet ve rütbe ayrımı gözetmeksizin, 1 Ocak 1950 yılında İngiltere'de kurulduğunu