ertuğrul kıymaz

Ankaragücü Kulüp Başkanı Yiğiner, Başkan Çelik’i ziyaret etti
Yiğiner ziyarette, Belediye Başkanı Yakup Çelik, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz’a Ankaragücü forması ve atkısı hediye etti.Ankaragücü Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner, bu sezon 13 bin kombine satışı gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Pankobirlik Genel Müdürü Tan: Şeker fabrikalarına talibiz
Müdürü Fahrettin Tan, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurul Başkanı İlhami Teke, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz ve çiftçiler katıldı. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut Başkan Muhittin Bıyıkoğlu yeniden seçildi.
Samanyolu Koleji'nde mezuniyet sevinci
Törene, Polatlı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yetiş, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar, Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Poliad Başkanı Mehmet Hasdoğan, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.
MHP’li Erdem, Türk İslam coğrafyasında Hz. Peygamber'i anlattı
Güldeste Konak'ta düzenlenen programa, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, MHP Polatlı İlçe Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve çok sayıda partili katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başlayan program, MHP İlçe Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın selamlama konuşması ile devam etti.
Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi, 2 yılda 955 bin TL kar elde etti
Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, kullandırdıkları kredilerin yüzde 80 oranında geri döndüğünü belirtti. Kıymaz, “Hedefimiz kooperatifimizi, esnafımızı, sanatkarımızı, hak ettiği noktaya getirmektir.
Atatürk Koşusu Polatlı’da yapıldı
ödülleri Polatlı Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik ile Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz tarafından verildi.Kaymakam Bilgin öğrencileri, eşofman takımı ile ödüllendirirken, Belediye Başkanı Yakup Çelik ise, spor ayakkabısı ile ödüllendirdi.
Polatlı esnafı 17 milyon lira kredi kullandı
Polatlı’da esnafın kredi taleplerinin yoğunlaştığını belirten Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz, esnafın aldığı krediyi ödeme zorluğuna düştüğünü söyledi. Kıymaz, “Geçtiğimiz yıl esnafımıza önemli yükler getirdi.
Yenilenen Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi binası hizmete açıldı
Osman Bilgin, Polatlı Belediye Başkanı Yakup Çelik, Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu, Polatlı Esnaf ve Sanatlar Kredi ve Kefalet Odası Başkanı Ertuğrul Kıymaz ve çok sayıda esnaf katıldı. Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Başkanı Abdülkadir Akgül, dünyanın değişen konjonktüründe esnaf ve sanatkarın yapılan büyük süper marketler
Polatlı Emniyeti doğu illerindeki okullara 5 bin kitap bağışladı
Kitaplar, Diyarbakır ve Muş’a kargo ile Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz tarafından gönderilecek. (CİHAN)
Kızılay Polatlı Şubesi'ne destek verenler ödüllendirildi
Bilgin, Belediye Başkanı Yakup Çelik, Kızılay Dernek Başkanı Muzaffer Deniz, Ticaret Odası Başkanı Muzaffer Sevinçel, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz ile madalya almaya hak kazanan üyeler katıldı.
Polatlı İğciler Köyü Camii ibadete açıldı
Müftüsü Dursun Ali Coşkun, Başkan yardımcıları Ali Öztürk ve Şaban Yılmaz, Polatlı Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Teke, İl Genel Meclis Üyesi Zekai Kaya, İğciler Köyü Muhtarı Mehmet Ali Talay, Polatlı Muhtarlar
‘Polatlı’dan kareler’ konulu resim sergisi açıldı
törenine, Polatlı Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Yakup Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Yılmaz, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Doğan, şube müdürleri, okul müdür, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
İlk ve orta öğretimler arası fotoğraf yarışmasında öğrenciler ödüllendirildi
Yarışması ödül törenine Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Yakup Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Yılmaz, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Doğan, şube müdürleri, okul müdür, öğretmen ve öğrenciler katıldı.