erzincan özel otlukbeli ilköğretim okulu

Özel Otlukbeli, SBS'de Erzincan birincisi oldu
ERZİNCAN - Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencisi İrem Yoğurtçu, 8. sınıflar SBS sonuçlarına göre 500 tam puan alarak Türkiye 1.'si oldu. Aynı okuldan Selin Yılmaz ise Erzincan 3’üncüsü olarak önemli bir başarıya imza attı.
Minik öğrencilerden Huzurevi sakinlerine ziyaret
ERZİNCAN - Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu’nda bir grup öğrenci, huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencileri hem huzurevinde yaşayan yaşlıların gönüllerini aldı, hem de onlara yalnız olmadıklarını gösterdi.
İlköğretim öğrencilerine diş sağlığı semineri verildi
ERZİNCAN - Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencilerine, diş doktoru Yavuz Yılmaz tarafından diş sağlığı semineri verdi. Öğrencilere bir takım nasihatlerde bulunan Yılmaz, “Peynir ve elma dişlerimiz için çok önemlidir.
Otlukbelili minik öğrenciler ilk harçlıklarını Pakistan'a bağışladı
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, okulun ilk haftası sel felaketine uğrayan Pakistan halkına yardım kampanyası başlattı. Öğrenciler, topladıkları yardımı Kimse Yok Mu Derneği aracılığıyla Pakistan'a gönderecek.
Erzincan Belediye Başkanı Çakır: Herkesin işini en iyi şekilde yapması toplam kaliteyi üst seviyeye çıkarır
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu, İlköğretim Haftası'nı, düzenlediği programla kutladı. Programa katılan Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Çakır, birlik-beraberliğin ve uyumlu çalışmanın daha da artması gerektiğinin altını çizdi.
Erzincan Valisi, SBS'de Doğu Anadolu biricisi ve Türkiye sekizincisi olan Yumuk'u ödüllendirdi
2010 Seviye Belirleme Sınavı (SBS)'nda 500 tam puan alarak Türkiye 8.'si ve Doğu Anadolu Bölge 1.si olan Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu Öğrencisi Ali Yumuk, Erzincan Valisi Abdulkadir Demir'i ziyaret etti.
SBS'de Türkiye 8.'si Erzincan'dan çıktı
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencisi Ali Yumuk (14), SBS sonuçlarına göre 6. sınıfta 500 tam puan, 7. sınıfta 1 yanlışla 496.
SBS'de ilk 10 sırada 14 öğrenci yer aldı
8- Ali Yumuk, Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu 8- Onur Serin, Bursa Osmangazi Özel İnal Ertekin Ana ve İlköğretim Okulu 9- Ahmet Baver Yılmaz, Gaziantep Şehitkamil Özel SANKO İlköğretim Okulu
Özel Otlukbeli İlköğretim Okulunda mezuniyet coşkusu
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu 11. dönem öğrencileri, düzenlenen bir programla mezun oldu. Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu bahçesinde yapılan mezuniyet töreninde hüzün ve mutluluk birlikte yaşandı.
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencilerinden çevre temizliği
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencileri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle okul bahçesi ve çevresinde temizlik yaptı. Çevre temizliği konusunda harekete geçen Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencileri, ellerine eldiven takarak okul bahçesi ve çevresinde çevre temizliği yaptı.
Öğrenciler 'Anne' konulu şiir yarışmasında mücadele etti
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu, il genelinde 'Anne'konulu şiir okuma yarışması düzenledi. Yarışmaya 17 okuldan 26 öğrenci katıldı. Otlukbeli İlköğretim Okulu'nun ilköğretim okulları arasında düzenlediği 'Anne' konulu şiir okuma yarışmasının eleme turu ve finali Özel Otlukbeli Hacı Ali Akın
Otlukbelili miniklerden anlamlı hediye
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencileri, annelerini kendi elleriyle hazırladıkları hediyelerle sevindirdi. Özel Otlukbeli öğrencilerö, sınıf öğretmenlerinin yönlendirmesiyle daha önceden aldıkları ipler ve boncuklarla annelerine kolye yaptı.
Özel Otlukbelili 1. sınıf öğrencileri okumayı öğrenmelerini kutladı
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu birinci sınıf öğrencileri, okuma bayramını coşku içerisinde kutladı. Müftülük Konferans Salonu'nda düzenlenen Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu Okuma Bayramı'na öğrenci velileri yoğun ilgi gösterdi.
Otlukbelili minikler hayallerindeki evi yaptı
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu öğrencileri, 'Hayalimdeki Ev' projesini okulun girişinde sergiye açtı. Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu 3/B sınıfı öğrencileri, 'Hayalimdeki Ev' projesi kapsamında karton ve mukavva kâğıtlara yansıttığı hayallerindeki evleri sergiledi
Erzincan'da SBS şampiyonları Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu ve Anafen'den çıktı
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu ve Anafen Dershanesi öğrencilerinden Aybüke Yoğurtçu, 493.783 yerleştirme puanı ile Erzincan birincisi, Bilal Faruk Karadoğan 492.169 puanla il ikincisi, Kübra Nur Çukadar ise 490.
Erzincan'da 2. Matematik Yarışması düzenlendi
Erzincan Özel Otlukbeli İlköğretim Okulu, Erzincan genelinde 34 ilköğretim okulundan 275 öğrencinin katılımıyla 2. Matematik Yarışması düzenledi.