evleniyoruz

Soyguncular kuyumcuya taş attı, vitrin camı kırılmayınca kaçtı
ADANA - Adana'da plakasını 'Evleniyoruz, mutluyuz' yazısı ile kapattıkları otomobille, kuyumcu soygunu yapmak isteyen 3 kişi, attıkları taş vitrin camını yere düşürmeyince kaçmak zorunda kaldı. Olay, merkez Yüreğir ilçesi Dede Korkut Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Ruşen Çetinkaya'ya ait Çetinkaya Kuyumculuk'ta yaşandı.
Turp işçilerinden turp gibi düğün
Hayallerinin gerçek olduğuna çok sevindiğini söyleyen gelin Tuna Ağbilmez, “Eşimle turp havuzunda tanıştık, burada evleniyoruz. Çok mutluyum.” dedi. Turp gibi bir gelin aldığını söyleyen damat ise “Turp işçisiyiz, turp bizim geçim kaynağımız.
Evlilik ve düğün hazırlık fuarı ‘Biz Evleniyoruz 2012’ açıldı
ANTALYA - Antalya’da evlilik ve düğün hazırlıkları fuarı ‘Biz Evleniyoruz 2012’ açıldı. Evlenecek çiftler için düğün davetiyesinden gelinliğe bir çok ürünün yer aldığı fuarda maddi durumu yetersiz olan 10 çift için de nikah töreni düzenlendi.
Akpolat: Evlilikte mutluluk ifadeleri araba plakasında kalmamalı, evlere girmeli
- Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Sabri Akpolat, yeni evlenen çiftlerin, arabaların arkasındaki plakaya yazdırdıkları ‘Evleniyoruz, Mutluyuz’ ifadelerini plakada bırakmamaları gerektiğini söyledi.
Ciddiye alınmayan banka soyguncuları 'şaka yaptık' deyip kaçtı
Plakasında 'Evleniyoruz' yazılı araçla gelen zanlıların, " ‘Bu bir soygundur, eller yukarı’ dememize rağmen kimse bizimle ilgilenmedi. Bu sessizlikten korkup, ‘şaka yaptık’ diyerek kaçtık.
Antalya’da ‘Biz Evleniyoruz 2011’ fuarı açıldı
Antalya Cam Piramit Kongre ve Fuar Merkezi’nde 10–13 Mart 2011 tarihleri arasında “Biz Evleniyoruz 2011” adıyla katılımcı ve ziyaretçilere kapılarını açan fuar evlenecek çiftlere adres oluyor. Gelinlik ve moda evleri, ev tekstili, takı ve mücevher, organizasyon firmaları mobilya, davetiye ve nikah şekeri, oteller ve restoranlar, beyaz eşya, çiçekçiler, düğün salonları
Zonguldak'ta görme engelli gençlerin düğün heyecanı
Eşi Yeliz'le yeğeninin nişan töreninde tanıştıklarını anlatan görme engelli Kuru, "Evleniyoruz, çok mutluyuz. Allah herkese nasip etsin.
Fiyatı 1 milyon Euro olan gelinlik alıcı bekliyor
Biz Evleniyoruz Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı'nın açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın yaptı. Antalyalıların açılışa çok yoğun ilgi göstermediği fuarda Canker Haute Couture adlı firmaya ait 1 milyon Euro'luk gelinlik de sergilendi.
Düğün arabası süsü verdikleri araçla hırsızlık yapan 6 kişi yakalandı
Denizli, Aydın, Muğla ve Antalya'da hırsızlık olaylarına karıştıkları belirlenen hırsızların, kaçtıkları aracın plakalarını "Evleniyoruz" ve "Mutluyuz" yazılarıyla kapattıkları öğrenildi. S.G, Y.U, F.