fahrettin er afrika

"Afrikalı, tanıdıktan sonra Türklere 'iyi yürekli beyaz adam' diyor"
MARDİN - Bir grup gönüllü doktor arkadaşıyla altı yıldır Afrika’ya giderek yardım elini uzatan doktor Fahrettin Er, "Afrika insanı, Anadolu insanının şefkatli ve merhametli elini bekliyor. Afrika insanı, Türkiye'den gelen doktorlara 'beyaz adam kötüdür' demiyor.
'Afrika'da Türkiye'den geldiğinizi söyleyince gözlerinin içi gülüyor'
GAZİANTEP - 5 yıldır Afrika'ya tedavi için giden Uzman Dr Fahrettin Er, Afrika insanının Anadolu'nun şefkatli ve merhametli elini beklediğini ifade ederek, "Afrika insanı Türkiye'den gelen doktorlara 'beyaz adam kötüdür' demiyor
Muş'ta ‘Anadolu’dan Afrika’ya Şefkat Eli’ konferansı düzenlendi
MUŞ - Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyal Değerleri Tanıtma ve Yaşatma Topluluğu’nun davetlisi olarak Muş’a gelen Op. Dr. Fahrettin Er, 'Anadolu'dan Afrika'ya Şefkat Eli' konulu konferans verdi.
Dr. Er: Afrika’nın kara talihi Türk okulları sayesinde değişecek
GİRESUN - Sağlık taraması için Afrika'nın değişik ülkelerine giden ve orada çektiği fotoğraflarla yaşanan sıkıntıları dile getiren Dr. Fahrettin Er, Afrika’nın kara talihinin Türk okulları sayesinde değişeceğini söyledi.
KASAMED sağlık çalışanlarını buluşturdu
TRABZON - Karadeniz Sağlık Mensupları Derneği (KARSAMED) Başkanı Dr. Alaattin Çebi, özellikle sosyoekonomik seviyesi düşük bölgelere sağlık hizmeti götürmek, halkı ve sağlık personelini bilinçlendirmeye yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini
Dr. Fahrettin Er: Afrika'nın karabahtını Anadolu insanının şefkatli eli değiştirecek
Gönüllü Doktorlar Derneği Başkanı Üroloji Uzmanı Op. Dr.Fahrettin Er, Afrika'nın karabahtını Türk insanının şefkatli elinin değiştireceğini söyledi. Dr.Fahrettin Er, Manavgat Sağlık Derneği (MASAD)'nin Sarılar Beldesi Ece Düğün Salonu'nda düzenlediği Anadolu'dan Afrika'ya Şefkat Eli programının 690'ncı sunumunu
'Afrika şevkat eli bekliyor'
Afrika ülkelerine sağlık yardımı yapmak üzere bir çok defa giderek hastalara derman olan Op.Dr. Fahrettin Er, 'Afrika'daki Türkiye' konferansıyla izlenimlerini Alanyalılarla paylaştı.
"Afrika'ya yardıma gittik, ama kendimize yardım ettiğimizi gördük"
Afrika coğrafyasında açlıktan ölen, hastalanan, yiyecek ekmekleri dahi olmayan insanlar için başlatılan kampanyaya katılan doktorlardan biri olan Opr. Dr. Fahrettin Er, Afrika'da yaşananları anlattı.