fahrettin ersoy

ÇAGİAD heyeti Güney Afrika gezisini tamamladı
ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen, işadamları Mert Mildon, Levent Karaca, Fahrettin Ersoy, Mehmet Öngen, Kürşat Tuna, Murat Saruhan, Abdullah Ürker ve Abdullah Büyükdağ’dan oluşan heyet, Johannesburg ve Cape Town’da çeşitli görüşmeler yaptı.
ÇAGİAD üyeleri Güney Afrika’ya iş gezisine gidiyor
ÇAGİAD Başkanı Hikmet Sezen’in yanırısa geziye işadamları Mert Mildon, Mehmet Öngen, Levent Karaca, Fahrettin Ersoy, Murat Saruhan, Kürşat Tuna, Abdullah Ülker ve Abdullah Büyükdağ katılacak. İşadamlarının eşlerinin de bulunacağı iş gezisinde, Johannesburg ve Cape Town şehirlerinde çeşitli incelemeler ve görüşmeler yapılacak.
Gentra, İMKB'de işlem görmeye başladı
törenine şirketin yönetim kurulu başkanı Haldun Gedizşener, Verusa Girişim Sermayesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal ve Eti Yatırım AŞ Genel Müdürü Fahrettin Ersoy katıldı. Törende söz alan Gentra Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Gedizşener, Afrika’dan Amerika’ya kadar bütün dünyada proje temelli nakliye yaptıklarını ve deneyimlerinden aldıkları
Halka arzdan elde edeceği geliri teknolojiye yatıracak
Eti Yatırım Genel Müdürü Fahrettin Ersoy, 2010’da 23 yeni şirketin halka açıldığını ve toplam 2,3 milyar dolar hasılat elde edildiğini aktardı. Bu sene halka arz gelirinin şimdiden 1,2 milyar dolara ulaştığını ifade ederken, Mataş Matbaacılık’ın halka arzının büyüme ve yatırım amaçlı olduğunu sözlerine ekledi.
Seçim sonuçları Çanakkaleli işadamlarını yeni yatırımlara teşvik etti
İşadamları Mert Mildon, Hikmet Sezen, Hakan Çetin, Fahrettin Ersoy, Levent Karaca, Sait Ali Karaman, Mehmet Öngen ve Güven Barış Yüksel, armatörlük ve turizm sektörünü masaya yatırdı. Görüşmeler sonucunda Öngen ve Yüksel turizm, diğerleri armatörlük alanında ortaklık kurmaya karar verdi.