fahrettin göğüş

"Türkiye Azerbaycan’la bütünün küçük parçalarıdır"
Fahrettin Göğüş tarafından panelistlere hediye takdim edildi. (CİHAN)
Gaziantep Üniversitesi 3 bin 534 öğrencisini mezun etti
Fahrettin Göğüş, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çok sayıda öğretim görevlisi katıldı.
Gaziantep Üniversitesi’nde başarılı öğrenciler ödüllendirildi
Fahrettin Göğüş, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Cahit Bağcı, Genel Sekreter Ercan Eroğlu, çok sayıda akademik personel ve öğrenci katıldı. Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Eczacıbaşı Sağlık Grubu Başkanı Birol: Katiyen kelimesini kullanmayın
Fahrettin Göğüş, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Kadayıfçı, çok sayıda akademik, idari personel ve öğrenci katıldı. (CİHAN)
Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Coşkun: Öğrenciler için elimizden geleni yapıyoruz
Fahrettin Göğüş, rektör danışmanları Prof. Dr. Cahit Bağcı, Prof. Dr. Mehmet Özaslan, Doç. Dr. Mehmet Koruk, çok sayıda akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Oguzeli Meslek Yüksek okulundan vatandaşlara bahar şenliği
Fahrettin Göğüş, Genel Sekreter Ercan Eroğlu, Oğuzeli Meslek Yüksekokulu akademik, idari personeli ve öğrenciler katıldı. Oğuzeli'ndeki farklı okullarda öğrenim gören gençlerin ve Oğuzeli halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Oğuzeli Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.
Gaziantep'te, Makine İmalatı Ar-Ge Proje Pazarı açıldı
Fahrettin Göğüş, Özel Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, Özel Gazikent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özdemir ile Ar-Ge uzmanları ve çeşitli illerden gelen akademisyenler katıldı.
Gaziantep Üniversitesi bünyesinde Kültür Tarihi Müzesi açıldı
Fahrettin Göğüş ve Prof. Dr. Abdurrahman Kadayıfçı, GAÜN Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mehmet Özaslan ile çok sayıda akademik ve idari personel katıldı.
Türkiye Üniversitelerarası Salon Futbolu müsabakaları Gaziantep'te başladı
Fahrettin Göğüş, "Sporlar içerisinde takım sporlarının ayrı bir önemi vardır. Çünkü koordinasyon ve paylaşım gerektirir. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum.
Gaziantep Üniversitesi'nde kaliteli sızma yağı üretimi için proje hazırlandı
Fahrettin Göğüş ile Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadettin Kapucu'nun da yer aldığı "Kaliteli Zeytinyağı Üretimi İçin Yeni / Daha İyi Tekniklerin Araştırılması" isimli projeyle ilgili bilgi veren Prof.
GSO, KOSGEB ile kredi protokolü imzaladı
Fahrettin Göğüş, GSO'nun Ar-Ge ve inovasyon konusunda yaptığı çalışmaları taktir ettiklerini ifade etti. AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, "Teşvik Yasası ile büyük işletmeleri rahatlatmayı, KOSGEB kredileriyle de KOBİ'leri rahatlatmayı amaçlıyoruz.
Hastanenin çocuk servisinin açalışı 23 Nisan şenliğiyle birleştirildi
Fahrettin Göğüş, öğretim elamanları, hasta yakınları ve çocuklar katıldı. Törende konuşan Rektör Coşkun, 23 Nisan'ın tatil olması sebebiyle çocuklara yönelik bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.
"Herkesin Bir Meksika Sınırı Olmalı" adlı program GAZÜ'de yapıldı
Mehmet Yavuz Coşkun, Rektör Yardımcısı Fahrettin Göğüş, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Cahit Bağcı ve Prof. Dr. Mehmet Özaslan'ın yanı sıra çok sayıda öğretim elamanı ve öğrenci katıldı. Rektör Coşkun, programda, üniversitelerin toplumdan uzak, topluma yukarıdan bakan yerler olarak algılanmaması gerektiğine dikkat çekti.
GAZÜ'lü öğrenciler; 'Avrupa Gönüllü Hizmeti'ni anlattı
Fahrettin Göğüş, Avrupalı gönüllülere hediye takdim ederek, "Bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. AB Ofisi bu konuda çok ciddi çalışmalar yapıyor.