fatih bilgiç

Abraham Kiprotich: Rekor kıramadığım için üzgünüm
, Fatih Bilgiç 2.20.50'lik derecesiyle 8. ve Ercan Muslu ise 2.27.47'lik derecesiyle 10. sırada yer aldı.
İsmail Akçay Yarı Maratonu'nda Kenyalı atlet birinci oldu
Erkeklerde ise Kenyalı Tou Moses birinci İstanbul Büşükşehir Belediye sporcusu Fatih Bilgiç ikinci, Etiyopyalı atlet Fetene Alemu ise üçüncü oldu. Toplam 21 kilometrelik parkurda yarışmak için sabah saatlerinden itibaren Kurtdereli Spor Salonu önünde toplanan sporcular burada bir süre antrenman yaptı.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Kanun çıkarken detaylıca araştırma yapılmıyor
ADIYAMAN - Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, teşvik kanununda yapılan düzenlemenin sıkıntılı bir durumu bir nebzede olsa düzeltildiğini ifade etti.
Uluslararası Avanos Kızılırmak Yarı Maratonu koşuldu
'cülüğü Yohannis Bekele Jida alırken beşinciliği ise Trabzon bölgesi atletlerinden Fatih Bilgiç aldı.Bayanlarda ise Türkiye’den Senem Çağlar birinci olurken, ikinciliği Kebire Elgmini üçüncülüğü ise Nestsaret aldı.
TUSKON'dan 'Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma' konulu konferans
Adıyaman ASGİAD Başkanı Fatih Bilgiç TUSKON'un yalnız Türkiye'de değil, 'Dünya Ticaret Köprüleri' ile kendisini kanıtlayan bir organizasyon olduğunu söyledi. Bilgiç, "İnşallah bu tür programlar ufkumuzu açacak ve dar yapıdan kurtularak açılacağız.
GÜNSİAF Başkanı Fincan: Türkiye, 2023 hedeflerine 3 yıl erken ulaşacak
Başkanlar Kurulu toplantısını düzenleyen Adıyaman Sanayici ve Genç İşadamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç de gelişen bir dünyada Türkiye'nin hak ettiği yere gelmesi için çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini aktardı.
Trabzon Yarı Maratonu'nda takım birincisi Batman Petrolspor oldu
50 ile Fatih Bilgiç gümüş, 1.04.30 ile Mehmet Çağlayan da bronz madalyanın sahibi oldu. 4.cülüğü ise Batman Petrolspor atletizm takımından Muzaffer Bayram 1.
"Kanunun uzatılmaması işçi çıkışlarını hızlandıracak"
Adıyaman Sanayi ve Genç İşadamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Fatih Bilgiç, Organize Sanayi Sitesi'ndeki bir restoranda iş adamlarının katılımıyla düzenlediği toplantıda, son 10 yılda Adıyaman'da büyük bir sanayileşme sürecinin yaşandığını söyledi.
Balkan Kros Şampiyonasında Türkiye'den '3' birincilik
Büyük Erkekler, Bekir Karayel birinci, Ali Haydar Tekgöz ikinci, Fatih Bilgiç üçüncü oldu. Yarışma öncesinde konuşma yapan Darıca Belediyesi Başkanı Şükrü Karabacak, daha önce Balkan ve Dünya Kros Şampiyonlarında Türk Milli Takımı Antrenörlüğü yaptığını söyledi.
Irak Türk Koleji öğrencilerinden Vali Sodan’a ziyaret
öğrencilerinden Sima Hava, Sonya Bestun, Saya Aziz, Nima Abdurrahman ve Şalav Muhammed Baki, beraberinde Adıyaman Sanayici ve Genç İşadamları Derneği Başkanı Fatih Bilgiç ve iş adamı Ahmet Adıyaman ile birlikte Vali Sodan’ı makamında ziyaret etti.
Asgiad'tan AGC'ye Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Ziyareti
ADIYAMAN - Adıyaman sanayici ve genç iş adamları derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç ve yönetimi Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) başkanı Zeki Dişkaya ve yönetimini makamında ziyaret etti
Türköne: Yeni anayası siyasilerin değil halkın yapması gerekir
Programın açılışında konuşan ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç gelişen Türkiye'ye 1982 Anayasası'nın yakışmadığını ve darbe anayasasının bir utanç olarak durduğunu dile getirdi. "Bizler öyle bir anayasa istiyoruz herkesin içerisinde kendisini bulması gerekiyor.
Adıyamanlı sanayicilerden Mardin ve Cizre'ye iş gezisi
ASGİAD Başkanı Fatih Bilgiç, konuyla ilgili açıklamasında, iş adamlarını bundan sonra yurt dışı ve yurtiçi gezilerle ilin ekonomisini canlandıracaklarını söyledi. Bilgiç, bir ilin, gelişmesinde ihracatın ve ticaretin büyüklüğü ile eş değer olarak hareket ettiğini söyledi.
Muharrem iftarı, Alevi ve Sünni vatandaşları buluşturdu
Özel İkbal Koleji'nde verilen iftar yemeğine ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Cengiz Hortoğlu, alevi derneklerinin başkanları ve alevi vatandaşlar katıldı.
6’ıncı Sakarya zafer koşusu yapıldı
Polatlı’da geleneksel olarak düzenlenen yarışmada derece alan diğer yarışmacılar; erkeklerde Bekir Karayel 1'inci, Fatih Bilgiç 2'inci, Medeni Demir 3'üncü oldu. Bayanlar kategorisinde ise Ümmü Kiraz 1'inci, Nilay Esen 2'inci, Rusya Federasyonundan Tatiana Belkina 3'üncü oldu.
3. Uluslararası İsmail Akçay Yarı Maratonu koşuldu
Erkeklerde Musinshi Iaraslov birinci, Fatih Bilgiç ikinci ve Erkan Kuş üçüncü, bayanlarda Bahar Doğan birinci, Ümmü Kiraz ikinci, Nilay Esen üçüncü oldu. Yarışa katılan 86 yaşındaki Yakup İkiz ise tamamlayamamasına rağmen memnun olduğunu söyledi.
Çin'de gün 6 madalyayla tamamladı
Türkiye Atletizmde sabah seansında Fatih Bilgiç ile gümüş madalya kazandı. Fatih Bilgiç, erkekler yarı maratonunda foto-finişle altın madalyayı kaçırdı. Faslı Ahmet Tamri ile kıyasıya bir altın madalya mücadelesi yapan Fatih Bilgiç, 1.
Adıyamanlı üreticiler yeni teşvik istiyor
ADIYAMAN - Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, üreticilerin önünün açılması ve ihracatın artması için hükümetin yeni teşvik paketlerini sunması gerektiğini söyledi.
ASGİAD: Demokratik ve sosyal bir anayasa hazırlığı başlanması gerekiyor
ADIYAMAN - Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, hükümetin kabinede yaptığı değişiklikleri çok olumlu bulduklarını, başarılı olacağına inandıklarını söyledi.
Balkan Atletizm Şampiyonası’nda 6 altın, 3 gümüş, 4 bronz
21’lik derecesiyle, Fatih Bilgiç 5 bin metrede 14.11.45’lik ve 3 bin metrede 8.22.6’lık dereceleriyle altın madalya kazandı. Serdar Tamaç, Sezayi Özkaya, Hakan Karacaoğlu ve İzzet Safer’den oluşan 4 çarpı 100 bayrak takımımız da 39.
Malatya’da buluşan bölge işadamları: Herşeyi devletten beklemek doğru değil
Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya İl Başkanı Mustafa Şahin, Malatya TSO Başkanı Hüseyin Erkoç, ASGİAD Başkanı Fatih Bilgiç, ELSİAD Başkanı Aleattin Arslan ve çok sayıda işadamı katıldı.
Başbakan Erdoğan ASGİAD’a başarı plaketi verdi
ADIYAMAN - Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı'nda Başbakan Tayyip Erdoğan’ın
GÜNSİAF bünyesinde 25 ilin dernek başkanları seçim sonrasını değerlendirdi
Adıyaman Genç İşadamları Derneği Başkanı (ASGİD) Mehmet Fatih Bilgiç ise iki ayda bir yapılan bu toplantılarda illerde hangi alanlardayatırımların yapılacağı yönünde fizibilite çalışmalarının yapıldığını
ASGİAD Başkanı Bilgiç: İş adamlarının KOSGEB desteklerinden haberi yok
ADIYAMAN - Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, KOSGEB’in birçok desteği olduğunu, fakat iş adamlarının bunların birçoğundan haberi olmadığını söyledi.
ASGİAD Yönetimi FEM'in yeni binasını gezdi
ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç ise, eğitimin önemine değinerek, "Biz iş adamları olarak her zaman eğitimin yanındayız. Burada yapılan faaliyetler anlatmakla bitmez.
KOSGEB Adıyaman İl Müdürü Ulusoy: Kalkınma ve büyüme özel sektör eliyle sağlanabilir
Ulusoy’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç ise KOSGEB’in Adıyman’da işletmelerin önünü açacağından çok ümitli olduğunu söyledi. Bilgiç, şöyle dedi: "Devletin vermiş olduğu bu desteklemeleri iyi kullanmamız lazım.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Şirketlere kalite gelecek
ADIYAMAN - Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, Meclis'ten geçen Türk Ticaret Kanunu ile şirketlere birçok yenilikle beraber kalite geleceğini söyledi.
Adıyamanlı işadamları yeni yılda uygulanacak vergi cezaları ve yapılandırmalarla ilgili bilgilendirildi
Konferansın açılış konuşmasını yapan ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, teknoloji çağında her şeyin resmileştiğinin üzerinde durarak bunlara hazırlıklı olmak için iş adamlarına bir konferans verdiklerini söyledi.
Sünni ve Alevi vatandaşlar ASGİAD'ın Muharrem iftarında buluştu
İftar yemeğinin açılış konuşmasını yapan ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, matem ayını derinden hissettiklerinin altını çizerek, "Bizim ortak noktamız olan matem ayında davetimize icabet eden hepinize teşekkür ediyorum.
KOSGEB Müdürü Ulusoy: 3 milyarlık destek esnafa büyük katkı sağlayacak
Cihat Ulusoy'un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, "Bu bilgileri üyelerimizle yapacağımız programlarla paylaşacağız. Tabii ki ekonomide ki hareketliliğe açıklanan bu destekler önemli katkı sağlayacaktır.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Büyüme rakamları ortada, Türkiye küresel krizi atlattı
Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, Türkiye'nin küresel krizi başarıyla atlattığını belirterek, büyüme oranındaki rakamların bunun ispatı olduğunu söyledi.
ASGİAD, Kalkınma Ajansı'nın desteklemelerini tanıtacak
Konferansa ilişkin açıklamada bulunan ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, "Çarşamba günü 19.30'da Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda İpekyolu Kalkınma Ajansı'nın vermiş olduğu hibeler ile ilgili konferans vereceğiz.
KOSGEB: İşadamları, ihracatçı ve nitelikli eleman kredisini mutlaka kullanmalı
ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç ise ekonomideki hareketliliğe işaret ederek, KOSGEB'in Adıyaman'da açılmasının işadamları için çok faydalı olacağını söyledi. KOSGEB ziyaretinde ASGİAD'ın Yönetim Kurulu'ndan Mahmut Dost, Serkan Dağdevran, Zeynal Özsayın ve Mehmet Sert hazır bulundu.
32. Kıtalararası İstanbul Avrasya Maratonu ödül töreni yapıldı
Bu arada, 15 kilometrelik koşuda mücadele eden Türk atletlerden Fatih Bilgiç, genel sıralamada 4. oldu. Genel klasmanda 8. olan Abdülkadir Türk, Türkler tasnifinde 2. ve genel sıralamada 10.
Avrasya Maratonu'nu Kenyalı Kıplagat 2.10.42'lik derecesiyle kazandı
FATİH BİLGİÇ 4. OLDU Bu arada 15 kilometrelik koşuda mücadele eden Türk atletlerden Fatih Bilgiç, 0.46.03'lük derecesiyle genel sıralamada 4.
ASGİAD Adıyaman'ı Dünya TV'de tanıttı
Orhan Özdülkar'ın sunduğu programda Adıyaman'ın tanıtımını yaparak konuşmaya başlayan ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, referandum sonuçlarının ülkeye getireceği istikrar ve Adıyaman sanayisini anlattı.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Referandum genel seçim değildir
Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, Anayasa değişikliğinin içeriğine ilişkin basın toplantısı yaptı. Bilgiç, "Referandum bir genel seçim değil.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Kutlu: Referandumu herhangi bir partiye dayatmamak gerekir
Ziyarette konuşan ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç ise "Biz zaten bu referandumu bir parti meselesi olarak görmüyoruz. Çalışmalarımızı da zaten 'evet' yönünde yapıyoruz.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Çocuklarınızı üniversite için gönül rahatlığı ile Güneydoğu'ya gönderebilirsiniz
Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, ailelerin çocuklarını üniversite öğrenimi için gönül rahatlığı ile Güneydoğu'ya göndermelerini istedi. ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, açıklamasında, Türkiye'nin her yerinden gelen öğrencilere kucak açtıklarını kaydetti.
Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Derneği Başkanı Tunç: Karanlık eller milleti birbirine kırdırdı
Ziyaretlerin, birlik ve beraberlik bağlarını kuvvetlendirdiğini aktaran ASGİAD Başkanı Fatih Bilgiç de şunları söyledi: "Bizleri birbirimize bağlayan birçok birlik bağlarımız var. Her şey saygı çerçevesinde olduğu müddetçe birbirimizden ayıracak hiçbir engel yoktur.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Türkiye, 'Dünya Ticaret Köprüsü' ile önemli bir atılım yapacak
Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, "Türkiye - Dünya Ticaret Köprüsü" organizasyonu ile Türkiye'nin dar boğazdan kurtulduğu dönemde önemli atılımlar yapacağını söyledi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ Genel Müdürü Bayhan: Projesi olmayanın geleceği olmaz
ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç de, "Ülkemiz, dünyada söz sahibi olarak problemleri çözmeye başladı. Görüyoruz ki ülkemiz hak ettiği etkinliği yeniden kazanıyor.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Türk okulları yurtdışına giden iş adamlarına önemli katkı yapıyor
Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, Türk okullarının yurt dışında yatırım yapmak isteyen işadamlarına önemli katkılar sağladığını belirtti. Bir grup sanayici ile Kuzey Irak'a giden ASGİAD Başkanı Bilgiç, orada bulunan Türk okulu yöneticilerinin kendilerine önemli katkılar yaptığını söyledi.
Adıyaman KOSGEB'den daha fazla yararlanmak istiyor
Adıyaman Esnaf ve Sanatkâr Odası Başkanlığı toplantı salonundaki programda konuşan ASGİAD Başkanı Mehmet Fatih Bilgiç, sanayileşmeden kalkınmanın olmayacağını, sanayileşmek için de birlikte hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaparak esnafın KOSGEB kredilerinden daha fazla yararlanması
Adıyaman Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Derneği'nden birlik ve beraberlik mesajları
Ziyaretlerin, birlik ve beraberlik bağlarını kuvvetlendirdiğini ifade eden ASGİAD Başkanı Fatih Bilgiç, "Bizleri birbirimize bağlayan birçok birlik bağlarımız var. Her şey saygı çerçevesinde olduğu müddetçe birbirimizden ayıracak hiçbir engel yoktur.
ASGİAD Başkanı Bilgiç: Kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürmeyelim
Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Fatih Bilgiç, son günlerde artan provokasyonlara dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenlerin olduğunu belirten Bilgiç, bu oyunun bozulması için her vatandaşın üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini vurguladı
ASGİAD Başkanı Fatih Bilgiç: İşsizliğin önüne ortak akılla geçeceğiz
Adıyaman Sanayici ve Genç İş Adamları Derneği (ASGİAD) Başkanı Fatih Bilgiç, işsizliğin önüne geçmek için ortak akılın şart olduğunu söyledi. Fatih Bilgiç, gündeme ilişkin basın mensuplarına yaptığı değerlendirmede, derneğin en önemli farkının 'ben' değil, 'biz' olduğuna dikkat çekti.
Adıyaman Sanayici ve Genç İşadamları Derneği'nin (ASGİAD) yeni başkanı Fatih Bilgiç oldu
Adıyaman Sanayici ve Genç İşadamları Derneği'nin (ASGİAD) başkanı Fatih Bilgiç oldu. Gerçekleşen olağanüstü genel kurulda, yeni başkan adayı Fatih Bilgiç, yapılan seçimde oybirliğiyle başkanlığa seçildi.
Derya Koleji öğrencileri Namık Kemal'in evini ziyaret etti
Derya Koleji Müdür Yardımcısı Fatih Bilgiç, okul olarak eğitimin en iyisini vermeyi hedeflediklerini belirterek öğrencilerin aldıkları bilginin daha kalıcı olması için bu tür gezilerin büyük faydasının bulunduğunu söyledi.