fatma şahin antalya

Cihan Haber Ajansı Gündemi
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin Antalya’da düzenlenen 'Medya ve Kadın' sempozyumuna katılıyor. (09.15)Kuveyt Türk tarafından Antalya’da düzenlenen"Etik Bankacılık ve Sağlam Finansal Kararlar" konulu program Ramada Otel'de başlıyor.
Bakan Şahin, şehit polisin ailesini ziyaret etti
ANTALYA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Cudi Dağı’nda terör örgütü PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan baş polis memuru Kadir Can’ın ailesini ziyaret etti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde düzenlenen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Eğitim Programı’nın
Cihan Haber Ajansı Gündemi
İSTANBUL - 25.02.2012 Cumartesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'u, İstanbul'daki evinde kabul edecek. Başbakanlık ofisinde, Libya Başbakanı Abdurrahman El Keib ile görüşecek Erdoğan, BM Genel Kurul Başkanı Al Nasser'i kabul edecek.
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
İSTANBUL - Ankara’da gerçekleştirilen yüz ve iki kol, iki bacak nakli ile ilgili olarak yarın sabah saat 09.00’da basın toplantısı yapılacak.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
İSTANBUL - 24 Şubat 2012 CumaCumhurbaşkanı Abdullah Gül, Moldova Büyükelçisi Igor Bolboceanu ve Ankara'daki üniversitelerin tıp fakülteleri dekanlarını Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek.
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
İSTANBUL - 28 Şubat ile ilgili daha önce suç duyurusunda bulunan HAS Parti şimdi de suç duyurusuna ilişkin derlediği delilleri dosyalar halinde savcılığa teslim edecek. HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Avukat Şeref Malkoç, teslimin ardından adliye önünde açıklama yapacak.
Bakan Şahin: Konuyu hassasiyetle takip ediyoruz
ANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, 12 yaşındaki kızın babası tarafından para karşılığı satıldığı haberleri ile ilgili, “Öncelikle şunu vurgulamak isterim ki bu tür olaylar çocuk haklarına aykırıdır.
Bakan Fatma Şahin: SHÇEK yurdun kalan çocuklarımız özel okullarda okuyacak
ANTALYA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, toplam eğitim kalitesini yükseltmek için Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu(SHÇEK)’nda kalan çocuklara özel okullarda eğitim verileceğini söyledi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin
ANTALYA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Antalya Valiliği Özürlüler İletişim Merkezi’ni ziyaret etti. Burada merkez hakkında bilgi alan Bakan Şahin, çocuklarla bir süre sohbet etti.
Bakan Şahin: Kız çocuklarlarla erkek çocuklar arasındaki eğitim farkı kapandı
Konuşmaların ardından Bakan Fatma Şahin Antalya Valiliği Özürlüler İletişim Merkezi’ni ziyaret etti. Burada merkez hakkında bilgi alan Bakan Şahin, çocuklarla bir süre sohbet etti. (CİHAN)
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Şahin: Kadın vekiller Meclis'te yüzde 30 olmalı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kadın Kolları Genel Başkanı ve Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin, kadın vekillerin Meclis'te yüzde 30'larda olmasını istediklerini belirtti. Kadın konusunda 1934'ten sonra ikinci devrimi AK Parti'nin gerçekleştirdiğini ileri süren Şahin, İsrail ile yaşanan gerginlik için ise; "Ciddi bir problem yok.