fatma şen

Rümeysa bebek, komşusunun karaciğeri ile hayata tutundu
Anne Fatma Şen ise canına can katan aile dostlarına, Kader İlhan’a teşekkür etti. Çok zor günler yaşadıklarını dile getiren Fatma Şen, "Rümeysa'nın ameliyat öncesi çok kaşıntısı vardı, çok huzursuzdu.
14 yaşında 150 kilogram olan çocuk, teselliyi sanal alemde buluyor
Oğlunun bu durumuna üzülen anne Fatma Şen, bir an önce bir çare bulunmasını istiyor.Kocaeli’nde ikamet eden Şen ailesi, yıllardır oğulları Buğra’nın kilo problemi ile savaşıyor. Fazla kilosundan ötürü insanlarla olan iletişimini kesen Ahmet Buğra Şen, günün büyük bir çoğunluğunu bilgisayar başında geçiriyor.
MHP Denizli İl Kadın Kolları başkanlığına Berberoğlu getirildi
Huriye Yürekli, Türkan Uygun, Seven Bige Ergül, Ayşe Sarma Çoban, Hatice Batak, Dilek Beğen, Hayriye Kolan, Sultan Ergül, Makbule Kiriş, Fatmana Gürbüz, Fatma Şenocak, Esma Kaya, Aliye Çağlayan, İlkay Özek, Fatma Şen, Pembe Göçtü, Ayşe Çetinkaya, Neşe Demirörs, Hülya Bayram, Kevser Akın, Çiğdem Yeniay, Aysel Oruç, Çiğdem Bozca
Sındırgı'da okuma yazma öğrenen 19 kişiye sertifika verildi
öğretmen Berrin Damgacı Acet tarafından verilen okuma yazma kursunda başarılı olan Hatice Tutuş, Fatma Aydın, Fatma Çevik, Meliha Çankaya, Songül Yavuz, Fatma Şen, Yıldız Muslu, Fatma Aydemir ve Fatma Yordam, Kaymakam Avni Oral'ın elinden belgelerini aldı.
Ereğli'deki trafik kazasında aynı aileden 3 kişi yaralandı
Çarpmanın etkisiyle sürücü İsa Şen, Fatma Şen (43) ve Emine Şen (79) yaralandı. Araç içinde sıkışan Emine Şen ise sağlık görevlilerinin müdahalesi ile kurtarıldı. Sıkıştığı yerden kurtarılan Emine Şen, ilk müdahale ardından ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Gaziantep'te öldürülen 4 yaşındaki Aliye Gülsultan Şen toprağa verildi
Baba Recep Şen ve anne Fatma Şen, ayakta durmakta zorluk çekti. Baba ve anne kızlarını toprağa verdikten sonra sinir krizi geçirdi. Acılı anne, kızının mezarı başında ağıtlar yaktı.
Kayıp kız çocuğunu üvey dayısının öldürdüğü iddia edildi
Küçük kızın annesi Fatma Şen, kızını üvey kardeşinin öldürdüğünü polisten öğrendiklerini dile getirdi. Murat K.'nın önceki haftalarda eşi Recep Şen'e, "Ben bu Sultan'ı bir gün öldürürüm" dediğini iddia eden acılı anne, "Biz şaka yapıyor sandık.