fatma taş

Erzincan'daki iki kazada 15 kişi yaralandı
Kazada, sürücü Ferdi Taş, Şahabettin Baran, Gülhan Baran, Fatma Taş, Enes Baran, Zeynep Taş ve Furkan Taş yaralandı. Yaralılar, Erzincan Mengüceli Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Sürücü Ferdi Taş, yolda yağmur yağışının etkili olduğunu, bir anlık dalgınlık sonucu kazaya sebebiyle verdiğini söyledi.
Kutlu Doğum Haftası'nı Suriye'de sahabe türbelerini ziyaret ederek kutladılar
Canan, geziye Hatice Özden, Fatma Taş, Fatma Ünal, Fatma Sönmez, Zeynep Sönmez, Banu Yerebakan, Belma Hatipoğlu, Emel Yıldırım, Derya Kasapoğlu, Ümran Delikulak, Şükran Kasapoğlu, Koray Kasapoğlu, Emine Kaçar, Deniz Yoro, Yeşim Öz, Aylin Barut, Yasemin
Boşanmak isteyen eşini 27 yerinden bıçakladıktan sonra balkondan attı
Kutbettin Taş (42), kendisinden boşanmak isteyen eşi Fatma Taş'ı (35) konuşmak için Güzeltepe'deki bir arkadaşının evine çağırdı. Fatma Taş, 16 yaşındaki kızı Gözde Taş ile birlikte ayrı yaşadığı eşinin yanına gitti.
Usta öğretici Aysun Ciğer 9 asırlık kordon işlemeciliğini canlandırdı
Kursiyerlerden Fatma Taş, el işini çok sevdiği için kursa katıldığını kaydederek, "Hocamızın desteği bize bu sanatı sevdirdi. Gerçekten bütün arkadaşlarımızla bu işi severek yapıyoruz.
Kurtarma timi, Kandıra sahillerinde 24 kişiyi boğulmaktan kurtardı
(23), Fadime Sulu (22), Fikri Gündüz (34), Salim Kayı (54), Ercan Kayı (35), Kemal Narlı (64), Süleyman Yavaş (32), İsmail Mutlu (12), Serdar Taş (13), Fatma Taş (23), Sevda Narlı (15), Kamil Tüysüz (16), Mehmet Ay (18), Yavuz Salıncak (45), Kemalettin Gül (34), Hüseyin Gül (23), Fatih Baş (34), Ömer Devrim (12), Saadet Devrim
İkinci evliliğini yapınca işten çıkarıldı
9 yıl önce evlendiği üç çocuğunun annesi ilk eşi Fatma Taş ile geçen yıl şiddetli geçimsizlik yaşadığını ve birlikte boşanma kararı aldıklarını belirten Veysi Taş, "Boşanma kararı aldıktan sonra eşim babasının evine gitti.