fevzi sürmeli

Emlakçıların şikayeti Açık Öğretim'deki usulsüzlüğü ortaya çıkardı
Bunun üzerine, eski rektör Fevzi Sürmeli'nin de bulunduğu 5 kişi hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı. Usulsüzlük, Doğu ve Güneydoğu illerindeki bazı açık öğretim büroları için rayiç bedelinin çok üzerinde fiyat ödenmesi sonucu, emlakçıların savcılığa yaptığı suç duyurusu
Sıra arkadaşları 44 sene sonra buluştu
Fevzi Sürmeli ile şu an İskenderun Belediye Başkanı olan Yusuf Civelek de bulunuyor.
Anadolu Üniversitesi'nin yeni rektörü Prof Dr. Davut Aydın görevine başladı
Fevzi Sürmeli ve ekibine de yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Üniversitemiz bundan sonra da Türkiye Cumhuriyeti anayasasına, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bir düşünce anlayışı içerisinde yoluna devam edecek.
Anadolu Üniversitesi'nde usulsüzlük iddiası
Sayıştay tarafından Anadolu Üniversitesi'nde yapılan denetimlerde, görev süresi geçtiğimiz günlerde sona eren Rektör Fevzi Sürmeli'nin 2008 yılında 325 sınavda görevli olarak gösterildiği ve toplam 80 bin TL'lik ödeme yapıldığı
Bakan Ergün: Suriye ile sorunları çözdük, Ermenistan ile çözünce kötü mü olacak
Rektörü Fevzi Sürmeli, Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fazlı Tekin ve işadamları katıldı. Konuşmanın ardından EGSİAD Başkanı Erdoğan Ercan, Bakan Ergün'e vazo hediye etti.
A.Ü Rektörlük seçimleriİ tamamlandı
Eskişehir Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörlük seçimleri sonuçlandı. Sonuçlara göre, mevcut Rektör Prof. Dr. Fevzi Sürmeli 334, Prof.
Anadolu Üniversitesi’nde rektör adayı seçimi heyecanı başladı
Fevzi Sürmeli ile Prof. Dr. Hasan Mandal, Prof. Dr. Ahmet Tuncan ve Prof. Dr. Davut Aydın rektörlük için yarışıyor. Anadolu Üniversitesi tarihinde ilk kez 4 aday rektör olmak için mücadele veriyor.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Tekin: Yeni bir üniversite ve yüksek öğretim algısı geliştirilmeli
Fevzi Sürmeli, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı. Törende konuşan Prof. Dr. Tekin, dünyadaki değişmelerin üniversite eğitimi ve bu bağlamda geliştirilen eğitim müfredatlarını ve üniversite yönetim anlayışlarını da değişmeye zorladığını belirtti
Başbakan Erdoğan, Eskişehir'den Kütahya'ya geçti
Fevzi Sürmeli, Jandarma İl Alay Komutanı Albay Zafer Cengiz ve daire müdürleri karşıladı. Başbakan'ın havaalanına gelişinde çevrede yoğun güvenlik önlemleri alındı.
Necipoğlu, Brezilya konserini mesleki hayatında kariyer olarak görüyormuş
Fevzi Sürmeli, kendisini öğrencilerinin başarısı için eğitime adayan Necipoğlu'nun kaybının kendilerini derin bir üzüntüye boğduğunu söyledi. Necipoğlu'nun Brezilya'ya davet üzerine konser vermeye gittiğini belirten Prof.
Anadolu Üniversitesi'nin Geleneksel Bahar Şenlikleri başladı
Fevzi Sürmeli, öğretim görevlileri ve öğrencilerle birlikte vilayet meydanındaki Atatürk anıtına çelenk koydu. Saygı duruşu İstiklal Marşı'nın ardından bir konuşma yapan Rektör Sürmeli, geleneksel hale gelen bahar etkinliklerinin AÜ için son derece önemli olduğunu söyledi.
Anadolu Üniversitesi Uluslararası Film Festivali başladı
Fevzi Sürmeli, uygarlık yolunun bilim, kültür ve sanattan geçtiğini belirterek, AÜ' nün, bilimin, sanat ve kültürle birlikte gelişip yaygınlaşmasına hizmet ettiğini söyledi. Prof. Dr. Sürmeli, şöyle devam etti: "Kararlıyız, çünkü uygarlığa giden yolun sanattan geçtiğine, sanat ile kurulan iletişimin daha köklü, kalıcı, yaratıcı ve üretken
İnönü Zaferi'nin 88'inci yılı törenlerle kutlandı
Fevzi Sürmeli, İsmet İnönü'nün kızı ve İnönü Vakfı Başkanı Özden Toker ile vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra askerler saygı atışında bulundu.
AÜ Rektörü Sürmeli: Özgür ortamı bozmak isteyenlere karşı yasal önlemler alınacak
Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Fevzi Sürmeli, üniversite içerisinde özgür ortamı bozmak isteyenlere karşı gerekli yasal düzenlemelerin yapılacağını söyledi. Prof. Dr. Sürmeli, 18 Mart günü üniversitede karşıt görüşlü iki grubun meydana getirdiği gerginliğin, öğrencilerin zarar görmemesi ve üniversite içerisindeki huzur ortamının
Eskişehir sivil havaalanı pistinin uzatılması çalışmaları başladı (2)
Fevzi Sürmeli, DLH Genel Müdürü Ahmet Arslan ve vatandaşlar katıldı. Bakan Yıldırım, Eskişehir'in ulaşımı, kültürü, tarihi ve sanayisi bakımından Anadolu'nun kavşak noktasında bulunduğunu söyledi.
Gövdesi üzerine iniş yapan uçağı Sivil Havacalık Genel Müdürlüğü ekipleri inceleyecek
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fevzi Sürmeli, Eskişehir'de ön tekerlek takımı arızalandığı için gövde üzerinde piste iniş yapan eğitim uçağını Ankara'dan gelecek olan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ekiplerinin inceleyeceğini