fuhuşa aracılık etmek

Fuhuş çetesine baskın, 16 kişi tutuklandı
ifadeleri alınan 4'ü kadın 22 kişi, "Fuhuş amaçlı organize suç örgütü kurmak, yönetmek, fuhuş amaçlı insan ticareti yapmak, fuhuş için yer ve imkan sağlamak, fuhuşa aracılık etmek." suçlamasıyla adli mercilere sevk edildi.
Kocaeli'nde fuhuş operasyonu
'Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, örgütlü olarak fuhuş yaptırmak, fuhuşa sürüklemek, yer temin etmek, fuhuşa aracılık etmek, fuhuş yoluyla menfaat sağlamak ve tehdit' suçlarından, çete elebaşı olduğu iddia edilen M.
Bursa polisi haftalık asayiş bilançosunu açıkladı
Emniyet Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 'nafaka hükümlerine uymamak, yağma, hırsızlık, fuhuşa aracılık etmek' gibi çeşitli suçlara karıştıkları ileri sürülen 20 kişi, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.
Edirne'de fuhuş operasyonu
"Fuhuş amaçlı örgüt kurmak, fuhuş yapmak ve fuhuşa aracılık etmek" suçlarından yapılan operasyonda Türkmenistan ve Romanya uyruklu 4 kadının aralarında bulunduğu 8 kişi gözaltına alındı. Emniyetteki sorguları tamamlanan şahıslar polis nezaretinde adliyeye sevk edildi.
Mardin'de fuhuş operasyonu: 3'ü kadın 7 kişi gözaltına alındı
Operasyonlarda 'fuhuş amaçlı örgüt kurmak, fuhuş yapmak ve fuhuşa aracılık etmek' suçlarından Gürcistan uyruklu 3 kadın ile 4 erkek gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılar, ifadeleri alınmak üzere mahkemeye sevk edildi.
'Fırtına Operasyonu' zanlıları Antalya'dan İzmir'e getirildi
Operasyonda, silahlı suç örgütü kurmak, örgütte yöneticilik yapmak, suç örgütüne üye olmak, çek senet tahsilatı yapmak, uyuşturucu ticareti yapmak, fuhuşa aracılık etmek, adam kaçırmak ve 6136 sayılı kanuna muhalefet ettikleri iddiasıyla Finike İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı M.
6 ay sonra bulunan kızı fuhuşa zorlayan 6 kişi yakalandı
"fuhuşa zorlamak", "fuhuşa yer temin etmek" ve "fuhuşa aracılık etmek" suçlarından çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, diğer 4 kişi serbest bırakıldı. (CİHAN)
Ceyhan'da 7 kişilik fuhuş çetesi çökertildi
Yapılan teknik takip sonucunda harekete geçen Ceyhan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, fuhuş için yer temin etmek ve fuhuşa aracılık etmek suçlarını işleyen ve tek bacaklı olan çete lideri Z.K. (54) ile birlikte 7 ayrı adrese eşzamanlı operasyon gerçekleştirdi.
Edremit'te fuhuş operasyonu: 6 kişi tutuklandı
İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından çalışmalar neticesinde, önceden haklarında fuhuş yaptırmak, fuhuşa aracılık etmek, yabancı uyruklu kadınları ülkeye getirerek para karşılığında erkeklere pazarlamak suçlarından adli işlem yapılan M.
Kapkaçcı 15 dakikada yakalandı
Fuhuşa aracılık etmek, hırsızlık ve uyuşturucu gibi çeşitli suçlardan poliste kaydı bulunduğu öğrenilen zanlı B.K., Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği'ne teslim edildi.
Fuhuş operasyonu şüphelileri adliyede
Polisin çok sayıda adrese şafak vakti yaptığı operasyonlarda 30 kişiyi daha gözaltına aldığı ve bu kişilerin insan ticareti yapmak, fuhuşa aracılık etmek ve örgüt kurmak suçlamalarıyla adliyeye sevk edildiği açıklandı.
Fuhuş yapılması için evinde yer temin eden şahıs yakalandı
Emniyette ifadesi alınan zanlı, fuhuşa aracılık etmek suçundan adliyeye sevk edilirken, hayat kadını ise sağlık kontrolleri yapılmak üzere hastaneye gönderdi. Kadın için ise sağlık kontrollerinin ardından işlem yapılacak.
Ahlak Bürosu'ndan operasyon
Daha önce de birçok defa Ahlak Bürosu ekipleri tarafından fuhuşa aracılık etmek suçundan yakalanarak hakkında işlem yapılan ve evi mühürlenen Sevim E. ve suç ortağı U.E. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Aksaray'da fuhuş operasyonu: 45 gözaltı
Eğlence merkezi ile otelin mesul müdürlerinin de aralarında bulunduğu 6 kişi de fuhuşa aracılık etmek iddiasıyla gözaltına alındı. Polis minibüslerine bindirilen kadınlar, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.
Fuhuş yapan yabancı uyruklu kadınlara baskın
"fuhuşa aracılık etmek" suçlamasıyla çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı. Gözaltına alınan üniversite mezunu Maria Bermamukeli'nin ülkesinde hemşirelik yaptığı, Zoia Chubinidze'nin de işletme mezunu olduğu ortaya çıktı.
Azerbaycan ve Türkmenistan'dan çocuk bakıcılığı için getirdikleri kadınları fuhuşa zorlamışlar
Yabancı uyruklu kadınlar ülkelerine gönderilirken, 1'i kadın 3 zanlı ise "Zorla fuhuş, fuhuşa aracılık etmek ve zorla alıkoymak" suçlarından adliyeye sevk edildi.
2 meyve suyunu 900 TL'ye içirten çete çökertildi
Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen zanlılar "örgüt kurmak", Örgütlü şekilde gasp yapmak", "Nitelikli dolandırıcılık" ve "Örgütlü fuhuş yaptırmak ve fuhuşa aracılık etmek" suçundan işlem yapıldı. Gece kulübü işletmecisi Mehmet K.
Fuhuş zanlısına eş tepkisi: Allah belanı versin
9 zanlı 'İnsan ticareti yapmak, küçük yaştaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak, fuhuşa aracılık etmek ve küçük yaştaki kız çocuğuyla cinsel ilişkiye grimek' suçlamalarıyla adliyeye sevkedildi.