furkan yazıcıoğlu

Muhsin Yazıcıoğlu’nun kızı, Bahçeli ve Kurtulmuş’un şahitliğinde evlendi
ATO Congresium’da yapılan törene merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun annesi Fidan Yazıcıoğlu, abisi Yusuf Yazıcıoğlu, eşi Gülefer Yazıcıoğlu, oğlu Furkan Yazıcıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Büyük Birlik Partisi
Hakan Şükür'den Ürgüp'e 'Sivas'ı ziyaret' sözü
Şükür ziyarette, BBP Genel Başkan Mustafa Destici, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu ile görüştü. Ziyarette konuşan Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, belediye olarak sportif faaliyetler konusunda yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgi verdi.
Merhum Yazıcıoğlu kabri başında dualarla anıldı
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği anmaya, Yazıcıoğlu’nun annesi Fidan Yazıcıoğlu, eşi Gülefer Yazıcıoğlu, çocukları Firuze ve Furkan Yazıcıoğlu ile Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Kosova Sağlık Bakanı Ferid Agani ve bazı milletvekilleri katıldı.
Helikopter kazazıyla ilgili yok denilen görüntüler savcılığa gönderildi (1)
Biz bugün buraya Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu ve ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu, İsmail Güneş’in eşi Yasemin Güneş, Erhan Üstündağ’ın eşi Meryem Üstündağ, Yüksel Yancı’nın eşi ve oğlu Alper Yancı, Avukat Kemal Yavuz
Gülefer Yazıcıoğlu: Mücadelem için yalnız kalmamam lazım
BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ve oğlu Furkan Yazıcıoğlu, İzmir’de partililerle buluştu. BBP İl Başkanı Ahmet Bereket’in tertiplediği organizasyonla BBP’li bayan partililer, Hasan Sağlam Öğretmenevi'nde bir araya geldi.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
BBP'nin kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazacıoğlu ve oğlu Furkan Yazıcıoğlu İzmir'de partililerle bir araya gelecek. (14.20)MHP İzmir milletvekili adaylarının tümünün katılacağı basın toplantısı düzenlenecek.
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
BBP'nin kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazacıoğlu ve oğlu Furkan Yazıcıoğlu İzmir'de partililerle bir araya gelecek. (14.20)MHP İzmir milletvekili adaylarının tümünün katılacağı basın toplantısı düzenlenecek.
BBP Burdur milletvekili adayları Fatih Furkan Yazıcıoğlu ile tanıtıldı
BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun oğlu Fatih Furkan Yazıcıoğlu da katıldı. Burdur İl Başkanı Mehmet Türksoy, konuşmasında, iktidara aday olduklarını belirtti. Seçim beyannamelerinde ülkenin sorunlarının çözümüne yönelik gerçekçi projeleri sunduklarını ifade eden Türksoy, "Görüleceği gibi seçim beyannamemiz reel, akla yatkın
BBP'liler, YGS'nin iptal edilmesi için imza kampanyası başlattı
Üniversite öğrencileri adına konuşan BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu da yaptığı konuşmada, YGS'nin kendilerini mağdur ettiğini söyledi. Yazıcıoğlu, devletin imanının adalet olduğunu belirterek, YGS sonrasında adalet duygusunun zedelendiğini ifade etti.
Yazıcıoğlu, baba ocağı Şarkışla’da hemşerileri tarafından gözyaşlarıyla anıldı
Çak sayıda vatandaşın katıldığı Gözyaşı Geceleri adlı anma programına BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer ve oğlu Furkan Yazıcıoğlu da katıldı. (CİHAN)
BBP lideri Topçu: Artık Türkiye anayasalı değil, anayasal hukuk devleti olacak
Kongreye, BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu, Alperen Ocakları üyeleri ve partililer katıldı.Gençlik Merkezi girişinde karşılanan Genel Başkan Yalçın Topçu, salona girişinde partililerin tezahüratları ile karşılandı.
Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu: Muhsin başkansız bir kurultayda gönüller buruk, yürekler yasta
Büyük Birlik Partisi'nin olağanüstü kurultayına rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Furkan Yazıcıoğlu ile kızı Firuze Yazıcıoğlu da katıldı. Eşi Gülefer Yazıcıoğlu'nun gönderdiği yazılı mesaj kongrede okundu.
Yazıcıoğlu sevgisi Başkent sokaklarına taştı
Törene Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu, eşi Güleser Yazıcıoğlu, kızı Firuze Yazıcıoğlu, oğlu Furkan Yazıcıoğlu ve aile yakınları, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Köksal Toptan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Genelkurmay Başkanı