gaziantep özel sanko okulları

Özel Sanko Okulları, yeni eğitim öğretim dönemine yeniliklerle başladı
GAZİANTEP - Gaziantep Özel Sanko Okulları, yeni eğitim-öğretim dönemine öğrenci, öğretmen ve velilerin katılımıyla gerçekleştirilen coşkulu bir törenle başladı. Uyum programı kapsamında anasınıfları ve ilkokul 1.
Öğrenciler, 4 gün boyunca ülke meselelerini görüştü
GAZİANTEP - Özel Sanko Okulları tarafından düzenlenen Sanko Ulusal Gençlik Forumu (SAGEF), çalışmalarını tamamladı. Foruma Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kayseri ve Gaziantep’ten katılan 17 okulun öğrencileri kültür, eğitim, insan hakları, sansür, kadına yönelik şiddet, töre cinayetleri
Gaziantepli öğrenciler, streetball turnuvası ile stres attı
GAZİANTEP - Özel Sanko Okulları tarafından Gaziantep’teki 10-15 yaş arası öğrencilere yönelik düzenlenen 2. Streetball turnuvası geniş katılımla gerçekleştirildi.
Özel Sanko Okulları öğrencileri projelerini görücüye çıkardı
GAZİANTEP - Gaziantep Özel Sanko Okulları, Geleneksel Bilim, Kültür ve Sanat Şenliği kapsamında öğrencilerin hazırladığı 150 projeyi sergiledi. Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Murat Köylüoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, okulda proje tabanlı eğitimi esas aldıklarını belirtti.
Öykü yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi
GAZİANTEP - Özel Sanko Okulları kuruluşunun 10. yılı etkinlikleri kapsamında il genelinde düzenlediği “Hayalimdeki Şehir Gaziantep” temalı öykü yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
'Hayalimdeki Şehir Gaziantep'i çizen öğrenciler ödüllendirilecek
GAZİANTEP - Özel Sanko Okulları’nın, kuruluşunun 10. yılı etkinlikleri kapsamında, il genelinde düzenlenen 'Hayalimdeki Şehir Gaziantep' temalı öykü yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirilecek.
Özel Sanko’lu öğrenciler kariyerleri için ilk adımı attı
GAZİANTEP - Gaziantep Özel Sanko Okulları, 9. ve 10. sınıf öğrencilerine, insan hayatında önemli bir karar aşaması olan meslek seçimi konusunda bilinçli davranmaları için Meslek Tanıtım ve Kariyer Günleri düzenledi.
Uluslararası Zeugma Mozaik Projesi ülkeler arasında işbirliği için fırsat oldu
GAZİANTEP - Özel Sanko Okulları Genel Müdürü Murat Köylüoğlu, Özel Sanko Okulları ve Koç Özel Lisesi işbirliği ile yürütülen Uluslararası Zeugma Mozaik Projesi’nin, bir farkındalık ve sosyal sorumluluk projesi olarak ülkeler arasında işbirliği
Özel Sanko Okulları'nda 4. Elt Konferası düzenlendi
Gaziantep Özel Sanko Okulları'nın dördüncüsünü düzenlediği English Learning Teaching (ELT) Konferansına Gaziantep il ve ilçelerindeki İngilizce öğretmenleri katıldı. Katılımcılara, İngilizce dilinin çocuklara daha kalıcı ve anlaşılır bir şekilde öğretilmesi için izlenmesi gerekli yol ve yöntemler yanında, interaktif dil öğretimi
Gaziantep Özel Sanko Okulları'nın Çevre Dostu Kül Örtüsü Projesi TÜBİTAK'tan ödül aldı
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu'nun (TÜBİTAK) düzenlediği Bölgelerarası Araştırma Projesi Yarışması Ankara finaline katılan Gaziantep Özel Sanko Okulları, ''Çevre Dostu Kül Örtüsü'' adlı kimya projesi ile teşvik ödülü aldı
Abdulkadir Konukoğlu: İş hayatına atıldığınızda birer öğrenciye burs verin
Sani Konukoğlu Vakfı'ndan burs alan ve bölge illerindeki üniversitelerde öğrenim gören öğrenciler, Gaziantep Özel Sanko Okulları'nda buluştu. Konukoğlu, yaptığı konuşmada, 1962 yılından beri iş hayatının içerisinde olduğunu anımsatarak, deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.