gençel

Dünya ikincisi şampiyon öğrenciler Bursa’nın gurur oldu
Tarihi Heykel binasında gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici ile Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel de hazır bulundu.NEREDEYSE GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORDUM
Bin 600 çocuğa etüd hizmeti veren İrfan Eğitimciler'den yeni temsilcilik
Mustafa Güney, Bursa Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya, Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Gençel ile çok sayıda davetli ve eğitimci katıldı.
Eğitimini tamamlayan veliler sertifikalarını aldı
Sertifika törenine Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Şükrü Bildik, Nebahat Sezgin’in yanı sıra Yıldırım ve Osmangazi Rehberlik Araştırma Merkezi yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.
'Van İçin Şarkı Bestele' yarışmasının finali 26 Aralık'ta
Bu Topraklar Kaç Uygarlık Doğurmuş - Ömür Gençel Bendimahi Çayındayım - Ömür GençelGel mavi Gölün Seyrine - Bora UymazVan'da Mehtap Bir Gümüşten Haredir - Yener Topaloğlu
Güngören Belediyesi’nden şehit ve gazi ailelerine bayram ziyareti
Gaziosmanpaşa İlçe Müftüsü Ahmet Ali Gençel’in okuduğu Kur’an-ı Kerim ile son bulan ziyaretlerden aileler memnun kaldıklarını dile getirdi. Kendilerinin sık sık ziyaret edilmesini isteyen aileler, kaymakam ve belediye başkanından tekrar ziyaret konusunda söz aldı.
Şehit polisin cenazesi memleketine gönderildi
Yaralı polislerden Ankara’ya gönderilerek tedavi altına alınan Erdem Sökmen (29) ve Gençel Deve’nin (28) durumlarının iyi olduğu açıklandı.
Hayvanat bahçesinde çocuk şenliği
Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel ile Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Zeyrek de çocukların, geleceğin emanetçileri olduğunu belirterek, günün anlamına dikkati çekti. Dilek Özer İlköğretim Okulu, Sosyal Hizmetler Kaplıkaya Çocuk Yuvası, Dr.
Yıldırım’daki okullar yazın da hizmet verecek
Konuyla ilgili protokol, Yıldırım Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Elmas, Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel ve Bursa Orman Bölge Müdürlüğü adına Bursa Orman İşletme Müdürü Muhammet Ali Akaç tarafından imzalandı.
Hasan Ali Yücel’in bahçesi yeşillendirildi
ağaçlandırma çalışmasına Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici, Eğitim Denetmenleri Başkanı Ali Dursun, Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, Okul Müdürü Fatih Mehmet Erol ve Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker de katıldı.
Öğrenci ve öğretmenlerden ortak resim sergisi
Barış Manço Kültür Merkezi'nde '24 Kasım Öğretmenler Günü Resim Sergisi'nin açılışına Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel de katıldı. Öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutlayan Sebahattin Gençel, “Böyle güzel bir faaliyette yer almaktan dolayı mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim.
Türkiye Motokros Şampiyonası'nda heyecan tavan yaptı
Dirin’iHüseyin Neziroğlu ve Ahmet Talat Gençel takip etti. (CİHAN)
Bursa Büyükşehir Belediyesi 20 bin eğitim setinin dağıtımına başladı
Altepe, Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel ile birlikte Okul Müdürü Vahdet Okulevi’ni odasında ziyaret etti. Eğitim çalışmaları hakkında bilgi veren Altepe, il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri ile koordinasyon içinde çalıştıklarını belirterek, hedeflerinin Bursa’da eğitimin çıtasını
Genç mucitler ödüllerini törenle aldı
Törene katılan Vali Yardımcısı Selman Yenigün ile Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya da dereceye giren okullara ödüllerini vererek, öğrencileri tebrik etti.
Büyükşehir'deki operasyon 2 yıl öncesine dayanıyor
Büyükşehir’e yönelik operasyonda 'Yemekteyiz' yazısıyla belediyede yolsuzluk olduğunu yazan Süleyman Gençel 7 saat, Hasan Tahsin ise 1 saat 15 dakika polise ifade vermişti. Tahsin, 'pausehaber' internet sitesine yazdığı yazıda, polisin onlarca dosya ve dinleme kayıtlarını harf harf incelediğini belirtti.
Büyükşehir’e operasyonda gazetecilerin bilgisine başvuruluyor
Emniyete çağrılan gazeteciler arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’ndeki yolsuzlukları ilk gündeme getiren 'Egenin Sesi' internet sitesi yazarı Süleyman Gençel de bulunuyor. Gençel, yazısında görevden alınan eski Genel Sekreter Ersu Hızır'ın, özellikle belediyenin İZSU, İZFAŞ, İZULAŞ, ESHOT şirketleri ile imar konularında yolsuzluk bulunduğunu
Anaokulu öğretmenleri ‘Önce Okul Öncesi’ sempozyumunda buluştu
Bursa il Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Recai Albay ve Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, okul öncesi eğitimin önemine vurgu yaparken, bu alanda uygulamaların müjdesini verdi.Okul öncesi eğitim alanında, eğitimcilerin yönlendirilmesinin en etkin kazanım olduğunu vurgulayan Nilüfer Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Dilitatlı ise önümüzdeki
Eğitim seminerine katılan veliler sertifikalarını aldı
Törende yaptığı konuşmada butür eğitimlerin çok önemli olduğunu belirten Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, ergenliğin kritik bir dönem olduğunu belirterek, "Ailelerin bu kritik süreçte çocuklarına karşı sevgi ve anlayışla yaklaşmaları gerekir.
Aile eğitim programını bitiren veliler belge aldı
Okulda gerçekleştirilen sertifika programına Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükrü Bildik, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serhat Murat, Mehmet Altınok, okul müdürleri, rehberlik ve araştırma merkezlerinin
Başkan Kocaoğlu, gazeteci Gençel'i Basın Konseyi'ne şikayet etti
Kocaoğlu, kurumda yolsuzluk yapıldığına yönelik yazı yazan ve Genel Sekreter Ersu Hızır'ın görevden alınması sürecinde önemli rol oynayan gazeteci Süleyman Gençel'i, Basın Konseyi'ne şikayet etti. Hızır'la yaşanan "yemek vakası", görevden alınmasıyla son bulmuştu.
Mahalle konaklarında okul öncesi eğitim başladı
Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan 'okul öncesi eğitim projesi' hakkında bilgi verin Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Gençel, "Yıl sonunda proje değerlendirmesinde bu eğitimlerin çok yararlı olduğu görüldü.
Yolsuzluk iddiasını yazan gazeteci: Belgeleri nereden bulacaklarını müfettişlere söyledim
Mülkiye müfettişleri Cihan Demirhan ve Abdullah Recai Akalan, Belediye Teftiş Kurulu'nun raporunu inceledikten sonra iddiaları gündeme getiren Gençel'le 2,5 saat görüştü. Gençel, müfettişlere belgeleri nereden bulabileceklerini söylediğini açıkladı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hızır'ın avukatı yemeği inkar etti
Belediyeyi sarsan iddiaları, 6 Eylül 2010 tarihinde "Ersu Hızır'la yemek" başlığıyla gazeteci Süleyman Gençel gündeme getirmişti. Gençel, belediye şirketlerinden İZSU, İZFAŞ, İZULAŞ, ESHOT ve İmar Müdürlüğü'nde yolsuzluk yapıldığını ve bunların Başkan Aziz Kocaoğlu'nun bilgisi dahilinde olduğunu söylemişti
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde yolsuzluk olduğunu söyleyen Genel Sekreter hızır görevden alındı
Beraber yedikleri yemekte Gazeteci Süleyman Gençel'e, belediyenin birçok şirketinde yolsuzluklar yapıldığını belirterek isimlerini de verdi. Bilgi ve belgeleri kendisinin vermeyeceğini, alabileceği kişilere yönlendireceğini belirterek, bütün bu yolsuzlukların Başkan Kocaoğlu'nun bilgisi dışında olamayacağını da
Voleybol turnuvasında Osmangazi Doktor Necla Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu Bursa 1'ncisi oldu
Turnuvada dereceye giren takımlara ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Aksakal ve Yıldırım Samanlı Latif Dörtçelik İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Mete Heptürk tarafından verildi.
Yıldırım Kaymakamlığı proje geliştirmede derece alan öğrencileri takdirname ile ödüllendirdi
törende, projede görev alanlar takdir belgelerini Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şevket Barca ile Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel'in elinden aldı.Başta derece alan okullar olmak üzere yarışmaya katılan tüm okulları kutlayan Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, başarıların ilçedeki diğer okullara örnek
Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi konferans salonuna kavuştu
Açılışa Yıldırım Kaymakamı Mehmet Yapıcı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Recai Albay, Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, Okul-Aile Birliği Yönetim Kurulu üyeleri ve veliler katıldı.
İhsan Dikmen 3 ilköğretim okulunun ek binası hizmette
Okulu ziyaret eden ve Okul Müdürü Şener Erdem'den bilgi alan Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, bölgenin çok göç aldığını ve öğrenci sayısının fazla olduğunu, bu nedenle böyle bir ek binaya ihtiyaç duyulduğunu, bunun çevredeki ihtiyaca cevap verebileceğini
Sırtındaki bebeğiyle gittiği kursta okuma-yazma öğrendi
Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel de açtıkları kursun büyük ilgi gör düğünü belirterek, "Kursumuza çoğunluğu bayan olmak üzere okuma-yazma bilmeyen vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi.
Otistik çocukların gösterisi büyük beğeni topladı
Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Şükrü Bildik ile Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel'in yanı sıra veliler, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Milli eğitim müdürleri, eğitimin geleceği için toplandı
İyi örnekler kapsamında Gürsu ilçesi adına rehber öğretmen Deniz Demir tarafından "Bilinçli Veli Projesi", Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel tarafından da "Mahalle Konakları Okul Öncesi Eğitim Projesi" hakkında tanıtıcı sunum gerçekleştirildi.
Bursa'ya Makedonya'dan kardeş okul
Ziyarete Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel ve Şube Müdürü Ayyılldız ile kardeş okul protokolü imzalayan okul müdürleri katıldı. Makedonya'dan gelen eğitimcileri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, dünyanın ve teknolojinin çok hızla geliştiğini,
Bursa'ya Makedonya'dan kardeş okul
Ziyarete Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel ve Şube Müdürü Ayyıldız ile kardeş okul protokolü imzalayan okul müdürleri katıldı. Makedonya'dan gelen eğitimcileri ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, dünyanın ve teknolojinin çok hızla geliştiğini
Basketbolda İhsan Dikmen 4 İlköğretim Okulu Türkiye şampiyonu
Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası'nda Türkiye şampiyonu olan Yıldırım İhsan Dikmen 4 İlköğretim Okulu'nu zayaret eden İlçe Millî Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, sporcu öğrencileri kutladı. 16-20 Mart tarihleri arasında Elazığ'da yapılan Yıldız Erkekler Basketbol Türkiye finallerinde Bursa'yı temsil eden İhsan Dikmen 4 İlköğretim Okulu basketbol takımı
Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi YDS-2008’de Türkiye birincisi
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, yakalanan başarının Bursa milli eğitiminden sorumlu bir kişi olarak en çok kendisini sevindirdiğini ve gururlandırdığının altını çizerek; "Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi, yalnız ilçemizin ve ilimizin birincisi değil