giderim

Abdest almak için Google'a başvuruyoruz
Nasıl oraya giderim3. Aşure nasıl yapılır4. Makarna nasıl yapılır5. Satranç nasıl oynanır
Engin Baytar: Tepki görmemiz normaldi
Eğer kulübüm git derse anlaşır giderim. Ama burada kalmak istiyorum. Ama istenmediğim yerde durmam. Oynamamak beni etkiliyor.
Tomas Sivok: Şampiyonluk istiyorum
Tüm oyuncular şöyle düşünmeli; 'Eğer bir sorunum varsa Sivi’ye giderim, o da çözüm bulmak için bana yardımcı olacaktır.'" (CİHAN)
Batalla: Daum ve Başkanla kesinlikle çalışmam, gider evimde oynarım
Ama sorun değil, başkanımızın dediği gibi giderim evimde futbol oynarım." diye konuştu. "BANA BİR ŞEY VERMİYOR"Batalla, Alman teknik adam Daum'la soyunma odalarında yaşadıklarını anlatırken de "Bir soyunma odasında nasıl konuşulabilir.
Fatih Terim: Galatasaray'da bazılarına hakkımı helal etmiyorum
yönünde gelen bir soruya Terim, "Kişilere kızıp, kırılıp Galatasaray'a arkamı döneceğimi sananlara rağmen, olası bir şampiyonluk kutlamasına çağrılırsam giderim. Oyuncuların beni şikayet etmesini ben de duydum ancak ben çocuklarıma her zaman güvendim.
Çay ocağı değil adeta bir müze (özel)
Bunlar olmasa burayı da çalıştırmam kapatır giderim.” dedi.Çayocağına yurtiçi ve yurtdışından pek çok insanın geldiğini aktaran Halim Balta, “Bunları almak isteyenler de oldu ancak satmayı hiç düşünmedim ve böyle bir düşüncem de olmayacak.
Deniz Baykal: Ülkeyi uçurumdan kurtarmanın yolu sandıkta fren
Köylü bunun üzerine, ‘Ben de Berlin’e giderim. Hakimlere şikayet ederim. Berlin’de hakimler var’ diyor. Dediğini de yapıp değirmenini kurtarıyor. Bugünkü koşullarda Türkiye’de iktidara karşı adalete sığınabilinir mi?
Sözleşmesini 1 yıl uzatan Bursasporlu Batalla, Türk vatandaşı oluyor
'Olur da ben buradan belki giderim, ama jübile yapmak için yeniden Bursaspor'a dönmek istiyorum' dedi. Menejeri ve kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Modacı Şansal: Savcılık ifadeye çağırırsa giderim
Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Hüseyin Çelik’in savcıları göreve çağırmasıyla ilgili bilgisi olmadığını belirterek, “Savcılık ifadeye çağırırsa tabii giderim.” dedi.Ege Üniversitesi’nde marjinal guruplar tarafından yapılan yurt eylemine destek amacıyla Levent Kırca ile birlikte İzmir’e gelen Şansal, palalı saldırgan iddiasıyla ilgili
Kılıçdaroğlu: Müslüman, müslümanın kanını dökmesin, istemiyoruz
köye giderim, bu millete yine doğruları söylerim. Önce halk zenginleşecek, halkın cebi para görecek. Halkın cebi para görecek ki bu memlekete huzur gelsin.
Suriyeli aile, dört aylık bebekleriyle duvarı olmayan tek göz odada yaşıyor
"ESED'İN ÖLDÜĞÜNÜ BİLSEM YÜRÜYEREK, KOŞARAK ÜLKEME GERİ GİDERİM"Ailenin reisi Halid İdris ise sığındıkları yerin Suriye’deki şartlardan çok daha iyi olduğunu ifade ederek bombalanma endişesi taşımadan geceleri rahat uyuduklarını dile getiriyor.
Türkiye'de ilk tüp bebek yoluyla dünyaya gelen kız evlendi
” Anne Birsel Katrancı ise kızının evliliğe ‘hem ağlarım, hem giderim’ dediğini kaydederek, “Nasip kısmet öyle diyelim. Güzel bir duygu en azından burada kalacak. Onun için her zaman görüşürüz.
Karamollaoğlu: Gidişatı değiştirecek çalışmaları geçmişte milli görüş yaptı
Ben giderim, havadan bombalarım böylece katliama destek veririm. Bu ne manaya geliyor? Katliam yetmiyor biraz daha katliam yaparım ben.
Sarıgül: Baykal, Erbakan, Ecevit, Demirel kuşağından
CHP eski Genel Başkanı Baykal'ın kendisini istemediği “o gelirse ben giderim” şeklinde kulislerin olduğu şeklindeki bir başka soruya ise Sarıgül, Baykal'ın böyle bir sözünü duymadığını vurguladı. Sarıgül, "Bana böyle bir konu intikal etmedi.
Vali Harput: Bursaspor-Beşiktaş arasındaki husumet içimde ukte olarak kaldı
Zaman zaman giderim Osmangazi’nin türbesine Yıldırım’ın veya Murat Hedavendigar’ın türbesine diyorum ki; ey ulu hünkar senin koltuğuna ben oturuyorum. Tabi bu bir yerde belli bir gerçeği de yansıtıyor.
Hacı adaylarını üzen kura çekimi yapıldı, haccı seneye kalanlar belli oldu
Allah kısmet ederse giderim gelecek yıl. Teyzeler komşumuzdu, gidersek birlikte gideriz diye sevinmiştik.“ diye konuştu. Eşine inanmak istemeyen Gülsade Gümüşsu, sık sık “İyi gördün mü?
Balyoz davasında mahkeme başkanından sanık avukatlarına uyarı
Hayat hikayesini anlatan Demirkılıç, "Bu davada darbenin d'sini hissetsem bugün buradan çekip giderim. Değil darbe, mağdurlar ordusu oluştu." dedi. "Olmayan savunulmaz, hukukçuluğu da olmaz.
Hüseyin Karakullukcu: Adalet mefhumu karışık, olanı yeterli bulmuyorum
Giderim köyde otururum. Devlet bize derse ki sana ihtiyacımız var onu da düşünürüz. Ama bu halimden çok memnunum.
TBMM Başkanı Çiçek: Süreyi yürüyüşünüz belirler
Filanca yere gideceğim demiş, ne kadar zamanda giderim? Adam, iki üç sorudan sonra cevap vermeyince, niye söylemedin? Yürüyüşünüzü görmedim.
Çaycuma faciasından 15 ay sonra cesedine ulaşılan kişi toprağa verildi
Her gün mezarının başına giderim. Mezarı 15 ay önce hazırlanmıştı. Bulamayınca kapatmıştık. Şimdi aynı mezara defnettik.” dedi. BANA-BABALIK YAPTI
Demirören: Başkanım haklı, Türk futbolunun temizlenmesi lazım
"Ben her Beşiktaş maçına giderim, her Trabzonspor ve Fenerbahçe maçına giderim. Türkiye tarihinde 14 yaş altı finaline giden ilk başkanım. Büyük maçlara gitmekle bir şey olmuyor.
Diyarbakır’da ‘dünya çocukları’ sevgisi stada sığmadı
Rahmetli sanatçı Ahmet Kaya’nın sesine benzerliğiyle dikkat çeken Pakistanlı öğrenci Aslan Naseer ise ‘Kafama Sıkar Giderim’ şarkısını okudu. Stadı dolduranlar Naseer’i ayakla alkışladı.
Diyarbakır Dünya çocuklarının şarkı ve türküleriyle coştu
Sanatçı Ahmet Kaya'ya benzerliğiyle dikkat çeken Pakistanlı öğrencinin okuduğu 'Kafama Sıkar Giderim' parçası coşkuyu daha da artırdı. Kuzey Iraklı öğrenci Ziver'in okuduğu potpori ile coşan Diyarbakırlılar, daha sonra ışık şölenine katıldı.
Hoşgörü şehri Mardin'de binlerce kişi dünya çocukları için bir araya geldi
Ardından sahneye Ahmet Kaya'ya benzerliğiyle dikkat çeken Pakistanlı öğrenci Arsalan Naser alkışlar eşliğinde 'Kafa sıkar giderim'i şarkısını seslendirdi. Iraklı Sidar'ın türküleriyle halay çeken Mardinliler, Brezilya ve Makedonyalı öğrencilerinin şiirleriyle hüzünlendi.
Mardin dünya çocuklarını bağrına bastı
Ardından sahneye Ahmet Kaya'ya benzerliğiyle dikkat çeken Pakistanlı öğrenci alkışlar eşliğinde 'Kafa sıkar giderim'i seslendirdi. Iraklı Sidar'ın türküleriyle halay çeken Mardinliler, Brezilya ve Makedonyalı öğrencilerinin şiirleriyle hüzünlendi.
Mozambikli öğrenciler Şanlıurfa'da sıra gecesi düzenleyip çiğköfte yoğurdu
Son olarak sahneye çıkan Pakistanlı Arselan’ın seslendirdiği ‘Kafama sıkar giderim’ parçası dakikalarca ayakta alkışlandı. Seyircinin yoğun talebi üzerine Arselan aynı parçayı ikinci sefer tekrarladı.
Dünya çocukları Kahramanmaraş’a unutulmaz bir gece yaşattı
Türkçe Olimpiyatları'nda şarkı dalında dünya birinciliğini elde eden Pakistanlı Arsalah Naaser’ın, Ahmet Kaya'nın 'Kafama Sıkar Giderim' şarkısını seslendirmesi tribünlerden büyük alkış aldı. Gecede seyircilerin en çok beğenisini kazananlardan biri de Faslı Fablo Guavez oldu.
Osmaniye’de Türkçe şöleni
Türkçe Olimpiyatları'nda şarkı dalında dünya birinciliğini elde eden Pakistanlı Arsalah Naaser, Ahmet Kaya’nın 'Kafama Sıkar Giderim' şarkısını seslendirdi. Türkçe’nin çocuklarının seslendirdiği şarkılara stadyumu dolduran izleyicilerin de eşlik ettiği gece de seyirciler unutulmaz bir gece yaşadı.
Başkan Gökçek Twitter'ı bıraktı
Takipçileri ise "Siz kalın ben giderim, bizi bırakma Başkan'ım, sen yoksan biz de yokuz, meydanı boş bulurlar, sorun yok Facebook’tan takip ederiz” gibi tweet’ler attı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'da dün yaptığı açıklamada "Twitter denilen bir bela var.
Necip Fazıl, Bağcılar’da panelle anıldı
Kısakürek aniden, ‘kes’ diye bağırdı ve ardından da ‘eğer çekirdek çıtlatmaya devam edecekseniz ben çıkar giderim’ dedi.” diye konuştu. Haksal, şöyle devam etti:
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan Erdoğan'a diktatörlük suçlaması
'Sonra giderim' diyor. Polis ordusuyla ancak Reyhanlı’ya gider.“ ifadelerini kullandı.Miting sonunda barış güvercini uçuran ve halka karanfil dağıtan Kılıçdaroğlu, otobüsüyle halka seslenerek Aydın’dan ayrıldı.
Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, konuşması kesilmek istenince sinirlendi
Bu duruma sinirlenen Türkan Şoray, "O zaman imza törenine kalmam ve arabama biner giderim" dedi. Bunun üzerine yetkililer, uzun uğraşlarla Şoray`ı ikna etti. Şoray, bir kaç dakika daha konuştuktan sonra kitaplarını ve film afişlerini imzaladı.
Bahçeli: Utancından Başbakanlık görevinden ayrıl
bebeklerin, o çocukların, o annelerin içler acısı manzarası karşısında susmaktansa, ben Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı kimliğimi şu kürsüye bırakır, çeker giderim.’ Peki Sayın Başbakan, sen Türkiye’deki bebekleri katleden alçaklarla pazarlık yaparken hiç mi yüreğin sızlamamıştır?
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin: Apoletliler gitti, apoletsizler geldi
O bebeklerin annelerinin içler acısı durumu karşısında susacaksam, ben başbakanlık kimliğimi şu kürsüye bırakır, çeker giderim" açıklamasını şöyle değerlendirdi: "Başbakan bırakıp gidecekse kimse çok üzülmez.
Kadın Müdür: Destek olmazsanız küser giderim
Destek vermezseniz küser giderim.” diye konuştu. SGK’nın tanınır bir kurum olması için çalıştıklarını, ilkokullarda çizgi film gösterimleri, kadınlara yönelik faaliyetler yaptıklarını ifade eden Canbasoğlu, “Hafta ile ilgili çok
Sivasspor Teknik Direktörü Çalımbay: Takım olarak hazırız
Burada kalırım da giderim de. Benim Sivasla bağım farklı. Yönetimle oturup net bir şey konuşmadık. Konuşacağımız zamanda olacak.
Babasının kurduğu takımda başladı şimdi Hamburg'da oynayacak
Mesela sinemada dansla ilgili bir film olsa hemen izlemeye giderim. Almanya’da bazen sokakta dansla ilgili şovlar ya da yarışmalar oluyor. Hemen izlemeye gidiyorum.
Beşir Atalay: Akil İnsanlar, çalışmalarını 'sivil bir göz' olarak sürdürecek
Genel Merkezden bana bizim buradaki iletişim başkanlığımız, 'Adana'ya gidebilir misin' dedi, 'giderim' dedim. Adana'ya gitmeyi planlıyorum önümüzdeki günlerde. Her birimiz illere gidiyoruz.
Ergin Ataman: Erman Kunter yüzünden antrenör oldum
Boş zamanlarımda sinemaya giderim, seyahat etmeyi severim. 2 günüm bile olsa İstanbul dışına çıkıp yeni bir hava almak, yeni şeyler görmek beni çok mutlu ediyor. Hobilerimden biri seyahat etmek diyebilirim.
Erdoğan: Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'nun Akil İnsanlara söz söyleyecek birikimi yok
10 yıldır Çanakkale’ye giderim. Bir gün şu Bahçeli’yi orada görmedim. Kılıçdaroğlu’nu, Baykal’ı orada görmedim. Hani sizin şehitlere saygınız.
Bakan Çelik’in Nevruz ve Aşık Veysel mesajı
'Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın' diyen, adıyla ve eserleriyle hala dostlarının gönüllerindeki müstesna yerini dün olduğu gibi bugün de koruyan büyük halk ozanı Aşık Veysel’i bir kez daha saygıyla ve özlemle
Hayvansever esnaf 5 yıldır bütün işlerini kanaryası ile birlikte yapıyor
Ama omuzuma koyar her tarafa giderim. Marul alırız. Beraber gezmeye çıkarız. Benim yanımdan hiç ayrılıp gitmez, peşimden uçar. omzuma konar. Yani bir muhabbet kuşu gibi bizim kuşun böyle hareketleri var.
Melih Gökçek, 28 Şubat’ı gözyaşları ile anlattı
O zaman da Allah’a giderim. Biz Müslümanlar hiçbir şeyden korkmadık, korkmayız da. Bunu herkes böyle bilmeli. Geçmişimiz bunu ispat etti elhamdülillah.
Konuşulan dil, para biriktirmeyi etkiliyor
"İngilizce konuşan bir iş arkadaşıma bugün öğleden sonraki toplantıya neden katılamayacağımın sebebini açıklarken, 'I go to a seminar (Bir seminere giderim)' dememeliyim. Böyle bir durumda İngilizce grameri beni, 'I will go, am going, or have to go to a seminar (Gideceğim veya gitmek zorundayım)' demeye zorluyor.
Bitlisli vatandaştan, CHP'li Güler’e manevi tazminat davası
Bugün Allah göstermesin savaş olsa vatanım için seve seve koşarak giderim." CHP İzmir Milletvekilinin mecliste sarf ettiği sözler yüzünden mahkemeye verdiğini sözlerine ekleyen Esen, "Birgül Ayman Güler’in mecliste sarf ettiği sözler bir insan, Müslüman ve Kürt evladı olarak
Genel Kurul’da saman atışması
Ne yerinizden ne dışarıdan; ara verir giderim. Vallahi billahi ara verir giderim, bitti.” diyerek tepki gösterdi. Salondan oylama yapılmadığının belirtilmesi üzerine Akşener, “Beynimi döndürdünüz.
Hector Cuper: Ben güçlü bir adamım, işimi kolay bırakmam sonuna kadar giderim
Direktörü Hector Cuper, ligde geçirdikleri zor durum sonrasında kendisine yapılan eleştirilere, "Ben güçlü bir adamım, işimi kolay bırakmam sonuna kadar giderim." diyerek cevap verdi.Spor Toto Süper Lig’de sıkıntılı günler geçiren ve oynadığı son dokuz maçta galip gelemeyen Orduspor’da hafta sonu oynayacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıkları
Sezer Öztürk: Belhanda gelirse giderim
Fenerbahçe'nin orta saha oyuncusu Sezer Öztürk'ün, teknik direktör Aykut Kocaman'la konuşup, "Belhanda gelirse ben giderim" şeklinde rest çektiği öğrenildi.Fenerbahçe'ye transfer olduğu günden bu yana fazla forma şansı bulamayan Sezer Öztürk, aynı bölgede oynayan Faslı Belhanda'nın transfer edilmesi halinde takımdan
CHP’li Aygün: Cenazeye gitmeme Başbakan da CHP de müdahale edemez
Ben cenazeye giderim, kimseden de izin almam. Cenazeye gidip gitmeyeceğimi siyasetçilerden mi izin alacağım? Buna hiç kimse müdahale edemez.
500 TL’lik köy bakkalına 3 bin TL’lik güvenlik kamerası şartı (Özel)
Ancak istenilen sistemi kurmaya çalışırsam 2 – 3 bin TL arasında bir giderim olacak. Bu da haliyle hırsızın bana vereceği zarardan 3 kat daha fazla. Sanırım bakkalımızı kapatmak zorunda kalacağız.