giderse

Telefona taksit sınırlamasının son gününde işler bıçak gibi kesildi
Son 3 aydır işler sallantılı taksitte giderse bu dükkanlar kapatılır. Halk bir formülünü bulur demeye getiriyorlar, vatandaş bir yolunu bulacaktır. Farklı bir formül üretilir gibi geliyor.
Trabzonspor, Rizespor maçı hazırlıklarına başladı
Kendisine gösterilen bu ilgiden memnun olduğunu dile getiren Alanzinho, "Nereye gidersem gideyim her zaman gönlüm burada olacak. Trabzon’da çok güzel günlerim geçti. Burayı unutmak mümkün olmayacak.
Davutoğlu ile Zarif arasında Hizbullah tartışması
Davutoğlu, “Eğer herkes Suriye’ye kendi mezhebinin kutsallarını korumaya giderse bu karışıklık sonsuza kadar devam eder. Tüm kutsal mekanlar hepimizin şerefidir ve onları birlikte korumalıyız.” şeklinde konuştu.
Erdoğan: Fotoğrafların Cenevre-2’yi olumlu etkilemesi gerekir
Suriye’de “Beşşar (Esed) giderse yerine kim gelecek?” sorusundan bıktıklarını ifade eden Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Demokrasiye inanan hiçbir lider bu soruyu soramaz. Zira, Beşşar giderse halkın iradesi iktidar olacaktır.
TZOB: 11 aylık yumurta üretimi geçen yıldan fazla
ayı itibarıyla 12 aylık üretim miktarı ise 16 milyar 385 milyon 685 bin adede yükseldiğine dikkati çeken Bayraktar, “Bu hızla (Ocak-Kasım dönemindeki) giderse 2013 yılı tavuk yumurtası üretimi 16,5 milyar adedi geçecek.
Eskişehirspor, 'Veysel Sarı Galatasaray'da' haberini yalanladı
Giderse de kendisi bilir ve bunda da hayır olur mu bilmiyorum. Taktir komuoyunun." (CİHAN)
Ankaraspor, golcü oyuncu Gökhan Ünal’ı renklerine bağladı
"Oyuncumuzla sezon sonuna kadar anlaştık fakat inşallah herşey yolunda giderse ilerisi içinde anlaşmayı düşünüyoruz. Gökhan Ünal, kendini ispatlamış, Türk futbolunda önemli yere sahip olan bir futbolcu.
Mesut Hoşcan: Tarık Çamdal sezon sonuna kadar bizim oyuncumuz
Kafasının karışıklığı giderse muhakkak kadro da her zaman yerini bulacaktır.” Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Tarık Çamdal ile ilgili kendisinin bizat aradığını aktaran Hoşcan, “Başkana teşekkür ediyorum beni bizatihi arayıp ‘Biz
Yıldırımtürk: Altında dalgalanma aşağı yönlü devam edecek
Dolar/TL 2,10 TL seviyesinde giderse altın 83- 85 liraya dayanır. Ama 2 TL’ye gerilerse altın 78 liraya çekilebilir. 2014 içinde dolar/TL 2 lirada kalmak kaydı ile altın 70 liraya çekilebilir, 80 lirayı da görebilir.
Downer: Kıbrıs çözüm sürecinde gizlilik gerektiren bir döneme girildi
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun yarın KKTC’ye yapacağı ziyaretin sürece olumlu etki yapacağına inandığını da kaydeden Downer, “Davutoğlu nereye giderse olumlu bir etki yaratır.” dedi.Downer, gelecek hafta içerisinde de adadaki BM ekibinin iki tarafla temaslarını sürdüreceğini kaydetti.
TZOB: 1,5 milyar adede yaklaşan yumurta üretimi rekor kırdı
Bu hızla (Ocak-Ekim dönemindeki) giderse 2013 yılı tavuk yumurtası üretimi 16 milyar 560 milyon adedi bulacak." TAVUK ETİ ÜRETİMİ AZALDI
AP Milletvekili Camp : Vize muafiyetiyle Türkler AB'ye akın etmeyecek
Bazı siyasilerin bu adımı gündeme getirip 'böyle giderse Türkler Avrupa’ya doluşacak' propagandası yaptığını hatırlatılması üzerine Van de Camp, "Popülizm öyle bir şey." cevabını veriyor. "Günümüzde yüksek eğitim almış o kadar çok Türk kökenli Avrupalı var ki, tam tersi bir göç yaşandığını görüyoruz.
Araştırma Görevlisi Dr. Gökçe Yıldırım: Yarış atı neslimiz tehlikede
10 yıllık çalışmasını kitaplaştıran Gökçe, “Yaptığım araştırmalara göre bu şekilde giderse yakın zamanda yarış atında dışa bağımlı hale geleceğiz. Yarış atı ve damızlık bakarken sadece hızlı olmasının ön planda tutulması yanlış.
Merkez Bankası, faiz oranlarını değiştirmedi
Böyle giderse cari açıktaki iyileşmenin devam edeceğini öngören banka, para piyasasındaki oynaklığı gidermek için bir ay vadeli repo ihalelerine de son verildiğini açıkladı. Merkez Bankası, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Son aylarda yaşanan döviz kuru oynaklığına bağlı olarak enflasyon göstergelerinin bir süre daha
Mersin'de gıda sektörü ASİAD'ın iş geliştirme platformunda buluştu
Kurumsallığın bir şirketin devamı için çok önemli olduğunu vurgulayan Berksan, kişiye göre yürütülen işlerde o kişi giderse şirketin biteceğini söyledi. Kurumsallaşınca maliyetlerin artacağı için belli bir ölçeğe gelmeden kurumsallaşma adımının atılması gerektiğini ifade eden Berksan, "Kurumsallaşma kadar aile şirketleri
HDP Eşbaşkanı Kürkçü, taburcu oldu
Yeni süreçte Abdullah Öcalan ile mesajlaşma olup olmadığı yönündeki soruya Kürkçü, "Eğer heyet giderse mesajlaşma oluyor. Heyet gitmediğine göre mesaj yok.
Çözüm sürecine destek için İstanbul'daki tekstil fabrikasını Diyarbakır'a taşıdı
Süreç eğer iyi giderse herkes buraya gelmeye çalışacak.” (CİHAN)
DÜZELTME...Milli Savunma Bakanı Yılmaz, asker kaçaklarını uyardı
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, “2002 yılında topladığınız verginin yüzde 86’sı faize giderse, geriye kalan 14 lira ile siz hizmet götüremezdiniz. Sadece kamuda çalışanların maaşını ödeyecek.
Karabük'te Havaalanı Projesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, “2002 yılında topladığınız verginin yüzde 86’sı faize giderse, geriye kalan 14 lira ile siz hizmet götüremezdiniz. Sadece kamuda çalışanların maaşını ödeyecek.
Protez ameliyatları sonrası fizik tedavi önemli
Eğer hasta bu halde fizik tedavi rehabilitasyon programına alınmadan operasyona giderse yapılan protez sadece ağrılarını giderir ve takılan protez eklemi etkili ve verimli bir şekilde kullanamayabilir.
Taksiciler zorunlu trafik sigortası altında ezilmekten şikayetçi: Mağduruz
Yiğiner, "Böyle giderse taksici ailesini geçindiremeyecek koşullara gelecektir." dedi. 'EN RİSKLİ SİGORTA TARİFESİ UYGULANIYOR'
Haluk Ulusoy'dan TFF Başkanı Demirören'e ağır eleştiri
Ama Fenerbahçe de istim üzerinde giderse sıkıntı olacak. Ben o kulübü karıştırmamak için vazgeçtim. Zamanını tam hatırlamıyorum. Al al dediler ben de kardeşim Fenerbahçe kulübünü karıştırmaya ne hakkımız var dedim, vazgeçirdim arkadaşları.
Başbakan Erdoğan: BM, tarihe hesap veremeyecektir
Verdiği mesajlar bu dozda giderse, bu sefer Adalet Bakanlığı ile arasını açar ki bir defa böyle bir görüşmenin ipleri kopar. Bunu açık net söylemek zorundayım.
Kurbanlıklar erken bitti
Böyle giderse zor bulacağız. Soğanlı Pazarını gezdik, bir koç beğendik. Şimdi Panayır’ı geziyoruz. Pazarda hayvan bitmiş.
Hamsinin kilosu halde 2 liradan satıldı
Şuan kilosu 4 lira kadar düşen hamsi bu bollukta giderse bayramda 3 liradan satılır. Vatandaş doktora gitmesin bol bol hamsi yesin.” dedi.
CHP Milletvekili Tünay: Artık darbeye teşebbüse dahi cesaret edemeyecekler
Bayramdan sonra bu tartışmalar son bulmazsa, bu tartışmalar bir iki ay uzayıp giderse bu partiye de adaya da zarar verir. Bayramdan sonra bu iş sonlanmalı.” (CİHAN)
Sırbistan'ın iflasına iki yıl kaldı
Maliye Bakanı Lazar Krstiç, Sırbistan ekonomisinde reform yapmak için 10 yıl geç kalındığını ve böyle giderse 2 yıl içinde iflas edeceklerini söyledi. Önlem paketi memur maaşlarının düşürülmesi ve katma değer vergisi oranının yükseltilmesini içeriyor.
Sırbistan'ın iflasına iki yıl kaldı
Maliye Bakanı Lazar Krstiç, Sırbistan ekonomisinde reform yapmak için 10 yıl geç kalındığını ve böyle giderse 2 yıl içinde iflas edeceklerini söyledi. Önlem paketi memur maaşlarının düşürülmesi ve katma değer vergisi oranının yükseltilmesini içeriyor.
Üç çocuk olmazsa Afrika’dan nüfus ithal etmek zorunda kalacağız’
Dünyadaki en üretken ülkelerden birisi olacak fakat böyle giderse nüfusu yaşlanacak ve Sahra Altı Afrikası ile Güneydoğu Asya’dan nüfus ithal etmek zorunda kalacak.” iddiasında bulundu.
İspanya için Londra saati
Eğer İspanya saat değişikliğine giderse, La Liga'yı takip eden Türk futbolseverler bazı maçlar için gece 02.00'a kadar beklemek zorunda kalacak.
Bakan Eker, Adana'da yılın ahisine kaftan giydirdi, örste demir dövdü
Onların işleri ne kadar yolunda giderse toplumumuzun huzuru, güvenliği, ekonomisi de yolunda gider. Onların ihtiyaç ve sorunlarının giderilmesi konusunda her zaman yanlarındayız.
Baklava üreticisi fıstık fiyatının düşürülmesini istiyor
Fiyatlar bu şekilde giderse üretimde düşüş olur. Bizim yetkililerden ricamız, fiyatların makul seviyeye çekilmesi. Yoksa fıstıkçılar, lokumcular büyük sıkıntı içerisinde.
Göğebakan: Mısır, Suriye ve gezi olaylarında en büyük darbeyi sanatçılar yedi
“BÖYLE GİDERSE TÜRKİYE’Yİ DE KAYBEDECEĞİZ”İnsanların birbirine hoşgörüsüzlüğü nedeniyle Türkiye’nin kaybedileceğini kaydeden Murat Göğebakan, daha önce Osmanlı Devletinin parça parça edildiğini şimdi de Türkiye üzerinden
Suriyeli mülteciler: Artık güvendeyiz
Bize söylenen burada Almancayı öğrenirsek, iş bulur ve çocuklarımız okula giderse belki sürekli kalabiliriz. Fairad Marma Beyrut'ta pazara gidip alışveriş yapamıyorduk. Çünkü her zaman acaba bugün nerde bir bomba patlayacak diye korkuyorduk.
Hristofyas: İki toplumlu federal bir yapı kurmanın tam vakti
Böyle giderse bir süre sonra Kıbrısı yeniden inşa etmek için belki de Kıbrıslı Türk muhatap bulamayacaklarını söyleyen Hristofyas, doğal gaz yataklarının bulunmasının tüm ada için büyük bir şans olduğunu ve çözüm çerçevesindeki
Terim: Kaybetmeden kazanarak rakiplerimizin kaybetmesini bekleyeceğiz
“Milli takım Brezilya’ya giderse takımın başında siz mi olacaksınız?” şeklindeki soruya da tecrübeli teknik adam, “Benim burada hangi koşullarda olduğumu biliyorsunuz. Soruyu soldan sağa aşağıdan yukarı çevirip soruyorsunuz.
Tekstilin kalbi Midyat’ta atacak
Böyle giderse tekstilin kalbi burada atacak diye düşünüyorum. Yaklaşık 5 aydır buradayım, buradaki insanlarla tanışmak ve çalışmak ayrı bir zevk, ayrı bir duygu. Buradaki çalışma ortamı çok iyi.
Esed: Rusya taviz verecek olsaydı iki yıl önce verirdi
Rusya bu konuda anlaşma yoluna giderse ne olur? Böyle bir senaryo mümkün mü?” şeklindeki soruya cevap verdi.Resmi haber ajansı SANA'da yayınlanan mülakatta Rusya’nın ileri sürüldüğü gibi anlaşma yoluna gidecek olsa, tablonun bazı Rus yetkililer için bile bulanık olduğu
Mısır’daki olaylar tekstil piyasasını vurdu (Özel)
Böyle giderse birkaç aya çoğu firma batar. Sokakta müşteri yok.” ifadelerini kullandı. Yaklaşık 27 senedir Mısır’la iş yaptıklarına dikkat çeken İşadamı Nevzat Kahraman ise ilk defa işlerde bu kadar durgunluk yaşandığını ifade etti.
9 aylık bebeğin organlarını aldı, 1 yıl sonra idrar yapmanın mutluluğunu yaşadı
Böyle giderse atlatacağız. Su içebiliyor. Böbrekleri yüzde yüz iflas etmişti. Bir yıldır idrar yapamıyordu. Hiç yapmadı. Düne kadar. Çok şükür artık idrar yapmaya başladı.
Gül: Böyle giderse Mısır’ın demokrasiyle buluşması zor olacak
İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mısır’da meydana gelen saldırılarla ilgili, “Korkarım ki böyle giderse Mısır’ın uzun süre demokrasiyle buluşması zor olacak. Bu yolun yol olmadığını bir kez daha hatırlatmak isterim.
Emenike: Fenerbahçe'de başarılı olmak için elimden geleni yapacağım
Sağlık kontrolleri iyi giderse yeniden Fenerbahçe’nin futbolcusu olacağım.” diye konuştu. Taraftarların kendisinin Spartak Moskova’ya gidiş sürecinde ve sonrasında da desteklerini hep hissettiğini söyleyen başarılı futbolcu, “Taraftarlar beni havaalanında
Bahçeli: Darbe teşebbüsüne kalkışanların üzerine kararlılıkla gidilmelidir
Ülkenin askeri darbe dönemlerinden sonra, sivil nitelikli bir darbeyle karşı karşıya kaldığını savunan Bahçeli, iktidarı kastederek, şayet böyle giderse, gün gelip de mahkum olduklarında kimsenin yüzüne bakamayacaklarını, kimseden de anlayış ve hoşgörü bulamayacakları dile getirdi.
"Zehirlenmeler artarsa Rus turistlerin Türkiye’ye gidişi yasaklanabilir"
Rospotrebnadzor’un gelişmeleri yakından takip ettiği belirtilen açıklamada, “Türkiye’deki durum daha da kötüye giderse, Rus turistlerin bu ülkeye girişlerinin yasaklanması ile ilgili konu gündeme gelecek…” uyarısı yapıldı.
Başbakan Erdoğan: Herkes bizi sevmek zorunda değil
Ekonomi kötüye giderse demokratik kazanımlar geriye gider; ama eğer demokratik kazanımlara zarar gelirse kuşkunuz olmasın ekonomi de geriye gider. Buna asla müsaade etmeyeceğiz.
Şelalesi ile meşhur Sütleğen köyü çöpten geçilmiyor
Böyle giderse köyümüze gelen yazlıkçılar Gömbe beldesine kayabilir." diye konuştu. Sütleğen'de 9 yıldır muhtarlık yapan Ramazan Kocabaş ise çöp sorununun artmasında yazlıkçıların rolünün olduğunu, ancak muhtarların yetkilerinin kaldırıldığı
BDP’li Tan: Amaç, MHP ve BDP’yi devre dışı bırakmak
Çözüm sürecinden memnun olmadığını, böyle giderse sürece karışmayacak bir noktaya geleceğini söyledi. Nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Tan, ilk heyetin 3 Ocak 2013 tarihinde İmralı’ya gittiğini hatırlatarak, "Bugün Temmuz’un sonuna gelmişiz.
Trabzonspor'da Malouda ve Bosingwa imza attı
Bir 10 sene daha bu hızla giderse dünyada söz sahibi olacak. Dışarıda dünyanın kanını emenler ve onların içerideki uzantıları da bunu istemiyorlar. Çünkü bizim hep el açan ülke olmamızı istiyorlar, kucak açan ülke değil.
ÇUTED, teknik elemanları iftarda buluşturdu
Ahlak olmadan, insanların inanç değerleri olmadan teknoloji ve bilim ne kadar ileri giderse gitsin her zaman toplumda bir kargaşa meydana gelecektir.” ifadelerini kullandı.
Bahçeli: Suriye'deki kaos AKP'nin Esad'la girdiği inadın ve cebelleşmenin eseri
Allah korusun ama, böyle giderse üçüncü sırayı Türkiye alacaktır. Şanlıurfa ilimizin Ceylanpınar ilçesinin tam karşısında bulunan bir Suriye kasabasının PYD terör örgütü tarafından kontrolü ülkemiz adına son derece ağır ve azımsanmayacak bir beka