gidici

CHP'li Toprak: Esed gidici değil, süreci yönetecek
GAZİANTEP - CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed’in gidici olmadığını belirterek, “2014 yılı sonuna kadar kimyasal silahları yok edecek ve bu süreci Esed yönetecek.
Soma'da işçi taşıyan servis otobüsü devrildi: 22 yaralı
Ramazan Kayabaşılı (22), Vedat Ekici (24), İlyas Durmaz (38), Fahrettin Tunca (19), Engin Kayabaşlık (22), Mahir Yağız (38), Rıfat Karaadak (33), Turan Gidici (29) İbrahim Kütükçü (26), Hasan Akman (30), Başar Kocabacak (22), Aytekin Hotan (39) ve Sedat Tasmacı (31) yaralandı.
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a: Zulmün artsın ki gidici olasın
Zulmün artsın ki, bir an önce gidici olasın.” dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Baskıcı bir yönetim anlayışı var.
Suriyeli muhaliflerin başbakanından birlik mesajı
Hito, Esed rejiminin zalim ve gidici olduğunu, askerlerin muhaliflerin yanında yer alması gerektiğini belirtti. Uluslararası güçlere de hitap eden Hito, Suriye'deki istiklal savaşında milli mücadelenin önünde hiç kimsenin duramayacağını belirterek, bu savaşta Esed'in yanında
Muhalif Tümgeneral: Esed barajı patlatarak 4 milyon insanı yok edebilir
Suriye'de Esed yönetiminin düşmesi konusunu da değerlendiren General Deldel, yönetimin kendisi bile yüzde yüz gidici olduğunun farkına vardığını söyledi. Deldel, önümüzdeki günlerde Nusayrilerin de Esed'e karşı tutum ortaya koymak için Mısır'da toplanacaklarını kaydetti.
Tunus Başbakanı'ndan Suriyelilere: Diktatörler ikna edilmez, zorlanır (Özel)
Tunus'un 42 yıllık iktidarı Zeynel Bin Abidin'in devrilmesi gibi Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed'in de "gidici" olduğunu söyleyen Tunus Başbakanı, kendi diktatörlerini de "ikna etmediklerini", halkın iktidarı bırakmaya zorladığını vurguladı.
Eski Sağlık Bakanı Şıvgın: Demirel, Özal'ın ölmemesi için hangi tedbiri aldı
Kulağıma eğiliyor ve şu sözleri söylüyor: 'Bu gidici. Yakında ölecek.' İnanmıyorum, şaşırıyorum ve aynen 'Ne gidicisi abi, o hepimizi götürür' diyorum. Cindoruk ısrar ediyor:
Erdoğan: Yeni AK Parti'de öncelik ehliyet ve liyakat
Bu katliamın karşısında Beşşar Esed’in yanında olmalarından dolayı tarih karşısında İran’ın hesap vereceğini ifade eden Erdoğan, Esed’in gidici olduğunu vurguladı.
Rus basını: Ortadoğu’da ortaklık için Türkiye’den iyisi yok
Moskova medyası, iki liderin gizli gündemi çok açığa vurmadıkları, ancak Esed rejiminin gidici olduğu izlenimini verdiklerini yazdı. RIA Novosti haber ajansı “Suriye, Türkiye ile Rusya’nın arasını bozmadı” başlığını kullandı.
Ünal Aysal: Melo konusu 24 saat içinde netleşir
Yabancı oyuncuların çokluğuyla ilgili olarak ise Başkan Aysal, "Bazı yabancı oyuncular gidici. Birilerini transfer ederken, birileriyle de yolunuzu ayırmak zorundasınız. Böyle yapmazsanız dengeyi kuramazsınız" diye konuştu.
Anavatan Partisi'nden Demirel'e: Korktuğun birşey mi var?
Demirel’in Turgut Özal’ın ölümünden 3 ay önce Hüsamettin Cindoruk’a 'Özal yakında gidici' dediği iddialarının bulunduğunu hatırlatan Çelebi, "Bu korkunç iddianın muhatabı Süleyman Demirel, bugün DDK raporuna rağmen ısrarla 'Özal’ın öldürüldüğüne inanmıyorum'
Erdoğan: Sıfır sorun politikasını haksızlığa boyun eğmek olarak anlıyorlar
Bir dönem kalıcı, sonra gidici dediler. Ardından, 22 Temmuz sonrasında bunu söylediler. Hiçbir iktidar 3 dönem oyunu artıramaz, bu sefer son, oyları düşecek dediler. Çünkü bunlar bizi tanımıyorlar.
Hemşehri Dernekleri Turnuvası'nın ikincisi şöhretler karması ile başladı
yaptığı beyaz takım, Ayhan Yakar, Göksel Kırıkoğlu, Rauf Kolancı, Mehmet Çiçek, Mustafa Gürsel, Barış Çakır, Kadir Durum, Orhan Kapucu, Birkan Aslan, Erdoğan Gidici ve Adnan Gülek’ten, teknik sorumlusu Ramazan Feten’in olduğu mavi takım ise Cevdet Bilgin, Abdülkerim Koç, İskender Eroğlu, Hüseyin Baysan, Nuri Kanburoğlu, Muzaffer
Çanakçı Kaymakamı Eren, Hozat'a atandı
Fakat bizler her zaman gidici, kalıcı olan ise ilçeye yapılan ve kazandırılan yatırımlar ve hizmetlerdir. Çanakçı’yı ve ilçe halkının gösterdiği yakınlığı hiçbir zaman unutmayacağım.
Suriyeli muhalifler: Bu toplantı olsa da olmasa da bu rejim gidecek
‘BU REJİM GİDİCİ’Şam Deklarasyonu Türkiye Komitesi’nin bir diğer üyesi Fevzi Zakiroğlu da “Bu rejim gidicidir. Herkes bunu görüyor.
MHP lideri Bahçeli: Başbakan ABD ve AB’ye güveniyor
Bahçeli, 29 gün sonra AK Parti’nin gidici olduğunu ileri sürdü. “12 Haziran'da Abbas yolcu.” diyen Bahçeli, “Ama o ne olursa olsun iktidardan gitmek istemiyor. Her yola başvuruyor.
Ahmedinejad: Bin Ladin konusunda ABD'ye güvenmiyoruz
ABD’nin sözünü dinlemeyin onlar gidici.” (CİHAN)
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, 4 yaş büyük çıktı
Kişiler gidici, kurumlar kalıcıdır. Kurumların görevi millete ve ülkeye hizmettir, kişilere değil.” şeklinde konuştu.
Davutoğlu: AB, üyelik konusunda siyasi kriterlerden vazgeçmeli
güvenlik yüksek konseyi sekreteri Said Celili ve altı ülkenin siyasi direktörleriyle yaptıkları toplantılarda amacının somut, inanılabilir bir ileriye gidici adımların sağlanması olduğunu aktardı. Ashton bu adımların ne olduğunu şimdiden söylemenin biraz zor olacağını aktarırken, müzakereler sırasında kendiliğinden gelişeceğini belirtti.
Çölaşan: Özal'ın öldürüldüğüne inanmıyorum, Özal ailesi tantana çıkarıyor
Demirel'le yaptığı görüşmede kendisine bu konuyu sorduğunun ifade eden Çölaşan şöyle devam etti: "Dedimki, Amerika'dan aktarılan 'bunun durumu ciddi, gidici olduğu' konusunda devlet bilgisi geldi mi?
Turgut Özal'ın doktorları: Otopsiye ailesi izin vermedi
Kulağıma eğiliyor ve şu sözleri söylüyor: 'Bu gidici. Yakında ölecek.' İnanmıyorum, şaşırıyorum ve aynen 'Ne gidicisi abi, o hepimizi götürür' diyorum. Cindoruk ısrar ediyor: 'Haberin kaynağı Baba'dır, bu devlet bilgisi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: Terör örgütünün bu kanlı saldırıları esasen bir 'hayır' kampanyasıdır
Her gittiği yerde diyor ki 'bunlar gidici'. 'Abbas yolcu' diyenler yolculuğa çıktı. Bize gidici diyenlere de millet en güzel cevabı 12 Eylül'de verecek." Başbakan Erdoğan, mitingin ardından daha sonra geceyi geçirmek üzere memleketi Rize'ye hareket etti.
Türkiye Partisi İl Başkanı Ört: Referandumda 'evet' diyeceğiz
Konuyu iktidarın hukuk devleti ve demokrasi sicilindeki güvenilmezlikten ayırarak diyoruz ki; mevcut iktidar gidici, Türkiye Cumhuriyeti kalıcıdır." dedi.
Baykal: Bu Anayasa değişikliği, 'korku anayasası' değişikliğidir
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, "İktidar artık gidici olduğunu anlamıştır. Şimdi de kendilerini korumak ve kurtarmak için Anayasa değişikliği peşinde.
CHP Milletvekili Zekeriya Akıncı: AK Parti iktidardan uzaklaşmakta
gerçekleştirdiğini savunan Akıncı, "Biz uzunca bir süreden bir zamandan beri AK Parti hükümetinin erimekte olduğunu, yıpranmakta olduğunu, iktidardan uzaklaştığını, gidici olduğunu söyledik. 'Bağlasan yolcudur Abbas bağlasan durmaz Abbas' durumuna düştüğünü biliyoruz.
Türkiye Partisi lideri Şener: Tüm medyanın desteklediği bir parti iflah olmaz
Türkiye Partisi (TP) Genel Başkanı Abdullatif Şener, hükümetin gidici olduğunu iddia ederek, "Medya bir partiyi desteklemeye başlarsa o parti çökücü olur. Ulusal medyanın yarısı yandaş medya, yarısı da zorla çizgiye getirilmiş medyadır.
Baykal: Sorunların çözümü ülkeye sahip çıkmaktan geçiyor
Vatandaşların yerel seçimlerde kararını verdiğine dikkat çeken Baykal, "Genel seçimlerde AK Parti"nin gidici olduğu netleşmiştir." diye konuştu.
Baykal: Çalışan 4 fabrikadan 1'i kapandı
Konuşmasında hükümeti eleştiren Baykal, yerel seçimlerin ortaya çıkan tablodan ''Hükümetin gidici olduğu'' mesajını verdiğini ifade etti. Türkiye'de çalışan dört fabrikadan birinin kapandığını savunan Baykal, Türkiye'nin, işsizlikte rekor kırarak
CHP Genel Başkanı Baykal: Hükümet, verilen desteğe rağmen millete haksızlık etti
Yani iktidarın gidici olduğu görüldü." şeklinde konuştu. Hükümetin, verilen desteğe rağmen millete haksızlık ettiğini kaydeden Deniz Baykal, "Önümüzde genel seçim var o seçime kadar bir 8 puan daha kaybederse bunu iktidarda
Baykal: Mayın bahane, amaç Türkiye topraklarının kiralanması
Bu seçimler Türkiye'de iktidarın gidici olduğunu gösterdi. İktidar gidiyor, CHP yükseliyor." ifadesini kullandı. Konuşmasında, Suriye sınırındaki mayınlı arazilerin temizlenmesi konusuna da değinen Baykal, bu toprakların temizlendikten sonra yabancı bir firmanın kullanımına
Baykal'dan Başkan Çerçioğlu'na tebrik ziyareti
Bu seçimlerle Türkiye'nin önüne bir umut penceresi açıldığını, işbaşındaki iktidarın gidici olduğu ve yeni bir iktidarın geleceğini iddia eden Deniz Baykal, "Yüzde 4 kalkınacaktık fakat yüzde 3,6 küçüleceğiz.
Deniz Baykal: İktidar partisinin gidici olduğu anlaşılmıştır (1)
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "İktidar partisinin gidici olduğu anlaşılmıştır" dedi. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP Genel Merkezi'nde 29 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirmek için kameralar karşısına geçti.
Baykal'dan Başbakan'a: Çocuklara oyuncak dağıtacağına, babalarına iş ver
Baykal, AK Parti'nin ilk etapta yerel, ardından da genel seçimlerde gidici olduğunu iddia etti. Uşak İstasyon Meydanı'nda yaklaşık 10 bin kişiye seslenen CHP lideri Baykal, "Başbakan, gidici olduğunu gördü.
Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Taşseten: "Şimdi neyi bahane edeceksiniz
Geldik ama gidici değiliz, geldik ama hedefimiz şampiyon olmak. Sivas'ta oynadığımız maçın ardından Galatasaray cephesinden gelen açıklamalar bizi üzdü. Yenilgiye kılıf aramak yerine oynayamadık ve yenildik sözünü beklerdik, ama öyle olmadı.
DSP Genel Başkanı Sezer: "Ergenekon'da suçlular olduğu belli, ama bu ülkenin tanınmış saygın insanları baskı altına alınmaya çalışılıyor"
Gidicisin gidicisin. Bu 29 Mart seçimleri senin gidişinin ilk göstergesi olacak. Sadece sen mi gidicisin ?