girerim

Destici: Dünyanın en pahalı benzini bizde ise bunun sorumlusu iktidardır
Biz bunu söylediğimiz zaman o günkü arkadaşlar oluşturdukları Sünni gündemlerle oy devşirme, meclisteki konumunu, koruma, diğeri 'meclise nasıl girerim' in derdindeydi. Türkiye'nin birinci gündem maddesi terördür, bu bitmeden hiçbir temel problem çözülmez.
Destici: Canımızı, kanımızı veririz ama vatanımızdan bir karış toprak vermeyiz
Biz bunu söylediğimiz zaman o günkü arkadaşlar oluşturdukları Sünni gündemlerle oy devşirme, meclisteki konumunu, koruma, diğeri 'meclise nasıl girerim' in derdindeydi. Türkiye'nin birinci gündem maddesi terördür, bu bitmeden hiçbir temel problem çözülmez.
10 numarayı Sneijder'e veren Felipe Melo, efsane olmak istiyor
Umarım bu 3 senede de en iyi şekilde başarılara imza atar ve tekrar kulübün önemli oyuncuları arasına girerim." diye konuştu."BEKLENTİLER, BÜTÜN KULVARLARDA ŞAMPİYONLUK"
Kocaoğlu’ndan Vali Kıraç ve Başsavcı Kavak’a veda resepsiyonu
dünyanın en seçkin, en mümtaz insanları olduğunu söyledi: “Bu topraklara hizmet eden herkesin elini öperim, hizmetkarı olurum, onlarla her türlü diyaloğa da girerim. Kim ne derse desin, hiç umurumda değil.
Peygamber Efendimizi tanımaya yönelik sınav yapıldı
Önümüzdeki yıl yapılırsa tekrar girerim.” şeklinde konuştu. Sınav sonrası katılımcılar, yarışmanın devamını istediklerini de belirtti. (CİHAN)
YGS Türkiye ikincisi Fatih Aslan: Günde 300 soru çözdüm
Sınavın ardından ilk 50’ye girerim diye düşünüyordum. Çevremdekiler ve dershanedeki hocalarım sürekli soruyordu. Hocalarım senden iyisi görünmüyor demişti.
Alman komiser ‘o sözleri’ sahiplenmedi
içinde Alman ile Fransız başbakanları dizleri üzerinde sürünerek gidecekleri Ankara’da, Türklere ‘dostlarımız, bize gelin’ diye yalvaracaklarına bahse girerim.” dedi. Bild haberine, pazar günü Türkiye’yi ziyaret edecek Alman Başbakanı Angela Merkel’in bu sözlerden hoşlanmayacağı yorumunu da ekledi.
Anne Margaryan: Cam 20 lira, can da mı 20 lira?
2 bin lirayı ödemeyeceğini, kırdığı camın arkasında olduğunu söyleyerek, “Eğer bir katil 19 gün cezaevinde kalıyorsa bir anne olarak 100 gün cezaevine girerim. Sonuç şudur ki katiller dışarıda, anneler içeride.
Dentinho: Büyük taraftarlarımıza sevinçler yaşatmak için buradayım
Ama ceza sahası içine çok girerim. Güzel paslarım vardır. Asist ve gol olarak taraftarlarımız birçok anımı yaşayacaklardır.'' cevabını verdi.
Dentinho: Büyük taraftarlarımıza sevinçler yaşatmak için buradayım
Ama ceza sahası içine çok girerim. Güzel paslarım vardır. Asist ve gol olarak taraftarlarımız birçok anımı yaşayacaklardır.'' cevabını verdi.
CHP’li başkan, içki ruhsatı için partiye yardım adı altında 10 bin lira almış
Ben girerim cezaevine ama bu yemekten bana da tattıracaksınız.” dediği öne sürüldü. Dinlendiklerinden habersiz olan zanlıların planından haberdar olan polisinse ihale günü yoğun güvenlik önlemi aldığı, hatta olaydan haberi bile olmayan T.
AK Parti'li Candan: Ereğli'deki öğretmenevinde yüzde 1'lik performans bile yok
Yatırımcı OSB'ye gelirse Erdemir yardımcı olmazsa o zaman ben devreye girerim.” dedi. (CİHAN)
Sadri Şener: Yönetim olarak bir sıkıntımız yok, tek sorun saha sonuçları
Her türlü kavgaya girerim. Önce kavga ederim sonra sorarım ne oldu diye. Mali genel kurul gayet demokratik olacak. Herkes sorusunun cevabını alacak.
Oral Çalışlar: Türk Solunun bir kesimi PKK şiddetini meşru görüyor
‘Seçime girerim beni fazla köşeye sıkıştırmaya kalkma, ben senin karşına rakip çıkarım, rakip çıktığım zaman senin Cumhurbaşkanlığı’nda tehlikeye girer’ dedi. Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilebilmesi için yüzde 50 oy alması lazım.
TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı: Hiç kimse durduk yere evini terk etmez
Vali Lekesiz ayrıca “Bu kampa sadece ben girerim.” sözlerinin kendisine ait olmadığını söyleyerek, “Ben böyle bir şey demedim. Asla da demem.” şeklinde konuştu.
70 yıllık fırın 50 yıllık işçisiyle pide üretiyor
Dolayısıyla fırsat buldukça buraya gelirim, hatta iftardan önceyse sıraya girerim. Burasının bir kuralı vardır, halen geçerli olması lazım, kim olursa olsun sıraya geçmek zorunda, ayrıcalık yok. Sıra varsa herkes sırayla pidesini alacak.
Veli Küçük: Göbek adım Kamber, her yere girerim
Küçük ise "Nüfus cüzdanımda yazmıyor ama göbek adım Kamber, her yere girerim." ifadesini kullandıktan sonra Ünal'ı tanımadığını ve hiçbir yerde de görmediğini söyledi.İstanbul 13.
Kamalak: Türkiye, Suriye’yle savaşa sokulmak isteniyor
'Ben kandile girerim 3 şart gerekiyor' diyordu. ‘Yasal düzenleme gerekir’ diyor. Demekki daha doğru dürüst yasal düzenleme yok.
Cumhurbaşkanı Gül’e, San Francisco şehrinin anahtarı verildi
Gül “Artık anahtar bende olduğuna göre, istediğim zaman kapı açıp girerim.” şeklinde espri yapması salonda gülüşmelere sebep oldu. Çoğu zaman ABD'nin doğu yakasına geldiklerini, batı yakasına gelemediklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Gül, özellikle bölgede yaşayan Türklerin önemli şirketlerde çalışmasının
Kenan Evren, Mescid-i Haram'a ayakkabıyla girmek istemiş
Girerim. Ben senin reisine sordum olur dedi´ diyerek bana kızdı. Ben de ´Benim reisim de olur demez, bir imam dahi olur demez. Yalınayak girmelisiniz´ diye karşılık verdim.
Karaman: İbrahim Kızıl kendi parasıyla zor duruma düştü
Daha fazla da açıklamaya girerim. Burayla ilgili değil, bu benim genel tecrübem. Bir gazeteye röportaj veriyorsun, diğeri sana düşman oluyor. Bir televizyona gidiyorsun, diğeri sana düşman oluyor.
Ehliyetle sınava alınmayınca gözyaşı döktü
Bir dahaki sene girerim." diyerek gözü yaşlı bir şekilde okuldan uzaklaştı. Öte yandan, yapılan çeşitli uyarılar ve sınav giriş belgesinde yazmasına rağmen, sınava giren bazı kişiler, yanında bulundurmaması gereken, sigara, çakmak, takı, kalem
Çelik’den Kılıçdaroğlu’na: Her cezaevine giren Başbakan olmuyor
ANKARA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, hakkında hazırlanan fezlekenin ardından ‘gerekirse hapse girerim’ diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na cevap verdi. Kılıçdaroğlu’nun mağdur ve mazlum rolü oynadığını iddia eden Çelik, “Kılıçdaroğlu insanlar cezaevenden dönüp başbakan oluyor zannediyor.
Kılıçdaroğlu: Fezleke vız gelir tırıs gider
Yeri zaman gelince hapsede girerim. Kimse bize diz çöktüremez. Diz çökeceğimiz yer halkın karşısıdır.” dedi. Türkiye Ziraatçiler Derneği’nin Ankara Ticaret Odası’nda yapılan 11.
Nevzat Şakar: Bizim haberimiz yok, sen tahrik et!
C – Koray’la da MHP’ye başka türlü girerim ben tamam N.Ş – Tamam sen onları şey yap C – Tamam tamam N.Ş – Sen onları şey yap”
Plan ve Bütçe Komisyonunda "gözüne girerim" tartışması
CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Bakan Ergin'in gözümüze bak diyen CHP'li Levent Gök'e "gözüne girerim" dediğini iddia etti. Erdoğdu, "Haddini bil.
Özince: İsrail'in puanı Türkiye'den neden dört derece daha yüksek?
Bahse girerim ki bugün Türkiye'nin kamu finansalları da finans sektörü kırılganlığı da İsrail'den daha azdır. Siyasi istikrar deseniz, içsel problemlerimizi önemsiyorum tabii ama katbekat fazlası İsrail'de var.
Ünlü cerrah Rıdvan Ege’nin evinden 1 milyon liralık ziynet eşya çalındı
HIRSIZLIK ZANLISI: TÜRKİYE’DE İLK 3’E GİRERİM İstanbul’dan gelen diğer bir çetenin de Kayseri çetesi gibi günü birlik çalıştığı ortaya çıktı. Çetenin, cezaevinde yatan hırsızların hapishaneden çıktıktan sonra bir araya gelen zanlılardan oluştuğu tespit edildi.
Kiğılı: Galatasaray ve Beşiktaş’ın toplamından fazla forma sattık
Bu konuda iddiaya girerim. Hiçbir şekilde bunu yapmaları mümkün değil. Yani Avrupa’da bir numarayız. 30 BİN KOMBİNE SATTIK
Hafızlık yarışmasının birincisi sözleşmeli imam oldu
yine birinci olduğunu belirten Furkan Çınar, Diyanet İşleri Başkanlığı’nda sözleşmeli olarak çalışmasının hatırlatılması üzerine, “İnşallah kadroya da girerim.” diye konuştu. Kur'an kursu öğreticileri, imam-hatipler ve müezzin-kayyımlar arasında ilçe, il ve bölge yarışmalarında finale kalmayı başaran 10 yarışmacı, Hisar Camisi'ndeki finalde
TBMM Başkanı Çiçek: Herkesin safını iyi belirlemesi lazım
‘Şunları şunları yapmazsan adam öldürürüm, polis öldürürüm, jandarmayı öldürürüm, masum insanların kanına girerim’ deniyorsa o zaman bu ülkede ne nasıl yapılacak?” diye sordu. Bu sorunun cevabının birlikte verilebileceğini vurgulayan Çiçek, "Bu sorunun cevabını vermek farz-ı kifaye bir iş değil.
Melikşah, başarılı öğrencilerine iş garantisi veriyor
O 'belki Açıköğretim Fakültesi'ne girerim' diye düşünüyor ama üniversitemizde okuması bizim için şereftir. Kendisiyle tekrar görüşeceğiz.
'Trabzon halkını galeyana getirin' iddiaları, yaşanan süreci tekrar akla getirdi
Koray'la da MHP'ye başka türlü girerim. 23 Nisan 2011'de gerçekleşen başka bir görüşmede ise Trabzonspor yöneticisi Temel Kazancıoğlu, Başbakan'ı hedef alan konuşmalar yapıyor. Yavuz Karan isimli kişi adına kayıtlı telefondan konuşan kimliği bilinmeyen kişi ile Kazancıoğlu arasında şu diyalog yaşanıyor:
"Suya battığımda hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti"
Yüzlerce kez hayat kurtardım, yine aynı şey olsa suya hiç korkmadan girerim." diye konuştu. Araçta kalanları kurtardıktan sonra derenin ortasında kalan aracı tüm uğraşlarına rağmen çıkaramadıklarını kaydeden Korkmaz, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Son kez belime bağladığım çelik
Rusya ve Türkiye gece 24:00'da vizeleri kaldırıyor
Türkiye Moskova Büyükelçisi Aydın Sezgin konu ile ilgili yaptığı uyarıda, "Vize kalktı, ben üç aylık vizemle Rusya'ya girerim anlayışı ile Moskova Şeremetyevo havalimanına geldiklerinde maalesef ülkeye giremezler.
Rusya ile vizesiz dönem 16 Nisan'da başlıyor
olmaması ve 7 günün üzerindeki ziyaretlerde registre (kayıt) yapılmasının zorunluluğuna dikkat çeken Sezgin, "Vize kalktı, ben üç aylık vizemle Rusya'ya girerim anlayışı ile Moskova Şeremetyevo havalimanına geldiklerinde maalesef ülkeye giremezler.
Eski milli futbolcu Tanju Çolak, AK Parti’den aday adayı oldu
Ne kadar oy alacağı yönündeki soruya ise şöyle cevap verdi: "Ben C, D, E kapılarını çalar girerim, çorbalarını içerim. Şimdiye kadar maçlarda birçok insanı heyecanlandırmışım.
Ağabeyine şaka yapmak amacıyla yola çıktı, cep telefonu ile bilgisayarı kumanda eden program yaptı (Özel)
Bilişim teknolojileri alanına gidersem bu projeyi hocalarıma söyler, yarışmalara girerim diye düşündüm.'' dedi. Web Üzerinden Cep Telefonu ile Uzaktan Kumandalı Bilgisayar Kontrolü projesiyle Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü (ETOGM)'nün düzenlediği Proje Tabanlı Beceri Yarışması'na katılan, ancak
BDP’li Hasip Kaplan Meclis önünde oturma eylemi yaptı
İstediğim kişiyle içeri girerim. Yapılan bu uygulama yasal değil.” şeklinde tepki gösterdi. Kaplan daha sonra ziyaretçi girişinin önünde oturma eylemi yaptı.
Ümit Özat: Spor bakanı olarak siyaset yapmak isterim
Spora katkım olacaksa siyasete girerim." dedi. Bir öğrencinin Ankaragücü'nün ne kadar sürede başarılı olacağını sorması üzerine ise Özat, 3 yıl içerisinde Ankaragücü'nün Avrupa kupalarında mücadele edebilecek seviyeye gelebileceğini, ama elde
Celal Kolot: Galatasaray ve Fenerbahçe bizden milyon dolarlar önde
''Geçtiğimiz dönem yönetime futbol şube sorumlusu olarak girerim dediğimde Başkan Demiören bana net şekilde bir miktar para verirsen seni yönetime alırım dedi ben de Beşiktaş'ın menfaatlerini düşünerek verdim ve girdim sonrasında Başkan bana 1-2 milyon eurolara adam bul dedi
ÖSYM Başkanı Yarımağan: Tüm programlara alan dışı yerleşme olabilir (2)
Ben yazdığımda mutlaka girerim diye bir yorum yapmak son derece yanlış. Girmeyebilir. Geçen sene 2 binmiş, simülasyon 5 bin 500 demiş. Bu sene kaç bin olacağı konusunda bir fikrimiz yok.
Dünya çocukları, İzmirlilerin gönlünü fethetti
duymasıyla o köye hiç düşünmeden gideceğini aktaran Aydoğan, "Bilmediği bir şehirde yolumu kaybetsem Türkçe bir ses duysam hiç düşünmeden o kapıdan hemen girerim, Hiç bilmediği bir ülkede şanlı bayrağımızı ve Atatürk'ün resmini görsem o kapıdan hiç düşünmeden girerim.
AK Parti Karabük milletvekilleri, açık oy kullandıkları iddiasını yalanladı
Kabine girerim, perdeyi kaparım ve oyumu kullanırım." diye konuştu. Haberi yapanlara gazeteye karşı dava açacağını söyleyen Mustafa Ünal, 19 milletvekilinin bir milletvekili tarafından kontrol edildiği iddialarının hatırlatılması üzerine, "Herkes hür iradesi ile kullanır.
Sanık Irşi: İnsan kafasına koyarsa herşeyi yapar
yaşının küçük yazılmış olabileceğini belirten Irşi, daha sonra da kimsenin kendisini mekana almamazlık yapamayacağını söyleyip, "Ben, canımın istediği yere girerim." dedi. Çapraz sorgusunun bir bölümünde tahsilat işi yaptıklarını da belirten Irşi, işinin tahsilat olup olmadığı sorulduğunda ise, "Ben pazarcılık yapardım.
Elazığ'da 'Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Bölge yarışmasında ödüller sahiplerini buldu
İşte ben sadece derslerine girerim, çalıştırırım. Üretilmiş, zaten var olan bilgileri çocuklara aktarırım, öğrenip ezberleyenlere de güzel güzel notlar veririm. Sınavda başarılı olunca kendimi iş yapmış sayarım, demediler.
SP lideri Kurtulmuş: Başbakan olsam kozmik odaya girerim, girmeyeni görevden alırım
' şeklindeki soruya Kurtulmuş, ''Ben başbakan olsam (ya da olduğumda), kozmik odaya girerim. Girmeyeni de görevden alırım. Başbakanın o odaya girmeye hakkı var.
Galatasaray'ın genç futbolcusu Berkin: Tek izlediğimiz Arda ağabeyimiz
Her zaman oyuna sonradan da girerim, ama birkaç maç sonra ilk 11'de oynamak istiyorum." ifadelerini kullandı.
Ergenekon'da üçüncü iddianame sanıklarının kimlik tespiti yapıldı
" sorusuna da "Bunun haricinde ara sıra hapse girerim." karşılığını verdi. Emekli profesör olduğunu ve davalardan önce yazdığı kitaplardan çok para kazandığını belirten Küçük, "Dava açıldıktan sonra bu kazancım durdu ama bu davayı yazıp yine çok para kazanacağım.