girersek

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe inek gibi sağılıyor; ama hakkını alamıyor (2)
Biz ihaleye girersek beraber oluruz dediler. Bunu yapamazsınız izni kimden aldınız. Siz çıkarıyorsunuz biz ihaleye gireceğiz.
Mustafa Denizli: Ben ülke futbolu için varım
Biz ilk 3’e girersek Avrupa’ya gitme şansı yakalarız, bu harika olur. Ben gittiğimde 15 maç oynanmıştı, 3 galibiyeti vardı. Bu iyi bir grafik değil.
Tütüneker: İlk 10’a girsek şampiyon olmuş gibi sevineceğiz
Biz ilk 10’a girersek şampiyon olmuş gibi sevineceğiz” dedi. Aldıkları galibiyetin iyi bir moral olduğunu aktaran Tütüneker, “Hem takım için hem bizim için çok iyi oldu 3 puan. Bunu hak ettiğimizi düşünüyorum.
Olimpiyatları alarak Sinan abinin ruhunun da huzur içinde yatmasını sağlayacağız
O noktalara girersek işin içinden çıkamayız. İlk turda kim elenir, o çok önemli. İlk turda elenecek takım belki de kazanacak takımı tayin edecek.
Hasan Ali Kaldırım: Arsenal maçıyla kendimizi affettireceğiz
Çünkü moral bozukluğuyla Arsenal maçına girersek istediğimizi sahaya yansıtamayız." dedi.Arsenal ile ilk maçın Kadıköy’de olmasını avantaj olarak nitelendiren Hasan Ali, sözlerini şöyle sürdürdü:
Euro karşıtı parti gözünü Federal Meclis'e dikti
Euro bölgesinin sistemli bir şekilde feshedilmesini talep eden AfD'nin kurucularından Joachim Starbatty, “Eğer Federal Meclis'e girersek, ki şansımız yüksek gözüküyor, Angela Merkel tarih olmuş olacak.
Kocaman: Sahada turu geçme gayretini sonuna kadar göstereceğiz
geçmeleri halinde finalin hayalcilik olup olmayacağı yönündeki bir soru üzerine de Kocaman, "Biz Türklerin bu konularda davranış biçimi, başlarken o havaya girersek hızlı bir şeklide gitme şansı veriyor.
Hristofyas'tan müstakbel başkana tavsiye: Kıbrıs sorununda strateji değiştirme
Hristofyas, “Eğer strateji değiştirir ve yeni maceralara girersek, bu Kıbrıs Cumhuriyeti’ne (Rum) karşı bumerang olur.” iddiasında bulundu. Hristofyas, sandığa gittiğinde elini kalbine götürdüğünü ve “direniş, demokrasi ve gelişme” için oy kullandığını belirtti.
Ünal Aysal’dan Drogba ve Sneijder açıklaması
Eğer 8’e girersek ne kadar para girer, 4’e kalırsak ne kadar para kazanabiliriz? Bunun da risklerini hesaplayarak bu iki oyuncuyu transfer ettik.
Aziz Yıldırım’dan Divan Kurulu Başkanı Günay’a tepki
Ücretine şuna buna girersek, hiçbir şey yani bunu da bilin. Lütfen açık olalım. Kapalı olalım. Ben burada yüz sene duracak halim yok.
TRT Genel Müdürü Şahin: Süper Lig yayın ihalesine girmeyeceğiz
Biz ihaleye girersek ve alırsak da açık yayınlamak kaydıyla alırız. Şartname böyle olursa girmeyi düşünürüz.” cevabını verdi.
Çin medyası: Suriye ile "istenmeyen savaş" Türkiye’ye pahalıya mal olur
" uyarısına değinilen haberde, Avcı’nın, "Eğer en kötü senaryo gerçekleşir ve savaşa girersek, savaşta hangi ülke yada ülkeleri kendimizde bulacağız? Bölgesel ve küresel güçler, Suriye'yi bir cephe olarak kullanarak, satranç oyunu oynuyor.
İş adamları: Savaş ekonomik kriz doğurur
Diğer türlü tek başımıza böyle bir duruma girersek bu durum uzun vadede çok ciddi zararlar verir. Ekonomik olarak ülke savaşa girdiğinde bu kriz anlamına gelir. Zaten bir ülkenin ekonomisi sıkıntıya girdikten sonra artık her şey sıkıntıya girecektir.
Aybaba'dan samimi açıklamalar
Buralara girersek çıkamayız zaten. Ben size böyle 30-40 tane oyuncu çıkartırım."- "Kontratla alakalı benim söyleyecek bir şeyim yok.
TAFED Başkanı Açıköz: Türk yemeklerinin anatomisiyle oynanmamalı
Hatay’ın humusunu Avrupalılar yesin onların damak tadına göre yapalım diye çalışma içine girersek kendi yapmış olduğumuz o güzel leziz yemekleri berbat etmiş oluruz” dedi.'MAKYAJA İHTİYAÇ VAR AMA LEZZET OLARAK DEĞİL'
Hüseyin Çelik: 21. yüzyıl, bizim yüzyılımız olacak
Çelik, yozlaşmadan medeni dünya ile uzlaşmak gerektiğine dikkat çekerek, "AB’ye girersek, dilimiz, dinimiz elden gider" eleştirisini değerlendirdi. Çelik, "Dilde duru Türkçe’ye sonuna kadar taraftarız.
PASOK, protestoların merkez üssü Sintagma'da miting yaptı
geleneksel PASOK seçmenine de seslenen Venizelos, pazar günü her bir Yunan ailesi tarafından yaşam, güven, gelecek, Euro’da kalıp kalmama ve eğer maceralara girersek ülkenin iflas edeceğinin değerlendirileceğini vurguladı.
İhsanoğlu: Annan Planı erimeye başladı, bundan sonraki safha daha kanlı olacak
Böyle bir yanlış güzergaha girersek bütün bölgeyi etkileyecektir.” diye konuştu. İİT’nin hükümetler arası kuruluş olarak Birleşmiş Milletler (BM)’den sonra ikinci en büyük teşkilat olduğuna değinen İhsanoğlu, “Fakat uluslararası bütün
CHP’li Toprak: Suriye’deki iç karışıklığı CIA ajanları başlattı
Suriye topraklarına girersek, Allah göstermesin binlerce tabut gelir. Suriye olayı bir bataklık. Girersek çıkamayız.
Bursaspor’un başarısı için güç birliği çağrısı
Bu işlerin içine girersek çıkamayız. Sayın Emniyet Müdürümüzü ziyaret ettik bizi çok sıcak karşıladı. Bizde bu karşılamadan çok mutluluk duyduk.
Destici: Cumhurbaşkanı Gül Meclis'in itibarını kurtardı
Biz girersek de Irak gibi olur. Senin de söz hakkın olmaz diyorlar.” diye konuştu. Katsayı uygulamasının kaldırılmasının Türkiye için olumlu bir gelişme olduğunu hatırlatan Destici, “YÖK almış olduğu kararla Türkiye’deki bir adaletsizliği ortadan
İşçi Partililerle ve CHP'liler arasında gerginlik
Omuz omuza girersek, kol kola girersek, birlikte mücadele edersek ancak o zaman değiştirebiliriz. Onun için sabırla dinleyeceksiniz.
Bakan Eker: Kurbanlıklarda sıkıntı yok
Eğer biz Trakya’daki hayvan varlığı ile kurbana girersek vatandaşlarımızın haksız bir rekabet ile karşı karşıya kalması söz konusu. Trakya’daki tüketicinin biz cezalandırılmasını istemiyoruz.
Şadan Kalkavan'dan çarpıcı açıklamalar
Ama yasa çıktıktan sonra bu eylemlere girersek yasaya karşı gelmiş oluruz." dedi. "ONUN DURUMUNA DÜŞMANIM DAHİ DÜŞMESİN" Aziz Yıldırım'ın içeride olmasına neden olan olayları Fenerbahçe'nin şampiyonlukları ve Fenerbahçe için yaptığını vurgulayan Kalkavan, "Onun durumuna düşmanım dahi düşmesini
ÜNİŞAD Başkanı Tapçı:İstikrar devamlılık ister, o da vefalı kardeşlerimizde var
Böyle bir beklenti içerisine girersek, beklenen zaman geçtikten sonra şoke olabiliriz. Bu esnada ne yapacağız, iş yerine kilit mi vuracağız. Hayır. Sizler birer işadamı olarak önce yaptığınız işin akışını göreceksiniz.
DSP'den Kılıçdaroğlu’na: Anlaşmamıza rağmen vekillerimizi transfer ediyorsun
Biz meclise girersek sizinle koaliasyon kurabiliriz; ama CHP AKP ile koalisyon kurabileceğini deklare etti. CHP light AKP oldu.
Haşim Kılıç: Danıştay'ın kuruluş yıl dönümüne geldim, çünkü kırgın değilim
Eğer biz böyle bir davranışın içine girersek, diğer insanların ne hale geleceğini düşünün.” dedi. Hiçbir zaman, ifade edilen düşüncelerden dolayı kırgınlık ya da kızgınlık içinde olmadığını kaydeden Kılıç, “Bu sebeple de Danıştay'ımızın kuruluş yıl dönümüne
BDP’nin bağımsızlarına göre olaylar demokratik tepki
Savunmayı da Meclis'e girersek tartışacağız.” diye devam etti. (CİHAN)
Efes Pilsen - Fenerbahçe Ülker maçının ardından
Oyun disiplininden kopmayışımız, playoffa nereden girersek girelim şampiyonluk adayı olduğumuzun kanıtıdır.” Lacivert - beyazlıların Sırp oyuncusu Igor Rakocevic de, “Fenerbahçe’yi tebrik ederim.
‘Zonguldak halkı Ecevit’e sevgi ve bağlılığı gösterecektir’
Biz Meclis'e girersek, siz iktidar olursunuz bizimle birlikte. Aksi takdirde hiç mi hiç imkanı yok. Demokrasiye karşı düzenlenen oyunları bozmak için DSP olarak Meclis'e girmek zorundayız.
UÜ Rektörü Dilek: Toplum yararına çalışmayan üniversite gelişime katkı yapamaz
Yönetim olarak bizler ne kadar halkın içine girersek, onlarla ne kadar içli dışlı olursak o kadar kabul görürüz, o kadar başarılı oluruz. Yeni dönemde her türlü iletişime açık olacağız.
Trabzonspor Başkanı Şener: Bize düşen her zaman iyinin daha iyisini kovalamak olmalıdır
Eğer erkan havaya girersek mutlu sona ulaşmamız zorlaşır. Biz oynadığımız her müsabakayı ciddiye alıyoruz. Oyuncularımızın, teknik heyetimizin de katkısıyla bu olgunluğa eriştiğine inanıyoruz.
Kılıçdaroğlu: Seçimde malzeme olarak kullanacak
Bizse acaba sanatçıları nasıl yok edebiliriz diye düşünce işine girersek bu doğru değil." "SİYASETÇİNİN ÜLKENİN HER KARIŞ TOPRAĞINA GİTMESİ LAZIM" "Diyarbakır gezisini Başbakan Erdoğan'ın eleştirilerinin ardından gerçekleştiriyor olmasının özel bir anlamı var mı?
TFF Futbol Genel Direktörü Yanal: Ekol yaratmak için kaynağa inmeliyiz
Bu liglerle ilgili detaya girersek; A2 Ligi'yle ilgili altını çizmemiz gereken ilk şey, bu ligi paydaşlarımızla yani kulüplerimizle birlikte oluşturmamız. Lige katılacak tüm takımlara beklentilerini sorduk.
KARSİAD Başkanı Dereci: 'Evet', toplumun demokrasiyi özümsediğini ve hakkındaki kararları verebilme rüştüne erdiğinin ispatı olacak
değişiklik paketi hakkında bir çok toplantılar yapılıyor, görüşler açıklanıyor ama özellikle 'hayır' diyenler 'Halk ne anlar, biz ne dersek o' ve 'içeriğe girersek 'hayır' demeyi izah edemeyiz.' anlayışı ile değişecek anayasa maddelerinin içeriğini anlamak istemiyorlar.
FİSKOBİRLİK Başkanı Bayraktar: Bu yıl fındık almayı düşünüyoruz
"PİYASAYA GİRERSEK TÜCCAR İLE AYNI FİYATTAN ÜRÜN ALACAĞIZ" Bu yıl piyasaya girmek için çoğun çaba içinde olduklarını kaydeden Bayraktar, piyasaya girmeleri durumunda tüccar ile aynı fiyata ürün alacaklarını dile getirdi.
Ökkeş Şendiller: Dörtyol'da yaşanan olaylarının perde arkası açıklanmalı (Özel)
Yani döneklik falan tartışmasına girersek bu ülkücüler arasında gönül kırgınlığına neden olacak ifadeler bunlar. Herkesin önce aklını başına toplaması lazım.
Vali Şentürk: Çok güzel işler yapabiliriz, fakat bilmediğimiz için yapamıyoruz
Şu an bütün iş adamlarımız burada, biz eğer az kar ederek o ihaleyi almayı düşünmez, çok kar eldim düşüncesine girersek tabiî ki başka bir firma gelir ve o ihaleyi kazanır." diye konuştu.
Prof. Belli: Tarihi kaynaklar bize Ermenilerin Urartular'la bir bağı olmadığını gösteriyor
AB'ye girersek 10 bin yıllık Anadolu kültürüyle gireceğiz. Güneşin doğduğu yer biziz, bu güneşle Batıyı kültürümüzle aydınlatacağız. Urartu kadını çok bakımlı ve güzeldir.
Rauf Denktaş: Temennim odur ki Ertuğruloğlu'nun alnına Talat'ı kazandıran UBP'li yazılmasın (Özel)
Türkiye'den bağımsız Avrupa Birliği'ne girersek garanti anlaşmalarının bir anlamı kalmaz." dedi. Annan Planı'ndan önce hem Türkiye'nin hem KKTC'nin milli politikasının "ayrı devlet, ayrı egemenlik" üzerinde yapıldığına dikkat çeken Denktaş, "Başbakan
Baykal: Her kurum kendi görevini yapmalı
Bunun çok tehlikeli bir durum olduğunu ifade eden Baykal, "Bu konuda yönlendirme arayışına girersek çok büyük sıkıntı yaşarız. Mesafeli anayasa hukuka uygun, ama mesafeli bir ilişkiye ihtiyacımız var.
Anayasa değişikliği konusunda uzlaşma sağlanamazsa referanduma gidilecek
Bu tür gibi bir çatışmanın içine girersek orada sağlıklı neticeye ulaşamayız. Burada ben anlayışı yok. Biz anlayışı var. Biz anlayışı içinde yer alanlarla biz bu tür bu adımı atmak istiyoruz.
Şenol Güneş: Sezon sonu ilk üçe girersek kendimizi başarılı olarak görürüz
Lig bitiminde ilk üçe girersek kendimizi başarılı olarak kabul edeceğiz. Geriden geliyoruz. Sonuna kadar mücadelenin içinde olacağız.
Eroğlu: Kıbrıs sorunu siyasi bir sorundur, mahkemelerde halledilemez
Talat'ın Avrupa Birliği'ne üye olunması durumunda garantörlüğün bir anlam ifade etmeyeceği düşüncesine şiddetle karşı çıkan Eroğlu,"Eğer bu şartlarda AB'ye girersek Rumların içinde kayboluruz." dedi. Başbakan Eroğlu, Rumlar'a Türkler arasında Nisan ayına kadar herhangi bir çözüm beklemenin hayali olduğunu söyledi.
CHP'li Akaydın: Ergenekoncu değilim, eğer suçluysam beni de içeri alsınlar
Ne komik suçlamalarla karşı karşıya olduğunu da biliyorum ama bunlara girersek yargıya müdahale etmiş oluruz. Dolayısıyla 'Evet TSK'ya güveniyorum' dedim diye Ergenekoncu olacaksam güzel. Kuvva-i Milliye Derneği'nden ödül aldım.
Prof.Dr. Davut Aydüz : Kur'an-ı Kerim en büyük mucizedir
Tecvidin ana kaidelerini öğrenmek gerek, teferruata girersek zorlanırız." dedi. Kur'an'ın en büyük ikinci gerekliliğinin manasını bilerek okumak olduğunu ifade eden Aydüz, "Kur'anı manasını bilmeden okumanın sevabınında olduğunu fakat, manasını anlarsak kalbimiz
Mobilyayı Avrupalı'ya göre dizayn etti, ihracatını yüzde 40 artırdı
Hangi ülkenin pazarına girersek o ülkenin tüketicisinin beklentisini, beğenisini ve alım düzeyini tespit edip o doğrultuda tasarım ve üretim yapıyoruz." diyerek özetledi.
Turizmciye 'panikleme ve fiyat kırma' uyarısı
Kendi aramızda rekabete girersek bu ekmeği elimizden İspanya, Yunanistan alacak. Çünkü bu pastanın başında onlar var. Körfez krizinde, Güneydoğu'daki PKK krizinde, kuş gribi krizinde, papaz cinayetinde pastadan onlar pay almıştı.
AB Türkiye Delegasyonu Başkan Vekili Varadi: 2009, Türkiye için büyük değişikliklerin yapılacağı bir yıl olacak
'Türkiye mi AB'ye fazla ihtiyaç duyuyor yoksa AB mi Türkiye'ye' konusuna girersek işin içinden çıkamayız. Türkiye'nin değişik alanlardaki önemi ve AB'nin farklı alanlarda Türkiye'ye yapacağı katkı tartışılmaz.