gitmiştir

Fikret Orman: Şampiyonluk neden olmasın
Beşiktaş'a çok oyuncular gelmiş, çok oyuncular da gitmiştir." şeklinde konuştu. "TEPKİLER İÇİN ÇOLUK ÇOCUĞU ORGANİZE ETMİŞLER"Kayseri Erciyesspor'la bir grup taraftarın kendisine tepki göstermesiyle ilgili de Başkan Orman, "Bana olumsuz tepki olabilecek bir durum söz konusu değil.
Bakan Işık: Faiz ve dövizdeki artış geçici
Merkez Bankası bizim açımızdan burada iki kötüden daha az kötü olanı tercih etme yoluna gitmiştir. Tabi ki dövizin istikrar kazanması hem üretim hem ihracat açısından önemlidir. Ama faizlerin artmasının üretim üzerinde oluşturacağı baskıyı da biliyoruz.
Galatasaraylı taraftarlar serbest bırakıldı
alınan 3 Galatasaraylı taraftarının mahkeme çıkarılması dolayısıyla, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, dün akşam Danimarka'ya gitmiştir." denilerek, şu ifadelere yer verildi:
Cumhurbaşkanı Gül: Kalkınmanın temel şartlarından biri bölgesel istikrardır
Türkiye’de ekonomik reformlar ve demokratik reformlar el ele gitmiştir. Günümüzde teknolojik değişimler giderek hızlanıyor. Bugün düşük katma değerli ihracattan, orta katma değerli ihracata geçtik. Bu oranın yükseltilmesi, cari açık sorununun çözümünde hayati önem taşımaktadır.
Şahin: Marmaray’ın açılışına muhalefet liderlerini Başbakan davet etse şık olur
Davetiye mutlaka gitmiştir. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımız ev sahipliği yapıyor. Binali Bey, bunları ihmal etmez.
Adalet Bakanı Sadullah Ergin: İstikrarın kadrini kıymetini bilmek gerekiyor
ekonomik istikrarıyla, toplum huzuruyla büyümeye kalkınmaya devam etmiştir; ne zaman da çekişmelere düşmüşse, istikrarı kaybetmişse maalesef hep geriye gitmiştir, küçülmeye devam etmiştir. Onun için son 11 yıldır Türkiye'nin yakalamış olduğu siyasi istikrar ve buna dayalı olarak oluşan ekonomik istikrar Türkiye'mize de Hatay'ımıza da Reyhanlı'ya da çok önemli
Bahçeli: Irak tezkeresine onay vermeyi düşünmekteyiz
Çözümcü, barışçı, süreçci Başbakan nereye gitmiştir. Silahlar değil, fikirler konuşsun diyen Başbakan’a ne olmuştur? Başbakan Erdoğan PKK’yı terör örgütü olarak görüyorsa o halde teröristlerle masaya oturmasını eğer varsa onuruna nasıl yedirmekte, vicdanına nasıl anlatmaktadır.
Aytaç Kara, futbolu ailesi için oynadığını söyledi
Onun yaşında birçok oyuncu kaybolup gitmiştir ama Alper karakterinin sağlamlığı sayesinde bulunduğu yeri kolaylıkla hazmetti."Birçok oyuncunun tevazu eksikliği sebebiyle kaybolup gittiğinin farkında olmak güzel bir şey.
Maltepe’de DHKP-C üyeleri uzun namlulu silahlarla nöbet tutuyor
Bu saldırılar devrimci demokrat kurumları basmaya, devrimci demokratik insanları yaralamaya önlerini kesmeye kadar gitmiştir. Bu çeteler bu kadar pervasız saldırılara nasıl girişiyorlar. Şu anda arkadaşlarımız Hasan Ferit Gedik ve Gökhan Aktaş ağır yaralıdır.
Bozdağ: Niye demokrasi her yerde oluyor da Mısır’da olmuyor?
Ama darbeden sonra seçim olmuştur, halk sandık başına gitmiştir. Halkın iradesi darbecileri tasfiye eden bir iradedir. Halk bu işe sahip çıkıyor. Darbe yapanları alkışlamıyor.
Erdoğan: Konvansiyonel silahları kullanmak da suçtur
Bunun 5 milyonu ülkesinde göçmen olmuştur iki milyonu farklı ülkelere gitmiştir. Türkiye olarak açık kapı politikası ile kapılarımızı açtık ve onlara ev sahipliği yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz, ama dünya hala bunları görmüyor.
Zonguldak'ta görevi başında öldürülen işletme müdürü anıldı
İşe gelmeden maaş almayı alışkanlık haline getiren bir kişi tarafından hunharca cinayete kurban gitmiştir. Ailesinin acısını paylaşıyoruz. Bu tür üzücü olayların bir daha yaşanmamasını diliyoruz.
Hukukçular Derneği Malatya Şubesi: Darbe davaları hızlıca sonuçlandırılmalı
cunta üyeleri ve kontgerilla örgütleri, darbeye gidişi hızlandırmak için bir sağdan bir soldan cinayetler işletmiş, faili meçhul cinayetler başını almış gitmiştir. Sıkıyönetim komutanları da bu cinayetlere müdahale etmek ve önlemek yerine seyrederek darbe ortamının olgunlaşmasını beklemişlerdir.
Yakşi: IOC bize bir iyilik yaptı ve güreşi tekrar uyandırdı
Bir şey diyemem belki işi olduğu için erken gitmiştir." dedi.Federasyon Başkanı Hamza Yerlikaya'nın akredite olup, IOC izin vermese bile Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'ni devreye sokarak akredite olup burada bulunması gerekirdi diyen Yakşi, "IOC bize
Selçuk Üniversitesi’nden ‘Hasta bebeğe bakılmadı’ iddialarına yalanlama
Doktorumuz İzmir’e tatile gitmemiş, aktif sunumlarının olduğu kongrelere katılmak üzere zorunlu olarak İzmir’e gitmiştir. Hasta velisine de doktorumuz tarafından bu bilgi verilmiştir. Hasta velisi kaynağı belli olmayan, kulaktan dolma bilgilerle doktorumuzun tatile gittiği zannına kapılarak hasta Zümre’yi Hastaneden çıkarmıştır.
Kaza yapan işçiler ambulans helikopterle hastaneye yetiştirildi
İki hafif yaralı da kendi imkanları ile hastaneye gitmiştir. Yaralıların nakledildikleri hastaneler ve sayıları aşağıdadır: Torbalı Devlet Hastanesi’ne 10, Buca Devlet Hastanesi’ne 4, Tepecik EAH’ne 3, İzmir Bozyaka EAH’ ne 5, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne 2, DEÜ Hastanesi’ne
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: Çözüm süreci Türkiye'yi kıskaca soktu
Ne MHP tarafında bir başka partiye böyle bir teklif gitmiştir, ne de bize böyle bir teklif gelmiştir. Böyle bir ittifak çalışmasının da mümkünü yoktur. Bu tip senaryolarla MHP'nin devre dışı bırakılması düşünülmektedir.
Hatay’da Gezi Parkı operasyonlarında 32 kişi gözaltına alındı
bir şekilde parkın işgal edilmesine son vermek ve suç unsuru bulunması halinde işlem yapmak üzere güvenlik güçleri, 22 Temmuz 2013 günü söz konusu parka gitmiştir. Park içerisinde ve çadırlarda yapılan arama neticesinde; toplumsal olaylarda kullanılan ve suç unsuru oluşturan 2 adet döner bıçağı, 4 adet gaz maskesi, 60 adet
"İhaleyle veteriner alımı Afyon'u markalaşmada daha ileriye taşıyacaktır"
Afyonkarahisar İl Müdürlüğümüz hizmetin aksamaması için ihale ile hizmet alma yoluna gitmiştir. İl Müdürlüğümüz ihale şartnamesinde; ‘veteriner hekim ihalesi’, ‘odanın asgari fiyatının altına inmek’, ‘denetlemeyi şirkete bırakmak’ şeklinde veya bu algıyı yaratacak
MHP'li Büyükataman: PKK ile bir mutabakat imzalanmış mıdır?
İmralı'ya gidip gelen BDP ve devlet yetkilileri turistik amaçlı mı gitmiştir?’ şeklinde soru yönelten Büyükataman, şu ifadeleri kullandı: “Sözde Kürdistan'ın kurulması başta olmak üzere, İmralı mahkumunun serbest bırakılması, anayasal çözümler konusunda teminatlar sunulması ve PKK'nın dağ
BDP: TMMOB önergesini kabul etmiyoruz
olan TMMOB’un sesini kısmaya bir süredir çalışan hükümet, Gezi Parkı’nın rövanşını alır gibi kaptıkaçtı önerge ile TMMOB’u tamamen etkisizleştirme yoluna gitmiştir." denildi. Değişikliğin TMMOB’u fiilen kapatma anlamına geldiği kaydedilen açıklamada şu ifadeler yer verildi: "Bu darbe gibi değişiklik, kentlere mühendislerin gözü ile
CHP'li Altay: Meclis Başkanı dik duruşunu Başbakan'a da göstermeli
oturan Sayın Bakan’ın yanına gitmek sureti ile 'böyle bir ifadede bulunamazsınız, sözünüzü geri alın' tepkisini koymak, bakana iletmek için, oraya kadar gitmiştir. Zira Genel Kurul’da AKP sıralarındaki gürültü ve uğultudan dolayı, Meclis’te kimsenin kimseyi 1 metre ötede duyması mümkün değildi.
Davutoğlu: Mısır'da yaşananlar kaygı vericidir
Bu süreçte Mısır halkı seçimlere gitmiştir. Ve tarihinde ilk kez halk cumhurbaşkanının seçmiştir. Bunlar Mısır halkı için en büyük kazanımlardır. Meşru taleplerin demokratik bir şekilde ifade edilmesi demokrasinin gereğidir.
Özkan Sümer: UEFA'nın kararı, Tahkim için yeni bir durumdur
Neden ruhu gitmiştir; o kupanı adil bir yarışma neticesinde Trabzonspor’a verilebilme durumu oluşturulabilmiş olsaydı, o durumda övünç, sevinç, coşku, şenlik, kucaklaşma, gurur gibi kupaya ruh veren değerler yaşanmış olacaktı.
Bahçeli: Vatanımızın bir yöresi yönetilemez hale getirmeye çalışılıyor
Devlet nerededir, hükümet nerededir, Başbakan nereye gitmiştir? PKK’nın yol kesmesi, haraç alması, kimlik kontrolü yapması, hatta Cizre’de sözde asayiş birlikleri oluşturması alçaklıktır, namertliktir, soysuzluktur.
Adnan Öztürk: Başkan bizden habersiz seçim kararı aldı (1)
Öztürk, "Ünal Aysal, benimde aralarında bulunduğum bazı üyelerden habersiz olağan üstü seçimli genel kurul kararı alarak bazı yöneticileri değiştirme yoluna gitmiştir." dedi.Öztürk, Fatih Terim'e berat veren divan kurulu başkanı İrfan Aktar'ı da eleştirerek, geçen yıl bu zamanlar Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'a da berat verildiğini söyledi
Alman polisi, Gezi Parkı gösterilerine destek verdikleri iddiasını reddetti
Bahsedilen resimdeki polis memurları olay yerine eyleme destek verme amacıyla değil, eylemcilerle tanışma ve eylemin hukuka uygunluğunu denetlemek için gitmiştir." (CİHAN)
Bahçeli: Çaydanlık bakmakla kaynamayacak
ANKARA - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dağ dağa kavuşmasa da Erdoğan Obama’ya yapışmış ve çekim alanına kapılmış gitmiştir. Başbakan Erdoğan’a anladığı dilden, yani ABD menşeli üç deyimle öğütte bulunmak doğru olacaktır: Sayın Başbakan unutma ki çaydanlık bakmakla kaynamayacak, ağacın hatırladığını
DÜZELTME - 'Anadolu’dan Afrika’ya Şefkat Eli' projesi Aliağa'da anlatıldı
TİKA'nın katkılarıyla proje giderek büyümüş ve artık Nijer başta olmak üzere birçok Afrika ülkesine hastane açılmış, gönüllü doktorlar oralara başhekim olarak gitmiştir. Bu proje sadece hastalara şifa olmamış, gönüllere de köprü kurmuştur.
Sağlık-Sen Başkanı Atçı'dan 'Hemşireler Günü' ve 'Anneler Günü' mesajı
Geçtiğimiz yıllarda polis ve öğretmenler kadar maaş alan hemşirelerin ekonomik gelirleri sürekli olarak geriye gitmiştir. Hemşirelerimizin maaşlarına da ivedilikle iyileşterme yapılmalıdır."ANNELER BAŞIMIZIN TACI
Erdoğan’dan esnafa kredi müjdesi: Faiz oranları yüzde 4’e düştü
Kadıdan önce ahiye gitmiştir problem yaşayanlar. Bu toprakların hamurunda ahilik, kardeşlik vardır. Bin yıl boyuncu esnaf bu toprakta kardeşliği korumuşsa bugünde onlardan bu kardeşliği korumalarını rica ediyorum.
BTK’nın durma sebebi arazideki eğim
Bizde yatırım için krizin olduğu 2009 dönemi dahil inadına yatırımlarımız büyüyerek gitmiştir.” şeklinde konuştu. (CİHAN)
Lenf kanseri genç kıza destek için saçlarını kestirdiler
Takım kaptanı Fatih Yılmaz ise Dilek Özçelik'e destek amacıyla saçlarını kestirdiklerini belirterek, "Umarım hoşuna gitmiştir." diye konuştu.Takım oyuncularından Volkan Korkmaz da futbolculuğu yanında aynı zamanda erkek kuaförlüğü yaptığını belirterek, böyle bir fedakarlığı yapan arkadaşlarına destek
Türk Sağlık Sen Osmanlı külliyesinden sağlıkçılara yapılan şiddete dikkat çekti
Sağlık çalışanları canını sıkan şiddet olayları almış başına gitmiştir. Türk milleti kendi evladına neden şiddet uygular. Hükümet buna kafa yormalı. Çalışanların gündeminden şiddeti mutlaka çıkarmalıyız.
Endonezyalı Sultan: Dünya uygarlığının inşasında Türkiye Endonezya el ele
Aynı İslam ümmeti dini akideye sımsıkı sarılmış, ahlakta en kamil olmaya çalışmış ve bir o kadar da kültürde ileri gitmiştir. Müslümanlar, dinlerini arızasız yaşamaları, ahlaki mükemmeliyetleri, ilim düşünceleri, hemen her zaman çağın önünde olmaları, olayları ilham, akıl ve tecrübe sacayağını
AB krizinin çözümü sosyal belediyecilikte
Güney Kıbrıs Rum Kesimi AB ülkesi olmasına rağmen Rusya ile yakınlaşma yoluna bile gitmiştir. Türkiye olarak bizde büyük ekonomik krizler atlattık. 2001 yılında ülkemizde meydana gelen kriz insanımızı 1 gecede fakirleştirdi.
Dışişleri: Bir grup Suriyelinin zorla sınır dışı edildiği haberleri gerçek dışı
adli takibata uğramaktan çekinen 130 kişilik bir grup, ‘gönüllü geri dönüş’ haklarını kullanmak istemiş ve işlemleri tamamlandıktan sonra Suriye’ye geri gitmiştir. Söz konusu grubun sınır dışı edildiğine dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Kırmızı et üreticileri, zam açıklamalarına tepkili
Oysa tebliğden sonra üreticinin satış fiyatı yükselmemiş hatta geriye gitmiştir. Bu tür açıklamaların üreticimize zarar verdiği, ithalata zemin hazırlayabileceği ve tüketiciyi gözeterek mevzuat çıkaran ve uygulayan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nı zor duruma düşürmek üzere yapıldığı kanaatindeyiz
BDP’li Bozlak: Demokratik siyaset alanına hoş geldin PKK
Doğru adrese gitmiştir. Şimdi bütün Türkiye'de eğer barış havası yaşanıyorsa bu nevruzda barışın sesi yükseliyorsa bilin ki gidilen adresin doğruluğundandır." diye konuştu.
Bakan Güler: Sivil toplum çözüm sürecinin içerisinde olmalı
Artık vesayet zincirleri gitmiştir. İşte bunu başaranlar demokraside ayakta kalırlar. Başaramayanlar da elbette tarihin bir tarafından kalacaktır.” şeklinde konuştu.
Bahçeli: İmralı canisi ile neyin pazarlığı yapıldı
Sanal çözüm ve barış sözleriyle ip ucunda derin ve uzun uçurumu İmralı canisi ile geçmeye çalışan Başbakan yanlışın içine gümülmüş gitmiştir. Çözümden neyin umulduğu, neyi beklediği tam açıklığa kavuşturulamamıştır.
“İran, Suriye halkının kanıyla menfaatlerini korumaya çalışıyor”(Özel)
İlk zamanlar Suriye rejimi ile ikili iyi ilişkilerine dayanarak krizin çözümü için Beşşar Esed’e nasihatte bulunmuş, ama çabaları boşuna gitmiştir. Rejimin ıslah olmayacağını anlayan Türkiye, gerekli tavrı sergilemiş ve taviz vermeden ilkeli tutumunu bugüne kadar sürdürmüştür.
MHP’li Türkeş: Yangının çıktığı yerde Neo Naziler yoğunlukta
Vatandaşlarımız Almanya başta olmak üzere birçok ülkede ırkçı saldırılara ve cinayetlere kurban gitmiştir. Son olayın yaşandığı bölgede (Baden-Württemberg eyaleti ve Backnang kasabası civarı) de Neo Naziler'in yoğunlukla yaşadığı bilinmektedir.
Ersun Yanal: Türkiye Kupası’nda bizim için rakip fark etmez
İşte Barcelona'dan İbrahimovic gitmiştir. Barcelona yine hedeflerine koşar. Önemli olan iyi takımlar kurmak ve hedefine iyi gitmektir. Bizde bu amaçla çalışmalarımızı devam ettireceğiz.
Arınç: 28 Şubat’ta DYP’lilerin yüzde 60'ı yurt dışına kaçtı
Pek çok milletvekili, Refah Partililerden bir tanesi bile değil, ama DYP'lilerin en az yüzde 60'ı yurt dışına gitmiştir. O tarihte Ankara'da bulunmamak, evlerinden alınıp götürülmemek o kadar akıllarına yerleşmişti ki; belki ANAP'lı milletvekilleri de vardı şüphesiz, sadece parti
Milletvekili Karakelle: 28 Şubat, demokratik hayatımızın kara lekelerinden
Zira bin yıl süreceği iddia edilen 28 Şubat süreci önce insanımızın vicdanında daha sonra demokrasinin seçim sandığında kısa sürede silinip gitmiştir. Böylece demokrasiye balans ayarı yaptıklarını düşünenlerin demokrasi dışı anlayışlar, millet iradesiyle seçim sandığında bizzat yine millet tarafından balans ayarına
'28 Şubat generallerinden batık bankalarla bağlantıları için de hesap sorulmalı'
Bu zararlar nerelere gitmiştir, nasıl oluşmuştur, bunların ayrı ayrı hepsinin soruşturulması ve bu soruşturmanın neticesinde de suçluların hukuka teslim edilmesi gerek. Türkiye bu kararlık geçmişi ve ekonomik vurgunları ile de ayrıca hesaplaşma yapması lazım.
Tekin: Başbakan'ın Saygun’u ziyaretini bir özür olarak kabul ediyoruz
Bana göre yanlışlarından döndüğü için oraya gitmiştir. Bunu biz böyle kabul ediyoruz.'' diye konuştu. Hukuk sisteminin sağlıklı işlemesi için siyasetçilerin hukuka müdahale etmesinin doğru olmadığını vurgulayan Tekin, şunları söyledi: "Sayın Başbakan defalarca
Hükümet Kadın'ın oyuncularından suç duyurusu yorumu: Yanlış filme gitmiştir
Filmin senaristi, yönetmeni ve oyuncusu Sermiyan Midyat ise şunları dile getirdi: “Bizim filme öyle bir dava açılamaz, yani bence yanlış bir filme gitmiştir. Eğer öyle bir şey varsa gerçekten ya bileti alıp yanlış salona girdi ya da başka bir şey var.
Bahçeli: Cumhurbaşkanı'nın beyanı başarısızlığın ifadesi (1)
Bedenlerini ölüm makinesi yapan suikastçılar, saldırganlar ve insanlık düşmanları büyük şehirleri mesken tutmuşken, Başbakan ve hükümeti nereye sinmiş, nereye gitmiştir? Bundan sonra ses getirecek büyük bir eylemin olması halinde AKP hükümeti bunun hesabını nasıl verecektir?