gitmiyor

Turizmci de kurdaki yüksek artıştan şikayetçi
Çünkü dünyada durumlar iyi gitmiyor.” diyor. Tur operatörleri ile otellerinin bu seneden umutlu olmadığını aktarırken, bu durumda rol oynayan faktörleri şöyle anlatıyor: “Türkiye otellerine yanında bulunan ülkelerden müşteri çekmeli.
Arap uzmanlar: Erdoğan ve AK Parti Arap alemindeki eski parlak dönemini kaybetti
SHEKİ: ERDOĞAN, RÜŞVET İDDİALARININ ÜZERİNE GERÇEK MANADA GİTMİYORKuveyt'te yayınlanan El Nahar gazetesi Editörü Nadia Sheki ise Başbakan Erdoğan'ın Türkiye'yi derinden sarsan yolsuzluk ve rüşvet iddialarının üzerine gerçek manada gitmediğini söyledi.
Obama: İran müzakereleri güvene değil, doğruluğu kanıtlanabilir eylemlere dayalı
Ama bu müzakereler güvene dayalı gitmiyor. Herhangi bir uzun vadeli anlaşma bizi ve uluslararası toplumu İran’ın nükleer bomba üretmediğine yönelik gerçekliği kanıtlanabilir eylemlere bağlı. Eğer John F. Kennedy ve Ronald Reagon Sovyetler Birliği ile müzekere ediyorsa güçlü ve kendinden emin Amerika da daha kuvvetsiz düşmanlar ile bugün müzakere edebilir.
Bursaspor'da yeni transferler imzayı attı
Çok takım değiştirmek hoşuma gitmiyor. Ülkemden ilk çıktığımda Arabistan'dan bir takımda anlaştım. Ödemelerde sıkıntı olunca oradan ayrıldım.
Vali Ata: Gaziantepspor’da gelişmeler istediğimiz gibi gitmiyor
genel kurul öncesi mevcut Başkan İbrahim Kızıl’ın tekrar aday olacağını açıklaması üzerine Gaziantep Valisi Erdal Ata, "Gelişmeler bizim istediğimiz gibi gitmiyor." dedi.Başkan İbrahim Kızıl’ın tekrar aday olması ile ilgili de açıklamada bulunan vali Ata, "Şuanda açıklama yapmak için erken, sonucu görelim.
Mandıracı olarak geldiği Almanya’da milletvekili oldu (Özel)
Almanya’da ve Avrupa’da işler yolunda gitmiyor. Almanya, kendi işsizliğini azaltıp İspanya’da veya Yunanistan’da olanlara ilgisiz kalamaz.” diyerek hedeflerini sıralıyor.
Dershaneler sayesinde ünversite kazanan yeni nesil iş dünyası kaygılı
Birçok çocuk okula okumak için bile gitmiyor. Üniversite sınavına girdikten sonra işin farkına giriyor fakat bir çoğu sıfır çıkıyor. Ondan sonra dershaneye gidiyor.
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç: Çözüm sürecine herkes yardımcı olmalı
Bir vatandaşın yeni anayasa çalışmaları ile ilgili sorusuna ise Kılıç, "Maalesef pek iyi gitmiyor." karşılığını verdi. (CİHAN)
Alkollü sürücü trafiği birbirine kattı (Özel)
Aracın vitesi ile bir süre uğraşan alkollü sürücüye polis, “Ne oldu araç gitmiyor mu?” diye sordu. Bunun üzerine alkollü şahıs, “Gidiyor, gidiyor.” cevabını verdi.
"Kurt ve böceğin yaşamadığı bir ürünü tüketiyoruz"
Daha ucuz olan yumurtayı, sütü almayan tüketici, organik ürünü tüketme yoluna gitmiyor. O nedenle organik hayvancılığın Türkiye'de özellikle desteklenmesi gerekiyor. Organik kiraz çıkınca bir müddet yemeseniz de olur.
275 Roman çocuk sokaktan spora kazandırıldı
Çocuklarımız sağa sola gitmiyor. Oyunla vakit geçiriyorlar. Toplumun içine giriyorlar. Arkadaşlarıyla birlikte oluyorlar.” diye konuştu.
Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde hastalar daha çabuk iyileşiyor
Bu emekler boşa gitmiyor, korolar oluşuyor.” dedi. Hastaların dışarıdaki yaşama uyum sağlaması için çalıştıklarını aktaran Başhekim Ayer, “Hastanın tedavisi hastanede oluyorsa hastanede yapıyoruz ama Toplum Ruh Sağlığı Merkezimiz'le daha
GSM vericilerini tek direkte toplama uygulamasına manili açılış
Şimdi artık sadece zengin gitmiyor uçakla, her kesimden, her gelir grubundan vatandaşımız rahatlıkla uçakla seyahat edebiliyor. Eskiden uçakla seyahat edenler birbirini tanıyordu.
Sümer Tilmaç: Bayramda tatili değil, kardeşçe bayramlaşmayı ön planda tutalım
Çocukluğumda annemin komşumuza verilmesi için ayırdığı kurban payına çörek otu atması gözümün önünden hiç gitmiyor. Dini bayramlarımız bizim birbirimizi bir yıl içinde unuttuğumuz kaynaşma günleri. Onun için çok önemli ve anlamlı.
Anıl: Türk hayvancılığını teşvikler kurtaramaz
Teşvikler kaynağına gitmiyor. Gerçek yetiştiriciler desteklenmiyor. Sanayici bakışıyla hayvancılık yapılamaz." Oda Başkanı Sinan Sağlam, mastitis (meme iltihabı), infertilite (kısırlık) ve topallıkların hayvanlarda döl tutmasını engelleyen hastalıklar, kızgınlık belirtilerinin
Bülent Uygun: Kayserispor karşısında kazanan taraf olmak istiyoruz
Çünkü onlar da çok iyi gitmiyor. Bu oynadığımız maçı devam ettirirsek, hatta üstüne biraz daha koyabilirsek bence Kayseri maçından da 3 puanla dönebiliriz. Ondan sonrada Milli maç arasında iyi çalışıp daha da iyi olmayı umut ediyoruz.
SP'li Soylu: Komşu ülkelerden hiç bir dostumuz kalmadı
Ülke gösterildiği gibi, söylendiği gibi iyiye gitmiyor. Biz ABD’nin İsrail’in veya diğerlerinin piyonu olmamalıyız. Kararları kendimiz alıp, kendimiz uygulamalıyız.
Almanya'da Türk STK’ların seçim ittifakı tarihi bir olay
Aşağı Saksonya eyaletinde bir sandalye farkıyla iktidarın değiştiğini ve analizcilerin bu farkı göçmen oylarına bağladığını kaydeden Öğütlü, "Seçime gitmiyor olmamıza rağmen göçmen oyları anahtar konumunda.
Kudüs turlarına ‘Rabia’ ayarı (Özel)
Kudüs'e gelen her mü’min mutlaka burada yatan Rabiatül Adeviyye'nin kabrini ziyaret etmeden gitmiyor. Türbe, yoğun ziyaretçi akınına uğruyor." dedi. Rabiatül Adeviyye'nin çok fakir bir ailenin dördüncü kız çocuğu olarak dünyaya geldiğini ifade eden Ensar, "Babası erkek çocuk doğmasından ümitliyken dördüncüsünün
Almanya'da öğrenciler canları istemiyor diye okula gitmiyor
MANNHEİM - Almanya’da her gün binlerce öğrenci canı istemediği için okula gitmiyor. Öğrencilerin okulda gösterdiği devamsızlık araştırma konusu oldu.
Daum: Fenerbahçe açısından böyle bir şeyin olmasına üzgünüz
Aslında hiç hoşuma gitmiyor bu durum. Her zaman bir yerlere gelmek için biraz zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. 10 gün içinde bunları bir yere sıkıştırmak zor ama yapacak bir şey yok.
Bakan Yılmaz: Para basarak büyümedik
yaşanmasının birilerinin hoşuna gitmediğine işaret eden Bakan Yılmaz, ''İslam aleminde halkın iradesine dayalı yönetimlerin gelişmesi birilerinin hoşuna gitmiyor ama bu kaçınılmaz bir durum. Nasıl bütün dünyada demokrasi varsa, nasıl bütün dünyada halkın iradesine dayalı yönetimleri istiyorsak, İslam dünyasında da aynısını istemek durumundayız.
Aziziye Belediyesi’nden Kaymakam Ünsal’a veda yemeği
Kendisi zaten fazla uzağa da gitmiyor ve burada edindiği güzel dostluklarla Çayeli’nde de Erzurumlu ziyaretçilerinin yoğun olacağına inanıyorum. Kendisini daha iyi yerlerde görmek temennisiyle, biz üzülerek gönderiyoruz.
Alaplı'da gençler 'kızlar bayramı'nda biraraya geldi
Tabi bu Kızlar Bayramı adlandırılması bizim hoşumuza gitmiyor. Doğru bir adlandırılma değil. Bunun adı Gençilk Bayramı ve çok eski tarihlerden beri kutlanan bir bayram, çokta güzel bir bayram." dedi.Alaplı'nın köylerinde ağustos ayının ilk haftasında fındık toplandığını bu nedenle bayrama olan ilginin önceki yıllara oranla daha az olduğunu vurgulayan
Gorbaçov öldüğü iddialarını yalanladı
Merak ediyorum bu kimlerin hoşuna gitmiyor. Bu dedikoduları ortaya atanları tespit etmesi için Novaya Gazeta’ya rica ettim. Herkese sağlıklar diliyorum.
Van-Hakkari arasındaki '32 Viraj'a tünel yapılacak
"7 AYDIR BU MEMLEKETİN EVLATLARININ ACILARI AİLELERİNE GİTMİYOR"Başkale’ye gelen Ak Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan da burada bir konuşma yaptı. Hükümetin Başkale’ye yaptığı yatırımları anlatan Orhan, çözüm sürecinde gelinen noktayı ve olumlu havayı aktardı.
Loğoğlu: Çözüm sürecinde bir istek azalması, arzu dokusunda bir bozukluk var
ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, çözüm sürecine ilişkin, "Anlıyoruz ki işler yolunda gitmiyor. Öcalan bile gerekirse çekilir otururum demeye başladığına göre, ki en istekli aktörlerden birisi oydu.
BBP Başkanı Destici’den şok iddia: PYD yaralıları Türkiye’de tedavi ediliyor
Ve yapılanlar bizim hoşumuza gitmiyor, bizi ve Türk milletini tatmin etmiyor.”“PYD İLE PAZARLIĞA OTURULDU”PYD Eşbaşkanı Salih Müslim'in Türkiye’ye geldiğini dikkat çeken Destici, şu iddialarda bulundu: “Ne konuşuldu, ne anlaşıldı bilmiyoruz.
Demirtaş: Çözüm sürecinin akıbeti 1 Eylül'de belli olacak
Kaldı ki gençlerin tamamı da dağa gidiyorsa hepsi de savaşmak için gitmiyor herhalde. Barış süreci ise ve hükümet gerçekten bu insanları 3-5 ay içinde dağdan indirmeyi düşünüyorsa o zaman bu gençlerin dağa gidişinden korkmamalı.
DYP’li Sisi, Mısır darbecisi Sisi'ye görüşme mektubu gönderdi
Darbeci generale, “Müslüman Kardeşler veya diğer adı ile İhvan hareketi hoşunuza gitmiyor olabilir. Arap coğrafyasındaki bazı diktaların da hoşuna gitmiyor olabilir. Önemli olan kişiler değil halktır.
Ahmet Özal: Sözen babamın çöplerle dolu araziye gömülmesini istedi (Özel)
Kürt meselesini, PKK meselesini çözeceğim, Çünkü ülke iyiye gitmiyor' diyerek bana karşı çıktı. Bugünkü konuşulan çözüm süreci onun kafasında olan projeydi.” ifadelerini kullandı.
Bakan Eroğlu: Eskiden faize giden vergilerle şimdi yatırım yapıyoruz
Artık bunlar faize gitmiyor, size hizmet olarak, yol olarak, hastane olarak, konut olarak, baraj ve içme suyu tesisi olarak dönüyor.” şeklinde konuştu.
Bakan Çelik: Direkt Sayın Başbakanı hedef alan bir süreci görmemiz gerekiyor
“MOLOTOF ATANLARIN ÖNÜNDE OTURAN ANA MUHALEFET SAHNESİ GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GİTMİYOR”Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığına çıkıp çıkmayacağına ilişkin olarak da daha 1 yıl gibi bir sürenin olduğunu hatırlatan Bakan Çelik, “Yani kim olur, nasıl olur Allah kerim.
Önder Özen: Orta saha oyuncusu alacağız
"VELİ BİR YERE GİTMİYOR"Önder Özen, medyada çıkan ‘Veli Kavlak takasta düşünülüyor’ haberlerine de açıklık getirerek, “Veli’yle ilişkin tasarruftan bahsedildi. Benim için çok önemli bir sporcu.
LYS Türkiye birincisi Körfez Dershanesi'nden çıktı (2)
Sınav bazen beklendiği gibi gitmiyor ama istedikleri şeye ulaşma ihtimalleri artıyor.” şeklinde konuştu. (CİHAN)
Alevi dedesi: Türkiye'de Alevi-Sünni ayrımcılığı yok, bunu herkes bilsin
Geçmişte canlar giderken yüreğinin yandığını, ağladığını anlatan Çetinkaya, şöyle konuştu: "Artık canlar gitmiyor, analar ağlamıyor. Sürecin güzel gittiğini, iyi neticeler vermeye başladığını görüyoruz.
"Biz yakıp yıkanlara 'çapulcu' diyoruz, Kılıçdaroğlu, 'beni de unutmayın' diyor"
Onun için kimse Kazlıçeşme’ye gitmiyor Taksim meydanını kendilerine üs olarak görmüşler. Sincan’a gitmek Kazlıçeşme'ye gitmek yürek ister. Herkesin karı değil, er kişinin karıdır.
Genel Başkan Ayhan: Konu çevre olsaydı ağaçları sökmezlerdi
Ülkemizde şekli sendikacılık yapılıyor ve kayırmacılıktan öteye gitmiyor. Siyasi sendikacılığın yanında değiliz. Sendikalar basitlikten çıkıp kamu ve sağlık çalışanlarının yanında olmalı, kurumlara idarelere yan ve yandaşlık yapmamalı.
Lavrov: Suriye’ye gönderdiğimiz silahlarla suç işlenmiyor
Bu ülkede şu şahıs hoşuma gitmiyor, o yüzden ona diktatör adını koyalım ve görevden indirelim. Başka ülkedeki diğer şahsın da diktatörlük davranışları var, ama o bizim diktatör.
Köln'de belediye başkanı sokakta içki içenden çok rahatsız
” sorusuna Roters şu cevabı verdi: “Bira şişeli insanların cadde ve meydanlarımızı doldurması hiç hoşuma gitmiyor. Köln hayat tarzı bu değil, aksine bu kötü bir alışkanlık ve biz maalesef bunu Almanya çapında görüyoruz.
Bakan Bayraktar: Birileri Türkiye’yi karıştırmak istiyor
Bu da birilerinin hoşuna gitmiyor, gocunuyorlar. Kim ne derse desin, Türkiye kalkınıyor. Kalkınırken de özümüze kökümüze bağlı olarak kalkınacağız.” dedi.Erdoğan Bayraktar, Trabzon’un Araklı ilçesinde hayırsever vatandaşların yaptıracağı ilkokulun temel atma törenine katıldı.
Röntgen cihazına sıkışarak hayatını kaybeden anne, son yolculuğuna uğurlandı
Benim yediğim yemek mideme gitmiyor. 2 gün önce duydum. Kayınvalideme diyemedim. Komşularım kayınvalideme söyledi. Ayıp değil mi? Yazık değil mi?
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a: Sen bize asla leke atamazsın
İstihbarat raporları ona gitmiyor mu? O bakmıyor mu, konuşmuyor mu? Peki kimi sorumlu tutacağız? Reyhanlı’daki manavı sorumlu tutacağız her halde ya da Antalya’daki ayakkabı boyacısını sorumlu tutacağız.
MHP'li Şandır: Reyhanlı belgeleri hükümeti tekzip etti
Niye bugün gitmiyor, niye yarın gitmiyor, onu da kendisine sormak gerekir." diye konuştu. Şandır, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de Reyhanlı'ya gidip gitmeyeceği sorusu üzerine, MHP heyetinin ilk gün Reyhanlı'ya gittiğini ve parti yöneticilerinin ziyaretlerinin
‘Komşumla Varım’ dedi ziyarete gitti
Komşular birbirlerine gelip gitmiyor. Oysa hem inancımızda hem de kültürümüzde komşuluk çok önemli. Hz. Peygamber'in (sas) 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir’ hadisi, ‘Komşu komşunun külüne muhtaçtır, Kurt bile komşusunu yemez’ atasözleri, komşuluğun ne kadar önemli
MHP’li Vural: Seçim açıklaması Anayasa sürecine ilişkin baskının emaresi
Başbakan Erdoğan’ın beden dili aslında Obama’nın ağzına bakmaktan öteye gitmiyor.” diye konuştu. Milli bir dış politika oluşturulamadığını ileri süren Vural, “ABD’nin verdiği ayar ile Başbakan’ın Gazze’den sonra bir de Batı Şeria’yı eklemesi ilginç.
Can Paker: Protestolar işimizi kolaylaştırıyor
Türk ordusu bir yere gitmiyor. Bugünden daha kötü bir duruma gelmeyiz. Benim gördüğüm Öcalan çok etkili bölgede. Nevruz mesajında herkese bu işin bittiğini söylüyor.
Milletvekilleri, kendi özlük hakları teklifini tartıştı
Görevleri gereği milletvekillerinin sıkça seyahat ettiğini kaydeden Berber, “Milletvekili herhalde bu sırada tatile gitmiyor. Köyleri, kasabaları dolaşıyor. Bu sırada masrafları, benzini kendi cebinden.
Kılıçdaroğlu: Askerliğin kısaltılması projesi bizim
Anladık senin çocukların gitmiyor, ama bu ülkenin bağımsızlığı için hepimiz askeriz. Şimdi bizim geldiğimiz yere geldin. Askerlik süresi kısalacak diyor.
‘Selam’ filminden etkilendiler, Senegal’de kuyu açtırıyorlar
Çocuğun öldüğü sahne gözümün önünden gitmiyor. Yaptığımız bu yardımla inşallah başka insanlar ölmez ve en yakın zamanda suya kavuşurlar." ifadelerini kullandı.