gitmiyorum

"Hizmette sınır yok’ haberine Ukrayna’dan yalanlama
Vallahi kusura bakma annem belki bu lafıma kızacak, Cuma Namazı’na bile gitmiyorum. Bir de burada yazmışlar Avrupa Birliği diplomatik kartı. Bu da asılsız ve yalan. Biz işadamıyız, ticaret adamıyız.
Aziz Yıldırım: Beni Ergenekon'dan içeri alamadılar, şike davasını uydurdular
Sandıkla geldim ama sandıkla gitmiyorum. Yaratılan düzende sandıkla gelen adamı sandıkla götürmüyorlar. Bu da demokrasinin ayıbıdır.
Emre Alkin: E-bilet sistemi sayesinde men cezası alan kişiler giremeyecek
Yine bu sistem sayesinde ‘Ben bu maça gitmiyorum. Benim biletimi al sen git’ dönemi de bitmiş olacak. Böyle olunca seyirden men olan kişilerde maça girememiş olacak. E-bilet sistemi ile de maça bir kişi gitmeyecekse onun yerine o biletin pazarlaması da yapılarak en azından buradan da kişilerde ekonomik kazanç sağlamış olacak.
152 gündür direnen çocuklar ders başı yapamadı
öğrencisi Zeycan Kavaklıoğlu da bu sene de okulda kalması durumunda okuldan atılacağını belirterek şöyle konuştu: "Ama tüm bunlara rağmen okula kendi isteğimle gitmiyorum. Çünkü anneme tutuklama kararı var, ben okula gittiğimde polis annemi götürürse eylem bitmiş olacak.
Balık derisi hastalığı yüzünden günde 3 kez banyo yapmak zorunda kalıyor
Dershaneye gitmiyorum, evde kendim hazırlanıyorum." dedi."HAYATA KÜSMEYİN"Aynı durumdaki hastalara da tavsiyelerde bulunan Almaçimeni, "Benim gibi olan veya farklı bir şeyler yaşayan insanlar hayata küsmesinler, hayat güzel.
Onlar balığı yemek değil, dağıtmak için tutuyor
Sürekli balık tutmaya gitmiyorum. Yazları fırsat buldukça hafta sonları yapıyorum. Bu işi seviyorum. Denize aşığım. Denize gittiğin zaman stres her şeyin bitiyor.
Engelli çocukların annesi: Allah vermiş şükrediyorum
Onları evde tek başına bırakarak hiç bir yere gitmiyorum. Sürekli onların yanında olmak istiyorum. 14 yıldır birine 5 yıldır da diğerine bakıyorum. Allah onları bana vermiş şükrediyorum.
“Kadir İnanır’da Çehov’un, Stanislavski’nin ruhu var!”
Ama her üniversiteye de gitmiyorum. Sizlerle buluştuğum için ise çok mutluyum. Çünkü sanat açısından okuduğunuz üniversite çok önemli. Siz de böyle bir güçlü ve önemli üniversitede okuduğunuz için çok mutlu olmanız lazım.
Güneş: MP Antalyaspor ve Mersin İdmanyurdu maçlarını kazanmak istiyoruz
Şenol Güneş, takımın başından ayrılıyor şeklinde çıkan haberler içinde "Benim bir yere falan gittiğim yok sakın ha ben bir yere gitmiyorum takımın başındayım." diye konuştu.
Bağış'tan üniversite öğrencilerine: Yumurta değil, fikirlerinizi ortaya atın
Şimdi üniversitelere çok mecbur kalmadıkça gitmiyorum. Kaybeden de ben ve diğer siyasiler olmuyor. Bu ülkede birkaç tane kendini bilmez, fikir üretme özürlüsü öğrenci yüzünden gerçekten bu tecrübeyi almak isteyen yüzlerce, binlerce öğrenci mahrum kalıyor.
Kağıt toplayıp 4 çocuğuna bakan anne: Haberlere konu olunca hayatım karardı
Evlat yetiştiriyorum, başkaları gibi sokağa bırakıp gitmiyorum." "DİLENCİ GİBİ PARA İSTEMİYORUM" Kimseden para istemediğinin altını çizen Kadriye Varol, sözlerini şöyle tamamladı: "Kimseden dilenci gibi para, pul istemiyorum.
Bu uygulama toplu taşıma yapan araç şoförlerini kurallara uydurdu
- Araç dolunca basa gaz gitmiyorum- Trafik ışıklarında kurnazlık yapıp en öne geçmiyorum- Yolda bekleyen herkese müşteri diye korna çalmıyorum
Mehmet Emin Karamehmet: Benim basına girmem hatadır
Hatta ben arkadaşlara pek fazla gitmiyorum ama bizim de bir şeyimizi görürseniz lütfen yazın, biz 'kimseye yanlış bir şey yazmayın' diye talimat veriyoruz. Biz basını hiçbir zaman böyle birşey için kullanmadık.
Moussa Sow: Fenerbahçe’de yapacak çok işim var
Üstüne basa basa şunu bir kez daha söylüyorum: "Ben buradayım, bir yere gitmiyorum!.. Fenerbahçe’de yapacak çok işim var!.."-Kuyt ile birlikte forvet mevkiinde görev yapıyorsunuz, uyumunuz nasıl?
Erdoğan’ın ‘hasret bitsin’ çağrısına Fethullah Gülen çok duygulu cevap verdi
diyebilir; onlar çağırdığı zaman, çağırmasalar ben gidemem, Türkiye emin, böyle güvenli bir yer değil, dolayısıyla başıma gaile açarım, dert açarım başıma (diye gitmiyorum zannediliyor olabilir.)Arz edeceğim şeyler böyle yakışıksız şeyler olabilir de ben hiçbir zaman böyle başıma dert açacağım mülahazası yaşamadım.
Başörtülü davetliyi düğüne almamak için orduevinin kapısını kilitlediler
Oraya görevli olarak da gitmiyorum. O yüzden bana şekil diretemezler. Bu konuda çok sinirlerim bozuldu. Ben oraya görev yapmaya gitmiyorum.
Belediye sanayide Gençlik Evi kurdu, usta ve çıraklar kitap kurdu oldu
Şimdi kahvelere gitmiyorum, buraya gelerek çayımı içtiğim yerde kitap okuyorum. Çıraklarımız boş olduğu zaman hemen kahvelere giderek oyun oynarlardı. Şimdi ise buraya gelerek kitap okumaya başladılar.
Giresun Ziraat Odası Başkanı Akbaşlı: Üretici, Fiskobirlik'e sahip çıksın
Akbaşlı, şöyle dedi: "Düşünsenize, 'hanıma kızdım ben eve gitmiyorum' diyorsun. Ama evin tapusu benim. Kirayı ben ödüyorum, faturaları ben ödüyorum. Ama 'ben hanıma kızdım eve gitmiyorum.
81 yayındaki Ömer Karaca, geçimini çorap ve bere örerek karşılıyor
Ama büyük şehirde çocuklarıma yük olma korkusu ile artık oraya da gitmiyorum." dedi. Yaşı ilerlemesine rağmen hayatın zorlukları ve geçim sıkıntısına karşı mücadele eden 81 yaşındaki Ömer Karaca, "Elim tuttukça, gözüm gördükçe örgü yapmayı sürdüreceğim.
Başkan Tuna: Bilge Kral İzzetbegoviç'i rahmetle anıyoruz
19 Ekim 2003'te sonsuzluğa yürümeden önce şöyle diyordu: 'Ben Batı başkentlerine giderken başım önümde eğik gitmiyorum. Çünkü çocuk, kadın ve ihtiyar öldürmedik. Hiçbir kutsal yere saldırmadık.
Bakan Yazıcı’dan BDP’lilere: Ya vekalet görevini yaparsın, ya da istifa edersin
Meclis’e gitmiyorum demek, ben görev yapmıyorum demektir. Böyle bir kanaate erişmiş olan insanlar vekillikten azlederler. Avukat vekillik işinde olduğu gibi.
CHP'li Akaydın, tepkiler artınca bira festivaline katılmama kararı aldı
İkincisi ben bu seneki etkinliğin açılışına gitmiyorum. Vatandaşı yanılttıkları ve suiistimal için gitmiyorum.” şeklinde karşılık verdi. ‘FESTİVALDE ÖLEN GENÇ ALKOLDEN DEĞİL ESRAR’DAN HAYATINI KAYBETTİ’
Eski 2. Başkan Turgay Kıran: Galatasaray'da divan kurulu güdümlü
Ben bunların olmayacağını bildiğimi için divan kurulu toplantılarına gitmiyorum.” diye konuştu. ''Yönetimde farklı fraksiyondan isimler var; birbirlerinin başarı ya da başarısızlıklarını yakından takip ediyorlar, Galatasaray’da sorunun temeli budur.
Muhammed Demirci: Beşiktaş’ta şampiyonluklar yaşamak istiyorum
Henüz okula gitmiyorum. Büyüyünce polis olmak istiyorum. Futbol takımımızda en sevdiğim futbolcu Muhammed Demirci. Yavru Kartal Dergisi’nde en sevdiğim bölüm Resim Yarışması.
Yerleşik yabancılar, süs mumu satarak ihtiyaç sahiplerine destek oluyor
Hollanda'da acil bir işim olmadığı sürece Lahey'e gitmiyorum. Hollanda'da ilköğretimde okurken süs mumları yapmayı öğrenmiştim. Çeşit çeşit süs mumu yapıyorum.
Volkan Demirel: 80 milyon göz nasıl şampiyon olduğumuzu gördü
Volkan, gazetelerde çıkan haberlere de tepki gösterirken, "Ben hiçbir şekilde bir yere gitmiyorum. Amatör kümeye de düşsek ben Fenerbahçe kalesinde ömrüm el verdiği sürece futbol oynamak istiyorum." dedi. Şampiyonlar Ligi'ne alınmamaları ilgili olaraka da Volkan, "Şampiyonlar Ligi bir ödül değildi Fenerbahçe'ye.
“Takım tutar gibi parti tutmayın”
Ben milletvekili olmaya gitmiyorum. Bu basamağı kullanarak hizmet için nereye kadar gidebilirsem gideceğim. Ofisimin biri İzmir’de diğeri Ankara’da olacak.
Devlet Bahçeli: Bundan sonra istifa yok, yola devam
Bir yere gitmiyorum. Vekil ve üyeler de görevinin başında. Medya birilerinin oyununa geliyor." dedi.Bahçeli, internette kaset iddialarıyla ilgili ismi geçen arkadaşlarının istifasını istemeyeceğini açıklayarak, bütün sorumluluğu üstüne aldığını kaydetti
Medvedev: Tatil için Türkiye'ye gitmiyorum, en fazla Soçi’ye giderim
Medvedev ise “Ben tatil için Türkiye’ye gitmiyorum, en fazla Soçi'ye gidebiliyorum. Daha çok insanın yaşadığı yerde tatil yapması gerektiğini düşünüyorum. Ben Rusya’nın merkezinde, Moskova’da oturuyorum ve dolayısıyla Volga kıyılarında tatil yapmam lazım” dedi.
Listeye giremeyen Milletvekili Kıratlı helallik istedi
Kırıkkale’den de hiçbir yere gitmiyorum.” dedi.Kırıkkale’de yapılan ve yarım kalan yatırımların her zaman takipçisi olacağını belirten Kıratlı, Yeşil Vadi Projesi ile yakinen ilgileneceğini söyledi.
Çocuğuna yanlış tedavi yapıldığını iddia eden baba, şikayetçi oldu
Ben kavga için hastaneye gitmiyorum, çocuğumun iyileşmesi için gidiyorum.” dedi. Gözyaşlarına hakim olamayan anne Elif Gürler ise kızının 2 hafta boyunca hastanede kaldığını ve hareketsiz bir şekilde kendisine teslim edildiğini iddia etti.
Polis fakir öğrencilere öğretmenlik hizmeti veriyor
Ben dershaneye gitmiyorum, imkanım olmadı. Bu bölgede birçok kişi imkanı olmadığı için mecburen okul kursuna geliyor." ifadelerini kullandı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki: Ankara’ya gitmiyorum
Evet, Ankara’ya gitmiyorum." ifadelerini kullandı. "İşimize kendimizi çok kaptırdık. Rüyalarımıza bile Kayseri’deki projeler girmeye başladı." diyen Özhaseki şunları kaydetti: "Her oturduğumuz ortamda projeleri konuşmak bir tutku oldu.
Erciyes Master Planı'na devletten 50 milyon liralık kaynak
Birilerinin gitmesi için uğraştığını kaydeden Özhaseki, "Bir yere gitmiyorum. 3.5 sene daha buradayım. 3 ay Ankara'da ne çektiğimi ben biliyorum. Ben bu yola baş koydum.
Hakan Şükür: Engelli çocuklarına fedakarca bakan ailelere teşekkür ederim
Diğer soyadlara gitmiyorum akşama kadar burada kalırız." Yapılan konuşmaların ardından imza töreni gerçekleştirildi. Grup, projenin inşa edileceği alana giderek bir dizi incelemelerde bulundu.
Cumhurbaşkanı Gül: AB değil NATO Zirvesi'ne gidiyorum
Dolayısıyla ben NATO toplantısına gidiyorum, AB zirvesine gitmiyorum. Bunun da altını çizmek isterim. Burada da orada da zaman zaman NATO zirvelerinde bunları hatırlatma gereği duyarız. Burası AB zirvesi değil, burası NATO zirvesidir deriz.
Almanya'dan ilk Hac kafilesi mukaddes topraklara uçtu
Almanya'dan ben bu yıl kendim gitmiyorum. Ülke sorumlumuz dahil 3 ataşe arkadaşımız Almanya hacı adaylarının başlarında olacaklar''dedi. Müşavir Dere, Avrupa Birliği (AB) ülkeleri, Amerika, Kanada ve Avustralya'dan toplam 10 bin kişinin bu yıl Hac'ca gideceğini kaydetti.
Hilmioğlu, çalışmadığı halde Haberal'ın Üniversitesinden maaş alıyormuş
diğer tutuklu sanığı Mahmet Haber'ın kuruculuğunu yaptığı ve sahibi bulunduğu Başkent Üniversitesinde çalışmaya başladığını belirten Hilmioğlu'nun, "İşe gitmiyorum ama 5 bin TL de oradan alıyorum." demesi dikkat çekti.
Emekliye ayrılan Vakıflar Genel Müdürü Beyazıt, gözyaşları ile uğurlandı
Beyazıt, personele "Gözüm arkada gitmiyorum. Bu hizmetleri sizlere emanet ediyorum. Yapılan hizmetlerin geriye gitmesine izin vermeyin." dedi. Çalışanlardan helallik isteyen Beyazıt, "Bizden sonraki arkadaşımız da bu bayrağı daha ileri bir noktaya götürecektir.
Fabian Ernst: Arda'nın yeri dolmaz
Beşiktaş'taki performansıyla yeniden milli takıma çağırılması gerektiği yolundaki görüşlere katılmadığını söyleyen Ernst, "3 senedir gitmiyorum ve bundan sonra da olmayacaktır. Türkiye'ye gelmeden önce de Almanya'da iyi oynuyordum, orada da çağırılmadım.
Çalımbay: Bir yere gitmiyorum, takımımın başındayım
Ben buradayım hiçbir yere gitmiyorum. Yönetim gitmemi isterse o zaman giderim" dedi. Genç teknik adam, Eskişehir'de yayın yapan yerel Kanal 26 televizyonunda katıldığı programda ilginç açıklamalarda bulundu.
Abdülkadir Aygan: Diyarbakır davasında biz piyonuz, asıl failler dışarıda (Özel)
Sana görev çıkardığında da zaten sen 'Ben burada gitmiyorum' diyemezsin. Biz onlar kadar kanunları da bilmiyoruz. Bizler, normal şartlarda memuriyete giren insanlar değiliz ki. 657'ye tabiyiz biz de ama diğer memurlar gibi işin kitabını okumamışız, yazılı sınavlardan geçmemişiz, haklarımızı hukukumuzu bilmiyoruz.
Manisa Valisi Güvenç, yeni görevlere atanan vali yardımcıları onuruna yemek verdi
Uzak bir yere gitmiyorum, hepinizi İzmir'e her zaman beklerim." Vali Celalettin Güvenç de yaz kararnamesiyle vali yardımcısı arkadaşlarının Manisa'daki görev sürelerini tamamlayıp, tayin olduklarını hatırlattı.
BDP'li vekilden itiraf: Sandık başına gitseydim 'evet' oyu verirdim (Özel)
Böyle bir duruma vicdanının izin vermeyeceğini kaydeden Yaman, "Partimiz, referandum için boykot kararı aldığı için sandık başına gitmiyorum. Ama eğer sandık başına gitmiş olsam hayır oyu vermezdim. Vicdanım böyle bir şeye el vermezdi.
Yozgat'ta hurdacı ve kalaycıların yüzü gülüyor
Ben de o yüzden köylere gitmiyorum. Ama Yozgat'ta herkes beni tanıyor. Köylerden hurda getiren vatandaşlar bana getirir. Bu işi ilimizde eskisi gibi çok yapan kalmadı.
Sadettin Saran: Aziz Yıldırım'ı önemsemiyorum
" sorusuna ise, "Gidemiyor değil, gitmiyorum. Daha önce bir locam vardı. Burda çok detaya girmek istemiyorum. Esasen ne olursa olsun Fenerbahçeliyim Kulubümü de sıkıntıya sokucak şeyler de söylemek istemiyorum; ama localar alınmazken kulüpten ilk loca alanlardandım.
Manisaspor'da Reha Kapsal dönemi sona erdi
İlk defa ben bir teknik direktör olarak bir kulübe gelip gitmiyorum. Manisaspor da ilk defa teknik direktör değişikliği yapmıyor. Mühim olan, arkadaş olup dost kalabilmek.
Fenerbahçe Genel Sekreteri Olcay: İhtiyacımız olduğu bir dönemde kazandık
Ben deplasmanlara fazla gitmiyorum ama defa gittim, iyiki de gitmişim. Bu Ali Sami Yen Stadı'nda üçüncü galibiyetimiz. Onun için de çok mutluyum.
Tüzmen, görevden sağlık nedenleriyle ayrıldığını açıkladı
Ben bir yere gitmiyorum. Bu saatten sonra... Kalıbımızla geldik. Ben bürokrasiden ayrılırken ne dedim; 'Boynumuz yiğit boynu bükerse sevda büker' diye ayrıldım. AK Parti'ye de, Türkiye sevdalısı bir partiye boynumuzu büktük.
Osman Yıldırım'ın çapraz sorgusu sırasında küfür eden Alparslan Arslan salondan çıkarıldı
Gitmiyorum. Başkasını gönderiyorum." şeklinde cevap verdi. Şengün'ün "Yani yöntem bu mudur?" şeklindeki sorusuna Yıldırım, yöntemin bu olduğunu belirterek, "Keşke kendim alsaydım.