gitseydik

Shota Arveladze: Avrupa Kupaları'na katılamadığımız için üzülmedik
Biz gitseydik elimizden geleni yapmaya çalışacaktık. Bu konuda söyleyebileceğimiz fazla bir şey yok. Eğer Avrupa kupalarında mücadele edeceksek, kimseyi ve kimsenin kararını beklemeden gitmek istiyoruz.
CHP'li Gök: Uludere'de sır Fehman Hüseyin isminde gizli
Gök, “Görüşülen askerler ‘o anda yaralıların yardımına gitseydik, köylülerle karşı karşıya gelirdik; diyerek bu acı gerçeği itiraf ettiler.” şeklinde konuştu.
İhsan Kalkavan: Gelecek yıl hedefimiz ilk üç içinde yer almak (Özel)
Üzerine gitseydik Fenerbahçe’nin o haline göz açtırmazdık. İlk golü erken bulmamız da Fenerbahçe’yi uyandırdı.” şeklinde konuştu.
Mehmet Özdilek: Ofsayttan gelen 2. gol kırılma noktası oldu
İlk yarıya 1-1 gitseydik ikinci yarı farklı olurduk. Ona rağmen son 10 dakikadaki pozisyonları golle sonuçlandırabilseydik 5-4'ü yakalayabilirdik.” ifadelerini kullandı.
Cezaevinde Kutlu Doğum programı
Peygamberimiz'e uysaydık ve O’nun yolundan gitseydik ülkede kargaşada olmazdı. Herkes birbirine karşı sorumluluklarını bilen saygılı insanlar olurdu." diye konuştu.
Eski Bakan Gazioğlu: Sivas olaylarında 7 kilo zayıfladım
Arabayla gitseydik yine yetişemezdik. Sokağa çıkma yasağı daha önce ilan edilebilir miydi, bunların hepsi farazidir. Oradaki kamu görevlileri, Sivas’ın şartlarını benden çok daha iyi bilirler.
Ümran Menderes: Keşke başka bir hastaneye gitseydik
sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Menderes, “Hastaneleri suçlamak değil ama keşke bu hastaları (Omurilik felçli hastaları) daha iyi bilen bir yere gitseydik.” dedi. Tedavi gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliği sebebiyle hayatını kaybeden Aydın Menderes, Fatih Camii’nde kılınan namazın ardından Anıt Mezar'daki
Ceylan: Annem şehit oldu, kardeşlerim artık bana emanet
Gitseydik, kimbilir kaç kişiyi öldüreceklerdi? Allah onların belasını versin diyorum." ifadelerini kullandı.
Müftülük'ten Huzurevi sakinlerine ziyaret
), 'Bu yaşlı zatı buraya kadar yoracağınıza, biz onun ayağına gitseydik daha iyi olmaz mıydı' buyurarak yaşlılara hürmet etmemiz gerektiğini vurgulamıştır. Yüce Rabbimizin buyurduğu gibi insanoğlu, doğar, büyür, olgunlaşır ve güçten kuvvetten düşer.
Bakan Çelik: İsteseydik CHP’nin yemin krizini siyasi ranta çevirirdik
Eğer biz bunun üzerine gitseydik siyasi partiler çok zor durumda kalırlardı. Derdimiz üzüm yemek. Muazzam hükümet programının bir an önce yürürlüğe girmesine endekslenelim.
Provakotörler amacına ulaşamadı; Sivas'ta sağduyu kazandı
'Pazar olsaydı bari kapıları kitleyip gitseydik' diyen esnaf, "Çekimizi, senedimizi kim ödeyecek." diye sitemde bulundu. Sabah 08.00'de dükkan açmalarına rağmen siftah yapamayan ve müşterileriyle buluşamayan Sivas esnafı, hem anma için gelenlere hem de bu kadar büyük alanda yasaklar getirilmesine
Madımak'ta ilk anma vali ve belediye başkanından
‘Pazar olsaydı bari kapıları kitleyip gitseydik’ diyen esnaf, “Çekimizi, senedimizi kim ödeyecek.” diye sitemde bulundu. Sabah 08.00’de dükkan açmalarına rağmen siftah yapamayan ve müşterileriyle buluşamayan Sivas esnafı, hem anma için gelenlere hem de bu kadar büyük alanda yasaklar getirilmesine
Bülent Ünder: Trabzonspor maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız
Biz şampiyonluğa gitseydik, Trabzonspor ve Fenerbahçe ile oynasaydık onlar da maçı kazanmak için oynarlardı.'' Takımdaki kötü gidişe de değinen Ünder, üst üste alınacak galibiyetlerin takımdaki özgüveni tekrar ortaya çıkaracağını kaydetti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin: Bölgeye, keşke daha önce gitseydik diye öz eleştiri yapıyoruz
ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, partilerinin Doğu'ya gitmemesi konusunda yapılan eleştiriler için "Keşke daha önce bölgeye gitseydik" diye öz eleştiri yaptıklarını söyledi. Tekin, referandumda Kılıçdaroğlu'nun oy kullanmamasının büyük bir eksiklik olduğunu ve bunu kabul ettiklerini de ifade etti.
Batum: Biz 50 bin kişiyle Silivri'ye gitseydik karar almaya cesaret edemezlerdi
İZMİR - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, "Biz 50 bin kişiyle Silivri'ye gitseydik 'gelenler açıkta duracaklar, içeri kadar giremeyecekler' diye karar almaya cesaret edemezlerdi.
"Yemek yerken ağzınızı nasıl buluyorsunuz?' sorularından bunaldım"
Bu durumdan rahatsız olan Peygamberimiz (sav), 'Bu ihtiyarı evde bıraksaydın da biz onun yanına gitseydik.' diyerek engin nezaketini göstermişti. Engellilere eğitim vermeyi ve onlara yardımcı olmayı bir ibadet ve sadaka olarak gören Allah Resulü (sav), bu hizmetin önemini dile getirirken, 'Âmâya rehberlik etmen, sağır
Arınç: AK Parti'yi yıkıp yerine CHP-MHP hükümeti getirmek istiyorlar
BİRİLERİ HÖD DEDİĞİ ZAMAN KORKUP GİTSEYDİK MİLLETTEN OY ALAMAZDIK Seçimlerde hizmet karşılığı oy aldıklarını belirten Arınç, "Eğer milletten emaneti alıp da onu sokakta bırakmış olsaydık, birilerine vermiş olsaydık, birileri 'höd' dediği zaman korkup
"Gazze'ye gitmek istiyorum"
Başka bir amaç için gitseydik çok daha değişik şeyler olabilirdi" ifadelerini kullandı.
Nilüfer Belediyesi, stat ve belediye binası inşaatlarına başlıyor
Nereye gitseydik. Başka bir yere gitmemiz durumunda, kırtasiye, güvenlik gibi bir çok gider nedeniyle belediye daha fazla harcama zorunda kalacaktı. Burada en azından 50 bin lira gibi bir kira vererek hizmetimizi sürdürüyoruz.
Bakan Nihat Ergün: Görevini yapan insanlar görevlerini yaptıkları için suçlanmaya başladı
Peki bu gemi bombalansaydı 200-300 çocuk havaya uçurulsaydı da Türkiye'de bir kaos meydana getirilseydi sonra biz bu bombaları koyanları mı aramaya gitseydik? Doğrusu bu mu? Bir sürü insana suikast planları tertip edilmiş.
Trabzonspor Başkanı Şener: "Unutulmaya yüz tutmuş takımı gündeme taşımak istiyoruz"
Biz gitseydik Anderlecht'i yenerdik. Hatta Anderlecht başkanı üzülmüş Trabzonspor kardeş takımımız neden böyle dedi diye. Biz de bu yıl Avrupa Ligi'nde oynayacağız.
Aydın Menderes: Babamın idamı bir cinayettir, Allah hiç kimseye bu acıyı yaşatmasın (özel)
İMRALI'YA GİTSEYDİK MEZARLARIN MEVCUDİYETİ OLAĞANLAŞIRDI 15 Eylül 1990 yılında rahmetli Hasan Polatkan ve Fatin Rüştü Zorlu'nun yakınları, eski Demokrat Parti'liler ile birlikte naaşların alınıp bugünkü İstanbul Topkapı'daki
Kan davası yüzünden oy kullanamadılar
Biz sandığa gitseydik orada gerginlik olabilirdi. Olaylar büyüyebilirdi. Biz de bunlara neden olmasın diye seçim için diğer köye gitmedik." şeklinde konuştu.