gitseydim

Bilal Kısa: Her inişin bir çıkışı var
O dönemde bir Anadolu takımına gitseydim şu an çok daha farklı bir konumda olabilirdim" demişti. Sen de bu görüşte misin?Fenerbahçe'de bu sorun yıllardır var maalesef.
'Bizi Aziz Yıldırım'dan kurtarın diye para verdiler'
UEFA'ya gitseydim hem paramı alır hem de serbest kalırdım.' dedi. Bir şey diyemiyorsun ki adamlara. Ufak tefek olay olduğu zaman herkes ayaklanıyor.
Denizli’de Türkçe sevgisi stada sığmadı
Onlar ‘ben olsaydım şöyle yapardım, ben gitseydim böyle yapardım’ değil onlar giden, yapan ve verendir.” diye konuştu.Etkinliğe baş sponsor olan Denizli'de Bereket Enerji Grubu'na ait olan Tümaş Mermer’in sahibi Ceyhan Saldanlı plaketini veren Vali Demir ise bu yılki ifade Evrensel
Bakan Çelik: En önemli hizmetimiz siyaset kurumuna verdiğimiz güven ortamıdır
Çünkü gitseydim iyi bir netice almayacaktım, içime doğdu. O halde başka bir formül bulmak gerekiyordu. Ben taşradan merkeze gelme formülünü buldum.
8 çocuğuyla tek gözlü evde yaşam mücadelesi veren annenin dramı
Okula gitmeyi çok istediğini ifade eden küçük Aysel, "Okula gitseydim polis olacaktım. Annem ve kardeşlerime bakacaktım. Ben mesleğimi de seçtim ama gücümüz yetmediği için annem ve babam beni okuldan geri aldılar.
Şehit Anıl Barış Çetin'in Turgutlu'daki baba evinde yas var
Beni Ankara’ya götürmek istedi, gitmedim, keşke gitseydim. ‘Beraber gidelim baba.’ demişti. Göreve gideceği belliydi. Allah, bu acıyı kimseye tattırmasın.
Ünal Aysal: Tranfserde cimri olmak zorundayız
Eğer ben bu hesapla gitseydim borcum 600 milyon dolara çıkardı. Borcu arttırmamak için kulübün aktiflerini harekete geçirdim. Böyle olunca ortaklarım buna katılma zorunda kaldı.
Ömer Kahveci: Cenk Gönen'in izinden yürüyorum
Oraya gitseydim ikinci plana düşecektim.Milli Takım rekabetinde kendimi şanslı görüyorum. Türkiye'deki kalecilere baktığımda hepsinden 1 adım öndeyim çünkü oynayan en genç kaleci benim.
Emre Göral: Süper Lig'e hazırım
Almanya'dan direkt Süper Lig'e gitseydim yıkılırdım. Ama şimdi çok daha güçlü bir oyuncuyum, sertlikle başa çıkmayı öğrendim. Bu tecrübenin benim için çok önemli olduğunu düşünüyorum.
Ertuğrul Taşkıran: Parmakla gösterilmek istiyorum
Belki o hazırlık maçında oynayıp gitseydim daha da mutlu olurdum. Ülkemizde birçok genç oyuncuya olan şey benim de başıma gelmişti. Kartalspor A takımına çıktığımda "Ben kaleci oldum" düşüncesine kapılmıştım ama A takımda benden yaşça çok büyük ağabeylerime baktığımda aslında henüz hiçbir şey olmadığımı
Gençlerbirliği futbolcusu Yasin: Türk milletini sevindirmek istiyorum
Lig’e gitseydim kariyer olarak gerilemiş olurdum. Teknik direktörünüz Fuat Çapa hiç kuşkusuz sizin için büyük şans. Hem total futbol temelinden gelen hem de genç oyunculara oldukça şans veren bir isim.
Tatlıses saldırısı sanığı Uçmak: PKK ile aramda bağ kurulmak isteniyor
Gitseydim bu arabayla mı gidecektim. Kimse hiç mi mantık yürütmedi?” diyerek kendini savundu. Savcılığın hiç araştırma yapmadan sadece polis fezlekesine dayanarak iddianameyi hazırladığını iddia eden Uçmak, şöyle konuştu: “Bir tezgahın içindeyim.
Dağlıca baskınında bir rütbeli, çatışma sırasında Yazıcıoğlu’nu aradı (Özel)
‘NE YANİ BEN Mİ GİTSEYDİM ÇATIŞMA BÖLGESİNE’ Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile telefon görüşmesini yaptıktan sonra Muhsin Yazıcıoğlu’nun yan taraftaki odaya geçtiğini söyleyen Recep Yıldırım, burada bazı telefon görüşmeleri yaptığını
Altan Aksoy: Futsal sokak futbolunun yerini alabilir
Keşke daha erken yaşta, hiç para almadan gitseydim.'' diyerek şu ifadeleri kullandı: ''Hiç bir zaman futbolun şöhret tarafıyla ilgilenmedim. Şöhret olmak kaygısı hiç içimde olmadı.
Cevher Özer: Bu sene şampiyonluk yaşamak istiyoruz
“Keşke sözleşmeyi imzalamasaydım da gitseydim” diye düşünmüştüm. Buse Korkmaz: Basketbol hayatınızda bu zamana kadar şampiyonluk yaşadınız mı?Bu zamana kadar şampiyonluk yaşamadım.
Bursaspor Başkanı Yazıcı: Gitmemi isteyenler var; ama gitmeyeceğim
Bırakıp gitseydim şampiyon olduğumuz yıl bırakırdım. Şampiyon başkan olarak tarihe geçer, öyle anılırdım. Ama bunu yapmadım. Çünkü daha yapacak işlerimiz olduğuna inanıyorum.
Engelliler yararına düzenlenen otomobil slalom yarışmasının birincisi AK Parti oldu
Arabaya binseydim, birkaç sefer gitseydim, herhalde ne yapacağımı söyleyebilirdim." karşılığını verdi. Favorisinin sorulması üzerine de Şahin, "Geçtiğimiz yıllarda yapılan yarışmalarda Zülfikar İzol Bey dereceye girmiş.
Diyarbakır Dicle Üniversitesi, batı illerinde bile yapılamayan tıbbi operasyonlara imza atıyor
İstanbul'a gitseydim belki oralarda mağdur olacaktım." diye konuştu. BAŞHEKİM ALAN: DOĞU'YA HASTA GÖÇÜ BAŞLADI Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde beyin tümörüne bıçaksız ulaşıldı
İstanbul'a gitseydim belki oralarda mağdur olacaktım." dedi. BAŞHEKİM ALAN: DOĞU'YA HASTA GÖÇÜ BAŞLADI Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof.
Vali Altıparmak: Ankara bürokrasisi taşranın sıkıntısını hissetmez
Daha önce içinizden buralarda göreve gelmeden önce 'Beni Antalya'da şu il müdürlüğünde görevlendirseler, şu kaymakamlığa gitseydim neler yapmazdım' dediğiniz elbette olmuştur. Bu millet, bu devlet size bu fırsatı verdi.
Halil Altıntop: Türkiye'ye gelmemenin kariyerim açısından daha iyi olduğunu düşünüyorum
İngiltere'ye gitseydim ailemi sık sık göremeyecektim. Frankfurt'la evimin arasındaki mesafe 1.5-2 saat olduğu için böyle bir tercih yaptım.
Tümör tedavisinde 'Uzay Neşteri' Ege Bölgesi'nde ilk defa uygulandı
İzmir dışına gitseydim, uzunca bir süre kalmam ve fazladan harcama yapmam gerekecekti. Şimdi kendi oturduğum şehirde kolaylıkla hastaneye ulaşabiliyor, istediğim zaman doktorlarımla görüşebiliyorum.
BDP'li Nur Yaman: Referandumda sandığa gidersek 'evet derim' demedim.
Yaman, yaptığı açıklamada "Eğer referandumda sandığa gitseydim 'evet' oyu kullanırdım demedim." şekline konuştu. Konuyu bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde de (TBMM) gündeme getirdiğini belirten Yaman, referanduma neden evet demeyeceğini şu sözlerle açıkladı:
BDP'li Yaman, sandıkta 'evet mi, hayır mı' sorusuna cevap veremedi
Anayasa değişikliğine ilişkin "Sandık başına gitseydim, evet oyu kullanırdım" diyen BDP Muş Milletvekili Nuri Yaman, sözlerinin yanlış anlaşıldığını iddia ederken, aynı konuda gelen bir soruya cevap veremedi.
BDP'li vekilden itiraf: Sandık başına gitseydim 'evet' oyu verirdim (Özel)
12 Eylül Anayasası'na büyük bir darbe olacağına dikkat çeken Yaman, "Eğer sandık başına gitseydim 'evet' oyu verirdim." dedi. BDP'li M.
Beşiktaş kalecisi Rüştü: Nokta atışı transferlerimiz oldu
Geç gittim, daha erken gitseydim daha farklı olurdu.'' dedi. A Milli Futbol Takımı'nın 2010 Dünya Kupası'nda yer alamamasının kendisi için büyük bir acı olduğunu da vurgulayan tecrübeli kaleci, ''Mesut Özil çok yetenekli, büyük işler başardı
Konukoğlu: Babam patrondu ama bana, 'babalık evde, burası işyeri' derdi
dikkati çeken Konukoğlu, şöyle devam etti: ''Babamın vefatı sonrası mirasın paylaşımında, 'ben büyüğüm' diye beğendiğimi alıp, kalanını paylaştırma yoluna gitseydim, bugün bu sözleri kullanamazdım. Aksine, uyguladığım yöntemde, hakkımı belirlemek için çekiliş yapmadım, torbada kalanı aldım.
Ekrem Hayyam Dağ: "Sahaya yüreğimi koyarım"
Gaziantepspor elbette iyi bir takım ve orada da çok şey öğrendim ama eğer daha alt liglerde bir takıma da gitseydim mutlaka zaman içinde bir şeyler öğrenirdim. Gaziantepspor'da çok iyi dostlar edindim ve onlarla hâlâ görüyorum.