gitsin

ANFED: Hizmet insanlarına iftiralar had safhada gönüller yıkılıyor, kırılıyor
açılması ve çözülmesi gerektiğini hatırlatan Bayar şunları söyledi: “Sayın Başbakanımız o ilk gün deseydi ki, ‘Bunun üzerinde kim nereye kadar gidecekse gitsin çözülsün bu iş ülkedeki bu ur, ekonomiyi tehdit eden yolsuzluk ve rüşvet bir yapı.
Trabzonspor, Rizespor maçı hazırlıklarına başladı
Nereye giderse gitsin biz de onun gollerini ve çalımlarını izlemek istiyoruz. Kalbimiz onunla ve daha çok başaralı olmasını istiyoruz. Onu unutmayacağız." dedi.
Osman Özköylü: Benim için büyük hayal kırıklığı
"Tolga Özkalfa, kendine göre doğru karar verdiğini düşünüyorsa sadece iki dakika öncesine gitsin cezasahasında Serkan'a yapılan harekete neden penaltı vermediğni bana izah etsin." diyen Özköylü, sözlerini şöyle tamamladı:
AK Parti'li Oktay Saral: Biz cemaate asla düşman değiliz
Kendilerini Avrupa'ya anlatma gibi bir dertlerinin olmadığını söyleyen Saral, " Avrupa gitsin geçmişteki katliamlarını, soykırımlarını ve barbarlığını aklasın. İslam dünyasındaki akıttıkları kanları, o bebelerin, gözü yaşlı annelerin dramlarını hepiniz televizyonlarda izliyorsunuz.
Erzurum'un tek bayan futbol takımı destek bekliyor
Yakutiye ilçe Belediye Başkanı Ali Korkut’tan destek isteklerinde, 'Kapatalım gitsin' karşılığını aldıklarını ileri süren Albayrak şunları kaydetti:"Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’tan bize destek olmasını talep ettik.
'Tatil tadında uluslar arası eğitim' projesi başlatıldı
Türk kültürüyle gitsin öğrenciler. Türk sevgisiyle gitsin öğrenciler. Çünkü biz hakikaten iyi insanlarız. Türkler dünyada en iyi niyetli millet, en temiz milletlerden biriyiz.
Gençlerbirliği'nde Cavcav önce herkesi kovdu sonra da istifa etti
Başkan İlhan Cavcav'ın dün akşam kurmaylarını bir yemekte topladığı ve "Kulüpten menajer, teknik kadro da dahil olmak üzere herkes gitsin" dediği öğrenildi.Kırmızı - siyahlı takımın dün sahasında Kasımpaşa'ya 3-1 yenilmesi sonrasında taraftarın da tepki gösterdiği Onuk, başkan Cavcav tarafından görevinden alındı.
Bülent Arınç: Kılıçdaroğlu yüzde 30, Bahçeli yüzde 20’yi bulamazsa gitsin
"KILIÇDAROĞLU YÜZDE 30, BAHÇELİ YÜZDE 20'Yİ BULAMAZSA GİTSİN, TÜRKİYE ÇAPSIZ İNSANLARDAN KURTULSUN"Gelecek yıl yapılacak mahalli seçimlerin önemine dikkat çeken Bülent Arınç, konuşmasını şöyle tamamladı: “Başbakan, her seçimden önce iddialı konuşuyor.
Şehit aileleri, bayram öncesi şehitliklere akın etti
Bu mendildeki kan izleri gitmiş mi ki bizim içimizdeki acı gitsin. Acımız gittikçe çoğalıyor. Ben 4 senedir bunu koynumda saklıyorum. Acım silinir mi? Bu kan koynumda ne zaman silinirse acımızda o zaman silinir.
Hüseyin Çelik’ten baraj yorumu: Biz usta yüzücüyüz, hepsine varız
Bu malzeme ellerinden gitsin istemiyor. Eğer Sayın Bahçeli’nin bütün korkusu şuysa; 76 milyonu tek tip olan vatandaşlar topluluğu istiyor… Sayın Bahçeli geçmiş olsun bu 76 milyonu tek tipleştiremezsiniz.
Zafer Çağlayan, bağlamayla şov yaptı
500 müfettiş bir şirketi denetlemeye niye gitsin. Kaç kişi denetlemesi gerekiyorsa o kadar müfettiş gider denetler. Efendim niye bu firmayı denetliyorsunuz.
Başbakan Erdoğan: 'Demokrasi Paketi' açıklanınca yine çelme takmak isteyecekler
İstiyorum ki Kürt kardeşim de uçakla gitsin gelsin. 2 gün yolculuk yapacağına bir saatte Hakkari’ye ulaşsın. İnsanca yaşamanın gereği bu ahilik kültürünün gereği bu.
Kılıçdaroğlu: Türkiye iyi yönetilmiyor
Gönder gitsin savaşsınlar. CHP olduğu sürece, parlamentoda savaşa karşı çıkacağız. Tek hedefimiz var, yurtta barış, dünyada barış.
Erdoğan: Bundan sonra 11 ay, 10 ay, mevsimlik yok, kıdem sürekli çalışıyor
Gitsin o soruları ona sorsun cevabını ondan çok daha isabetli bir şekilde alır. Şiddeti yedeğine alan kim olursa olsun milletim ona cevabını verir.
"Bir takım çevreler, 'hükümet gitsin de bu ülke batarsa batsın' düşüncesinde"
Arınç, "Haziran ayında İstanbul'da yaşanan olaylar ve bu olayları devam ettirmek isteyen bir takım çevreler, 'hükümet gitsin de bu ülke batarsa batsın' düşüncesinde. Yasa dışı örgütlerin arkasına saklanarak, seçim meydanlarında ve sandıklarda alt edemediği bir hükümeti, al aşağı etmeye çalışanlar var.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz: Allah bunlara fırsat vermesin
Kimisi diyor ki 'bu örnek olsun, başkaları da onun yolundan gitsin' diyor ama bizlerin ölümü kutsamamamız lazım, ölümü teşvik etmememiz lazım. Kimseye 'dağa çıkın' demememiz lazım.
Başbakan: Çok kirli bir tezgah uygulamaya sokulmak isteniyor
CHP’nin genel başkanı, eğer barışın ne olduğunu biliyorsa bunu gitsin, yeni yol arkadaşı eli kanlı Esed’e anlatsın. CHP’nin genel başkanı, eğer barıştan bir şey anlıyorsa bunu gitsin önce kaos çığırtkanlığı yapan, barikat kuran, hatta taş atan kendi milletvekillerine anlatsın.
Erdoğan: Bazı CHP milletvekilleri, kanlı örgütlerle adeta el ele hareket ediyor
CHP Genel Başkanı, barışın ne olduğunu biliyorsa bunu gitsin yeni yol arkadaşı eli kanlı Esed'e anlatsın, taş atan kendi milletvekillerine anlatsın. Suriye'de 110 bin kişi ölürken, çocuklar katledilirken, CHP Genel Başkanı barış kelimesini ağzına almıyordu, tam aksine, o çocukları katleden zalimle milletvekilleri hatıra
Bakan Yıldırım: Memleketin ilerlemesini engellemek isteyenlere fırsat vermeyelim
Biz bunu yaptık ki akıl yolarlında insanlarımız sınır tanımadan gitsin diye mi, ne dedik yolda hız felaket internette hız bereket. Bu yollara ihtiyacımız var ama bu yolları düzgün kullanmaya da ihtiyacımız var.
CHP'li Tekin: Gezi protestoları devam edecek
HATAY - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "Gitsinler ormanda yaşasınlar" sözüne "Bir ülkenin başbakanı, 76 milyon insanı temsil edecek başbakan 7 tane
AKFEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın’dan öğütler
” diyen Akın, şöyle devam etti: “Biz öldüğümüz zaman şirket de tepesi taklak aşağı doğru gitsin istemiyoruz. O nedenle diyoruz ki, ‘Bu şirketleri biz ölmeden hisseleri değişsin, hisseleri biz nakde çevirelim.
Kurtulmuş: BM'de kimin dayısı varsa zulüm yapıyor, Esed de bunu biliyor
İş öyle bir noktaya geldi ki; maalesef şimdi 'rejim kalsın, Esed bir müddet sonra gitsin' noktasına geldi. Her şeyden evvel bu bir insani sorumluluktur. Bizim durduğumuz nokta, Türkiye olarak tek başımıza yapacağımız ve çözeceğimiz bir şey yok.
Kurtulmuş: Terörün Türkiye’ye 28 yıllık maliyeti en az 620 milyar dolar
Bu konuyla ilgili çözüm paketiyle ortada bir şey yok ki İmralı’ya gitsin. Sürecin devamı ve atılacak hukuki adımlar konusunda kimseye danışacak bir şey yok. Halkın talepleri ortada.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: Her parti tek bir görüş getirsin
Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Anyasa Uzlaşma Komisyonu’nun CHP’li üyeleri arasındaki görüş farkı ile ilgili, "Her parti kendi görüşünü, gitsin nerede yapacaksa yapsın, ayarlasın, hazırlasın gelsin ve bize tek bir görüş getirsin.
Vali Mutlu, eylemcilere Twitter'dan tepki gösterdi
Polis çekip gitsin diyen marjinallerin bilmesi gereken şey: halk ve sokak korunacak. Saat 00.03'e geliyor daha fazla yazmayacağım.
Suriyeli aile, dört aylık bebekleriyle duvarı olmayan tek göz odada yaşıyor
Esed zulmünün sonlandırılmasını isteyen İdris şöyle konuştu: "Suriye’ye müdahale edeceklermiş, istiyoruz ki Esed gitsin bizim halkımızı vurmasın. Biz memleketimizin harap olmasını istemiyoruz, Esed’in gitmesini istiyoruz.
Eski dünya güreş şampiyonu Ahmet Ayık'ın olimpiyat yorumu
Her dört yılda bir olimpiyatlar kalsın mı gitsin mi oylamasına gitmeden, güreşi ana spor dallarının arasına sokmaya çalışacağız inşallah."Ayık, IOC içinde gerçekleşerek başkanlık seçiminin güreşin geleceğini etkileyip etkilemeyeceği ile ilgili soruya ise şöyle cevap verdi: "Söylentiler var ama neticede
THY'den Türkiye’de bir ilk
Amaç aslında iş adamı geldiği zaman hemen otele koşup üzerine değiştirme ihtiyacı olmasın direk toplantısına gitsin. Salon 40 yolcu kapasiteli, Allah’ın izniyle bu yeterli olacak." dedi. CIP SALONUNU 4 KAT BÜYÜTTÜK
‘21. yüzyılın en önemli sağlık tehlikesi uyuşturucudur’
‘Polis gitsin uyuşturucu bağımlılarını yakalasın, bu iş bitsin’ deniliyor. Yok böyle bir şey. Onun için özellikle rehber öğretmenlere düşen en önemli sorumluluk bu konuyu bilmek ve öğretmektir.
Prof. Özkan, yüz nakli yaptığı hastaya 'konuşsun' diye dilde nakletti
Önemli olan nakiller başarılı olsun, her şey sorunsuz bir şekilde gitsin. İnşallah yüz nakli de böbrek nakli gibi klasik bir hal alır.” diye konuştu.
Bayraktar: Dünyanın en büyük ekonomileri kentsel dönüşümü başaramıyor
Türkiye’nin kalkınmasının desteklemesi gerektiğini kaydeden Bayraktar, şunları söyledi: “Bu AK Parti gitsin de Türkiye kalkınmasın diyen şom ağızlılar biraz izan göstermeli. Biz onlara diyoruz ki, ‘Kardeşim, sen AK Parti’nin gitmesini istiyorsan öyle Gezi Parkı’nda illegal arayışlarla bizi gönderemezsin.
CHP'li Öğüt: Bakanlık et ithalatı için bahane arıyor
Bu işin koordinesini yapacak, yapmıyorsa bıraksın gitsin, istifa etsin." şeklinde konuştu. 'Et pahalanıyor, ithal et, hayvan getireceğiz' şeklindeki açıklamalara değinen CHP Milletvekili, Et Balık Kurumu'nun et ithalatını serbest bırakmak için etin fiyatını
Mehmet Öcalan: Öcalan'ın şartlarının değiştirilmesi gerekir
"AVUKATLAR İMRALI'YA GİTSİN" Bayram ziyareti için İmralı'ya gittiğini belirten Öcalan, "Bu bizim yasal hakkımızdır. Abdullah Öcalan davası ne kadar siyasi olsa da bunun bir tarafı da hukukidir.
Vali Harput: Bursaspor-Beşiktaş arasındaki husumet içimde ukte olarak kaldı
O vatandaş nereye hangi kapıya gitsin. Çok zaman olmuştur, kol kırılır yen içinde kalır, vatandaş karşısında bazen çaresiz kalmışızdır ama bunu vatandaşa yansıtmamışızdır." ifadelerini kullandı.
'Bayramın ruhunu çocuklarımıza yaşatmalıyız'
İnsanlar tatile gitsin. Uzak akrabalarına da gitsin. Ama bilinsin ki; bayramlarda eş, dost, akraba, konu komşu ziyaret edilir. Bu sevinç paylaşılır.
Kuşaklı Köyü Muhtarı Cemiloğlu: Asker de bizim evladımız köylüler de
Sınırın gece açıldığını buna karşın sabah köye baskın yapıldığını iddia eden Muhtar, "Bu gelen askerler gitsin sınırı beklesin. Bu kadar asker gelse zaten mümkün değil kimse geçemez.
Hacıosmanoğlu: Kimse Trabzonspor'un hakkını almasını engelleyemez
Onu bize hatırlatmasın, onu genel başkanlarına gitsin hatırlatsın. Bunu hatırlamalarına seviniyorum. İnşaallah bundan sonra daha iyi hatırlayacaklar. Çünkü Trabzonspor artık susan bir Trabzonspor değil.
Kıbrıs ambargosunu robot futbolcular deldi (Özel)
” diyen Akkaya, "Yapay zeka oyunun o anki durumuna bakıp hangi robot nereye gitsin defans mı yapıyoruz, atak mı yapıyoruz ne yapmamızı istiyor diye buna karar veriyor. Daha sonra biz bunları radyo sinyalleri üzerinden robotlara gönderiyoruz.
Bu sıpayı keçi emziriyor (Özel)
Bırak sokağa kendi çabaları ile gitsin." demelerine karşın sıpaya sahip çıktı. Sıpaya Yadigar ismini verdiklerini söyleyen Demir, "Annesiz kalan Yadigarı denediğim hiçbir hayvan sütü doyurmadı.
CHP'li Tanrıkulu'ndan demokratikleşme paketine tepki
Bu kitapta yazılı bulunan tutukluların hangi cezaevinde olduğunu öğrensin ve kendisi cezaevlerine gitsin, ziyaret etsin ve orada öpülecek çok el var. Birçok gazetecinin eli Sayın Başbakan Yardımcısını bekliyor, öpülmek için.
ÇUTED, teknik elemanları iftarda buluşturdu
Ahlak olmadan, insanların inanç değerleri olmadan teknoloji ve bilim ne kadar ileri giderse gitsin her zaman toplumda bir kargaşa meydana gelecektir.” ifadelerini kullandı.
Başbakan Erdoğan: Çözüm sürecinden geri adım atmayız
Kendi apartmanında tencere tava mı çalınıyor, vatandaş yargıya gitsin. Tencere tava çalmak, başkalarının hakkına girmektir. Bu ülkede molotoflu gençlerin karşısında siz geleceği inşa edeceksiniz.MİLLET DÜŞMANLARI ENGELLEMEZSE MESELEYİ SUHULETLE HALLEDECEĞİZ
Toprak: AK Parti döneminde kredi kartı sayısı yüzde 900'ün üzerinde arttı
Sayın Başbakan'a tavsiyem; Ankara-Yenimahalle yolu üzerinde yeni açılan icra mahkemelerine bir boş vaktinde gitsin ve sorumlusu olduğu tabloyu gözleriyle görsün. İcra daireleri ve dosyaları artık Ankara Adalet Sarayı’na sığmadığı için ayrı binaya taşındı.
Bayraktar: Ötekileştirme bizim kitabımızda yazmaz
Artık öyle söyleyenler var ki ‘Bunlar defolsun gitsin de bu ülke batsın’ diyenler var. Hepimiz bu geminin içerisindeyiz. Bu ülkede solcusu da sağcısı da hepsi bizim kardeşimizdir.
İtfaiyeciler, su kuyusuna düşen yılanı kurtarıp doğaya saldı
Üzerine su akıttım kendi kendine çıkıp gitsin diye fakat çıkmadı. Çıkmasına yardımcı olmaya çalıştım. Sonra çıkamayacağını anladım ve amcamlara haber verdik, onlarda itfaiyeye haber verdiler. Çok büyük bir yılan, korkulmayacak gibi değil.
Orman arazisi diye evleri boşaltılmak istenen halk sokağa döküldü
Suriyeliler gibi mülteci kampı açsınlar oraya gitsin millet. Geçenlerde 3 gün süre verdiler, bugün geldiler yine gönderdik yine 3 gün süre verdiler. Benim 10 nüfusum var nereye gideyim.
Aralarında husumet bulunan aileler İstanbul'da barıştı (Özel)
Herkes işine gitsin, yollar kesilmesin, evler yıkılmasın. Yüce Allah’tan barışı istiyoruz inşallah.” diye konuştu.
Başbakan Erdoğan: Mesele, işleyen ekonomi ve demokrasiyi durdurmak
Ekonomi kötüye gitsin de AK Parti yıpransın da Türkiye'ye ne olursa olsun dediler." dedi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de AK Parti Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmanın büyük kısmını Gezi Parkı olaylarına ayırdı.
Ağrı’da Doğu ve Güneydoğu’nun en büyük Hayvan Borsası açıldı
Türkiye üzerinde oynanan bu karanlık oyunlar, yeter ki iktidar gitsin milletin hali ne olursa olsun diyen zihniyetin eseridir. Artık millet oynanan her türlü oyunun farkında. Bu millet geleceğe daha Umutlu bakıyor.
Farfan'ın transferini doğrulayan Aysal: Görünmeyen başarısızlıklar vardı
Federasyon gitsin değil, gidebilir dedim. Çünkü başarılı olamazsa çare budur. Federasyonun bu kararı ciddi ve etkileri olabilecek bir karar. Bütün yolları deneriz.