gittiler

Dicle’yi her gün 300 sığınmacı geçiyor
Önce onu öldürdüler, sonra iki bacağıma ateş edip gittiler.”Kuzey Irak’a son bir yıl içinde 200 binden fazla Suriyeli sığınmacı giriş yaptı. Bunlarda bazıları, akrabalarının yanında kalıyor.
DSP Lideri Türker: Kavga değil, AKP içindeki menfaat çatışması
O tarihte dedik ki hukuk size de lazım olur, bir gün hukuk sizin içinde gerekecek dedik dinlemediler sonuna kadar gittiler. Şimdi bir gerçek daha var şu ana karda olan delilerden bir yolsuzluk, daha kötüsü Türkiye Cumhuriyet’ini dünyada itibarsızlaştırmak adına Halk Bankası aracılığıyla
Galatasaray Kulübü: Juventus maçı ileri bir tarihe ertelendi
Pedro Proenca Oliveira Alves Garcia yoğun kar yağışı sonrası saha çizgilerinin kaybolması nedeniyle maçı durdurdu ve iki takım oyuncuları soyunma odasına gittiler. 20 dakikalık arada saha temizleme çalışmaları devam etti.
Real Madrid: 1 - Galatasaray: 1 (İlk yarı)
Karşılaşmanın ilk yarısının kalan dakikalarında başka gol olmayınca takımlar içeriye 1-1 berabere gittiler. (CİHAN)
Efsaneler 'Araftaki Kramponlar' kitabında buluştu
Otobüslerle de deplasmanlara gittiler, tarifeli uçaklarla da. Özel uçaklara da yetiştiler. Ayaklarına aldıkları darbelerin sıcak su ile tedavi edildiği dönemlerde de oynadılar. Buz tedavisi yapıldığı zamanlarda da.
Ronaldo - İbrahimoviç eşleşmesinde ilk raunt Ronaldo'nun oldu
Karşılaşmanın ilk 45 dakikası karşılıklı ataklarla geçilirken iki takımda skoru değiştirecek golü bulamayınca soyunma odasına 0-0'lık eşitlikle gittiler.İkinci yarı atak bir oyun ortaya koyan Portekiz, aradığı golü 82.
Yeterli donör olmadığı için yurt dışından gelenlere kornea ameliyatı yapılamıyor
Bu hastalarımız görme engeli ile geldiler, görerek ülkelerine geri gittiler. Fakat son zamanlarda bakanlığın almış olduğu karar gereği yabancı hastalara kornea yapılması durduruldu. Bundan dolayı yabancı hastalarımıza bakamıyoruz.
AK Partili Şahin: Kimseye iktidarın postalını yalayın demiyoruz
Aydın geçinenler, sözüm ona sosyalist olduklarını, özgürlükten yana olduklarını iddia eden o insanlar da gittiler, onların postallarını yaladılar.” İktidar olarak hiç kimsenin hükümete zoraki biat etmesini istemediklerini vurgulayan Şahin, “Biz hiçbir zaman için 'gelin iktidarın postalını yalayın' demiyoruz
Cumhurbaşkanı Gül konser izlerken korumaları alarma geçiren gürültü
Cumhurbaşkanlığı korumaları alarma geçerek sesin geldiği bölüme doğru gittiler. Korumalar yaptıkları kontrolde, ikramların yapılması amacıyla oluşturulan mutfak bölümünde üst üste sıralanan porselen tabakların düştüğü ve kırıldığı belirlendi.
Başbakan Erdoğan: Cumhuriyetin tapusu 76 milyonun üzerine kayıtlıdır
Üstelik topladıkları parayı yol yapımında değil gittiler başka amaçlarla harcadılar. Yol Vergisi, CHP'nin bu millete en ağır zulümlerinden biridir. Bu zulümleri kaldıran Demokrat Parti olmuştur.
Melih Gökçek: ODTÜ rektörü Acar marjinal gruplardan korkuyor
Mahkemeye gittiler ve mahkeme de burada Büyükşehir’in yetkisi olmadığına, önce Çankaya Belediyesi’ne tebliğ etmemiz gerektiğini söyledi. Biz de mahkemelerinin yüzde 99’unu kaybettiğimiz bir dönem olduğu için uğraşmak istemedik.
Gökçek: ODTÜ’de son on yılda ağaçlar kesilip, yerine kaçak bina yapıldı
Başkan Gökçek, yol inşaatını sürdürdüklerini dile getirerek, şöyle devam etti: “Yarın diyelim ki bu planı gittiler iptal ettirdiler. Mahkemeden iptal ettirdiler?
Kimse Yok Mu Samsun Şubesi, il genelinde 3,5 ton et dağıttı
Paketlenmiş kemiksiz etlerini alıp, evlerine gittiler. Kimse Yok Mu, bu yönüyle ailelerin yüzlerini güldürüyor. Ben biliyorum ki, yardım alan ailelerin çoğu bayramdan bayrama et yiyor. Kimse Yok Mu, ne zaman 'şurada bir ihtiyaç sahibi var' desek, yardım elini uzatıyor.
Göçükte kaybolan işçilerin yakınları kararı bekliyor
Bizim hakkımızda da ailevi olarak söylüyorum ‘anlaşmaya gittiler, para aldılar’ falan denilmiş. Bu lafı kim söylüyorsa gelsin kardeşim. Ben bir para mı almışım, ben bir şey mi demişim.
Dağlıca'da düğün konvoyunun önünü kesen komutanlar gelin için bir inek aldı
Bir gelin getirdiler şimdi, diğer gelini getirmeye gittiler. Bütün misafirlerimize 'hoş geldiniz' diyoruz. Komutanlarımıza da 'hoş geldiler' diyorum. Köyün yolunu kestiler, düğün sahibinden bir inek aldılar.
Anasınıfından itibaren biriktirdiği parayı kurban kesemeyenler için bağışladı
Bu konuşmaların ardından öğrencilerim ve Salih evlerine gittiler. Salih konuyu annesine açıyor ve kardeşi Utku ile beraber anasınıfından itibaren belki oyuncak alırım düşüncesiyle biriktirmiş oldukları parayı ihtiyaç sahipleri de kurban eti yesin diye bağışlamak istediğini söylüyor
Başbakan Erdoğan'dan, başörtülü memura provokasyon uyarısı
Kapatılmayı engelleyecek böyle bir Anayasa değişikliğine evet demediler, Meclis'i terkedip gittiler. Bir şey daha söyleyeyim: Bizim içimizden de ne yazık ki 3-4 arkadaş ihanet etti, onlar da bırakıp gitti.
Küçük Emre’ye Avustralya’dan getirtilen yapay kafatası kemiği takıldı
Annesi, babası ve ağabeyiyle birlikte kendi arabalarıyla 9 Şubat 2013'te oraya gittiler. Dönüş yolundaki trafik kazasını Emre dışındakiler hafif atlatırken talihsiz çocuk, ağır bir kafa travması geçirdi.
Maaşlarını alamayan otel çalışanları yol kapattı
Müdürlerimiz de bu işin altından kalkamadığı için gittiler. Biz de burada rezil ve kepaze durumdayız.” dedi. Otel çalışanlarının eylemi, turistlerin ayrılmasının ardından sona erdi. (CİHAN)
Kasa hırsızlarından kolalı önlem
Kasa içerisinde 15 bin lira civarında para vardı onu kasayla birlikte alıp gittiler. Zaten kasayı açmakla uğraşmamış, kasayla beraber götürmüşler.” ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu: Bizim terörümüz yetmezmiş gibi bir de El Kaide çıktı
Çok kişi, bizim gençlerimiz, Suriye’ye gittiler ve hayatlarını kaybettiler.” şeklinde konuştu. Rize’den bir babanın kendisini aradığını belirten Kılıçdaroğlu, “Benim oğlum Suriye’de öldürüldü.
Bakan Lilianne Plouman: Dış ticaretimiz açısından Türkiye önemli ülke (Özel)
eden Lilianne Ploumen, "Gördüğüm kadarıyla daha doğrusu kendi gözlemlerim Türk kökenli Hollandalı işadamları bizimle beraber ticari gezi için Türkiye ye gittiler. Ve orada yatırımlar yapıyorlar. Bu hem Türkiye ile Hollanda arasında ki bağların güçlenmesine hem Türkiye ekonomisine hem de Hollanda ekonomisine katkıda buluyor.
Enes Ünal: Galatasaray'a attığım gol sonrası uyuyamadım
Kendi döneminden bir çok genç futbolcuyu örnek gösteriyor ve "Çok yetenekli olmalarına rağmen futbol için yaşamadıklarından kaybolup gittiler" diyor."Bursaspor altyapısına 9 yaşında girdiğini biliyoruz.
Hollanda'dan ilk hacı adayları yola çıktı
Hollandalı Türkler kutsal topraklara eşi ve çocukları ile gittiler. Bunlardan biri de Başkent Amsterdam'da 30 yıldır ikamet eden Zeki Altun. Hacca ilk defa gitmekten son derece duygulu olduğunu söyleyen Altun, Cenab-ı Allah'ın herkese bu manevi mutluluğu yaşatmasını diledi.
Adnan Öztürk: Yıldırım Demirören kimseye laf sokmasın
Sonrasında Başkan Ünal Aysal ve yönetim kurulundaki bazı arkadaşlarla birlikte karar verip seçime gittiler. O kararlarını küçük bir tiyatro oyunu gibi oynadılar. Seçimin sebepleri, tarzı ve şekli konusunda mutabık olmasak da, divan kurulunda bir konuşma yaptık.
Erdoğan: Hayır biz hiçbir yere gitmiyoruz
Bu ülkenin nice evladı başörtülü imam hatipli oldukları, meslek liseli oldukları, katsayı engeline takıldıkları için gittiler gurbette ilim mücadelesi verdiler. Bir gazetenin yazarı çıkmış Çamlıca'ya yapılması düşünülen camiden dolayı içindeki öfkeyi kusmuş.
Kılıçdaroğlu: Meclis'e gelecek tezkerede 'savaşa hayır' diyeceğiz
Sopa ile TOMA'larla plastik mermilerle gittiler gençlerin üzerine, gençler yılmadılar. Çünkü gençler daha fazla özgürlük, daha fazla demokrasi istiyorlardı. Biliyorsunuz Recep Tayyip Erdodoğan, istediği medya patronunu ,istediği gazeteciyi, istediği bürokratı hapse attırır.
Ankara Valisi Yüksel: Takip operasyonları da beraberinde gelecek
YAYA OLARAK GELDİLER VE GİTTİLERSaldırganların üzerinden çıkan malzemelere bakılarak kendilerine yardım edecek başka şahıslar olup olmadığının sorulması üzerine Vali Yüksel, “Bu konuda arkadaşlarım çok detaylı çalışma yapıyor, önümüzdek
Yıldırım: Trabzonspor’un rotasının değişmesinin bizim açımızdan sıkıntısı yok
Bizim hattımızı terk ettikten sonra muhtemelen Yunan makamlarıyla temas kurarak böyle bir değişikliğe gittiler.” ifadelerini kullandı.Bakan Yıldırım, "Uçak Türk uçağı olsaydı ne olurdu?
İrfan Mentiş cinayetinin zanlısı 24 yıl hapis cezasına çarptırıldı
Aracı çamurdan kurtardıktan sonra arkadaşlarım İnegöl'e gittiler. Ben de aldığım kazma kürekle bir yere çukur açtım ve gömdüm." diye konuştu.
F.U.'nun ailesi, komşusu ve iş yeri arkadaşları yaptığına inanamıyor
"OLAYDAN BİR GÜN SONRA KIZ BAKMAYA GİTTİLER"Bu olaydan bir gün sonra salı günü Nevşehir merkeze bağlı Nar beldesine kız bakmaya gittiklerini kaydeden Uyar, oğlunun başka bir kız arkadaşının olmadığını ifade etti.
Tuzla’yı en iyi anlatan öyküye bin 500 lira ödül verilecek.
Mübadelenin birinci kuşak Tuzlalı canlı tanıkları yaşadıkları her şeyi anlatamadan göçüp gittiler. Yarışmacılardan onların göç sırasında yaşadıklarını ve eski Tuzla'yı anlatmalarını istiyoruz. Vatandaşlarımızın, Tuzla Sosyal Dayanışma ve Yardım Derneği olarak 'Tuzla' ve 'Türk-Yunan Nüfus Mübadelesi' konulu ödüllü öykü yarışmamıza katılımlarını bekliyoruz.
Erdoğan, kendi hikayesini anlattı
O şartları gerçekleştirdiler, gittiler yurtdışına okudular geldiler.""

FENERBAHÇE SEVGİM LEFTER'LE BAŞLADI" "
Lefter ile Fenerbahçe sevgim başladı.
Başkan Kocaoğlu: Yaşananlar İzmir’e zarar verdi, provokatör bulunsun
Yaptılar şovlarını, gittiler. Bu sene de bir hazırlığımız, şeyimiz yok ama bu sene daha da abartılmış bir şekilde geldiler arkadaşlar. Tabii böyle bir şeyi uluslararası bir fuarın, 82 yıllık fuarın açılışında, 60 ülkeden temsilcinin, bakanın, bakan yardımcısının, müsteşarın olduğu, Türkiye'nin yüzakı, en
Basketbolda Genç Kızlar, Rusya'ya 41-63 yenildi
Nurcan Başaran, Melis Gülcan ve Fahriye Bayraktar ile skor bularak ikinci periyotta da üstünlüğünü koruyan ay - yıldızlılar, soyunma odasına 27-22 önde gittiler. Üçüncü periyotta Polina Fedorova'nın etkili oyununa karşılık olarak skorda dengeyi kuran Rusya, Yana Degtyarskaya'nın sayılarıyla da üstünlüğü ele
Bozdağ: İhsanoğlu bu zulüm karşısında istifa etseydi bunun yansıması olurdu
Gökhan Günaydın, Umut Oran, Durdu Özpolat da saldırgan yakalandıktan sonra yanına gittiler ve onu himaye eden yaklaşımlar içerisinde bulundular. Saldırganı korumak istediler, polise zorluklar çıkarttılar, daha sonra koluna girerek karakola gittiler.
Bayburt’ta Alevi vatandaşlar Bozdağ’a yapılan saldırıyı kınadı
Geçmişte bazı siyasiler bir takım ayrımcılıklara gittiler, bizlere bazı hizmetleri sunmadılar ancak günümüzde AK Parti Bayburt Milletvekilimiz Sayın Bünyamin Özbek önderliğinde köylere yapılan hizmetler ve yatırımlarda il genelinde Alevi vatandaşların yaşadığı köyler
Vali Coş: Mobil ekipler ile daha iyi bir güvenlik hizmeti verilecek
Onlarda karakol sayılarını azaltıp, tasarruf edilen kuvvetli ekipleri arttırma yoluna gittiler. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak, bu tür hizmetleri bir mekana bağlı olmaksızın sürdürebilme imkan ve kapasitemiz var.
Çelik, kıdem tazminatı tartışmasına son noktayı koydu: Kimse paniğe kapılmasın
Bugün Bursa’da sayın Başbakanımızı karşılama öncesinde de Türkiye’de çok önemli oranda tekstil işçileri dün itibariyle greve gittiler, şuanda grevdeler. Özel sektördeki grev tabii ki üretimi de tekstil sektörünü de uluslararası rekabeti de etkileyebilecek bir noktada.
Polis, öğrencileri hedef alan terör örgütlerine karşı aile videosu hazırladı
Ne zaman üniversiteye gittiler yaşam tarzları tamamen değişti. Uzak düştük. Yalan söylemeyen çocuklarım bana yalan söyleme başladılar. Çocuklarım yanlış yapmışsa en büyük suç benim.
Bakırköy’de silahlı soygun
Sonra da paraları alıp gittiler.”Parmak izi çalışması yapan polisin, ikinci soyguncuyu yakalama çalışmaları devam ediyor. (CİHAN)
Maltepe'deki saldırılar kınandı
ve olayların soruşturulmasında ihmali olduğunu ileri sürdükleri yetkililer hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na gittiler. (CİHAN)
Sokak ortasında silahla kız kaçırma anı kameraya yansıdı
Sonra şuradan gaydırıp gittiler. Sonra silahı dayadılar ‘sakın gelmeyin vururum’ diye hemen arabaya bindiler gittiler.” (CİHAN)
Telefon dolandırıcılarına kanan kadın, altınlarını elleriyle teslim etti
Sonra poşeti alıp gittiler." dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (CİHAN)
Başbakan: Mısır’da katliam var, sağa sola demokrasi dersi verenler, nerede?
Avrupa’ya seslenen Başbakan, “Kurşunla silahla göstericilerin üzerine gittiler. Mısır’da milli iradenin karşısında susanlar. Hani nerede Avrupa Birliği? Sağa sola demokrasi dersi verenler hani nerede demokrasi.
Erdoğan: Bizi bazı gazetelerin manşetleri değil milletin manşeti ilgilendirir
Ankara'yı, İstanbul'u bir şiddet arenasına çevirmek isteyenler kalktılar gittiler ABD'de gösteri yaptılar ama orada polisin müdahalesini hiç ama hiç gündeme getirmediler. Eğer haksızlık, hata varsa bunun karşısında ilk duracak olan biz oluruz.
Gezi olaylarında gözaltına alınanların ailelerinden basın açıklaması
Eşi ve oğlunun AK Parti mitingine de gittiklerini ve bayrak sattıklarını belirten Sarıçiçek, "Kazlıçeşme'ye de gittiler, bayrak sattılar. Kazlıçeşme'de de benim eşim bayrak sattı.
Ata Savunma Sporu'nda yarışıp 30 madalya ile döndüler
Az önce kendilerinin de ifade ettiği gibi 1997-2005 yılları arası doğumlu arkadaşlarımız İstanbul'da düzenlenen müsabakalara gittiler." diyerek, şöyle konuştu:"44 sporcu ile Bursa’yı temsil ettiler.
Başbakan: Her darbe gayrimeşrudur(1)
Geldiler ve gittiler. Türkiye beraberlik içerisinde yürüyecek. Taksim’den daha büyük bir meydan Kazlıçeşme’dir. Oradan da daha büyük meydan var orası da sandık meydanıdır.
'Hediye kazandınız' diyerek dolandırıyorlar
Ardından da çekip gittiler. Kim olduklarını tanımadığım kişiler, daha sonra 0(5..) 458 90 48 nolu telefonla, Almanya’daki operatörlerde geçerli telefonumu arayarak, sözde kalan 1000 liralık ödemeyi peşin ödemem halinde 900 lira olarak tahsil