gittiniz

'Savcı tehdit etti, sonra istediğini yazdı, ben de ağlayarak okumadan imzaladım'
-Savcıya gittiniz. Sonra… Baskı falan olduğunu söyledin...5 saat sürdü sorgum. Bir kez ara verdik.
Bakan Çelik: Şeker hastası herkes malulen emekli olamayacak
Siz gittiniz, bin 700 sigortanız var olmuyor, bin 800 gün sigortalı olacaksınız ve 10 yıl çalışma süreniz olmanız gerekiyor. Maluliyet emekli, organ nakli olan hastamız.
Aziz Kocaoğlu, Balyoz eyleminde eylemciyle tartıştı
Kocaoğlu, bir eylemcinin, "Diyarbakır'a gittiniz, neden tutuklu askerlere gitmediniz?" şeklinde soru sormasına sinirlenerek, "Komutanları da ziyaret etmek istedim, kabul etmediler, izin vermediler. Mektup yazdım, bir kısmı almış, bir kısmı da almamış.
Haluk Koç: Anadili Türkçe olmayan öğrenciler, dillerini öğrenme hakkına sahiptir
olmadığını iletmek, o ülkelerde her kesimle İhvan dahil, her kesimle görüşmesinin iktidarda yarattığı sıkıntıyı anladıklarını belirten Koç, "Ne sıfatla gittiniz? Ana muhalefet partisi sıfatıyla gittik.
MHP’li Vural: Ülkeyi orman kanunu ile yönetirsen, ormanı adres gösterirsin
çağırılıp emir verilen bir ülke konumuna düşürüldüğünü iddia eden Vural, “ Eyfel Kulesi’ni görme, 'Kezban Paris’te' filminin ikinci versiyonunu çevirmeye mi gittiniz. Üç ülkenin Dışişleri Bakanı ile hatıra fotoğrafı çektirmeye mi gittin?
Erdoğan: İslam dünyası Hz. Yusuf’u kuyuya atan kardeşlerden farksız durumda
Hangisinin yanına gittiniz? Doğru, bir kaymak takım da var. Ama o kaymak takımın altında sefaleti yaşayanlar da var. Diyordu ya bunlar 'Victor Hugo’nun sefilleri değil, bizim sefillerimiz' diyordu ya.
Arınç: Kılıçdaroğlu, aklını başına al, sonra 'aman yargı, canım yargı' dersin
367 rezaleti için anayasa mahkemesine siz gittiniz. 27 Nisan'ı alkışlayan insanlar, mahkemeler ne yapıyorsa, giyotin böyle işlediği zaman alkış tutuyordunuz. Türkiye'de her şey oldu.
Muhammed Demirci: En güzel golü Galatasaray'a attım
Ece Sıla Erdemir: En son hangi filme gittiniz?Hızlı ve Öfkeli... Onur Güney: Televizyonlarda yapılan spor yorumlarını olumlu buluyor musunuz?Spor programlarını fazla izlemiyorum ama denk geldiğimde mantıklı konuşan insanlar görebiliyorum.
'Türk Okulları dünyanın dört bir köşesinde ülkemizi en iyi şekilde tanıtıyor'
Daha düne kadar bizi bilmeyen coğrafyalara okullarınızla gittiniz bizi o coğrafyada tanıttınız. Peygamber(SAV) ashabının Özbekistan’da, Türkmenistan’da, İstanbul’da ve Afrika’nın en uzak yerlerine kadar dini yaymak için gidip oralarda vefat ettiklerini görüyoruz.
Hüseyin Çelik: Bahçeli, Ankara’da kuluçkaya oturmuş bir zavallı
yaptığını belirten Çelik, "Sayın Bahçeli siz kaç kere Bakü’ye, Almatı’ya, Bişkek’e, Aşkabat’a, Taşkent’e, Kırım’a, Lefkoşa’ya, Ulanbatur’a, Karakurum’a, gittiniz. Sayın Başbakan Türkiye’nin herhangi bir vilayetine gider gibi oralara gitti.
Hikmet Karaman: Futbolumuzda kurtuluş gençlerde
Şampiyonlar Ligi Finali oynandı, gittiniz mi hocam yine maça?"Gitmez miyim? Futbolun zirvesi, çıplak gözle izlemek çok başka analizleri ve verileri elde etmenizi sağlıyor."Ne gibi çıkarımlar yaptınız?
Bakan Çelik: En önemli hizmetimiz siyaset kurumuna verdiğimiz güven ortamıdır
Gittiniz yapayalnız bir insan. İşte burada iyi bir sosyal bilimci olacaksınız. Araziye ayak uyduracaksınız. Bileceksiniz, nerede neyi nasıl konuşacağınızı bileceksiniz.
Zirve Yayınevi Davası'nda Tolon'dan İlker Çınar'a çapraz sorgu
Tolon’un avukatı İlkay Sezer’in, “TUSHAD nerede kuruldu, hiç gittiniz mi. TUSHAD’dan gelen emirlerin Tolon’dan geldiğini nereden biliyorsun?” şeklindeki sorusuna karşılık, “Bana söylenen TUSHAD, TSK bünyesinde.
CHP'li Koç, Swoboda ve 'Swobodagiller'e yüklendi
Koç, Swoboda ile ilgili "Düşüncelerini bildiğinizi aktardınız, peki neden görüşmeye gittiniz?" sorusu üzerine "Bir konumu var. CHP, Sosyalist Enternasyonal üyesi.
Bağış'tan Reyhanlı'ya giden Kılıçdaroğlu'na çağrı: Bari bugün Esed’i kına
Kılıçdaroğlu bugün madem ki Reyhanlı’ya gittiniz, insanların acısını yakından görmek istediniz, bari bugün yüreğinizi biraz daha güçlendirin ve şu katili, zulümle abad olabileceğini zanneden diktatörü kınayın ve uluslararası topluma da bir mesaj verin.
BESOB: Çözüm sürecinde bozguncu laflara inanmayacağız
'Şimdi oraya pazarlığa mı gittiniz? gibi bozguncu lafları bir tarafa bırakacağız, onlara inanmayacağız. Milletvekillerimizin Meclis'te kol kola olmasını istiyoruz.
Serpil öğretmenin davasında jandarma dinlendi
Öte yandan sanık avukatı Nazmi Küçükosmanoğlu’nun jandarma görevlilerine, "Olay yerine gittiniz mi? Mülakat esnasında kamera veya ses kaydı yapıldı mı? Mülakat yapılan odanın boyutları ne kadardı?
Davutoğlu: Dış politikada diğer ülkeler tarafından örnek alınan işler yaptık
yürüttükleri çalışmalar sayesinde bu parantezi kapamak için çaba harcadıklarını belirten Davutoğlu, “Myanmar’a gittiğimizde bize sordular neden oralara gittiniz diye? 1.Dünya Savaşı esnasında Myanmar’a götürülen 15 bine yakın ecdadımız ve şehidimiz var.
'Galatasaray Dubai Şeyhi gibi, yakında bizim takımı da alırlar'
Siz o sene Şampiyonlar Ligi’ne gittiniz... Bunun sonucunda kupayı istiyorsunuz..Bunu çok uzatmamak lazım. Hem TFF'nin hem de UEFA’nın yanlışı var, kestirmeden bitirmemiz lazım.
Bakan Ergin: Şehitlerimizin ödemiş oldukları bedelin karşılığı olmaz
Dünyanın bir ucuna Kore’ye gittiniz, hakkın adaletin, özgürlüğün, aşığı olan bu milletin, o coğrafyada bu değerleri arayan insanlara yardım ulaştırdınız.” ifadelerini kullandı.
Bakan Çelik: Dünya'da ekonomik tabloya göre gazı, freni, vitesi ayarlamalıyız
Ama siz bıkmadınız dünyanın her tarafına gittiniz, işadamlarımız AB'de ki açığı başka yerlerde doldurdu ve bu gün AB'den bize gelebilecek krizleri absorde edecek yeni pazarlar bulduk." dedi.18 MİLYON 500 BİN SİGORTALI
Belediyelerin ‘evsel katı atık toplama bedeline’ yargı fereni
İdare Mahkemesi kararının bütün tüketicileri ilgilendirdiğini hatırlatan Ali Demirçalı, “Şöyle düşünelim; diyelim ki eşinizle sinemaya gittiniz, ona 4 bilet mi alırsınız? Lokantada 2 çorba içtiniz.
Mehmet Özdilek: Üst sıralarda kalıcı olmak istiyoruz
Oyun sisteminde nasıl bir değişikliğe gittiniz? İlk 4 sezon süresince hedefimiz bu ligde kalıcı olmaktı. Onun için de bu dönemi bu ligi bilen, teneffüs etmiş tecrübeli oyuncularla geçirdik.
Erdoğan: Ne cumhuriyetin bekçiye, ne de milletin dadıya ihtiyacı var
Neden bırakıp gittiniz Meclis'i? Hepsi bırakıp gittiler. Sadece biz kaldık. Maalesef bizim içimizden de birkaç tane sadakat içinde olmayan çıktı, onlar da ters hareket ettiler. 330’u yakalayamadık.
Erdoğan: CHP, sanki rejim karşıtları varmış gibi korku pompalıyor
Neden bırakıp gittiniz? Maalesef bizim içimizden de sadakat içinde olmayan çıktı, ters hareket ettiler, 330'u yakalayamadık. Bugün partilerin kapatılması gündemde olmayacaktı.
Kışanak: Beş yıldır parlamentodaydık, niye görüşmedin?
İşte en son Başbakan diyor 'Şemdinli’de gittiniz silahlı militanlarla kucaklaştınız, onun için görüşemeyiz' Ya Sayın Başbakan şimdiye kadar Şemdinli mi vardı, kucaklaşma mı vardı. Beş yıldır parlamentodaydık niye görüşmedin?
İranlı ajanların PKK'lılarla görüntüleri ortaya çıktı
İranlı ajan: Eskiden gittiniz.PKK'lı ajan: Bu ne yapıyor? Tepe tutuyor, kendi savunmasını yapıyor. Erzakını çekiyor, mağarasını yapıyor.
Fikret Orman: Böyle davalar bana ızdırap veriyor
'Medyada çıkan yanlış avukatla İsviçre’ye savunmaya gittiniz, ikili ilişkiler bu dönemde işe yarar mı?' sorusuna ise Orman, “UEFA'nın bu kararı ikili ilişkilerden çıkacak bir karar değil. Bu tür kararlarda her şey sabittir, kurallar açıktır.
Vali Şentürk: Türkçe, yakın bir gelecekte dünya dili olacak
Orada iki Güney Kore bakanının enteresan bir sözü, 'Siz bir dönem 3 kıtada askerlerinizle, atlarınızla gittiniz imparatorluk kurdunuz, şimdide eğitim ve kültür yoluyla 3 kıtadasınız', diye itirafta bulunması önemli ve anlamlı bir sözdü.
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Suriye konusunda ağzındaki baklayı çıkar (2)
Bosna’ya gittiniz, orada sıradan bir vatandaşı çevirip sorsaydınız size Türkiye ile nasıl gurur duyduklarını anlatırdı.” dedi. 'HAKKARİ’YE PKK DESTEKLİ GİTTİN, BİR TANE TÜRK BAYRAĞI AÇAMADIN'
Başbakan Erdoğan kupa için devrede
00'te otelden ayrılmışınız nereye gittiniz?' sorusu üzerine ise "Aslında bunu söylemesem iyi olur ama; Fatih hocamla birlikte Eyüp Sultan'a sabah namazına gittik. Dua ettik." diye cevap verdi.
Mustafa Duyar'ın eşi, Ergenekon davasına müdahil olmak istedi
Psikatriye gittiniz mi? diye sorarak beni deli konumuna koydunuz." diyerek tepkisini bu ifadeye tepki gösterdi. Mahkeme Başkanı Hasan Hüseyin Özese, Özdemir Sabancı suikasti faili Mustafa Duyar'ın, Afyon Cezaevi'nde evlendiği eşi Semra Polat Duyar'ın mahkemeye 2 Nisan 2012
Atalay: 12 Eylül'ün yargılanması, asıl anayasayı değiştirmekle olur
Sizler gittiniz köy köy, mahalle mahalle çalıştınız. CHP, MHP ve BDP anayasa değişikliği referandurumun aleyhinde çalıştı. Eğer o anayasa değişikliği olmasaydı, ihtilalciler yargılanamayacaktı.
İngiltere, Babar Ahmed'i 8 yıldır yargılamadan hapiste tutuyor
BBC muhabirinin “Cihat amacıyla mı Bosna’ya gittiniz” sorusuna Babar Ahmed, “Eğer cihattan kastettiğiniz kendinizi, evinizi ve ailenizi korumaksa evet cihat için gittim. Her insan, evini ve ailesini koruma hakkına sahiptir.
Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı gereğini yapmazsa Anayasa Mahkemesi'ne gidecek (2)
Şimdi yine Başbakan kızacak: 'Vay efendim yine Anayasa Mahkemesi'ne gittiniz' diye." 4+4+4'ÜN ANAYASA'YA TAŞINMASINI FRANSA'DAKİ ERMENİ SOYKIRIMI ÇALIŞMASIYLA KARŞILIK VERDİ "O Başbakan'a şunu hatırlatmak isterim.
Dizi, internet ve telefonlar çocukları suça teşvik eden unsurlar
Akşam gittiniz. Ders, yemek derken anne ve babalarınızla doğru dürüst zaman geçiremediniz. Bu da sizin için eksi bir puan oluyor.
A Milli Takım'ın çok özel bir yardımcı; Tayfun Korkut
Sonrasında futbolu bırakıp İspanya'ya gittiniz. Şimdi de A Milli Takımımızın teknik ekibinde yer alıyorsunuz. Türkiye'den ayrıldığınız günle geri döndüğünüz zaman arasında neler yaptınız?
Erdoğan: Biz Kılıçdaroğlu’ndan ziyadesiyle memnunuz
Hatta o kadar ileri gittiniz ki Ankara’da da savcılar var dediniz. Bunların demokrasi aşkı platoniktir. Bunlar demokrasiyi uzaktan severler.
Şike davasının 7. duruşması bitti
Araya giren Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, ''Telefonla söyleyebilirdiniz, niye Manisa'ya gittiniz. Sizin futbolcularınız şike yapıyor diyebilirdiniz'' demesi üzerine sanık Turhan, ''Telefonla olmuyor, yüz yüze konuşmak daha iyi oluyor.
Mahkeme Başkanı'ndan Havutçu'ya tebrik
Tutuklu sanıkların kendilerine ayrılan bölümün en arka kısmına oturmaları üzerine Başkan Ekinci, “Neden arkaya gittiniz? Ön tarafa gelin yüzünüzü görelim. Arkalarda oturmayın.
BDP'li Sakık: MİT operasyonunun nedeni Oslo görüşmeleriyse karşıyız
Sonra gittiniz Süleymaniye'de yaptınız, hatta Kandil'de yaptınız. Türkiye'de birçok görüşme yaptınız. Şimdi tekrar bu görüşmeleri yapmak zorundasınız.
Bakan Akdağ: Muhalefet, gerginlik peşinde
Gittiniz Meclis'in kürsüsünü işgal ettiniz, orada Meclis'in çalışmalarını engellediniz, bundan millete bir hayır gelir mi?” diye sordu. İç tüzüğü değiştirmekle meclisin işlerin biraz daha hızlı yürümesini istediklerini anlatan Akdağ, “Mecliste kanunlar değiştirilirken kim neyi konuşuyor
Uludere’de yeni görgü şahitleri ortaya çıktı
Davut Encü, TBMM Araştırma Komisyon üyelerinin kendilerine sorduğu sorularla ilgili olarak da şunları söyledi: "Komisyon bize şunları sordu: 'Ne zaman gittiniz? Yolda kimse ile karşılaştınız mı? Heron üstünüzde miydi?
Uludere'de yeni görgü tanıkları ortaya çıktı
Komisyon bize şunları sordu: Ne zaman gittiniz, yolda kimse ile karşılaştınız mı, Heron üstünüz de miydi, gelirken kaç araçla geldiniz, top sesini duydunuz mu, olay esnasında ne yaptınız, paniklendiniz mi, sıfır noktasında ateş açıldığında siz o esnada ne yaptınız
"Baş ağrısı için kullanılan ağrı kesici, beyin kanamasına neden olabilir"
Şilek, "Sabah uyandınız, işe gittiniz ve çok önemli bir toplantıya girmek üzeresiniz ancak dayanılmaz bir baş ağrınız var. Daha sağlıklı bir toplantı geçirmek için kendi sağlığınızı riske atarak hemen bir ağrı kesici almak en pratik yol gibi gelir size.
Kamalak: Suriye’ye Esed’e destek amacıyla gitmedik
Suriye’ye, akan Müslüman kanının durması için gittiklerini dile getiren Kamalak şu açıklamalarda bulundu: “Niçin Suriye’ye gittiniz diye soranlara cevap veriyorum. Saddam’ı etkisiz kılmak amacıyla Irak’ta olduğu gibi Suriye’de de Esed’ı etkisiz kılmak için 1,5-2 milyon Müslümanın kanı dökülsün istiyor musunuz?
SP Genel Başkanı Kamalak: Davasını bırakanlar ruhen ölüdür
Ey kardeşlerim, siz Milli Görüş'ten ne gibi kötülük gördünüz, ne gibi yanlış yaptı ki bırakıp gittiniz. Şunu açık ve net olarak ifade edelim ki dünyada en acınacak insan ülküsünü yitiren, idealini kaybeden, davasından vazgeçen kişinin halidir.
Hakem Mete Kalkavan, hem işinin hem sahanın patronu
Siz bir de UEFA'nın yetenekli hakemler için açtığı CORE Kursu'na gittiniz. Oraya seçilmenizden söz eder misiniz? UEFA'nın bu projesinin Türkçe açılımı "Hakemliği Mükemmelleştirme Projesi." UEFA, üyesi olan 53 federasyondan 30 yaş civarı 1 hakem ve 2 yardımcı hakemin kursa gönderilmesini istiyor.
AK Partili Çelik: CHP, yargının siyasallaşması konusunda da özeleştiri yapmalı
' Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, daha birkaç ay önce siz gittiniz, Kuşadası'nda Mahmut Esat Bozkurt'un adını verdiğiniz parkı açtınız. Onun heykelinin açılışını yaptınız.
AK Parti'li Çelik: CHP yargının siyasallaşması konusunda da özeleştiri yapmalı
’ Ama daha birkaç ay önce Sayın Kılıçdaroğlu, siz gittiniz Kuşadası’nda Mahmut Esat Bozkurt’un adını verdiğiniz parkı açtınız. O’nun heykelinin açılışını yaptınız.