gökçen enç

Ertuğrul Günay: Kimsenin yaşam ve hayat tarzıyla meşgul değiliz
Antalya Milletvekili Menderes Türel, Eski Milli Savunma Bakanı ve Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, Antalya Milletvekilleri Sadık Badak, Hüseyin Samani, Gökçen Enç ve Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, ilçe belediye başkanları ile parti teşkilatı katıldı.
Türel:Ne zaman ülkede güzel işler olsa karanlık güçler devreye giriyor
Abdurrahman Arıcı, AK Parti Antalya milletvekilleri Sadık Badak, Hüseyin Samani ve Gökçen Enç ile İl Başkanı Mustafa Köse, İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu, belde belediye başkanları, köy muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, köy muhtarları, çevre
Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nin temeli atıldı, 1 Ocak’ta açılacak
Başkan Yardımcısı Menderes Türel, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Milletvekilleri Hüseyin Samani, Gökçen Enç ve diğer protokol üyelerinin katılımıyla temel atma töreni gerçekleştirildi.
Miletvekili Enç: Anneler bölücü fraksiyonlara karşı çocuklarını korusun
ANTALYA - AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, terör sorununu çözeceklerini söyledi. Sorunun çözümünde annelerin önemli bir yeri olduğunu anımsatan Enç, çözüm sürecini sabote etmeye yönelik provakatif eylemleri kınadı.
Türel: Biz hizmet ederken, muhalefet ortalığı karıştırmaya çalışıyor
Kepez Arena’da düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Menderes Türel, Parti Milletvekili Gökçen Enç, İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursu ve diğer parti üyeleri katıldı.
Side Belediye Başkanı Uçar: Büyükşehir Yasa Tasarısı turizmi karartan bir yasa
Tayyip Erdoğan'ı doğru bilgilendirmedikleri için Antalya milletvekilleri Vecdi Gönül, Mevlüt Çavuşoğlu, Menderes Türel, Sadık Badak, Hüseyin Samani ve Gökçen Enç'in suçlu olduğunu savundu. Uçar, sözlerini şöyle sürdürdü:
Çavuşoğlu: Serbest piyasada yatak artışının kısıtlanmasına karşıyım
AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ve Gökçen Enç, yaz programı kapsamında Alanya'da bazı ziyaretlerde bulundu. Çavuşoğlu ve Enç, daha sonra Alanya'da yapımı süren huzurevi ve devlet hastanesi inşaatını, Alanya Devlet Hastanesi Bölge Hastanesi'nin inşaatını ve İlçe
Milletvekili Enç: Kahraman bir subayımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz
ANTALYA - AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, kahraman bir Türk subayını ülke savunmasında şehit vermenin derin üzüntüsü içinde olduklarını söyledi. Hakkari Şemdinli'de şehit olan Jandarma Üsteğmen Ahmet Ozan Şarlak'ın Manavgat Külliye Camii'ndeki cenaze merasime katılan Milletvekili Enç, vatan savunmasında kahramanca
Şehit Üsteğmen Şarlak, dua ve gözyaşı ile toprağa verildi
Orgeneral Bekir Kalyoncu, Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Manavgat Garnizon Komutanı Metin Alkay, AK Parti Antalya milletvekilleri Sadık Badak ve Gökçen Enç, MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, CHP Antalya milletvekilleri Yıldıray Sapan ve Osman Kaptan, şehit babası Uğur Şarlak, şehit annesi Gülderen Şarlak, şehit yakınları
Bakan Şahin: Kızların okullaşma oranını yüzde 68'e çıkardık
Programa Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ile AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç'te katıldı. (CİHAN)
Ünal: İstanbul Sözleşmesi ile kadına yönelik şiddetin önüne daha etkin geçilecek
AK Parti'li kadınlar olarak çok duyarlı olduklarını belirten Ünal, sorunlarını TBMM gündemine taşınmasında partilerinden Antalya'da kadın milletvekili Gökçen Enç'in bulunmasının kendileri için bir şans olduğunu söyledi.
Ünal: Kadına şiddetin önüne geçilmede toplumsal güçbirliği yapmalıyız
Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ve Milletvekili Gökçen Enç'in çok duyarlı olduğunu kaydetti. Kadına karşı şiddetin önüne geçmede, toplumsal güçbirliğinin şart olduğunu belirten Ünal, kocasından ve yakın çevresinden şiddet gören kadınların koruma altına alınması
Antalya’ya yapılacak stadyum için en uygun yerin 100. Yıl olduğu düşünülüyor
Toplantıya AK Parti Milletvekilleri Vecdi Gönül, Menderes Türel, Sadık Badak, Hüseyin Samani, Gökçen Enç, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Medical Park Antalyaspor
AK Partili kadınlar Bakan Şahin'le görüşerek sorunlarını anlattı
TBMM'de AK Parti'nin 46 kadın milletvekili olduğunu hatırlatan Ünal, partilerini, Meclis'te kadın vekil olarak Antalya'dan Gökçen Enç'in temsil ettiğini kaydetti. (CİHAN)
AK Parti'liler, Meclis'te vekillerini ziyaret ederek sorunları anlattı
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, Menderes Türel, Sadık Badak, Hüseyin Samani ve Gökçen Enç'in temsil ettiğini hatırlatan Tığlı, turizm şehrinin sorunlarına çözüm bulmada milletvekilleri ile her zaman irtibat halinde olacaklarını kaydetti.
AK Partili hanımlar köy ziyaretleri ile sorunları yerinde tespit ediyor
Sorunlarının Ankara nezdinde çözümünü ise Antalya Milletvekilimiz Gökçen Enç'le birlikte yapacağız." dedi. (CİHAN)
AK Partili kadınlar sorunlarına duyarlı
kadına şiddet konusunda toplumsal güç birliğinin şart olduğunun altını çizen Ünal, sorunların çözümü ve TBMM'ye taşınmasında AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç'le her zaman irtibat halinde olduklarını söyledi.
Milletvekili Enç:Menderes'in asılması Türk demokrasisi adına kara bir leke
ANTALYA - AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, Adnan Menderes ve bakanlarının idam edilmesinin Türk demokrasisi üzerinde duran kara bir leke olduğunu söyledi. Antalya'nın Manavgat ilçesinde AK Partili kadınlarla buluşan milletvekili Gökçen Enç, yaptığı açıklamada 27 Mayıs askeri darbesi sonrası, Eski DP Genel Başkanı ve
AK Parti Manavgat Kadın Kolları Başkanlığına Ünal seçildi
Kongreye, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kaplan ve AK Partili belde belediye başkanları katıldı. Kongrede bir konuşma yapan Milletvekili Gökçen Enç, Antalya'da partilerinin 110 bin kayıtlı üyesi olduğunu, bunun 33 binin kadın olduğunu söyledi.
Manavgat'ta AK Parti'li belediyeler yatırımlarını ortak akılla yapıyor
Vecdi Gönül, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi(AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Menderes Türel, Sadık Badak, Hüseyin Samani ve Gökçen Enç'le birlikte koordineli çalışacağı ifade edildi.
AK Partili Enç:Başbakanımız Somali'ye giderek insanlığın ölmediğini gösterdi
ANTALYA - AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, Somali'ye yardım etmenin bir insanlık görevi olduğunu söyledi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın son 20 yıldır hiç bir dünya liderinin gidemediği Somali'ye gitmesinden onur ve kıvanç duyduğunu belirten Gökçen Enç, Anadolu insanınında
AKDİM ve HAMLE’nin diyalog iftarında dostluk ve kardeşlik mesajları verildi
Başmüzakereci Egemen Bağış, Avrupa Parlamenter Meclis Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, milletvekilleri Menderes Türel, Hüseyin Samani, Gökçen Enç, protokol üyeleri ve davetliler katıldı.
Bakan Bağış: Türkiye’nin aydınlık geleceğini terör karartamayacaktır
Başmüzakereci Egemen Bağış, Avrupa Parlamenter Meclis Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milletvekilleri Menderes Türel, Hüseyin Samani, Gökçen Enç, protokol üyeleri ve davetliler katıldı.
Kepez Ramazan etkinliklerinde Konyalılar program düzenledi
Hüseyin Cengiz, kendilerine böyle bir ortamda Konyalılar olarak bir araya gelebilme fırsatı verdiği için Başkan Tütüncü’ye, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç’le birlikte teşekkür plaketi takdim etti.
Antalya'da ilk doğalgaz Kepez'in 5 mahallesine verildi
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, AK Parti Antalya Millekvekili Gökçen Enç, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Meclis üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Elif Derya Canbulut ve Olimpos Gaz yetkilileri, birlikte doğal gazı ateşleyen butona basarak Kepez ilçesine ilk doğal gazı vermiş oldu.
Çavuşoğlu: Terörün kökünü kazıyacak çalışmaların sonucu yakın
Öğretmenevi salonunda düzenlenen iftar yemeğine AK Parti milletvekilleri Mevlüt Çavuşoğlu, Menderes Türel, Hüseyin Samani ve Gökçen Enç, İl Başkanı Mustafa Köse, kadın ve gençlik kolları başkanları, meclis üyeleri ve Gazipaşa ilçe teşkilatı katıldı.
AK Parti Kepez Gençlik Kolları Başkanlığı'na Akbaş yeniden seçildi
Kongreye Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül, AK Parti milletvekilleri Menderes Türel, Hüseyin Samani, Gökçen Enç, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri katıldı.
Kepez Belediyesi çalışanları, milletvekilleri ile iftarda buluştu
Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve hizmet binası önünde verilen iftara Milli Savunma eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Vecdi Gönül ve Gökçen Enç ile AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile belediye personeli katıldı.
Babacan: Dünyadaki türbülansa rağmen Türkiye’nin risk göstergeleri olumlu
yemeğe, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekilleri Sadık Badak, Menderes Türel, Hüseyin Samani, Gökçen Enç ve çok sayıda işadamı da katıldı.
AK Parti Antalya milletvekilleri stadyum için arama konferanslarına başlıyor
tartışılan stadyum problemine çözüm bulabilmek için AK Parti Mmilletvekilleri Vecdi Gönül, Mevlüt Çavuşoğlu, Menderes Türel, Sadık Badak, Hüseyin Samani ve Gökçen Enç tarafından organize edilen arama konferansının ilki 13 Ağustos Cumartesi günü Antalya Kent Konseyi’nde gerçekleştirilecek.
AK Parti milletvekilleri Antalya Stadyumu için bir araya geldi
Mustafa Köse’nin koordine ettiği toplantıya, AK Parti milletvekilleri Mevlüt Çavuşoğlu, Sadık Badak, Menderes Türel, Hüseyin Samani, Gökçen Enç’in yanı sıra İl Teşkilat Başkanı Ali Çetin ve Kadın Kolları İl Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan da katıldı.
Samani: Başbakan'ımız gençlere çok güveniyor
dönem TBMM'de 30'un üzerinde genç milletvekilin bulunduğunu belirten Hüseyin Samani, kadın milletvekilleri Gökçen Enç'in de genç vekiller arasında yer aldığını kaydetti. Antalya'nın Manavgat ilçesinde gençlik kollarını ziyaret eden Samani, yeniden gençlik kolları başkanı seçilen Fatih Kaplan'ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi
Fatih Kaplan, yeniden AK Parti Manavgat Gençlik Kolları Başkanı seçildi
AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, Hüseyin Samani, İl Başkanı Mustafa Köse, İlçe Başkanı Nejat Tığlı, Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Hıfzullah Şahbaz, İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Ümmü Gülsüm Cengiz'in
Gökçen Enç: TBMM'de kadınların sesi ve soluğu olacağım
ANTALYA - AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, 24. Dönemde TBMM'de Antalya'da kadınların sesi ve soluğu olacağını söyledi. 12 Haziran seçimleri sonrası Antalya'nın Manavgat ilçesine, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümmü Gülsüm Cengiz'e teşekkür ziyaretinde bulunan Milletvekili Gökçen Enç
Bakan Gönül: Sahillerde de AK Parti'nin var olduğunu gösterdik
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Antalya milletvekilleri Menderes Türel, Sadık Badak, Hüseyin Samani ve Gökçen Enç Manavgat'ta partililerle birlikte teşekkür yemeğinde bir araya geldi.
Seçimde birinci olan AK Parti gözünü Manavgat Belediyesi'ne dikti
Kadın milletvekili adayı Gökçen Enç'in, 24. Dönem TBMM'de görev yapacak olmasından çok mutlu olduklarını belirten Cengiz, yeni dönem Meclis'te partilerini 45 kadın vekilin temsil edeceğini kaydetti. Cengiz'in konuşmasının sonunda partililer, AK Parti'nin seçim müziği Haydi Bidaha'yı hep beraber seslendirdi.
Antalya’da 6 milletvekili çıkaran AK Partililer kutlama yapıyor
sıra milletvekili adayı Gökçen Enç’in de katıldığı kutlamalar devam ediyor. Milletvekili seçilmesine kesin gözüyle bakılan Gökçen Enç, kendisinin Antalya’nın daha önce MHP’den seçilen Nesrin Ünal’dan sonra ikinci kadın milletvekili olduğunu söyledi
Antalya’nın Aksu ilçesine öğretmen adayları için yurt yapılıyor
Fabrikalar Caddesi üzerinde yapılacak yurdun temel atma törenine Antalya eski Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti eski Kadın Kolları Başkanı Gökçen Enç ve Antalya Rasanet Vakfı üyeleri katıldı.
AK Partili Samani: CHP,MHP ve BDP ittifak yapıyor
Korkuteli ilçesinin ardından Muratpaşa ilçesine gelen Samani’ye milletvekili adayı Gökçen Enç de eşlik etti. CHP’nin seçilebilecek bir noktada kadın adayının olmamasını eleştiren Enç, “AK Parti’nin dışında hiçbir parti, Antalya’da seçilebilecek sıradan kadın aday göstermedi.
AK Partili Enç'ten seçmenlere: Oy verirken sağ duyulu olun
ANTALYA - AK Parti Antalya milletvekili adayı Gökçen Enç, vatandaşlardan oy verirken sağduyulu olmalarını istedi. Seçim çalışmaları kapsamında Muratpaşa ilçesine bağlı Çağlayan Mahalle’sinde esnafı ziyaret eden Enç, hangi partiye oy verecekleri konusunda karar veremediğini söyleyen
Gökçen Enç: Kılıçdaroğlu'nun hedefi Baykal'dan bir puan fazla oy almak
ANTALYA - AK Parti Antalya milletvekili adayı Gökçen Enç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, partisinin eski genel başkanı Deniz Baykal’dan bir puan fazla oy almayı hedeflediğini söyledi.Seçim çalışmalarına devam eden Enç, AK Parti milletvekili adayı Ahmet Şahin ile Aspendos Bulvarı üzerinde bulunan esnafı ziyaret etti.
Samani: Milliyetçilik, sloganlarla değil hizmetle olur
Mehmetçik ve Topçular mahallelerini AK Parti Antalya milletvekili adayları Gökçen Enç ve Ahmet Şahin ile birlikte ziyaret eden Samani, Kırcami bölgesinde 14 mahalleyi ilgilendiren imar sorununa yönelik soruları cevaplandırdı.
AK Partili Enç: Türkiye'nin sivil anayasaya ihtiyacı var
ANTALYA - AK Parti Antalya milletvekili adayı Gökçen Enç, 1982 Anayasası’nın millete dar geldiğini söyledi. Enç, Türkiye’nin sivil anayasaya ihtiyaç duyduğunu kaydetti.
AK Partili adaydan seçmene: CHP’ye oy verirsen ülke yangın yerine döner
ANTALYA - AK Partili milletvekili adayları Gökçen Enç, Veysel Dalmaz ve İbrahim Türkiş, Antalya’nın Finike ilçesinde toptancı halini ve pazar esnafını ziyaret etti. Finike Toptancı Hal’indeki ziyaret sırasında bir kadın esnafın “Oyumu neden AK Parti’ye vereyim?
Enç: CHP iktidar olsa, ülke 2002 yıllarındaki günlerine ger döner
ANTALYA - AK Parti milletvekili adayı Gökçen Enç, CHP iktidar olsa ülkenin 2002 yıllarındaki günlerine geri döneceğini söyledi. Seçim çalışmalarına devam eden Enç, Manavgat ilçesine bağlı Side Beldesi’nde Gençlik Merkezi Halk Eğitim destekli dikiş nakış kursunu ziyaret etti.
AK Parti adayı Enç: 12 Haziran seçimlerinin kaderini kadınlar belirleyecek
ANTALYA - AK Parti Antalya milletvekili adayı Gökçen Enç, politikada popülist söylem ve içi boş seçim vaatlerinde bulunmanın seçim sonrası yeni sivil bir anayasa yapımıyla tarihe karışacağını söyledi.
AK Partili adaylar Kaş ve Demre'de
ANTALYA - AK Parti milletvekili adayları Hüseyin Samani ve Gökçen Enç, seçim çalışmaları kapsamında Kaş ve Demre ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundu. Önce Kaş ilçesinin Gömbe beldesini ziyaret eden AK Partili adaylar burada halka seslendi.
Yoksullarla kardeş aileler buluştu
Öte yandan, gönüllülerin buluşturulduğu programa AK Parti Antalya Milletvekili adayı Gökçen Enç ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan da katıldı. (CİHAN)
AK Parti İl Başkanı Köse: Vecdi Gönül, adaylarımıza kaptanlık yapacak
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, milletvekilleri Sadık Badak ve Abdurrahman Arıcı, eski İl Başkanı Hüseyin Samani, eski İl Kadın Kolları Başkanı Gökçen Enç ile Veysel Dalmaz, Osman Akman, Abdullah Cengiz, Ahmet Şahin, İbrahim Türkiş, Gülderen Gültekin, Hakkı Beşkazalı hazır bulundu.
Kepez Belediyesi şehircilik ve teknoloji fuarında yatırımlarını tanıtıyor
Standı gezen AK Parti İl ve Kepez İlçe teşkilatları ile AK Parti milletvekili adayları Hüseyin Samani ve Gökçen Enç’e de yaptığı hizmetlerle ilgili brifing verdi. AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse AK Parti Hükümeti’nin yaptığı yatırımlarla Antalya’nın vizyon bir kent haline geldiğini kaydetti.