günseli

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri'nde markalaşma anlatıldı
Marketing Anadolu Platformu Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu'nun moderatörlüğündeki eğitim toplantısı Ströer Kentvizyon ile Pepsi&Co Türkiye ana sponsorluğunda ve Unilever, Şekerbank, NT, Localtime desteğiyle gerçekleştirildi.
NT’den Ankara şirketlerine marka eğitimi
Etkinlikte söz alan Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, eğitimlerin yapıldığı her şehrin kalkınma raporlarını okuduğunu, kanaat önderleri ile görüştüğünü ifade etti.
Şekerbank Yönetim Kurulu Başkanı Göktan:Amacımız sürdürülebilir kalkımaya destek
Moderatörlüğünü Gazeteci Yazar Günseli Özen Ocakoğlu’nun yaptığı panele Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü İletişim Koordinasyon ve Finansman Daire Başkanı Hakan Akçin, Pazarlama ve Marka Danışmanı Dilek
Anadolu girişimcilerine markalaşmanın yolu semineri
Yarım gün süren etkinliğin açılış konuşmasını Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu yaptı. Konuşmasında Mektep Eğitimleri’nin amacı hakkında bilgi veren Ocakoğlu, “Amacımız ülkemizde başlayan markalaşma hareketine katkı sağlamak ve ivme kazandırmak.
'Gönül Elçileri Projesi, muhtaç insanlara el uzatılan büyük kardeşlik hamlesi'
İzmir Yeni Oluşum Derneği Başkanı Günseli Esma Türkoğlu ise Vanlıların kendilerini çok sıcak karşıladıklarını ve bağırlarına bastıklarını söyledi. Türkiye’nin en batısından en doğusuna kardeşlik için geldiklerini aktaran Türkoğlu, kardeşliği sadece bir ziyaretle bırakmak istemediğini belirterek, Vanlı aileleri de en
Sanat tarihçisi Prof. Aslanapa son yolculuğuna uğurlandı.
Törene, Aslanapa’nın eşi Günseli Selma Aslanapa, kızları Ayşe Çiğdem Bay ile Fatma Banu'nun yanısıra akademisyenler, öğrenciler ve sevenleri katıldı. Üniversitedeki törende konuşan Rektör Yardımcısı Prof.
Pepsico Kurumsal İletişim Müdürü Şinik, GAMEP üyeleriyle bir araya geldi
kapsamında Gaziantep’e gelen Pepsico Güneydoğu Avrupa Bölgesi Kurumsal İletişim Müdürü Didem Şinik, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci-Yazar Günseli Özen Ocakoğlu ve Marka Danışmanı Cüneyt Devrim, GAMEP üyeleriyle yemekli toplantıda bir araya geldi.
Anadolu'da kurumsallaşma ve markalaşma eğitimleri başladı
Bir tam gün süren etkinliğin açılış konuşmasını Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu yaptı. Konuşmasında Mektep Eğitimleri’nin amacı hakkında bilgi veren Ocakoğlu, “Ülkemizde başlayan markalaşma hareketine katkı sağlamak ve ivme kazandırmak amacımız.
Anadolu Kitap Fuarı, 30 Nisan’da kapılarını açıyor
Toplantıya, Todays Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, Zaman Gazetesi Yazarı Günseli Özen Ocakoğlu, Yazar İsmail Kapan, Şair-yazar Cumali Ünaldı, Senarist Ahmet Turgut, Gazeteci Kerim Ulak, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, İl Özel İdare Genel
Antalya'da yoksul kadınlara kredi kartı verilecek
Günseli Akaydın’ın da katıldığı program sonunda AGİDER yöneticileri, Akaydın çiftine plaket ve çiçek verdi. (CİHAN)
Yazar Ocakoğlu’nun babası son yolculuğuna uğurlandı
İSTANBUL - Zaman Gazetesi ekonomi yazarı Günseli Özen Ocakoğlu’nun babası Niyazi Özen (87) son yolcuğuna uğurlandı. Şişli Cami’inde kılınan cenaze namazının ardından Özen, defnedilmek üzere Yeni Ayazağa Mezarlığı’na götürüldü.
Aksu Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi törenle açıldı
Günseli Akaydın, CHP İl Başkanı Devrim Kök, CHP’li ilçe başkanları, meclis üyeleri, bürokratlar ve vatandaşlar katıldı. (CİHAN)
Hrant Dink İzmir’de anıldı
Burada Dink için saygı duruşunda buluna grup adına basın açıklaması okuyan Günseli Kaya, “Onsuz, özlemle ve adalet arayışıyla 6 uzun yıl geçti. Müsamere, yani cinayet davası sonuçlanalı bir yıl oldu.
'Marka Şehrin Markaları' ödül töreni yarın
İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Gaziantep’te eğitim çalışmalarını sürdüren üniversitelerin rektörleri, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Ocakoğlu, Ajans Press ve merkezi Amerika’da bulunan Nielsen Grubun yetkilileri, ulusal televizyon kanallarının program yapımcıları, Gaziantepli sanayiciler, yerel
Bakan Yıldırım: Bilişimde büyüme yüzde 20'lerin altına düşmedi
IBM Küresel Teknoloji Hizmetleri Bölüm Müdürü Günseli Zeren de merkezin IBM'in dünyada yatırım yaptığı 13 merkezden biri olduğunu söyledi. Zeren, "IBM'in ülke genelinde teknoloji kullanımını yaygınlaştırarak kalkınmaya destek olma stratejisi doğrultusunda İstanbul ve Ankara'dan sonra üçüncü şubesi için il olarak
'Yazın yıpranmış cildi tazelemek için nemlendirici kullanmak şart'
Günseli Şefika Pancar, nemlendirmenin güneş ve dış faktörlerin etkisiyle yıpranmış cilt için büyük önem taşıdığını belirterek şu bilgileri verdi: " Cilt bakımı ise bilinçli ellerde yapılmalıdır. Örneğin her cilde buhar banyosu iyi gelmeyebilir.
Ocakoğlu: Sağlıksız damacanalar gibi sahtekar siteler de ifşa edilsin
Yönetim ve pazarlama alanında faaliyet gösteren Marketing & Management İnstitute (MMI) Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, söz konusu sitelerin, insan sağlığını tehdit eden su damacanaları gibi ifşa edilmesini istedi.
Müşfik Kenter, sevenlerini ağlattı
Günseli Kılınç tarafından tedavi altına alınan, ülkemizin değerli sanatçılarından Müşfik Kenter tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde solunum ve dolaşım yetersizliği nedeniyle saat 16.20’de hayatı kaybetmiştir.
Mesleklere kod veren SGK, alınan ücretin beyan edilmesini sağlayacak
 Rota Yayınları’ndan çıkan kitabın Yayın Yönetmenliği’ni Günseli Özen Ocakoğlu yaptı. Fatih Acar, 25 yıl içinde yaşadığı olaylardan da örnekler verdiği kitabında, bürokrasinin nasıl davranması gerektiğini, devletin soğuk yüzünü değil de sıcak yüzünü göstermeye çalıştığını belirterek
Başörtülü mağdur öğrenciler ve tanıklar tek tek hakime yasakçı hocayı anlattı
Tanık öğrencilerden Fatma Günseli Yaşar ile Filiz Dursun da Rennan Pekünlü'nün kapıda başörtülü öğrencilerin fotoğraflarını çekerek içeri almadığını ifade etti. Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim üyelerinden Doç.
Alevi ve Sünniler, annelerin annesi Hz. Fatma'yı birlikte andı
Yeni Oluşum Derneği Başkanı Günseli Esma Türkoğlu da Hz. Fatıma'nın insanlığın anası, iyilik denizinin incisi olduğunu belirterek, kendisini rehber edindiklerini söyledi. Gecede Harmandalı Cemevi'nden Zakiri Şahmerdi Şimşek, mersiye ve deyişler okudu.
Malatya’da kitap günleri başladı
etkinlikleri kapsamında kentte bulunan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdür Yardımcısı Mehmet Kamış, Aksiyon Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Korucu, Yazarlar Günseli Özen Ocakoğlu, Abdurrahman Dilipak, da onur konukları olarak törendeydi.
Ressam Ahmet Güneştekin, Batman'da
Batman Valiliği tarafından organize edilen ve sanat tarihçilerinden Yalçın Sadak, Günseli İnal ile Prof. Dr. Kaya Özsezgin’in konuşmacı olarak katıldıkları panelin moderatörlüğünü gazeteci Mahmut Övür yaptı.
Tahkim Kongresi'nde yatırım uyuşmazlıkları konuşuldu
Günseli Öztekin Gelgel başkanlık etti.Dünyaca ünlü tahkim uzmanlarının yanı sıra Türkiye’den de Prof. Dr. Nuray Ekşi, Dr.
LC Waikiki patronundan şirketlere: 2012'de korkulan olmadı, tedbiri bırakmayın
Programın sonunda Tema Mağazacılık LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük’e ve Zaman Gazetesi Ekonomi Yazarı Günseli Özen Ocakoğlu’na Belediye Başkanı Salih Hızlı ile Başkan Yardımcısı Ömer İşçi Çiçek tarafından zeytin hediye paketi takdim edildi.
Engelli çocuklar ilk kez ata binmenin heyecanını yaşadı
Günseli Bülent Akınsal İlköğretim Okulu’nda 50 çocuk Atlı Polis Birliği’ne bağlı çiftlikte ata bindi. At binmenin heyecanını yaşayan çocuklardan bazıları korkularını polis ağabeylerinin ellerini tutarak atmaya çalıştı.
Antalya'da yarısı engelli 100 çocuk birlikte tatil yapıyor
Birlikte portakal toplayacak, ata binecek, piknik yapacak, sinemaya gidecek, Aspendos’u gezecek, bowling oynayacak ve Dr Günseli Bülent Akınsal İlköğretim Okulu’nun sanatsal gösterisini izleyecek. Proje 7 Aralık Çarşamba günü Kepez Belediyesi Spor Salonu’nda düzenlenecek olan kompozisyon yarışması ödül töreni ve Emre Aydın konseri ile sona erecek.
Çorlu - Sakar Projesi etkinliklerinin ikincisi Bulgarista'nda yapıldı.
Çorlulu ressamlar, Günseli Ayan, Tezcan Bahar, Lütfiye Aydoğdu Bahar, Filiz Öz, F. Uğurlu Karaca'ya ait resimlerin ve heykeltraş Ersin Alyakut’a ait heykellerinin yer aldığı sergi, 1894 Kiril ve Metodi Kültür ve Sanat Merkezi'nde bulunan
Denizli Devlet Tiyatrosu perdelerini 'Kantocu' ile açıyor
Haldun Dormen'in yazıp yönettiği oyunun dekor tasarımı Osman Şengezer, kostüm tasarımını Gül Emre, ışık tasarımını Osman Uzgören yaparken, müzik Serpil Günseli’ye, şarkı sözleri Zeynep Talu’ya koreografisi Nebi Birgi'ye ait.
Turizmciler kimlik fotokopisi konusunda ne yapacağını şaşırdı
Günseli Aydın ile çok sayıda sektör temsilcisi katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı İşler, fiili uygulamayla evrak üstündeki uygulamanın örtüşmediğini, müşterinin doldurup imzalaması istenen evrakta 24 soru bulunduğunu, sezonun
Antalyalılara ücretsiz vals ve zeybek kursu
Antalyalıların yoğun ilgisini gören proje sonunda onlarca çift, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ve eşi Günseli Akaydın’ın katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’nda vals yapıp, zeybek oynamıştı.
Altın Portakal korteji halkla sanatçıları buluşturacak
Antalya Büyükşehir Belediyesi ve AKSAV Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akaydın ile ve Günseli Akaydın’ın öncülük edeceği festival korteji, Antalya Kültür Merkezi (AKM) önünden başlayacak. Sakıp Sabancı Bulvarı, 100.
İnteraktif pazarlama IPZ’de masaya yatırılacak
Zirvenin konsepti ile ilgili bilgi veren MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, “Artık geleneksel/interaktif pazarlama ayrımı tamamen geçerliliğini yitirdi. Bugün pazarlama süreçlerine interaktif mecrayı dahil etmeyen bir markanın hayatta kalması mümkün olmadığı gibi, bunu görmezden gelen bir pazarlama profesyonelinin de kariyeri
Tarihi hamamda kurs görüp hayata bağlanıyorlar
Muradiye Özürlüler Eğitim ve Kültür Merkezi Sorumlusu Günseli Altınoğlu, merkezde engelli vatandaşların hem sosyalleşmesine, hem de meslek edinmelerine zemin hazırladıklarını kaydetti. Kursların ücretsiz verildiğini dile getiren Altınoğlu, mezun olan öğrencilerin farklı alanlarda iş hayatına atılmasının sevincini yaşadıklarını söylüyor.
Rektör Omay: Bölgesel sinerji oluşturmak istiyoruz
Omay, İngilizce dil laboratuarını, kütüphaneyi,sınıfları, ünlü ressam Günseli Kato’ya ait sergiyi ve mühendislik laboratuarını gezerek Rektör Prof. Dr. Adnan Kısa’dan bilgi aldı.
Engelli gençler askere uğurlandı
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ile eşi Günseli Akaydın ve ailelerin katıldığı törende Antalya 3. Er Eğitim Tugay Komutanlığı’nda bir günlük temsili askerlik yapacak engelli gençler örf ve adetlere göre uğurlandı.
Başarılı iş kadınları tecrübelerini diğer kadınlarla paylaştı
Moderatörlüğünü gazeteci yazar Günseli Özen Ocakoğlu'nun yaptığı panel, Denizli Polisevi'nde düzenlendi. Panelde "Her Şey Aşk’tan" mağazalarının sahibi Eser Basralı, Muteks Mutlubaşlar Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Mutlubaş, cam tasarımcısı Ömür Duruerk ve Suteks Tekstil Yönetim
CHP Gaziantep İl Teşkilatı Zirve Üniversitesi’ni ziyaret etti
CHP heyeti, önce üniversitenin dil laboratuarı, fizik laboratuarı, kütüphane, ünlü ressam Günseli Kato’ya ait resim sergisini, anfi ve sınıflarını gezerek Rektör Prof. Dr. Adnan Kısa’dan üniversite bölümleri hakkında bilgi aldı.
Engelli çocuklar 23 Nisan’ı erken kutladı
ANTALYA - Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde engelli öğrencilerin eğitim aldığı Dr. Günseli Dr. Bülent Akınsal İlköğretim ve İş Okulu’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bir gün önce kutlandı.
Helen Rose Ebaugh’un imza gününde binlerce İzmirli kuyruk oldu
İmza için sıra bekleyenlerden Günseli Türkoğlu ise, "Kitabı daha önce alıp okumuştum. Çok beğendim ve etkilendim. Amerikalı bir sosyoloğun bu hareketi incelemesi çok önemli; kendisiyle de görüşmek üzere geldim.
Gençler iletişim projeleri ile yarışacak
İletişim fakültesi öğrencilerinin katılacağı yarışmada birinciyi Ali Taran, Mümin Sekman, Ediz Hun, Fatoş Karahasan ve Günseli Özen Ocakoğlu’ndan oluşan jüri belirleyecek. Yarışmaya başvurmak isteyenler; ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı veya yangın yalıtımını tek tek ele alabileceği gibi sadece yalıtıma tümel bir bakışla değinebiliyor
BİK Genel Müdürü Atalay: Basın, iftira, şantaj ve yalan habere başvurmamalı
Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu’nun yönettiği seminerde yerel basının reklamdan aldığı payın nasıl yükseltilmesi gerektiği konuşuldu. Günseli Özen Ocakoğlu, 9 milyon dolarlık reklam pastasının yüzde 60’ını İstanbul, yüzde 40’ını da Anadolu basının aldığını belirtti.
İzmir Avrupalı belediye başkanlarını ağırlayacak
Kemalpaşa Belediye Meclis Üyesi Günseli Özbek ve İl Genel Meclisi Üyesi Fikret Güç de yedek delegeler arasında yer alıyor. (CİHAN)
İzmirli iş adamları Zirve Üniversitesi’ni ziyaret etti
Görüşmenin ardından konuklara dil labaratuarı, kütüphane, sınıflar, yemekhane ve Günseli Kato’nun eserlerinin yer aldığı sergi gösterildi. (CİHAN)
İl Jandarma Komutanı Şimşek: OSAM, Gaziantep ve Ortadoğu'ya yakışan bir proje
Üniversiteye ilk defa gelen Şimşek’e Rektör Adnan Kısa sınıfları, dil laboratuvarını ve Günseli Kato’nun eserlerinin yer aldığı sergiyi gezdirdi. Üniversitenin 5 yıl içerisindeki projeleri hakkında bilgi veren Kısa, sadece yaşam alanı olarak değil, verilen eğitimle de şehre ve ülkeye farklılık katacaklarını söyledi
Antalya'daki rehabilitasyon merkezini engelliler yönetecek
Akaydın’a, ziyaretinde, Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül, eşi Günseli Akaydın ve bürokratları eşlik etti. Engelli Rehabilitasyon Merkezi’nde, öncelikli olarak zihinsel engelli bireylere özel dersliklerde kişisel eğitim verileceğini belirten Akaydın, “Bunun yanında kişisel terapi,
'Akaydın'ın eşi Günseli Akaydın'ın gazeteciyi belediyeden kovdurduğu' iddiası
Antalya'da yerel yayın Manşet gazetesinin İstihbarat Şefi Şükrü Ağırman, Başkan Mustafa Akaydın'ın eşi Günseli Akaydın tarafından Büyükşehir Belediyesi'nden kovulduğu iddia etti. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Mustafa Akaydın'ın adı bu kez eşi Günseli Akaydın'ın karıştığı iddia edilen bir olayla gündeme geldi.
Sakıp Sabancı Sanat ödülleri sahiplerini buldu
verilen Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri bu yıl sırasıyla Resim Bölümü'nden Esra Aydın, Çağla Kurtuluş ve Gülistan Karagüzel'e; Heykel Bölümü'nden, Dilek Güney, Günseli Damla Uz ve Alpaslan Karaaslan'a; Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nden ise, Ryuko Kito, Mümine Saniye Ateş ve Filiz Hatipoğlu'na verildi.
Geri gelen kamyon, karşıya geçmek için bekleyen kadını ezdi
Bu sırada geri gelen kamyonet yolun karşısına geçmek için bekleyen Günseli Aysun'a çarptı. Kanlar içinde yere yığılan kadına ilk müdahaleyi o sırada yoldan geçmekte olan bir doktor yaptı. Nefes alması sağlanan kadının koluna serum bağlandı.
Antalya'da bin metrekarelik alana Köpek Parkı kuruldu
Günseli Akaydın, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri ile bürokratlar ve hayvan severler katıldı.