hacı ilbaş

Sivas’ta askeri uçağın düşmesi
Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş ve Sivas İl Jandarma Alay Komutanı Albay Okşin Akşit’in de hazır bulunduğu incelemeler sırasında kaza kırım ekibi daha sonra parçaları topladıktan sonra incelemek üzere Malatya’ya götürdü.
Askeri uçağın parçaları 500 metre çapındaki alana dağıldı
Kaza sonrası Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş olay yerinde incelemelerde bulundu. Kangal Kaymakamı Savaş Konak yaptığı açıklamada, saat 15.30’da ilçe jandarmanın bildirmesiyle olay yerine geldiklerini belirterek, ilçe merkezine 5 km mesafede bulunan kaza mahalline geldiklerinde pilotların durumlarının iyi olduğunu
Bakan İsmet Yılmaz'dan Vali Kemelek'e baş sağlığı ziyareti
Sivas Valisi Zübeyir Kemelek'in yanı sıra Çorum Valisi Sabri Başköy, Ak Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Tokat Bölge Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş, Çorum Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ahmet Çelik, Çorum İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, İskilip Kaymakamı Şuayip Gürsoy ve İskilip Belediye Başkanı Numan
'Çocuk Üniversitesi' ilk mezunlarını verdi
Programa Tokat Vali'si Mustafa Taşkesen, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Mustafa Baloğlu, Rektör Prof.
Şırnak'ın şehit çocukları unutulmadı
Jandarma Sınır Tugay Komutanı Tuğgeneral Hacı İlbaş, terörün gittiği her yere kan gözyaşı ve kargaşa götürdüğünü söyledi. İlbaş, "Yarattığı belirsiz ortam nedeniyle gelişmenin ve yatırımların önü tıkanmıştır.
General ve amiral 36 kişi bir üst rütbeye yükseldi
oluştu: Tümgeneral İbrahim Yaşar'ın korgeneralliğe, Tuğgeneraller Ali Lapanta ve Arif Çetin Tümgeneralliğe, Albaylar Niyazi Ertan Patır, Necdet Güngör, Hacı İlbaş, Hacı Abdullah Doğan tuğgeneralliğe yükseltildi.