hacılarlı

ORKÖY'den orman köylülerine 46 güneş enerjisi
Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Orman Köyleri Halkla İlişkiler (ORKÖY) Daire Başkanı Mahmut Aydın, İl Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu, daire müdürleri ile Hacılarlı vatandaşlar katıldı. Köy muhtarı Ahmet Konuk yaptığı konuşmada, "Devletimizin bu zamana kadar Hacılar köyümüze yapmış olduğu çalışmalardan dolayı köylülerim adına çok teşekkür ederim.
Hacılar’a 100 düve verildi
Hacılarlı vatandaşlar DSYB’nin düve seçimi ve teslimatı konusunda uzman olduğunu, düvelerini DSYB aracılığı ile almaktan memnun olduklarını ifade ettiler. Kamyonlarla Hacılara sevkiyatı yapılan düveler, son bir kez daha DSYB veterinerleri ve sağlık teknisyenleri tarafından kontrolden geçirildi.
Gül: Erciyes’teki proje şehre, bölgeye ve ülkeye önemli katkılar sağlayacak
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 76 yaşında kayak yapan Hacılarlı Hasan Mutlu ile sohbet etti. Gül, kayak sporunun yaşı dinlemediğini ve herkesin sevdiği spor olduğunu söyledi. Gül, 76 yaşında bile kayak yapan Hasan Mutlu’nun en güzel örnek olduğunu ve herkesin kayak yapmayı öğrenmesini istedi.
Hacılarlı işadamları öğrencilerle bir araya geldi
KAYSERİ - Kayseri Hacılar İlçesi Dayanışma ve Yardım Derneği tarafından burs verilen öğrenciler ile Hacılarlı işadamları bir araya geldi. Dernek tarafından düzenlenen panelde, işadamları Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak ve İpek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, öğrencilere tavsiyelerde
HADAK Başkanı Herdem: Erciyes projesinde yer alabilmenin birinci şartı iyi kayak bilmek, ikincisi dil bilmek
Başkan Herdem, burada yaptığı konuşmada, amaçlarının Erciyes projesinde Hacılarlı vatandaşların yer alabilmesini sağlamak olduğunu söyledi. Başkan Herdem, şöyle konuştu: "4 yıldır yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber Hacılar'da HADAK kulübümüzün faaliyetlerini yürütüyoruz.
AB kredisiyle 48 bayan meslek sahibi oldu
Hacılar Belediye Başkanı Ahmet Herdem, 10 ay süren bir kursun sonunda Hacılarlı hanımların da işadamları kadar başarılı olduklarını belirterek, her Hacılarlı erkeğin ardında başarılı bir hanım olduğunu söyledi.