hakkari emniyet müdürü

Bakan Şahin'in Hakkari'de kartopu keyfi
00 sularında, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, Hakkari Valisi Muammer Türker, Van Valisi Münir Karaloğlu ve Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder ile yürüyüşe çıktı. Yoğun kar yağışı altında, Bulvar ve Cumhuriyet caddelerini gezen ve kısa sürede üzeri karla kaplanan Bakan Şahin ve beraberindekiler, açık bulunan iş yerlerini
Sakarya Emniyet Müdürü Ali Bilkay, İzmir'e atandı
Kararname ile Ergenekon ve Balyoz davalarına konu olan soruşturmalarda görev alan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Tufan Ergüder, Hakkari Emniyet Müdürü olurken, İstanbul'dan birinci sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden Avni Usta Şırnak'a, Mehmet Likoğlu Şanlıurfa'ya, Ercan Çakmak Kars'a, Mehmet Altınok Bartın'a, Hayati
Bayram'da doğup Ramazan'da ölen şehidin cenazesi memleketine gönderildi
Hakkari Emniyet Müdürü Ayhan Duran ise şehit Göde'nin dün bir esnafın dükkanında, ev kiralamak isterken hain saldırı sonucu şehit olduğunu söyledi. Duran, ''Sabır ve inançla çalışmaya devam edeceğiz.
Şehit polis memuru, 15 gün sonra düğün yapacaktı
Şehit için saygı duruşunda bulunulmasının ardından Hakkari Emniyet Müdürü Ayhan Buran bir konuşma yaptı. Ardından kürsüye çıkan Van Valisi Münir Karaloğlu, “Şehidimizi cennete uğurlamak için buradayız.
Emniyet Müdürü Buran, muhtarlarla Hakkari'nin sorunlarını konuştu
Hakkari Emniyet Müdürü Ayhan Buran, merkezde görev yapan 15 mahalle muhtarına polisevinin VIP salonunda kahvaltı ikram etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı sohbetine katılan muhtarlar, il emniyet müdürünü yakından tanıma ve sohbet etme imkanı buldular.
Hakkari Polisi mobese kameralarını onarıyor
Hakkari Emniyet Müdürü Ayhan Bura'nın talimatıyla gerçekleşen onarım çalışmaları gün boyu sürdü. Şehrin değişik kesimlerinde bulunan kameraların büyük bölümü, göstericiler tarafından taşlandığı için kullanılamaz halde bulunuyor.
Zonguldak'ın yeni Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak
Zonguldak İl emniyet Müdürlüğü'ne atanmasından kısa bir süre sonra emekliye ayrılan Zonguldak İl Emniyet Müdürü Coşkun Hayal'in yerine Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak'ın atandığı öğrenildi.
Polis memurunun nikahını, BDP'li başkan kıydı
Emrah Duran ile Melek Boran'ın nikah şahitliğini de Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak ile Çevik Kuvvet Şube Müdürü Metin Şenol yaptı. Törene katılan Duran'ın arkadaşları, ömür boyu beraber olmaları için çifte kelepçe taktı.
Şehit polisin cenazesi Van'dan Ankara'ya uğurlandı
Milletvekili İkram Dinçer, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Yurdaer Olcan, Van İl Jandarma Komutanı Van Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez, Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, askeri erkan, şehit polisin silah arkadaşları ve Batman'ın Sason ilçesinde polis memuru olarak görev yapan şehit polisin ağabeyi Şafak Şentürk katıldı
Hakkari Emniyet Müdürü, polisin dövdüğü çocuğu ziyaret etti
Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, 23 Nisan günü çıkan olaylarda bir polis memurunu silahının dipçiğiyle yaraladığı Seyfi Turan'ı Van'da tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek, aileye yardım sözü verdi.