halt

Alman polisinin Türk'ü dövülmesine 'hack'li tepki
Bizim polisimizi kötülemeden önce, kendi polisinizin ne halt yediğine bakın ve gösterin! Polisiniz haddini bilmezse biz bildirmesini biliriz! Hiç bir Türk yalnız değildir!
Murat Belge: İdris Küçükömer, hatalarının farkına varmış
tezini bu tecrübe sonrası ortaya attığını ifade eden Belge, “Talat Aydemir’in darbe girişimlerinin ardından Küçükömer, bir masada Murat Sarıca’ya ‘ben ne halt ettim’ diye yakınmış.” şeklinde konuştu.
Arınç: Başkasının topundan tüfeğinden ürkmedik, şapkamızı alıp kaçmadık
Bize karşı yapılan bütün komplolar, planlar, Kafesler, Balyozlar; bilmem ne halt etmekler hepsi gitti, biz dimdik ayakta kaldık. Allah’a dayandık. Sadece ondan korktuk, başkasının topundan, tüfeğinden, bağırıp çağırmasından ürkmedik, şapkamızı alıp kaçmadık.
Özdağ: Evren ve Şahinkaya inşallah hafızamızı yitirdik raporu almaz
Darbeyi yapanlar dahi ‘darbenin bir halt’ olmadığını söylediler. Bütün darbeyi yapanlar, ‘darbeler kötüdür, demokrasi iyidir, yanlış yaptık’ ifadesini kullandı.” diye konuştu.
"Uluslararası toplumun Suriye’de kararlı tutum sergilemesini İsrail engelliyor"
Dünya ne halt yerse yesin’ diyerek pervasızlığını gösteriyor. Biz uluslararası toplumun almış olduğu bu kararları yönetime zaman tanıdığı için Suriye devrimini sonlandırmaya yönelik hamle olarak görüyoruz.
New York polis müdürü hakkında soruşturma isteği
Şehir Meclis üyesi Charles Barron, haberin ardından Kelly’yi protesto eden kalabalığa ‘‘Bunlar kendilerini ne halt sanıyorlar’’ diyerek tepki gösterdi. Bloomberg, geçtiğimiz kasım ayında yaptığı açıklama ile NYPD’nin dünyanın en büyük 7.
Kurtulmuş: Uludere'de halk devletle düşman hale getirilmeye çalışıldı
Ama bu olayın arkasındaki karanlık tertibi yapan eller kimlerse, onlar öyle bir halt işlediler ki bu memlekette halk devletle düşman hale getirilmeye çalışıldı. Bunun hesabının sorulması lazım.
Zeka Oyunları Yarışması sona erdi
Değerlendirme sonucunda 14 yaş altı kategorisinde 600 puanla Halt Özsoy, 14-21 yaş kategorisinde 834 puanla Enes Suyabatmaz, 21 yaş üstünde ise 834 puanla Mehmet Murat Sevim birinci oldu. Kategorilerinde birinci olanlara Türkiye Zeka Vakfı tarafından üçer cumhuriyet altını verildi.
Koşaner'in ses kaydı da Balyoz iddianamesinde
Kim ne halt etti filan. Çeşitli iddialar var ben de bilmediğim için bir şey söylemek istemiyorum. Ama balyoz hakkında bir şey söylemek istiyorum.
YTÜ Van raporu: Mühendislik sorunu yok, uygulamada sıkıntı var
Bununla beraber halt yapı hasarları çoğunlukla meydana gelmiş. İlçede içme suyu şebekesi tamamen göçmüş. Bunun da sebebi depreme uygun olmayacak tarzda bir imalatın söz konusu olmasıdır.
11 yıl pazarcılığın ardından iade-i itibarla hayata tutunma fırsatı çıktı
Olaylar sonrasında çok kırıldığını belirten Okçu, dedesinin kardeşinin “Oğlum orası peygamber ocağı, sen bir halt işlemişsin ki seni oradan attılar.” şeklinde sözler sarf ederek yargısız infazda bulunduğunu söyledi.
Mustafa Elitaş: Kaset olayına partimizin adının karıştırılması üzücü
Orada kim ne yaparsa yapsın, kim ne halt karıştırırsa karıştırsın bizi ilgilendirmiyor... MHP Genel Başkanı'nın, bu zafiyetler karşısında AK Parti iktidarını suçlaması bir hezeyan belirtisidir.” Mustafa Elitaş, Kastamonu mitingi dönüşünde AK parti konvoyuna yapılan saldırı ile ilgili son gelişmelerin sorulması üzerine, şunları söyledi: “Bu konu ile ilgili
Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç'a bir tepki de eski partisi DSP’den
“Sürekli muhalefette kalmayı bir halt zanneden, banko ikinci ve kesinlikle iktidar olmayı düşünmeyen bir parti ile bizim işimiz olmaz.” diyen Dilek, 2007 seçimlerinde CHP’nin haklarını yediğini ve CHP tarafından büyük nankörlükle karşılaştıklarını belirtti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin: Uygun zamanda ifade vermeye gideceğim
AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ'ın, "CHP adını değiştirsin, Halt Partisi olsun" şeklindeki açıklamalarının yargıya taşınmasıyla ilgili olarak ise Tekin, siyasette nezaket kurallarının kalmadığını ifade etti.
CHP’li Soysal'dan Bozdağ’a cevap: Onun ‘halt’ yemesidir
İSTANBUL - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul milletvekili Çetin Soysal, AK Partili Bekir Bozdağ’ın ‘Cumhuriyet Halt Partisi’ benzetmesine karşılık AK Parti için, ‘Aldatanlar, Kandıranlar Partisi’ karşılığını
Bozdağ: CHP’nin ismi 'Cumhuriyet Halt Partisi' olarak değiştirilsin
Başkanvekili Bekir Bozdağ, Odatv Muhabili İklim Bayraktar'ın CHP ile ilgili iddialarını değerlendirirken, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin ismi 'Cumhuriyet Halt Partisi' olarak değiştirilsin." dedi. Bozdağ, "Benim aklım almıyor.
Arif Doğan: Hiç kimse kontrolsüz bir halt edemez
" şeklindeki sorusuna Arif Doğan, Hiç kimse kontrolsüz bir halt edemez." diye cevap verdi. İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının öğleden sonraki bölümünde sanık Arif Doğan'ın çapraz sorgusuna savcı Nihat Taşkın'ın sorularıyla devam edildi.
Yüksek sesle konuşan Arif Doğan'a 'Burada jandarma yok' uyarısı
Adil Serdar Saçan ne halt olursa olsun onu tanımıyorum." ifadesini kullandı. Sanık Muzaffer Öztark'ün de kendisine ait eşyaları evinde muhafaza ettiği için sanık olduğunu belirten Doğan, "Onu çocuğum gibi severim.
Odabaşı: Mehmet Ali Erbil cahilce bir tutum sergilemiştir
Eğer bu konuda ben cahilim, halt ettim, boyumdan büyük bir laf ettim. Suç benim değil, çocukluğumda babam Sadettin bana böyle öğretmişti desin. Ya da ekranı bırakıp Kıbrıs kumarhanelerine gitsin.
Alevi birlikleri Mehmet Ali Erbil'i protesto etti
Mehmet Ali Erbil cahil ise "Ben cahilim, halt ettim. Boyumdan büyük bir laf ettim, suç benim değil; çocukluğumda babam Saadettin bana böyle öğretmişti." demesini veya ekranı bırakıp Kıbrıs kumarhanelerine gitmesini isteyen Mikdat Öztürk, tepkilerini şu şekilde sürdürdü: "Star TV bu yobazı taşımasın.
12 Eylül zihniyeti, TSK'nın en iyi uçak teknisyenini de işkence ederek ordudan atmış (Özel)
" diyen Özbak, insanların "Ne halt işledi ki bunu ordudan attılar." diye düşündüğünü söylüyor. "SORGUCUDAN GENERALE UYARI: KARIŞMA SEN DE GİDERSİN"
Diyanet-Sen: Millete hakaret eden kişilerden ne beklenebilir
''BUNLARI SÖYLEYENLER HALT İŞLEMİŞLER'' Din-Bir-Sen Genel Başkanı Lütfi Şenocak ise Gürdeniz'e ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili Türkiye'nin medeniyet devleti olduğunu ve Osmanlı'dan miras kaldığını belirterek şunları
Sigara yasağı Antepçe fıkralarda
-Dayı ne halt edeceyik yav her tarafta cuvara (sigara) yasaa var -Nası la nooldu ki -Bilmeyn mi artı gapalı mekanlarda cuvara içemeycik
Fındık üreticileri hükümetin fındık kararnamesini protesto etti
Düzce Anıtpark meydanında düzenlenen mitinge Cumhuriyet Halt Partisi, İşçi Partisi, Emek Partisi temsilcileri yanı sıra Ziraat Mühendisleri Odası destek verdi. Miting, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başladı.
Sarmusak davasına bakan emekli hakim binbaşı: Askeri yargı bağımsız ve tarafsız değil (Özel)
Oysa o bana hesap sorarak 'nasıl yaparsın, ne halt yapıyorsun, neden yargılamaya gerek duyuyorsun, olayın üzerine neden bu kadar düşüyorsun. Çok fazla kurcalama' gibi ifadelerle tehditkâr bir şekilde sigaya çekti.
Sarmusak davasına bakan hakimler sürgün yemişti (Özel)
Oysa o bana hesap sorarak 'nasıl yaparsın, ne halt yaparsın, neden yargılamaya gerek duymuyorsun, olayın üzerine neden bu kadar düşüyorsun. Çok fazla kurcalama' gibi ifadelerle tehditkâr bir şekilde sigaya çekti.
Tutuklu rektörlere destek veren ulusalcı dernek yöneticisi, halkı eşek yerine koydu
Söyle ne halt ettin? O zaman eşek keyfinden sırıtarak, 'Aman padişahım efendim demiş. Size en büyük hizmeti eşek kullarınız yapmıştır.
TBMM Başkan Vekili Meral Akşener: "Ergenekon soruşturmasından siyasetin elini çekmesi gerekiyor"
Hukukun üstünlüğü çerçevesinde kim ne halt ettiyse gereği yapılsın. Burada sorgulanması gereken belediye başkan adaylarının ne yapacağı. Sapla samanı birbirine karıştırmamamız lazım.