hariçten

5 bin yıllık tarihi Ani antik şehrinde kazı çalışmaları yeterli değil
Vali, "Onun için biz öğrenci alımı fakültemiz dört dörtlük hale gelinceye kadar şimdilik böyle dışarıdan Pamukkale Üniversitesi'nden hariçten arkadaşlarımızın gelmesiyle bu işleri yürüteceğiz. Yani değirmene dışarıdan su taşımaya devam.
Bozdağ: Şaşırıyorum, 'CHP genel başkanı mı yoksa STK başkanı mı konuşuyor' diye
“HARİÇTEN GAZEL OKUMAK YERİNE İŞİN İÇİNDE OLMALARINDA FAYDA VAR” TÜSİAD Başkanı Boyner’in açıklamalarını nasıl değerlendirdiği yönündeki bir soruya Bozdağ, şöyle cevap verdi: “Türkiye’de herkesin kendi işini yapması doğru olanı.
Polat Tower’daki yangın elektrik kontağından çıkmış
Bina dahili ile teras çatı bölümüne sirayetin olduğu görülmesi üzerine hariçten serilen kollar ve merdiven araçları ile ön kısım dış cepheye, dahilinden teras çatısına çıkılarak da buradan yapılan müdahale ile yangının bina dahili ve çevresine sirayeti önlendi.
Başbakan Erdoğan: Millete efendilik taslayanların devri sona erdi
"HARİÇTEN MEYDAN OKUYANLARI ER MEYDANINDA SEÇİM SANDIĞINDA BEKLİYORUZ"Türkiye'yi yönetmek isteyenlere seslenen Erdoğan, şunları dedi; "Türkiye'yi yönetmek mi istiyorsun?
Yeşilay Başkanı Balcı: Afyonkarahisar'daki alkol yasağını destekliyoruz
Hariçten gazel okuyanlar maksadını bilmeden böyle ileri geri konuşanlar var. Burada halk sorunu canlı yaşıyor.” şeklinde konuştu. İrfan Balkanlıoğlu, yasaktan geri adım atılmayacağını kaydetti
Euro ülkesi olmayan Danimarka’yı zorlu dönem başkanlığı bekliyor
Sarkozy, Danimarka başbakanına seslenerek, ‘‘Danimarka hariçten gazel okuyor. Üstelik küçük ve yeni bir ülke’’ sözleriyle Danimarka için dönem başkanlığının zorlu geçeceğinin sinyallerini vermişti. Danimarka’nın ilk kadın başbakanı Helle Thorning Schimdt, AB içindeki nadir arta kalan merkez sol partiyi temsil ediyor.
Darbe döneminde ölen Ali Ekber Yürek'te işkence izine rastlanmadı
Ancak hariçten aldığımız bilgilere göre işkence izleri tespit edilememiş. Dönemin Cumhuriyet Savcısı hakkında Mehmet Yürek tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Ancak HSYK, bu kişi hakkında işlem yapılmasını gerek görmedi.
"Ödül veriyoruz, proje getiren yok"
Hariçten gazel okuyanlara bakmayın sakın, onların projeleri yok. Yarışmalar düzenliyor, ödül veriyoruz ama proje getiren yok. Biz Bursa’yı düşünüyoruz ve dünyadaki en iyilerle çalışıyoruz.
Muallim: Ülkedeki olaylar iç meselemiz, kimse bize ders vermeye kalkmasın
ŞAM - Suriye Dışişleri Bakanı Velid Muallim, ülkede yaşanan son olayların iç meseleleri olduğunu belirterek, “Kimse bize hariçten ders vermeye kalkmasın.” dedi.
Çağlayan’dan Kürkçü’ye: Bu işler hariçten gazel atmakla olmaz
“İnsanın bu ülkede enerjinin ne olduğu bilmesi için biraz sanayicilik yapması gerektiğini ifade eden Çağlayan, “Bu işler hariçten gazel atmakla olmaz” dedi.Mersin Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MESİAD) 7.
Başbakan Erdoğan: Muhalefet lideri, sorumsuzca açıklama yapıyor (2)
Bu konular hariçten gazel okuyarak, desteksiz atarak, fantezi yaparak değerlendirilemez. Milletin hassasiyetini göz önünde bulundurmak büyük devletlere yakışır.
Erdoğan'dan CHP'nin aile sigortasına eleştiri: Daha ilk açıklamada çarpmayı, bölmeyi, çıkarmayı yanlış yapıyorlar
Maalesef bu yaygaraya hiç üzerine vazife olmadığı halde hariçten birileri de inanıyor ve görüş bildiriyor. Türkiye'yi tanımaz, bilmez. Ne nedir? Hangi yasa var?
"Mossad, Belçika emniyetinin telekulağına kulak kabarttı"
De Tijd gazetesinin haberine göre, Belçika polisinin gizli dinlemelerde kullandığı malzemeler hariçten dinlemeye elverişli şekilde dizayn edildi. İsrail istihbaratının dinlemeye ortak olma ihtimali olan dinleme cihazların yakın zamanda Belçika istihbaratı ve ordu istihbaratı tarafından da kullanılacağı öğrenildi.
"Normal yollardan bebek sahibi olamayan çiftlerin ancak yüzde 2-3'ü tüp bebek deniyor"
Bu oranın düşük olmasının nedeni ise; tüp bebek uygulamasında hariçten kullanılan maddelerin anne karnına yerleştirildiğinin zannedilmesidir. Tedavilerimizde hariçten hiç bir maddeyi almamaktayız.
Başbakan Erdoğan: Siz mahkemeye gidersiniz, biz ise millete gideriz
Okyanus ötesine, hariçten gazel okuyanlara ipine sıkı sıkı sarılıyor. Bunlar milletle, milletin iradesiyle irtibat kuramadıkları için irtibatı başka yerlerde, mahkeme kapılarında arıyorlar. Meclis iradesini sürekli mahkemelik hale getirmek millet iradesine tahammül edememektir.
Başbakan Erdoğan: AK Parti'nin istikametini millet belirler
"DİASPORA HARİÇTEN GAZEL OKUYOR" Başbakan Erdoğan, imzalanan protokollerle ilgili olarak Dışişleri Bakanı Davutoğlu'nun meclis Genel Kurulu'nu bilgilendireceğini belirterek, şöyle konuştu: "Biz yüzyıllarca birlikte yaşadık; komşu olduk, ortak bir tarihi paylaştık.
Bakan Şahin: Ermenilerden özür kampanyasına ilişkin 'soruşturma izin' talebi gelmedi
CHP lideri Deniz Baykal, Ergenekon soruşturması konusunda TBMM'de bir komisyon kurulması talebini de değerlendiren Adalet Bakanı Şahin, ''Lütfen kimse hariçten gazel okumasın, yargının işine karışmasın.
Bakan Şahin: Kimse hariçten gazel okumasın
Konunun yargıya intikal ettiğini belirten Şahin, "Kimse hariçten gazel okumasın, yargının işine karışmasın." dedi. Hollanda Adalet Bakanı'nın daveti üzerine bu ülkeye gitmek için Atatürk Havalimanı'na gelen Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, basın mensuplarının sorularını
Yar. Doç. Dr. Can: Ermenilerden özür dileme kampanyasına Erzurumlular yeterli tepki göstermedi
Can, Erzurum'un hariçten gazel okuyanlardan, ahkam kesenlerden ve sözde çözüm önerileri sunanlardan daha çok söz hakkına sahip olduğunu belirtti. Şehir sakinleri ve idarecilerinin Ermeni meselesine duyarsız kalmamaları gerektiğini vurgulayan Can, "Dolaylı yollarla sözde soykırımı Türkiye gündemine taşımayı