harun sak

BTP'den istifa eden belediye başkanı 'evet' için çalışıyor
Gazeteci Harun sak ise 12 Eylül dönemi mağduru olduğunu söyledi. Sak, "O dönem camiye gidiyorum diye 13 yaşında bir çocukken sorgusuz sualsiz cezaevine atıldım. İçeride çok şükür bana işkence yapmadılar, ama birçok insanın işkenceye uğradığını gördüm.
Köy muhtarı, engelli çocuklara piknik yaptırdı
Ben de bu çok özel kardeşlerimiz için bir şeyler yapmak istediğimi Dernek Başkanı Harun Sak'a bildirdim. Bunun üzerine böyle bir piknik yapmayı kararlaştırdık ve bugün bu sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Yenişehir'de bira fabrikası kurulmasına karşı imza kampanyası başlatıldı
Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği Başkanı ve Gazeteci Harun Sak'ın "İlçemizin geleceği için Efes'e hayır" adı altında başlattığı imza kampanyasına ilgi giderek büyüyor. İlçenin alkolle anılmasını istemediklerini belirten Harun Sak, "Dinimizin haram kıldığı, Cenabı Allah'ın yasakladığı içkinin ilçemizde üretilmesini istemiyoruz.
'Rahmetli de Sollardı' oyunu büyük beğeni topladı
Ayrıca özürlüler ile ilgili güç birliğinin en güzel örneklerinden birini sergileyen Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Harun Sak, ilçedeki özürlü vatandaşları bir otobüsle tiyatro seyretmeye getirerek gösterdi.
Bursa'da engelsiz coşku
Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Harun Sak ise gezi sebebiyle kendilerine destek veren Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederek, "Engelli vatandaşlarımızın sosyal faaliyetlere herkesten daha çok ihtiyacı var.