hasan ünver

Nevşehir’de Kariyer Fuarı açıldı
Belediye Başkanı Hasan Ünver ise gençlerden idealleri uğruna mücadele vermeleri gerektiğini söyledi. Başkan Ünver, "Hayatta hiçbir şeyin arkasında durmayarak gökten tepenize düşmenizi bekleyerek hiçbir şeyin sahibi olamazsınız.
JAKEM’in eğitimli köpeklerinin gösterisi büyüledi
Nevşehir Valiliği önündeki Atatürk Anıtı’na, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul ve Belediye Başkanı Hasan Ünver’in çelenk sunumu ve sonrasında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına bugün yine Nevşehir Valiliğinde devam edildi
Nevşehir Belediye Başkanı Ünver’in annesi toprağa verildi
NEVŞEHİR - Ankara’da hastanede vefat eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in annesi Ruziye Ünver, Niğde’nin Ulukışla ilçesinde toprağa verildi. Dün öğle saatlerinde tedavi görmekte olduğu Ankara’daki hastanede yapılan tüm tıbbi müdahalelere rağmen vefat eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in annesi
Nevşehir Belediye hizmet binası ve ticaret kompleksinin temeli atıldı
Nevşehir Belediyle Başkanı Hasan Ünver’de, Nevşehir’de arsası ile birlikte 80 milyon liralık bir yatırımı ortaya koyacak projenin gerçekte kaynağının, Nevşehir olan bir düşüncenin ürünü olduğunu ifade etti.
Bakan Yıldız: Elektrik ve doğalgazda sıkıntı yaşanmayacak
beraberinde AK Parti Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e kahvaltı ikram edildi. Kahvaltıda Bakan Yıldız'a, yörede yetiştirilen baldan da ikram edildi.
Başbakan Erdoğan Nevşehir'e geldi
Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul, Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel ile askeri ve sivil erkan karşıladı.
Belediyeden Nevşehirspor’a 20 bin lira prim
NEVŞEHİR - Ziraat Türkiye Kupası ön eleme grubunda Sivas 4 Eylül Spor'u mağlup eden Nevşehirspor’a Belediye Başkanı Hasan Ünver, söz verdiği 20 bin liralık galibiyet primini verdi.20 bin liralık çek, Nevşehirspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin’e, Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından takdim edildi.
"Eylemcilerin hedefi Erdoğan'ı yıpratarak hükümeti düşürmek"
Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar ile birlikte Nevşehir, Kayseri, Aksaray ve Niğde illerindeki seçim işlerinden sorumlu parti yöneticileri katıldı.
Nevşehir Yeni Lale Sanayi Sitesi'ndeki yangın
Pınarbaşı, Belediye Başkanı Hasan Ünver’in sanayi esnafının her zaman yanında olduğunu ifade etti. Kaza sonrası oluşan 114 bin liralık toplam maliyetin kamyonun parası hariç geri kalan kısımlarını ödediklerini belirten Pınarbaşı, “Yanan 2 otomobilin parasını
Ünver: Kadınlara pozitif ayrımcılıkta dünyaya örnek olacak projeyi uyguluyoruz
NEVŞEHİR - Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, belediye olarak kadınlara pozitif ayrımcılık yapılmasına ilişkin yasal düzenleme kapsamında kadınların konut edinmeleri yönünde dünyaya örnek oluşturacak programa imza atmaya
Belediye Başkanı’ndan Müftü’yü sevindiren sürpriz
Niğde yolu üzerinde hibe ettiği arazi üzerine yaklaşık 60 milyon lira maliyetle yapılması planlanan Dini İlimler Merkezi’nin projeleri, Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından, İl Müftüsü Yakup Öztürk’e takdim edildi.
"Türkiye tohumda dışarıya bağımlı değil"
Masum Burak, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
Down sendromlu atlet Türkiye ikinciliğini kazandı
Nevşehir’in başarılı sporcusu Abdullah Furkan Yılmaz, Merkez Müdürü Erhan Akın, merkez yöneticileri ve ailesi ile birlikte Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti. Kapadokya Mavi Umut Gençlik ve Spor Kulübü, geçtiğimiz günlerde Türkiye Özel Sporcular Federasyonu (TOSSFED) tarafından Konya’da düzenlenen İç Anadolu Bölgesi Atletizm Yarışması'na
Kapadokya’da iki balon havada çarpıştı: 2 ölü, 23 yaralı
Olayın hemen sonrasında Vali Abdurrahman Savaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil ve Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi olaya müdahale etti, gerekli tüm yardımları yaptı.
YÖK Başkanı Çetinsaya: Üniversitelerin bir fonksiyonu da topluma hizmet
Fahrettin Keleştemur, Ürgüp Kaymakamı Tuğba Yılmaz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Kapadokya MYO öğretim elemanları, öğrencileri, veliler ve basın mensupları katıldı.
Engelliler askerlik sevinci yaşadı
Nevşehir Jandarma Komutanlığındaki törene Vali Abdurrahman Savaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel ve davetliler ile engelli erlerin aileleri katıldı.
Şimşek: Çözüm sürecinin alternatifi de geri dönüşü de yoktur
Burada düzenlenen programa; Vali Abdurrahman Savaş, Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Belediye Başkanı Hasan Ünver ile ilçe ve belde belediye başkanları ve partililer katıldı.
Maliye Bakanı Şimşek: Çözüm ile birlikte Türkiye kalkınacak ve güçlenecek
Vilayet binası önünde Vali Abdurrahman Savaş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk, Belediye Başkanı Hasan Ünver ve daire müdürleri tarafından karşılanan Bakan Şimşek, polis mangasını selamladıktan sonra Valilik Fuaye Salonu’nda gazetecilerin sorularını cevapladı.
Çelik: Üniter yapı asla pazarlık konusu olmadı, olmayacak
Parti Nevşehir Koordinatör Milletvekili Yaşar Karayel ile AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile parti teşkilatına mensup 500'ü aşkın kişi katılıyor.
Ünver: Ön yargıları yıkarak başarıya odaklanın
NEVŞEHİR - Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, gençlerin, ön yargılardan uzak şekilde başarıya odaklanarak, hedeflerine ulaşma imkanı bulabileceklerini söyledi.Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerince düzenlenen 'Kariyer Günleri' etkinliğine
Nevşehir’in jeolojik unsurları ve halk sağlığı kitaplaştı
Kitabın önsözünü yazan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’in tarihi ve doğal kimliğinin korunması, bu alandaki sorunlara çözümlerin aranması, modern anlamda köklü yaşamın tesis edilmesini ana hedef edinen belediyenin de temel misyonu olduğunu vurguladı.
Şahin: Türkiye'de artık kızların okumalarını engelleyenler cezalandırılıyor
Başkanı Başkanı Zafer Çubukcu’nun yanı sıra AK Parti Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş ile partililer katıldı.
Asan: Kadın istihdamını artıramazsak dünyanın ilk 10 ekonomisi olamayız
Aşkın Asan, Dünya Bankası Türkiye Ülke Direktörü Martin Raiser, TÜSİAD Kadın-Erkek Eşitliği Çalışma Grubu Başkanı Nur Ger, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Vali Abdurrahman Savaş, NEÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, daire müdürleri, kadın dernekleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çoğunluğu bayanlardan oluşan davetliler katıldı.
Emekli bankacının açtığı atölye, eşinden ayrılan kadınlara iş kapısı oldu
Lale Sanayi Sitesi’nde 40’a yakın kadının istihdam edildiği Üçoklar Tekstil firması işletmecisi Bilcan Özkahraman, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti. Özkahraman, önümüzdeki günlerde Vefa Küçük Caddesi üzerindeki merkezlerine taşınacaklarını belirterek, eşinden ayrılmış zor durumda olan bayanları tercih ederek Lale Sanayi
Nevşehir pazaryeri dünya mirası olmaya aday
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 21 Mart 1726 tarihinde Osmanlı Padişahı 3. Ahmet tarafından çıkartılan bir ferman ile pazaryeri kurulmasına karar verilen Nevşehir’de, pazaryeri geleneğinin daha canlı tutulabilmesi amacıyla UNESCO’ya somut olmayan
Başkan Ünver: Sosyal yardım anlayışı toplumsal patlamaları önlüyor
NEVŞEHİR - Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Türkiye’de dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi sosyal patlamaların yaşanmamasının en temel nedeninin, Türk toplumunda sarsılmayan ve güçlü temellere sahip sosyal yardım
2023’te ekonomi 2 trilyon doları hedefliyor
Yılmaz’ın yanı sıra Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof.
Kalkınma Bakanı Yılmaz: Ar-Ge’de 5 kat artış sağladık
Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, daire müdürleri tarafından valilik önünde karşılanan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’a, bir kız çocuğu tarafından çiçek takdim edildi.
Kapadokya’nın geleceği masaya yatırıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin ev sahipliğini yaptığı Çalıştay'a Kayseri Valisi Şerif Yılmaz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) Başkanı Prof.
Kazakistan Cumhuriyeti Kurucu Devlet Başkanı Günü kutlandı
Belediye Başkanı Hasan Ünver, burada ziyaretin anısına Tüymebayev’e Hitit anforası takdim etti. Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde, Nevşehir Valiliği'nin önderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği
Kapadokya'daki dünyanın en büyük yeraltı şehrinin tomografisi çekilecek
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Kalesi'nin altında büyük bir yeraltı şehri tespit ettiklerini belirterek, burasının Kapadokya’nın dünyaya sunacağı en büyük ve önemli yeraltı şehri olacağını tahmin ettiğini kaydetti.
TIR'lar, Avrupa’ya transit geçecek
Bakanlığı Müsteşarı Ziya Altunyaldız, Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, AK Parti Milletvekilleri Murat Göktürk ve Ahmet Erdal Feralan, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ile davetliler katıldı.
Alev Alatlı’dan gençlere: Facebook ve Twitter'dan uzak durun
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ise bastırılmış bir toplum hayatının içerisinden gelen biri olarak hayatın her evresinde kendi yerine bir başkasının karar mekanizması oluşturma çabası içerisinde olunduğuna işaret etti.
Atatürk, ölümünün 74. yıldönümünde Nevşehir'de törenlerle anıldı
önündeki Atatürk Anıtı'na Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul, Belediye Başkanı Hasan Ünver ve diğer kurum ve kuruluşlarla sivil toplum örgütleri ve siyasi parti temsilcilerinin çelenk sunması ile başlayan törende, saat 09.
TOKİ, Nevşehir’e 419 konut daha yapacak
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen Nevşehir’in, yaşanılan yüzyılın şehirleşme modeline uygun bir yapı içerisinde marka kent özelliklerini yansıttığını belirtti.
Dünyaca ünlü model Paris Hilton Kapadokya’da film çekecek
Filmi çekecek olan Plato Film ekibi, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti. İstanbul ve Kapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD’nin Los Angeles kentinde yaklaşık 3 haftalık bir çalışma ile çekilmesi planlanan 'Yarmani' isimli film için Nevşehir’de
Nevşehir'de Cumhuriyet coşkusu
Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yarbay Bülent Uzun ve Belediye Başkanı Hasan Ünver vatandaşların ve bayrama katılan öğrencilerin bayramını kutladı.İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından konuşan Vali Abdurrahman Savaş, Cumhuriyetin mana ve gücünü, milletin ortak iradesiyle ve büyük bir imanla gerçekleştirdiği
Kaybolan meslekler fotoğraf sergisi açıldı
Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Konferans Salonu'ndaki sergi açılışına Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Murat Göktürk, Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider’in yanı sıra çok sayıda sanatsever katıldı.
Nevşehir’de Hacıbektaş Veli Bulvarı ve Ahi Evran Caddesi açıldı
Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri; Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel’in yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ’nün de katıldığı bulvar ve cadde açılışı sırasında, Nevşehir
Nevşehir'de Zafer Bayramı coşkusu
Nevşehir Valiliği önündeki tören, Atatürk anıtına Vali Abdurrahman Savaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Dursun Ertuğrul’un çelenk koymasının ardından saygı duruşunda bulunması ile başladı.
Bakanı Eroğlu Nevşehir’e geliyor
İlk olarak Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ı makamında ziyaret edecek olan Bakan Eroğlu, ardından Nevşehir Belediyesi’ne geçip Başkan Hasan Ünver'le de bir süre görüşecek. AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı'nı da ziyaret ederek İl Başkanı Kazım Sunar ve partinin ileri gelenleriyle buluşacak olan Eroğlu, daha sonra bakanlığına ilişkin olarak Nevşehir
Özhaseki, Resim Bölümü öğrencilerinin karma resim sergisini açtı
Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonu'nda gerçekleşen açılışa; Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Büyükşehir Belediyesi'nden üst düzey yöneticiler, Belediye Konservatuvarı Resim Bölümü'nden öğretmen ve öğrenciler ile davetliler katıldı.
Nevşehir’de 19 Mayıs coşkusu
Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Turgay Aras, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ademoğlu’nun yanı askeri erkan ve daire müdürleri çok sayıda öğrenci ve sporcunun katıldığı törende, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl
Başbakan Yardımcısı Atalay : 28 Nisan demokrasinin dönüm noktasıdır
Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Çorum Milletvekili Murat Yıldırım ,Kayseri Milletvekili ve Nevşehir bölge koordinatörü Yaşar Karayıl, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile AK Parti’li belediye başkanları ve partililer katıldı.
Kutsal topraklar fotoğraflarla anlatılıyor
Nevşehir Vali Yardımcısı Ali Murat Kayhan, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile çok sayıda vatandaşın katıldığı Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinin başlaması nedeniyle düzenlenen 'Kutsal Beldelere Yolculuk' konulu fotoğraf sergisinin açılışında
Turizm Haftası kutlama programı belirlendi
kutlama programı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz, Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Ahmet Tok, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın, günün anlam ve önemini içeren konuşmalarıyla devam edecek.
TDBB’de görev dağılımı yapıldı
Altınok Öz, Yusuf Başer, Hasan Ünver. İdari ve Mali İşler: Ali İnci, Lokman Çağırıcı, S. Kenan Şahin, Av. Mehmet Beşir Ayanoğlu.
Bakan Yardımcısı Asan: Ülke gelişmesinde kadın ve erkek birlikte rol almalı
Civelek, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof.
Kutlu Doğum Haftası'nda ana tema “Kardeşlik”
Toplantıya; Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Müftü Yardımcısı Ali Gülden ile ilde bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Kameri aya göre Peygamber Efendimiz'in (sas) doğumunun 20 Nisan'a denk geldiğini ifade eden İl Müftüsü Yakup Öztürk, “Bu durumu dikkate alan Diyanet İşleri Başkanlığımız
Şereflikoçhisar’dan umre yolculuğu başladı
Umreciler, İmam Hatip Hasan Ünver’in yaptığı dualar eşliğinde uğurlandı. (CİHAN)