hassasiyetlerimiz

Kadir Topbaş: Nefeslerin tutulduğu andayız
Milletimizin yıllardan beri özlediği ve İstanbul'un bir olimpiyat kenti olma konusundaki hassasiyetlerimiz hayata geçecek." dedi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da yarın sunum yapmak üzere Arjantin'e gelecek olmasından dolayı teşekkür eden Kadir Topbaş, "Hükümet boyutunda destek verilmesi
CHP heyeti BDP’ye bayram ziyaretinde bulundu
‘’DEMOKRATİKLEŞME KONUSUNDA HASSASİYETLERİMİZ ÇOK YÜKSEK’’Parti olarak, özgürlükler ve demokratikleşme konusunda hassasiyetlerinin çok yüksek olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak da “Sizlerin bahsettiğiniz
Hacıosmanoğlu: Trabzonspor başkanı olduk ama padişah gibi olmayacağız
“Biz şuandan itibaren gurur ve hassasiyetlerimiz bir kenara bırakarak, özveriyle bu güçlü camianın bütün dinamiklerini Trabzonspor etrafında toplamak ne pahasına olursa olsun asli görevlerimizdendir. Bundan hiç endişeniz olmasın.
Akil İnsanlar Heyeti Grup Başkanı: Hükümetin politikasını destekliyoruz
Terör sorunundan kaynaklanan hassasiyetlerimiz var. Türkiye'nin geleceği açısından daha mutlu ve bir arada yaşamamız açısından bundan kurtulmamız gerekiyor. Bunun için bizler de diyalog grubu olarak adlandırılsak daha iyi olur.
Başbakan Yardımcısı Atalay: Çözüm süreci Türkiye'yi büyütme çalışmasıdır
Demokrasi, insan hakları, özgürlükler; bizim en temel hassasiyetlerimiz. Bunlar giderse gelişme de durur, özgüven de durur. Biz bütün bunlarla yaşamak istiyoruz. Bütün renklerle, bütün farklılıklarla, ülkemizin bütün güzellikleriyle ve bütün zenginlikleriyle özgürce yaşamak istiyoruz.
Bakan Yazıcı: Terörsüz Türkiye'nin nasıl sıçrama yapacağına odaklanmalıyız
Milletimizin hassasiyetleri bizimde hassasiyetlerimiz. Bu açıdan kimsenin kaygı duymasına gerek yok. Bu sürece katkı veren ve bu sürecin içinde olan kişilerin açıklama yaparken sürecin tıkanmasına yol açmayacak özeni göstermesi gerekiyor.
Şehit aileleri ve gaziler muhatap alınmamaktan şikayetçi oldu
Bizim hassasiyetlerimiz dikkate alınmadı.” diye konuştu. "ALMADIĞIMIZ ŞEYLER VERİLDİĞİ GİBİ AÇIKLANIYOR" Şehit aileleri ve gazilere bazı paraların ödendiği yönündeki açıklamalardan rahatsız olduklarını dile getiren Yavuz, belirtilen ödemeleri almadıklarını ifade etti
Milletvekili Özçelik: Hakan Şükür’ün sözleri cımbızlanarak çarpıtıldı
Bizim hassasiyetlerimiz belli. Ülkesi, bütünlüğü, mezhebi, dini, dili, ırkı ne olursa olsun, etnik kökeni ne olursa olsun, beraber yaşama, beraber bazı şeyleri çözme adına çok önemli. Bugün çok net görüyorsunuz kamuoyunda.
Kocaoğlu: İnciraltı planları öngördüğümüz şekilde çıkarsa karşı durmayız
nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Balçova Belediyesi olarak, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na planın uygulanması ve amacından sapması konusundaki hassasiyetlerimiz ve sakıncalı gördüğümüz yönleri anlatmak için çalışmaya başladık.
Depremde ölenler için Yasin-i Şerif okudular
Deprem öncesi hassasiyetlerimizle şu andaki hassasiyetlerimiz arasında oldukça büyük bir değişim gerçekleşti. Bundan sonra inşa ettiğimiz evlerimizi daha dayanıklı yapmamız gerekmekte.
Galatasaraylı basketbolculardan Vanlı çocuklara moral
Arıboğan, "Camia olarak Türkiye'nin sorunlarıyla ciddi hassasiyetlerimiz var. Türkiye'nin sorunlarının çözümünde sporun önemli rölü olduğunu biliyoruz. Türkiye'nin her yerinde olmak istiyoruz.
Gıdalarda gizli domuz katkılarına tepki
Helal gıda konusunda hassasiyetlerimiz azalmamalı. Yeni neslimizi bu bilinçle yetiştirmeliyiz." çağrısı yaptı.Alman tüketici kurulusu Foodwatch tarafından başta ekmek olmak üzere, domates çorbası, krem peynir, patates cipsi ve daha birçok gıdada ve bazı içeceklerde gizli
Trenler için de X-Ray cihazı monte edilecek
Bu konudaki hassasiyetlerimiz sonsuzdur. Komşuların bu konuda hassas olmasını bekliyoruz. Bu ölümler azalsa da olmaması gerekiyor.
Trafik kurallarına kırmızı kurdele ile dikkat çektiler
Trafik Haftası münasebeti ile 'Bir etkinlik yapalım, bu etkinliğe de trafiğin varlığını, karşılıklı hassasiyetlerimiz olduğunu hissettirelim' düşüncesiyle, kırmızı şerit hareketi başlatmayı düşündüler.
Topbaş: Tiyatro istifalarıyla ilgili erken tavır konuldu
Bu konuda hassasiyetlerimiz aynı. Biraz erken adım atıldığını, erken tavır konduğunu düşünüyorum. Biraz takip ederlerse izlerlerse inanıyorum ki rahatsız edecek bir şeyler ortaya çıkmayacak.
“Kırmızı ve beyaz et temininde hayvanların sağlıklı olduğunu bilmeliyiz”
Üretilen ürünlerin tüm iç muhteviyatları gıda mühendisleri tarafından kontrol edilerek hassasiyetlerimiz doğrultusunda üretimi yapılmalıdır.”
Bakan Yıldız: Doğalgaza zam, zorunluluktan kaynaklandı
Hepsi bizim hassasiyetlerimiz. Yani çevre Türkiye'nin zenginliği, yeşil Türkiye'nin zenginliği, ama müsaade ederseniz, enerji de Türkiye'nin zenginliği. Onun için Yatağan örneğini, hak etmediği halde kullanan ve bu tür yorumları yapanlar için son derece olumsuz bir örnek olduğunu söylemem lazım.
Erdoğan: Irak’ta yaşanan mezhepsel çatışmaları tasvip etmiyoruz
Irak’taki hassasiyetlerimiz Suriye gibidir. Orayı da duyarsız olmak suretiyle izleyemeyiz.” şeklinde konuştu.
Devlet Bahçeli: Türkiye’yi bölmek isteyenlerin eline Libya örneği verilmemeli
dikkatli olmak gerektiğine dikkat çeken Bahçeli, sözlerine şöyle devam etti: “Özellikle Türkiye açısından meseleleri ele aldığımızda; MHP olarak bu konuda hassasiyetlerimiz vardır. Şu an için bazı illerimizde özellikle PKK terör unsurlarının sürekli ayaklanma provalarının yapıldığı, bu gün için Şemdinli, Hakkari, Yüksekova gibi illerde
KKTC’deki 100. görüşmede de vatandaşlık konusu konuşuldu
Bu konuda bizimde hassasiyetlerimiz vardır ve bu konuda formüllerimiz de vardır. Salı günü özel temsilcilerimiz bu konuyu görüşüp tartışacak. Çarşamba günü de bizler liderler görüşüp devam edeceğiz.
Kılıçdaroğlu, Yılmaz Büyükerşen ve 36 meclis üyesine CHP rozeti taktı
Ama önceliklerimiz, hassasiyetlerimiz aynıydı. Bu zamana kadar aynı çatı altında, farklı oda altındaydık. Şimdi aynı binanın altındaki sadece orta duvarlarını yıkıyoruz.
Hoşgörü panelinde birliktelik vurgusu
Bizim hangi duygularımız, özelliklerimiz, hassasiyetlerimiz kimlere ne şekilde hizmet ediyor bunu bazen durup kendimize sormamızda fayda var.” açıklamasında bulundu.
Munzur Koleji'nden 'Muharrem ve Kerbela' konulu konferans
Hüseyin Özcan, Muharrem ve Kerbela olayının tarihi seyri, bu aydaki hassasiyetlerimiz, nelere dikkat etmemiz gerekenler ile Ehlibeyt sevgisinin bizler için ifade ettiği değer ile ilgili bilgiler verdi.
Erdoğan'dan füze kalkanı açıklaması: Obama'nın, hassasiyetlerimiz noktasında farklı bir düşüncesi yok
Erdoğan, "Gördüğüm kadarıyla hassasiyetlerimiz noktasında herhangi bir farklı düşünceleri yok." dedi. Türkiye'nin NATO üyesi bir ülke olması hasebiyle her şeyin NATO çerçevesi içerisinde olması gerektiğini vurgulayan Erdoğan, ancak bu şekilde bir adım atabileceklerini söyledi
"Gerçek uyumun yolu Almanya'ya aidiyet duygusu verilmesinden geçiyor"
Bizim hassasiyetlerimiz hiç telafuz edilmiyor. Ben önceki zirvelere de katıldım, yeni bir şey yok. Bizden daha küçük grupları temsil edenler birinci dairede oturtuluyor, biz ikinci dairede oturtuluyoruz.
Abdullatif Şener: Bölgenin yeniden şekillendiği bir dönemde güvenlik birimlerimizin yıpranmasını istemeyiz
Bu iktidar ve başbakan döneminde sosyal doku ve güvenlikle ilgili hassasiyetlerimiz darmadağın oldu. Terör olayları. Her gün şehit var. Orta Doğuda sınırlar yeniden belirleniyor. Bölgemiz yeniden şekilleniyor.
Bahçeli: Dün İngiliz ve Fransız'ın Urfa'da yaptığını, bugün açılımla yapıyorlar
Milli hassasiyetlerimiz, kardeşliğimiz ve tarihimiz aşağılanmak istenmektedir. Demokratik açılım, milli birlik açılımı gibi yalanların arkasındaki hileleri, tuzakları anlayınız ve anlatınız. Bütün bu oyunun arkasını görünüz.
Metrobüs'te 'bindiğin kadar öde' dönemi başlıyor (2)
Bu bizim hafızamız, hassasiyetlerimiz. Bunların kendi yerinde yaşatılması önemli. Belki işi bilmeyen uzman olmayan farkında olmayan insanların farklı davranışları da olabilir. İnanıyorum ki, bunu zaten basında çıktığı için ihbar kabul edilmiştir.
Ortadoğu barış elçisi Bayrak'tan 'Balyoz Planı'na tepki (Özel)
İnsanların inançlarını kullanarak panik havası oluşturmanın bu ülkeye yapılacak en kötü şey olduğunu kaydeden Bayrak, ''Ülke olarak hassasiyetlerimiz var. İnsanların inançlarını sömürmek bu ülkeye yapılacak en büyük kötülüktür.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü: Vakıf Zeytinliği konusunda Ticaret Borsası'na destek vereceğiz
Bu hassasiyetlerimiz istikametinde ihale sürecinin şekillenmesini istedik." Başkan Hakan Tütüncü, ATB Başkanı Ali Çandır'a ve Yönetim Kurulu üyelerine de Antalya'nın bir değerine sahip çıktıkları için teşekkür ederek, "Antalya için böyle güzel
Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Bağış: Strateji belgesi yargı kurumlarıyla birlikte hazırlandı (2)
Bizim başka bağlantılarımız da, başka mükellefiyetlerimiz de, başka hassasiyetlerimiz de vardır. Türkiye'nin Orta Asya'da aynı dil, din ve ırk birliği içinde ülkelerle ilişkilerini dikkate alarak, bazı şeyleri Avrupalılardan yakından değerlendirme, inceleme hassasiyetimiz vardır.
Bingöl Valisi'nin iftar yemeğine katılan şehit yakınları: "Artık birlik ve kardeşlik içerisinde yaşamak istiyoruz"
Bizim bir takım hassasiyetlerimiz var, bu konularda devletimiz bizleri üzmesin. Devletimiz de bu konuda bizleri üzmemek için hassasiyet gösteriyor." şeklinde konuştu.
Başbakan Erdoğan: Bedeli ne olursa olsun Türkiye'yi ayak bağlarından kurtaracağız (2)
Çin elçisi çağrılarak hassasiyetlerimiz aktarıldı. İtalya'da da dünya liderlerine endişelerimizi ilettim. Hassasiyetlerimizi anlattım.