herkes chp

CHP'li İnce'den, Tanrıkulu’na sert cevap
'Herkes CHP'nin ev sahibidir, kimse böbürlenerek ben ev sahibiyim diyemez' diyen CHP Genel BaşkanYardımcısı Sezgin Tanrıkulu'nun açıklamalarını eleştiren Muharrem İnce, "Kendini misafir hissedenler alınganlık gösterir.
Aygün’e sahip çıkan Kılıçdaroğlu, bildiri yayınlayan milletvekillerini uyardı
Herkese eşit yaklaşacağız, herkesi kucaklayacağız, herkes CHP çatısı altında yerini bulacaktır. Katılalım veya katılmayalım. Bir arkadaşımızın sözünden dolayı CHP’nin demokratik duruşu ile ilgili sonuçlar çıkarmak, saygısızlıktır.
Kılıçdaroğlu: Recep Bey’in kimyasını bozdum
Artık herkes CHP görüyor. Yeni CHP emeğin partisidir. Alın terinin partisidir. Demokratların, özgürlüklerin, kadının, gençlerin, halkın partisidir. Sizin partinizdir.
Binali Yıldırım'a 'Ayşe Teyze' sürprizi
" sözünü şöyle yorumladı: "Herkes CHP'ye oy vermek için can mı atıyor? Onlar da aldıkları oyların bir kısımını diğer partilere versin. Bu kadar aç gözlü olmaya lüzum yok.
DSP lideri Türker: CHP iki omurgalı yüze sahip
Ama herkes CHP’nin light AKP olmasını engellediğimiz için, onları tekrar Atatürkçü düşünceye davet ettiğimiz için bizden korkan sağdaki ve soldaki herkes 'aman DSP olmasın', bize 'yüzde 1 alıyorsunuz' diyorsunuz.
CHP'nin Çiğli kongresi de olaylı geçti (2)
Emniyet güçleri gelene kadar kürsüde mahsur kalan Akpınar, konuşmasına, "Üç fotoğraf veren herkes CHP'li olabilir. Ancak CHP'li olmak emek ister.