hüsamettin korkutata

Bakan Yılmaz: HAS Parti bize yeni fikirler getirecek
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın yanı sıra Elazığ Milletvekili ve Bingöl Koordinatörü Şuayip Alpay, Bingöl Milletvekili Eşref Taş, eski milletvekilleri Hüsamettin Korkutata, Yusuf Coşkun, Kazım Ataoğlu, Belediye Başkanı Serdar Atalay, ilçe ve belde belediye başkanları, il ve ilçe başkanları, il ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Kurtulmuş, bayramı Van’da geçirecek
Kurtulmuş’un Van ve Erciş ziyaretine Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç ile Genel Başkan Danışmanı Hüsamettin Korkutata da eşlik edecek. Ayrıca, HAS Parti’nin Batman, Diyarbakır, Van, Ağrı, Bitlis, Bingöl, Hakkari, Muş ve Siirt il başkanları da Kurtulmuş’un Erciş ve Van programına iştirak edecek.
Mustafa Zeydan toprağa verildi
cenaze törenine; BDP Hakkari Milletvekili Esat Canan, Hakkari Valisi Muammer Türker, Bingöl eski Milletvekili ve Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Hüsamettin Korkutata, İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Timuçin Alper, Hakkari eski milletvekilleri Abdulmutalip Özbek, Yüksekova Belediye Başkanı Ercan Bora, Esendere Belediye Başkanı
Kürtçe ezan, Ergenekon ve PKK ortak yapımıdır dinin içini boşaltıyorlar (Özel)
HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüsamettin Korkutata, BDP’nin sistematik olarak Doğu ve Güneydoğu halkını en hassas olduğu dinden uzaklaştırmaya çalıştığını söyledi. Bunun, Ergenekon ve terör örgütü PKK'nın ortaklaşa yürüttüğü bir mühendislik çalışması olduğunu kaydeden Korkutata, imam hatipli öğrencilerin yakılmak istenmesini ise
Korkutata: Kılıçdaroğlu yakında CHP’ye veda edecektir
ANKARA - HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüsamettin Korkutata, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu üslubundan dolayı eleştirdi. Kılıçdaroğlu’nun tevhit anlayışına aykırı tabirler ve edep dışı bir üslup kullandığına dikkat çeken Korkutata, “Gerçekleşmesi mümkün olmayan vaatler ve bazı siyasetçiler
Kurtulmuş: İktidara geldiğimizde 3 temel yanlışa düşmeyeceğiz
Genel Başkan yardımcıları Mehmet Bekaroğlu ve Hüsamettin Korkutata ile birlikte Batman'a gelen HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, partisinin akşam saatlerinde Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitinge katıldı.
Ankara'da da vekil listeleri revizyona uğradı
bölgeden de Hüsamettin Korkutata, Saadet Partisi’nde de 1. bölgeden Oya Akgönenç, 2. bölgeden de İsmail İlhan Sungur aday oldu. Partilerin yaş dağılımlarında ise sadece AK Parti’nin bilgileri mevcut.
HAS Parti Genel Başkanı Kurtulmuş: Medyada tekelleşmeye karşıyız
Numan Kurtulmuş, Genel Başkan yardımcıları Hüsamettin Korkutata, Teoman Rıza Güneri ve Çağrı Erhan'la birlikte Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesindeki Sueno Otel'de yurt genelinden gelen yerel medya temsilcilerinin sorunlarını dinledi.
HAS Parti Genel Başkanı Kurtulmuş: İktidarımızda hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz
Toplantıda Genel Başkan Yardımcıları Hüsamettin Korkutata, Teoman Rıza Güneri ve Prof.Dr. Çağrı Erhan'la birlikte yerel televizyon temsilcilerinin sorunlarını dinleyen Kurtulmuş, Türk siyasetinde üslup, yöntem ve muhteva içeriğini hayata geçirerek, ezberleri bozarak ötekileştirmeye
Erbakan'ın Özel Kalem Müdürü Karaman: Doktorlar 24 saat dinlenmesini tavsiye etti
HAS Parti Genel Başkan Yardımcıları Şeref Malkoç ve Hüsamettin Korkutata, hastaneye gelerek Erbakan'ı ziyaret etti.
HAS Parti MYK üyeleri ve görevleri belli oldu
(Ekonomik İşler Başkanlığı), Ebru Kurban Yıldız (Kadın ve Aile Politikaları Başkanlığı), Zeki Kılıçaslan (Çalışma Hayatı ve Sosyal Politikalar Başkanlığı), Hüsamettin Korkutata, (Parlamento İlişkileri Başkanlığı) Erol Erdoğan (Üyelerle İlişkiler Başkanlığı), Hasan Basri Aktan (AR-GE Stratejik Planlama Başkanlığı), Arif Gündoğan (Mali ve
CHP'nin belgeleriyle SP kongresi iptal edildi
SP Genel İdare Kurulu üyesi Hüsamettin Korkutata da partilerinin kayyuma devredilmesinde Erbakan yanlıları ile CHP'nin işbirliği yaptığını iddia etti. Mahkeme kararına ilişkin açıklamalarda bulunan SP Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç ise partilerinin bir fitne ve sabotajla karşı karşıya bulunduğunu savundu.
Numan Kurtulmuş'un kurmayları belirlendi
Hüsamettin Korkutata Denetçi
Darbe anayasasına yüzde 90 ile 'hayır' diyen Bingöl, yeni bir rekora hazırlanıyor (Özel)
Meclis Faili Meçhul Cinayetleri Komisyonu Başkan Yardımcısı ve SP GİK üyesi eski Bingöl Milletvekili Hüsamettin Korkutata: "Hangi parti ve görüşten olursa olsun Bingöl'de herkesin ittifakla bu cunta anayasasına karşı oy kullanacağını düşünüyorum.
SP Kongresi'nde Numan Kurtulmuş'un beyaz listesi seçildi
Emre Bağce, Erol Erdoğan, Ertan Yülek, İsmail Küçükali, Fikret Karabekmez, Halil Yıldız, Hasan Tahsin Şengün, Hayrettin Dilekcan, Hayrulnisa Kökbıyık, Hüsamettin Korkutata, Hüseyin Güleç, İsmail Keleş, İrfan Gül, İsmail Haskul, Kazım Arslan, Enis Başkakın, Lütfü Esengün, Selahatin Öztürk, Mehmet Batuk, Mehmet Sılay, Muhittin Bal, Mukadder
Korkutata: Anayasa değişikliği eksik ama her zaman destekleriz
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde görüşülen Anayasa değişiklik paketini değerlendiren Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüsamettin Korkutata, "Bu Anayasa'nın değişmesine oy veririz. Yapılan değişiklikler yetersizdir, noksandır, hatta geç kalınmıştır ama her zaman destekleriz.
Saadet Partisi de demokratik açılım için temaslara başladı
İçişleri Bakanı Beşir Atalay'a Kürt sorununun çözümü için rapor sunan Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, yardımcısı Hüsamettin Korkutata başkanlığında bir heyeti Güneydoğu'ya gönderdi.
SP lideri Kurtulmuş, Şanlıurfa'daki 'mayın mitingine' katıldı
Kurtulmuş'un Şanlıurfa gezisi sırasında, SP Genel Başkan Yardımcıları Ömer Vehbi Hatipoğlu ve Hüsamettin Korkutata ile partililer eşlik etti.
SP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un uçağı 1 aydır Şanlıurfa'da bekletiliyor
Kurtulmuş ile aynı uçakta bulunan SP GİK Üyesi Hüsamettin Korkutata da, "Uçak havadayken yağmur sularını sızdırıyordu ve uçakta aşırı ses vardı. Uçağı kiraladığımız özel havacılık firması ile olan kira kontratını feshettik ve yeni bir uçak kiraladık.
SP Genel Başkan Yardımcısı Hatipoğlu ve Korkutata Batman'da
Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Ömer Vehbi Hatipoğlu ve Hüsamettin Korkutata seçim çalışmalarını yürütmek üzere Batman'a geldi. Saadet Partisi heyetini, İl Başkanı Mehmet Fırat, Merkez İlçe Başkanı Abdülhakim İçer ve yönetim kurulu üyeleri Batman il sınırında karşıladı.