huyu

Dünyanın en uzun adamı Sultan Kösen, evlilik tarihini Çin’de açıkladı
ŞANGHAY - Dünyanın en uzun adamı Sultan Kösen, 'Turkuaz Türk Kültürü ve Yemekleri Festivali' için geldiği Çin'de, kendi boyuna göre değil de, huyu huyuna suyu suyuna bir kız aradığını ve sonunda kedi olalı bir fare
Arınç: Her şey yolunda gidiyor, Kılıçdaroğlu çıkıp açıklamalı
Sayın Kılıçdaroğlu’nun aykırı bir açıklamasını duymadım ama onun bazen topu taca atma gibi bir huyu var. Zaman zaman yaptığı konuşmalarda, 'Başörtülü bir aday müracaat ederse, niçin geldin demeyiz.' dedi ama Sayın Kılıçdaroğlu’na hatırlatıyorum, sorun adayda değil.
Kılıçdaroğlu: Korku duvarlarını bu ülkenin genç, yiğit evlatları yıktı
Bunun da bir huyu, ağzına ne konu olsa hepsi yalan. Kalktı, ölümü meşrulaştırmak için efendim bunlar Amerika'da da oluyor, bakın Wall Street'te 17 kişi ölüyor. Daha ağzını kapattı, Amerikan Büyükelçisi, 'Yok öyle bir şey' dedi.
Hepyetiker çiftinin 68 yıllık evliliğinin sırrı ‘saygı ve sevgi’
Kocamın en kötü huyu aşırı kıskanç olmasıydı. Fakat bu hiçbir zaman kötü bir hale dayanmadı. Çocuklarımızı istikbal sahibi yaptık.
Sağlar: Başbakan kan akmasını sağlayacak her türlü gerdirmeyi yapıyor
Başbakan'ın bu huyu, bir devlet adamına yakışmıyor. Ayrıca düşmanca bir duygu içerisinde, kendi yurtdışlarının bir kısmına. Bu anlayışla bir insanın cumhurbaşkanı olması mümkün değildir.
Zirve Yayınevi davasında asli failler Emre Günaydın’ı suçladı
Ancak sonra huyu değişti. Kabadayı gibi bir havaya bürünmüştü. Bende ondan uzaklaştım. Hatta 1 yıl dershaneye gitmedim.
Nursaçan: Üç aylar iman takviminin baharı, kötü alışkanlıkları kalpten çıkaralım
Mevlana kötü huyu çalıya benzetmiş. Çalıyı zamanında sökersen ne ala, sökmezsen çalı güçlenir, sen de yaşlanırsın ve onu sökemezsin. Çirkinlikleri ve kötü alışkanlıkları içimizden çıkartıp, güzellikleri kalbimize yerleştirmeliyiz.
Bakan Yıldırım: İzmir'in biraz huyu değişse iyi olacak
İzmir'in kendilerini yorduğunu söyleyen Yıldırım, "İzmir'in biraz huyu değişse olacak. Çok yoruyorlar Sayın Başkanım ama yılmayacağız." diye konuştu.
-DÜZELTME- Arınç: Tarih diye ezberletilenler büyük oranda gerçeği yansıtmıyor
“Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.” diyen Arınç, bu konuda da gerçeklerin bugün ortaya çıktığını söyledi. Albayrak Medya Grubu tarafından hazırlanan 'Derin Tarih' dergisinin tanıtım toplantısı TBMM Milli Saraylar Saray Koleksiyonları Sergi Salonu’nda yapıldı.
Bülent Arınç: Tarih diye ezberletilenler büyük oranda gerçeği yansıtmıyor
“Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.” diyen Arınç, bu konuda da gerçeklerin bugün ortaya çıktığını söyledi. Albayrak Medya Grubu tarafından hazırlanan 'Derin Tarih' dergisi tanıtım toplantısı TBMM Milli Saraylar Saray Koleksiyonları Sergi Salonu’nda yapıldı.
İzmir Büyükşehir davasında ajan tartışması
Sanık avukatları tarafından kimseyi tehdit edip etmediği, baskı, cebir ve şiddet uygulayıp uygulamadığı sorusuna Genç, bunun huyu ve ahlakı olmadığını belirterek savunmasını tamamladı. Daha sonra sanıklardan Hilmi Özen, Selçuk Savcı ve Hüseyin Kırmızı savunma yaptı.
En kaprisli hayvan kediymiş
Yıldız, kedilerin ayrıca küsme huyunun da olduğunu da gözlemlediğini dile getirdi. Kedilerin sahibinin davranışına göre tutum sergilediğini ifade eden Yıldız, gözlemlerini şöyle anlattı: “Kediye kötü davranır bir kez vursanız bile uzun süre yanınıza
Eşekler de sanal aleme girdi: Az yakar, çok kaçar, zıpkın gibi!
Daha 7 yaşında çok iri, büyük hiçbir kötü huyu olmayan sadece gözünde hafif kusuru var. Kendi boş halde 350 liradır. Gelip görün, tam bir yük eşeğidir.
Kemal Burkay’dan, yurda dönüşünü eleştiren Öcalan’a cevap: Onun huyu böyle
Öcalan’ın huyu böyle. Sahneye çıktığı günden beri hedef seçtiklerini (PKK dışında her türden Kürt örgütü ve sol örgüt, kendisine itiraz eden, eleştiri yönelten herkes onun hedefiydi) hep suçladı. Başkalarına işbirlikçi dedi, hain dedi.
Menderes: Vesayet rejiminin beyni CHP, 27 Mayıs benzeri bir darbenin özlemi içinde (Özel)
Eski huyu, yani darbeciliği tekrar ortaya çıktı." diye konuştu.Kendisinin, kimseyle kişisel bir hesabı, kimseye karşı bir kin ve öfkesinin bulunmadığını vurgulayan Menderes, ülküsünün Türkiye'de meşruiyetin tesisi ve ileri
Psikolog Görhan'dan velilere karne uyarısı: Çocuğunuzun karnesini sevginizle bağdaştırmayın
Görhan, “İnsanın yüzüne baktığınızda bir tane güzel huyu görüyorsanız onu söyleyin. Ben 11 zayıfı olan çocukla çalıştım. 1. dönem beden eğitimi dersi iyi, diğerleri zayıftı.
Başbakan Erdoğan: Muhalefetin salladığı kağıtlara inanmayın
Bunların huyu bu. Bunlar önce ortaya bir iddia atar, hani delili denildiğinde ortadan kaybolur." BUNLARIN SALLADIĞI HİÇBİR KAĞIDA İNANMAYIN
Gazeteci Kotaman: Kılıçdaroğlu, Silivri sakinlerini Meclis'e taşıyacağını söyledi
Kılıçdaroğlu'nun önce söylediği şeyleri sonra yalanlamayı huy ettiğini savunan Özdal, şu ifadeleri kullandı: "CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun huyu bu galiba. Önce gazetecilere bir şeyler söylüyor, ardından 'Ben öyle bir şey demedim' diyerek meslektaşlarımızı yalanlıyor.
Dünyanın en uzun insanından sonra en kısa kadını da Türkiye'den çıktı
'Boyu boyuna huyu huyuna uygun çıkmadığı için mi evlenemiyorsun' sorusuna Kösem, "Boyu, güzelliği önemli değil. Önemli olan huyu. Huyu huyuma uygun olsun yeter.
Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Aytaç: Güvenlikle ilgili insanlar konuşurken kaosa neden olmamalı (Özel)
Gerçeklerin çok kötü bir huyu var, bir gün mutlaka ortaya çıkar. Bu da ortaya çıkabilir." dedi. "Türk kanı taşıdıklarını düşünmüyorum" ifadelerini de yanlış bulan Aytaç, Türk kanında boncuk olmadığını belirterek Türk kanı, Kürt kanı, Laz kanı, Çerkez kanı
Holosko: Hayatımda batıl inançlara yer yok
En iyi huyu: Sevecen olması En kötü huyu: Çabuk kırılması En büyük başarısı: Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'la çifte şampiyonluk ve Slovakya Milli Takımı ile Dünya Kupası'nda oynamak
DSP'li Türker: Anayasa değişikliğine hukukun siyasallaştırılacağından dolayı karşıyız
Ama inşallah huyu benzer. O zaman oda bize benzer." dedi. CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın internete düşün görüntüleriyle ilgili değerlendirmelerde de bulunan Türker, yaşanan olayın üzüntü verici olduğunu ifade etti
İbrahim Toraman: En büyük başarım geçen yılki çifte kupalı şampiyonluk
En iyi huyu: Dürüstlüğü ve samimi olması En kötü huyu: İnatçılığı En büyük başarısı: Beşiktaş ile geçtiğimiz sezon kazandığı çifte şampiyonluk
Başbakan Erdoğan: 24 Nisan açıklamasından şahsen bir şey beklemiyorum
Tayyip Erdoğan'ın bir huyu vardır. Kapının önünde başka, kapının arkasında başka konuşmayı hiç sevmez. Gizli ajanda hiç taşımam yanımda.
Aydın Doğan: Fenerbahçeliyim ama gırtlağıma basarak Galatasaray üyesi yaptılar
İsmet İnönü'nün "Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır." sözünü hatırlatan Doğan, zorla üye yapıldığı Galatasaray hakkında şunları ifade etti: "30 yıl önce Selahattin Bey gırtlağıma basarak hem çok paramı aldı hem de beni Galatasaray üyesi yaptı.
Bobo'nun en beğendiği komedyen, Recep İvedik
En iyi huyu: "İyi bir insan olduğumu düşünüyorum" diyor En kötü huyu: Biraz daha konuşkan olması gerektiğini düşünüyor En büyük başarısı: Geçtiğimiz sezon çifte şampiyonluk
Polis Akademisi öğretim üyesi Aytaç: Balyoz'da kendi çıkarlarının sürekliliğini sağlamak isteyen bir yapı söz konusu
Ama bu yakılan belgelerin küllerinden bile Erdal İnönü'nün söylemiyle söyleyelim 'yalanın, yanlışın kötü bir huyu vardır. Birgün mutlaka ortaya çıkar' diyor. O zaman hiçbir kurum, hiçbir kişi yalan söylemeyecek, yanlış yapmayacak.
Beşiktaşlı Ernst, mankenlik yaptı
En iyi huyu: Normal olmak En kötü huyu: Sabırsız olmak En büyük başarısı: İkiz oğullarının dünyaya gelmesi En heyecanlandığı an: Çok heyecanlı biri olmadığını söylüyor
Ramazan'da yapılan 14 genel hata
Sigara ile orucun açılmasına şiddetle karşı çıkan departman yetkilileri bunun çok büyük bir hata olduğunu belirtti ve Ramazan'ın bu kötü huyu bırakmak için fırsat olarak değerlendirilmesini istedi. Bazı İslam alimlerinin sağlığa zararlı olduğundan dolayı sigara içmenin tamamen yasak olduğunu söylediği ve geçen yıl resmi makamların kamuya ait alanlarda başkalarına