huzurevi ziyareti

Valinin huzurevindeki pazarlığı renkli görüntüler oluşturdu
KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe’nin huzurevi ziyareti, renkli görüntülere sahne oldu. Vali Şükrü Kocatepe, eşi Sultan Kocatepe ile ‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ münasebetiyle Kahramanmaraş Huzur Evi'ni ziyaret etti.
Kılıçaslanlı öğrenciler huzurevi sakinlerine yılbaşı konseri verdi
Huzurevi ziyareti karşılıklı yeni yıl dilekleriyle son buldu. (CİHAN)
Bakan Yıldız: Tehditle siyaset dönemi bitti
Bakan yıldız, huzurevi ziyareti çıkışında gazetecilerin gündemle ilgili sorularını cevaplandırdı. Bakan Yıldız, gazetecilerin, BDP Milletvekili Aysel Tuğluk’un, Başbakanın konvoyuna yapılan saldırı sonrası yaptığı tehdit dolu açıklamalarla ilgili bir soruya verdiği
Meslek edindirme kursu öğrencileri, ilk uygulamasını huzurevinde yaptı
Bunun güzel bir örneğini huzurevi ziyaretinde gerçekleştirdiler. Kayseri Mutfağı öğrencileri kendi yapmış oldukları pasta ve börekleri ikram ederken, kuaförlük, saç bakım öğrencileri de huzurevi sakinlerinin saç bakımlarını gerçekleştirdiler.
Çimenoğlu ailesi huzurevi sakinlerini ziyaret etti
Nevzat Çimenoğlu’nun bir başka yerde programı bulunmasından dolayı katılamadığı Huzurevi ziyareti ve Yaşlılar Haftası kutlamaları kapanış programı, Ereğli İnşaat Tabur Komutanlığı’nda görevli komutan ve askerlerin katılımıyla daha renkli ve duygusal görüntülere
ABD'li öğrenciler huzurevindeki yaşlıların gönlünü aldı
Cumalıkızık'tan Uludağ'a, tarihi mekanlardan çarşılara kadar pek çok turistik mekanı gezerek Bursa'yı yakından tanıyan öğrenciler, huzurevi ziyareti sırasında gördükleri ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.
Öğrenciler, huzurevini ziyaret edip yaşlıları sevindirdi
Öğrencilerin sosyal yönünü geliştirmek için çeşitli etkinliklere yönlendirdiklerini belirten Fatih Polat, bu çerçevede huzurevi ziyareti yaptıklarını söyledi. Polat, "Okulumuzdaki bazı öğretmenlerimiz ve bir grup öğrencimizle huzurevindeki yaşlıların gönlünü aldık.